Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo opět exceluje v divadle
13.09.15 * 9 názorů
Facundo se opět vrhl do divadla! 6. září se opět vrátil se svou hrou "En El Aire" na divadelní prkna. Představení se konalo v jednom malém argentinském divadle s názvem "Divadlo 21", vstup na toto představení byl zcela zdarma! A podívat se na něj přišli i známé tváře. Na svých twitterových účtech, fotky s Facundem sdílel argentinský kouzelník Adrian Lacroix s komentářem:"Včera v noci jsem měl příležitost a čest vidět show En El Aire a zažil jsem čas s jednou hvězdou, který se ukázal být skvělý na jevišti, ale ještě více mimo něj."
Další známou tváří byla zpěvačka Marcel Wonder která napsala: "Děkuji! Za pozvání, a za pokoru kterou nosíte ve své duši, a že je velká, Facundo Arana"
Ve videích se můžete podívat na 3 hudební vložky během vystoupení a na rozloučení s diváky. Ve fotogalerii na 5 fotek.Ale nejen jednotlivci jsou Facundovi vděční. Vděčná mu je i firma Sonomax, tato firma mu na facebooku poděkovala za to, že uveřejnil fotku ve svém autě kde si každý může všimnout že zvolil právě značku Sonomax pro své nové auto - rádio. Sonomax je lídr v oblasti výroby a prodeje multimediálních produktů pro automobily. Poté se Facundo ještě vyfotil u jejich plakátu aby jejich firmu opravdu oficiálně podpořil.Na twitteru Facundo také upozornil na nadcházející událost která se bude konat 22. září. A půjde samozřejmě o koncert se skupinou "The blue light orchestra" v baru Rockin' Food. Facundo už potvrdil že půjde o poslední koncert před jejich turné po Rusku a po Izraeli.

A nakonec tu mám ještě nějaké fotky z minulého týdne. Jde o fotky ze dvou akcí a to: z 20. výročí Fundaleu, tato akce byla mimochodem velmi úspěšná, je již známá finální částka. Během večera se vybralo neuvěřitelných 1,9 milionu pesos! Vy si můžete prohlédnout ještě 4 fotky:A dalších 5 fotek z velmi zdařilé svatby Nicolase Scarpina:

majka528: Je neděle, na kterou jsem se zase moc těšila, díky Katy za aktuálku, která toho zase hodně nabídla. Fotky s fans jsou jako vždy pěkné, Facu je vstřícný a milý a ke každému se chová úžasně. Že se hra EEA líbila, tomu se ani nelze divit, protože Facu hraje úžasně a pro diváky to musí být ohromný zážitek. Na videa se byla radost dívat, hraje a zpívá fantasticky, on je fakt neodolatelný. A že udělal reklamu firmě Sonomax za to mu patří dík, to je celý on, že se snaží pomáhat, kde se dá, což bylo vidět i na akci Fundaleu. Fotky jak z této akce a ze svatby Nicolase jsou moc pěkné a jemu s Marií to tam ohromně sluší a je na nich vidět, že jsou oba dva šťastní, velmi jim to přeji. Věřím, že i poslední koncert před jeho turné po Rusku bude úspěšné, jak by nebyl,že. V Rusku a Izraeli bude mít úspěch určitě, lze všem jim jen závidět, protože jeho vidět a slyšet zpívat a hrát je zážitek na celý život. Na něm je totiž vidět, že vše dělá s láskou a rád. Katy, velké díky za novou aktuálku, můžu to popsat vše jen v superlativech, hodně se opakuji, ale jinak to nejde popsat, jsi skvělá!!!

Soňa: Tak, som opäť tu, a ako som predpokladala, hneď po príchode som sadla k počítaču. Naozaj neviem odkiaľ začať, lebo je toho na mňa akosi priveľa, musím všetky tie neskutočne dobré aktuálky v kľude prečítať a veľmi sa na to teším.Čo mi však hneď padlo do oka bola návšteva malej Milagros v nemocnici. Facundo sa týmto činom nikde nechválil, nerobil si reklamu a to je to, čo
z neho robí človeka s veľkým Č. Fotky z Nicolasovej svadby sú strašne milé, hlavne sa mi páčia fotky na ktorých je aspoň si myslím, transvestita, vidno, že tam bola super zábava a všetci si to užili. Mám trošku výhrady k šatám Márie na svadbe, moc ma neuchvátili, vyzerajú skôr ako nočná košeľa a už vôbec sa nehodia k topánkám, ktoré si obula. Zato na fotkách z Fundalea boli dokonale oblečení obaja. Facundovi toto oblečenie nesmierne svedčí a páčia sa mi i šaty, ktoré má Mária.

Soňa: Z návštev Facundových divadelných predstavení, jednoznačne vyplýva, jeho obľúbenosť u divákov, veď koľko už bolo repríz EEA a stále je o túto hru záujem medzi ľuďmi. Opäť musím skonštatovať, že je škoda, že Facundo žije od nás tak ďaleko a nie je možné navštíviť jeho predstavenia. A ako veľmi by som chcela, aspoň raz.....Katy, ani si nevieš predstaviť ako som sa už tešila na Tvoje aktuálky. Chcela som mať na dovolenke absolútny pokoj, žiaden internet, ale tie nedeľné rána s Facundom mi fakt chýbali. Ďakujem za skvelé privítanie, ktoré si mi pripravila.

majka528: Soni, vítej tu zpátky po dovolené, chyběla jsi tady se svými komenty.

Soňa: Ďakujem Majka, aj ja som sa na vás veľmi tešila, už mi chýbali aktuálky i Vaše komentáre.

anavi: Tak dnes ste ma predbehli obidve, ale to vôbec nevadí. Soni, vitaj doma, chýbala si nám, už sa teším na tvoje komenty. Majka - prvá - ako vždy. Ja si aktuálku lepšie vychutnám, keď už mám povinnosti za sebou. Ráno by som bola stresovaná časom. Takto som motivovaná rýchlo všetko navariť, upratať a potom si v pokoji pozrieť aktuálku. A táto bola rovnako ako všetky ostatné hodná popoludňajšej siesty!!!
Hrať zdarma a pozvať prieteľov z brandže, to je také Facundovské. Nečudo, že zožal taký úspech. Profík je na slovo vzatý a dáva do toho celé svoje srdce. Vidno to aj na všetkých videách, za ktoré ti Katy veľmi ďakujem. Rovnako skvelé boli aj fotky. Znovu mi nedá spomenúť, že najmä tie zo svadby Nicolasa ma veľmi bavia, Facu sa poriadne odviazal. Tá vykasaná košeľa ma úplne dostáva. myslím, že tento príjemný pocit si zachovám minimálne do večera. Katy, ďakujem a prajem ti, aby sa ti radosť, ktorú nám rozdávaš aj vracala. :DD

Katy: Majko děkuju ti za superlativa jako každý týden :) I kdyby si psala každý týden na chlup stejné komentáře nikdy mě nepřestane bavit je číst :) Jsem ráda že sis všechno zase tak užila jako každý týden :)
Soňi vítej zpátky! :) Jsem ráda že tě tu konečně máme. Jsem strašně ráda že ses nemohla dočkat a ještě víc že tě tvoje očekávání nezklamalo :) Facu je pracovitý takže ono je pořád o čem psát. Přesně návštěva v té nemocnici se mi hrozně líbila, kdyby její rodina nezveřejnila fotku, nikdo by o tom nevěděl. Svatba Nicolase byla perfektní a fotky jsou ještě perfektnější, ze všech čiší uvolněnost a z Facunda velká :) Já doufám že jedné z nás se to splní určitě, pokud možno všem :D :) Chápu, že jsi chtěla být bez netu, aspoň se máš teď do čeho začíst a jsem opravdu ráda že si to tak užíváš. Nemáš zač :)
Anavi, dneska opravdu byli holky aktivní. Já jsem sem přišla až když tu bylo 5 komentářů, nestačila jsem se divit :D Ještě jsem čekala na tvůj abych to shrnula :) Hrozně se mi líbí to pojmenování "Facundovské" :D :D Ono to opravdu ale je, nejde mu o popularitu, ani o peníze, dělá to protože ho to baví a chce to dělat, je to na něm obdivuhodné :) Radost se mi vrací s vašimi komentáři :) Takže jsme tu ze všeho šťastné všechny :D :D :)
Děkuju holky za všechny skvělé komentáře :)

anavi: Veta:"Takže sme tu ze všeho šťastné všechny." je úžasná. :DD No veľmi sa mi páči a pritom jednoducho vyjadrená pravda. :D

majka528: Katy napsala pravdu, že jsme šťastné všechny. Já v každém případě, v neděli sedám co nejdříve k počítači, abych viděla novou aktuálku /já bych to do odpoledne nevydržela/. Když si ji prohlížím tak se u toho šťastně usmívám. Facu má tolik elánu, akcí a všeho možného, že ho za to člověk musí obdivovat, je jedinečný. A vše dělá s láskou a radostí, je milý, vstřícný a ohleduplný ke všem, je prostě úžasný. Katy je skvělá, že nám tohle vše zprostředkuje, díky za to.

Name:
Web:

Powered by CuteNews