Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Poslední týden v Mar del Plata
27.03.21 * 8 názorů
Facundo s rodinou má za sebou pravděpodobně poslední týden na své dovolené v Mar del Plata. Soudím tak proto, protože už příští čtvrtek 1. dubna se Facundo chystá do divadla se svou one oman show En El Aire.
Ještě se ale tento týden, naposledy podívejme na fotky z dovolené. V galerii vás čekají nejnovější přírůstky na kterých je tentokrát Facundo, Maria a Yaco brázdící vlny:Těšme se na příští týden, kdy snad více jak po roce a čtvrt vyrazíme s Facundem do divadla! Ne, že by šlo na toto vystoupení zapomenout, protože se k němu Facundo vrací pravidelně každý rok. Ale, dám vám sem ještě malou ukázku jeho hudební vložky v tomto představení. Je 5 let stará a pochází z Paraguaye, ale zcela určitě vás navnadí na nadcházející představení:A nezapomeňte už příští středu 31. března Facundo oslaví své 49. narozeniny!

Soňa: Ako tá Facundova dovolenka rýchlo ubehla. Dobre, že Facu trávi leto na dovolenkách. Aspoň je veľa dobrých námetov na aktuálky. A myslím si, že tieto rodinné aktuálky sa mám všetkým veľmi páčia. Super fotky, len sa neprestávam diviť aké je tam studené počasie a prázdne pláže. Aspoň na fotke s Facundom to na teplo moc nevyzerá. Veru neviem, či by som do toho mora aj vliezla.Ja tak akosi nemám rada studenú vodu, ale Facundovi a Yacovi to zrejme neprekáža. Šikovný chalanisko a vôbec aj Morovi a Indii to na surfoch fičí. Ja ich normálne obdivujem, celú rodinu. Dobre padlo vidieť Facunda spievať. Jeho spev vždy nadchne, už aby opäť začal kncertovať......Gratulovať k narodeninám dopredu vraj prináša nešťastie, takže sa k tomu vrátim až v deň jeho narodenín. Ešte sa vrátim k vystúpeniu. Ktovie, či si Facundo vybral diváčku spontánne, alebo to mali dopredu dohodnuté. Ja sa skôr prikláňam k druhej možnosti, nakoľko to dievča bolo veľmi suverénne.Veru by som chcela byť na jej mieste, to je predstava hodná zamyslenia sa ...... Želám krásnu nedeľu, Anavi dúfam, že si už na tom lepšie. A vám Katy a Majka prajem krásny a hlavne zdravý týždeň.

majka: Katy, děkuji moc za dnešní aktuálku, moc mě potěšila a shlédla jsem ji hned zrána, ale pak se to nějak pomotalo s tou hodinou a já pak měla fofr. Fotky jsou moc pěkné, Facu to moc sluší v té mikině, vypadá v ní velmi mladě, svěže, šťastně a odpočatě. Maria je jako vždy překrásná a Yaco je na tom prkně jako doma. Má Facu holt šikovnou rodinku. Moc mě potěšilo video, kde Facu zpívá a už se velmi těším na jeho představení EEA, kde bude toho zpěvu více a my uvidíme /aspoň doufám/ těch videí více. Mě se jeho one man show moc líbí i kvůli tomu, že velmi rád chodí mezi diváky a jim zpívá a s některou ženou si i zatančí - no krása. Moc mi už chybí jeho koncertování a moc bych si přála, aby se někde uskutečnil koncert a my měli možnost ho vidět aspoň tady zde na nějakém videu. Že bude mít narozeniny tak na ten den bych zapomenout nemohla a vedu ho v patrnosti a tak mu popřeji až v ten jeho slavný den. Dovolená se Facurodince blíží ke konci a stejně si letos hodně užili, protože byli u moře hodně dlouho, ale přeji jim to.
Soni, já si myslím,že si vybírá ty divačky spontánně, má to takové své kouzlo a určitě je to pro každou velký zážitek, na který se nedá zapomenout.
Anavi, doufám a věřím,že je ti už lépe a budeš brzo fit, moc a moc ti přeji hodně zdraví a hlavně buď v pohodě.
Katy, díky za krásnou neděli, kterou mi vždy připravíš novinkami o Facu.
Přeji všem pěkné dny.

anavi: Ahojte Facurodinka. Nemohla som si nechať ujsť novinky okolo Facu ani dnes. Vrátim sa pár slovami ešte aj k predchádzajúcej aktuálke. Nemôžem sa vynadívať na Indiu na koni. Ako napísala Sonička, stáva sa z nej žena. Obdivujem, že tú akrobaciu zvláda ešte aj v silonkách a pomerne nepohodlnom (na pohľad) oblečení. No nádhera. Tento týždeň asi najviac obdivujem spievajúceho Facu. Zbožňujem tieto jeho spontánne výlety do publika. Fotky z letnej dovolenky vždy potešia a to bez debaty. Aj mne sa zdá, že tam sú prázdne pláže, ale to môže byť spôsobené opatreniami aj tým, že ľudia menej migrujú v tomto období. Som zvedavá, či sa Facundovi podarí návrat do divadla, tak ako má naplánované a koľko ľudí bude v publiku, či budú počty obmedzené.
Katy, moc ma potešila aktuálka a som ti za ňu veľmi vďačná. Aj ten posledný gif je skvelý.
Mrzí ma, že som vám minulý týždeň pokazila náladu a vaše povzbudivé slová ma dojali. Ďakujem vám z celého srdiečka. Aj predchádzajúca aktuálka mi urobila veľmi dobre, Katy, fakt, ale akokoľvek som sa snažila niečo napísať, v hlave mi išlo len jedno slovo. Teraz môžem povedať len, že konečne som po skoro 2 týždňoch vyšla na dvor a nadýchla sa jari. Nejdem hovoriť hop, kým som nepreskočila, ale momentálne sa cítim lepšie. Ale veru boli všeliaké chvíľky. Najhoršia na tom je tá neistota, že neviem, čo od nej môžem čakať. Teraz je nepríjemný ten suchý kašeľ a tiež to unavujúco dlho trvá. Ale som vďačná, za túto Facurodinu, za túto stránku, za vaše povzbudivé slová, za aktuálku. Ďakujem vám všetkým trom na čele s Katy a verím, že nabudúce to bude ešte oveľa optimistickejšie. Želám vám krásne dníčky a udržujte sa v plnom zdraví.

Katy: Pokaždé miluju všechny vaše komentáře, ale dneska tomu vévodí Anavi! Moje zlatá Anavi, která se nám ozvala hned další neděli! V to jsem nedoufala! Ani nevíš, jak jsem se o tebe celý týden bála, když si nám to minule oznamovala :( Já jsem tak šťastná, že jsi nám přišla napsat, jak ti je. Jsem tak ráda, že snad to nejhorší už je za tebou, a už se to bude jen a jen zlepšovat. Však to počasí tě doufám nakopne k tomu, aby se tělo vzpamatovalo. Ale, jak se mi ulevilo! :)Takže dneska budu děkovat já tobě, že jsi sebrala trochu sil a věnovala jsi ji komentáři. Strašně si to cením, konečně budu klidnější :)
Jinak všechny tři jste měli úžasné komentáře, ale já už nebyla ani minule po tom komentáři Anavi schopná myslet na Facunda, už jsem myslela jen na ni. Až dneska se zase můžu naplno pustit do diskutování o něm :)
Zajímavé, že vám největší radost udělalo pět let staré video :D Ale, chápu vás. Tyhle ty výpravy mezi diváky a hudební vložky jsou skvělé! Chtěla jsem vás trochu nažhavit na následující týdny, a opravdu se mi to povedlo. I já si myslím, že Facundo s diváky není dohodnutý. Že, je to spontánní. To, se Facundovi nepodobá, aby to plánoval. Facundova fotka z dovolené už vypadá na to, že to tam každý balí :D Aspoň, tak to na mě působí. Vezměte si, že už tam mají podzim, každý kdo měl dovolenou přes léto, tak už pravděpodobně nemá. Takže to bude asi na vysvětlení k prázdným plážím. Však už i rodince Arana se to krátí. Zajímá mě, jestli tam ještě oslaví jeho narozeniny, nebo už budou doma. Ale, dozvíme se to! :)
Jej, dneska budu odcházet s mnohem lepším pocitem, než minulý týden. Děkuju vám za vaše postřehy, ale nejvíc děkuju Anavi za tu zprávu, že se ti daří lépe. I mě se teď bude dařit lépe. Díky moc :-*

anavi: Katy, je pre mňa veľmi príjemné čítať tvoje riadky, z ktorých cítim, že ti na mne záleží. Opäť si ma krásne rozveselila a zlepšila mi náladu. Hoci cítim, ako sa moje telo zotavuje každým dňom čoraz viac, nie je to ešte tá stopercentná pohoda. A tým vám chcem všetkým trom len povedať, aby ste boli opatrné. Lebo aj mňa by zarmútilo, keby sa niečo také prihodí vám.
Preto som skutočne zvedavá, ako to bude v tých divadlách, keď Facu začne hrať. No veď uvidíme. A aj to, kde oslávi narodeniny, ja tipujem, že už doma. Vlastne to je už zajtra. tak sa na to dobre vyspime.:D Majte sa krásne a udržujte sa v pevnom zdraví.

majka: Anavi, to jsem moc ráda, že je ti už lépe a doufám a věřím, že to bude den ode dne ještě lepší. Určitě ti hodně pomohla i tato stránka, protože je strašně bezvadná!!!
Moc ráda, jsem si přečetla vaše komenty, jsou překrásné!!!

majka: Facu dnes slaví narozeniny.
Facu - Feliz cumpleaňos!!!

Katy: Ono po třinácti letech, Anavi! To nejde, aby jsi mi nepřirostla k srdci, a abych si o tebe nedělala starosti. Sice tě osobně neznám, ale vím, jak vypadáš. A cítím s tebou takové zvláštní spojení. Nedá se to vysvětlit, ale já nepotřebuju člověka osobně znát, abych si s ním rozuměla. Prostě to vycítím, když je to dobrý člověk. A abych si o naši skvělou Anavi nedělala starosti?! To, by mi svědomí nedovolilo :D Moc ráda tu od tebe čtu komentáře a věřím, že už je to nejhorší za tebou a budeš brzo úplně v pořádku :-* Posílám pozitivní energii :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews