Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koncert v Rockin' Food a další střípky
26.09.15 * 12 názorů
Pokud Facu minulý týden sbíral síly na své nadcházející koncerty a na veřejnosti se příliš neukazoval, tento týden to rozhodně dohnal!
20. září navštívil Kikiwai surf klub kde se setkal s Danielem Gilem - majitelem tohoto místa. Tento klub funguje jako škola pro surfaře a má dlouhou historii s vynikající pověstí. S největší pravděpodobností se zde Facundo učil surfovat když byl malý.Po delší době se Facu také na svém twitteru pochlubil svými dětmi. S jedním z dvojčat vyrazil na motokáry a samozřejmě hned to zdokumentoval nejen fotkou malého Yaca či Mora ale také krátkou ukázkou ve videu. S Indiou zase cvičil hru na klavír, na twitter k tomuto videu napsal: "Slova nejsou nutné". Na youtube potom: "A tak jednoho dne máte pocit, že jste nejšťastnější člověk ve vesmíru".S naším podzimem do Argentiny přišlo jaro. Při této příležitosti Facu každému na twitteru popřál šťastné jaro s přiloženou fotkou svého "rozesmátého" pejska Negra.Hlavní událost týdne na kterou jsme samozřejmě všichni čekali, byla v úterý 22. září. A to další koncert Facunda se skupinou "The blue light orchestra" tentokrát v klubu Rockin' Food. Přítomna samozřejmě byla i Facundova žena Maria. Koncert to byl samozřejmě jako vždy skvělý, povedený, diváci opět pěli na celou skupinu včele s Facundem samozřejmě, samou chválu. A na tak malé prostory se opravdu sešlo velké množství lidí. Ve fotogalerii se podívejte na 64 fotek a na 2 videa.Koncem týdne Facundo také začal používat novou službu - Periscope. Jedná se o novou aplikaci od twitteru která slouží k přenosu videa v reálném čase, tedy online. Facu tuto službu využil zatím dvakrát, můžeme se tedy podívat na to jak ho tato nová aplikace baví. A bavila ho velice z fotek nastříhaných z videa je to ohromně poznat :D Pokud i vy byste ho chtěli vidět online, můžete někdy zkusit štěstí na tomto odkazu.

anavi: Možno som našla taktiku na Majku. Predchádzajúcu aktuálku som videla ako posledná a zdá sa, že túto vidím naozaj prvá. To preto, že je ešte sobota neskoro v noci.:)) A stojí to naozaj za to!!! Katy, ty si ohromná šikulka a začínaš sa podobať čím ďalej tým viac na Facu vo svojej pracovitosti. Ja neviem, ako to robíte, ale máte moju poklonu.
Aj ja poznám nové aplikácie, ale nestíham na všetky inovácie reagovať tak pohotovo. A Facu ... má niekoľko zamestnaní, venuje sa charite,stíha navštevovať starých priateľov a popritom sa venovať svojim deťom a fanúšikom. Ja som rešpektovala jeho snahu strážiť si súkromie o to viac ma teraz teší, že s nami teraz zdieľa niektoré momenty a fotky. Video s Indiou je tak dojemné a plné lásky... a video na formule tiež hovorí o povahe synčeka. Facu určite podporuje talent a záujmy svojich detí.
Fotky z koncertu sú krásne. Tie s plagátom v pozadí pôsobia priam umelecky, ale veľmi sa mi páčila aj stena na pódiu s názvom Rockin food. Na videách vidno, že si to Facu skutočne užíva, zbožňujem jeho gestikuláciu, je skvelý. A úplne som sa nasmiala, ako si Facu dopisuje cez novú aplikáciu, ako keď dajú malému dieťaťu novú hračku, a perfektne kreslí, ja by som to mala doškrtané :DD V tom druhom videu som si všimla krásne detaily jeho pravdepodobne izby (drevený stôl, bambusové žalúzie, fľašku...) a ten zošit, wau, všetko v jeho živote je očarujúce.
Katy, som teda prvá absolútne očarená touto aktuálkou a nenachádzam slová, ktoré by vyjadrili moju vďaku. Čokoľvek by som povedala, bolo by to málo. ĎAKUJEM a ostatným prajem pekné ráno:))

majka528: Katy, velice děkuji zase za novou aktuálku, která toho hodně nabídla. Když jsem si ji otevřela, koukám, že je tu už jeden komentář a to od anavi /vítej po týdnu, scházela jsi mi tu a myslím, že nám všem/. Na fotkách s majitelem surf klubu má Facu překrásnou barevnou bundu a jako vždy vypadá výborně. Videa s dětmi jsou úžasné, je dobře, že je už častěji nechává fotit, když byly malé tak je toho vidět moc málo. India i jedno z dvojčat jsou moc šikovní.India je už slečna a Facu je určitě pyšný a laskavý otec. Jeho děti mají být po kom šikovní, když mají tak úžasné rodiče. Na fotky i videa z koncertu se byla radost dívat a musím napsat, že z něho září radost ze zpěvu a hraní, že tím umí zaujmout každého diváka. Fotky nemají chybu a jako vždy je Facu milý a vstřícný. Nová služba Periscope mě zaujala, i když jsem ji moc nepochopila, ale je vidět, že Facu toho využil a na fotkách nastříhaných z videa vypadá úchvatně /jako vždy/, on je prostě jedinečný. Také jsem si všimla, že krásně kreslí, on vyniká ve všem co dělá, je skvělý. Katy, máš ode mně velké díky a skládám ti poklonu za tuto aktuálku a vlastně za všechny co jsem tu viděla a četla. Já se vždy tak moc těším na každou aktuálku, že to nejde ani popsat slovy a za to vděčím tobě Katy, jsi skvělá!!!

Soňa: Wau, wau, Katy, opäť si kladiem otázku,čím si to zaslúžime. Super VIP aktuálka, presne taká aké ja najviac zbožňujem: Facundove súkromie. Vidno. že Facundo si detstvo svojich detí neskutočne užíva. Tie videá s jeho deťmi sú neskutočne milé. Sú to naozaj šikovné deti a páči sa mi, že Facundo ich od malička vedie k športu a k hudbe, teda k činnostiam ktoré má on nadovšetko rád.Synátor je asi aj dosť odvážny, veď má len päť rokov a už nebojácne jazdí na motokárach.Z malej Indii je už slečna a prekvapilo ma, ako sa začína podobať na Máriu.Argentíne vyrastá ďalšia modelka. Ani ma neprekvapuje, že Facundo hneď využil novú službu Periscope on má rád nové výzvy. Dúfam, že ho apoň raz zastihnem on-line, a veru budem sa fakt snažiť. Naozaj je ťažko písať komentáre po Majke a Anavi, píšu naozaj obsažné a pekné komentáre s ktorými vždy musím plne súhlasiť.Facundov koncert bol ako vždy super a ako Anavi napísala aj ja zbožňujem jeho gestikuláciu a celé jeho vystupovanie na koncertoch, len stále ľutujem, že tam aspoň raz nemôžem byť.Ale potom si poviem, že je nedeľa a ja sa budem vytešovať na aktuálke.Nedeľa sa takto stala jednoznačne mojím najkrajším dňom v týždni.Ako dievčatá napísali Katy si skvelá a za dnešnú aktuálku veľké ĎAKUJEM.....

Petra: Katy, tento týden je opravdu nádherná aktuálka, že to nejde ani slovy popsat.
Těžko se mi píše další komentář, když to holky přede mnou tak krásně napsaly:))
Anavi, vítám tě po týdnu. Chyběl mi tvůj koment minulý týden. Jsem ráda, že jsi zase zpět.
Na všech fotkách a videích vypadá Facu moc krásně. Poslední sada fotek je nádherná. Miluji jeho úsměv.
Jak už holky napsaly i já mám ráda videa jeho dětí. India je kouzelná. Je
radost, dívat se na toto video.
Možná se opakuji, protože to už holky napsaly, ale já také zbožňuji Facundové koncerty. Jeho projev i gestikulaci. Je skvělý.
Jsem ráda, že jsem si našla tuto neděli náhradní PC, protože to stálo opravdu za to.
Tento týden už asi nenapíšu, protože náš PC se musí přeinstalovat. Ale já si cestu na tyto stránky vždy najdu.
Katy moc a moc děkuji, že nám všem děláš svou pilnou prací radost.

anavi: Dievčatá, ďakujem za milé privítanie. Ja sa vždy teším aj na vaše komenty, ste všetky také milé a pozitívne a preto mi návšteva tejto stránky vždy zlepší náladu :D

Katy: Anavi moje, věděla jsem že se mi co nevidět vrátíš protože vím že by sis Facunda nenechala utéct jen tak pro nic za nic :D A ty i když nestihneš jeden týden aktuálku stejně ji zpětně okomentuješ a neshrneš to jen k té nejnovější, to mám na tobě ráda :D Jsem ráda že tě mám zpátky. Děkuju že jste mi s majkou zvedly komenty v minulé aktuálce opět na dvojciferné číslo, co bych tu bez vás dělala :D A jsem ráda že i tobě se minulá aktuálka líbila i když nebyla zrovna o nových věcech :)K této nové, opět jste se všechny rozepsaly a můj koment tím pádem bude taky dlouhý :D
Než jsem sem tuto aktuálku házela měla jsem 4 lidi online, říkala jsem si jak jsou dneska všichni nedočkaví, a mezi nimi jeden nedočkavec anavi :D :D Kdo by to byl řekl :D :D Všechno umíš tak skvěle shrnout, jako vždycky :) A děkuju za přirovnání k Facundovi, to je až příliš velká poklona na mou osobu :D
I ty majko umíš všechno tak krásně shrnout ale to vy všechny :) Ty nastříhané fotky z videa by se nám hodili na forum do jednoho tématu, že holky? :D
Soňi, věř mi nebo ne. Při tvorbě téhle aktuálky jsem myslela hlavně na tebe! Protože když jsem viděla kolik toho je nového z Facundova soukromí, řekla jsem si to se bude líbit hlavně Soňe :D Hlavně jeho děti, taky jsem se všimla té podoby Indii na Mariu, tak jako jsou kluci podobné Facundovi, je to dobře rozdělené :)
Petro, jsem ráda že sis našla náhradní cestu jak se sem dostat a že si nebyla zklamaná :)
Jsem tak ráda že vás všechny tato aktuálka tak oslnila, jak píšete, v to jsem ani nedoufala :) Děkuju za všechny krásné slova od každé zvlášť, píšete čím dál lepší komentáře. Děkuju vám :)

anavi: Katy, to že tu máš takú dobrú reflexiu na tvoje aktuálky je predovšetkým tvoja zásluha. Facunda poznáš už dlhé roky a vieš sa skvelo orientovať v správnych zdrojoch,aby si nám sprostredkovala tie najdôležitejšie a najzaujímavejšie informácie. Pre mňa je táto stránka súčasťou života (niečo ako kamarátka alebo príbuzná) a keď z rôznych dôvodov nemám prístup k nej, akoby som ju zrádzala. Neviem, či mi rozumiete, ale chcela som tým vyjadriť, do akej miery ju mám rada :)*

anavi: Skoro by som zabudla... Katy, presne viem, na ktorú tému si myslela (že by sa tam hodili fotky zvidea), lenže ako vás poznám s Majkou, keď otvorím fórum, už tam budú:))

majka528: Zcela souhlasím s tím, co napsala anavi. Bez této stránky si už neumím představit neděli a vlastně ani jiný den, protože se k tomu všemu ráda vracím. Já se k vám dostala poměrně později, ale sledovala jsem Facu už dříve a vím co mi to dalo práce než jsem to vše našla a proto obdivuji Katy za to co vše dělá. Připadá mi, ale že jsem součástí všeho toho už dávno,hlavně proto, že si takhle můžeme okomentovat vše co Facu dělá. Proto ti anavi rozumím jaké to je, už si neumím představit, že bych tu nebyla a že by tu nebyla tato stránka. Jsem za to vše Katy moc vděčná, má ode mě velký dík, poklonu. Katy. jsi skvělá.

soňa: Ak sa raz aktuálka neobjaví a Katy napíše, že so svojou prácou končí, pre mňa to bude čierna nedeľa. Aktúálky o Facundovi sa stali neoddeliteľnou súčasťou aj môjho života. O Facundovi sa dozvedám všeličo aj z iných zdrojov, ale tie aktuálky od Katy sú nejaké inakšie, vidno, že sú písané tak nejako zo srdca a možno preto sú pre mňa pútavé a vnímam ich akosi ináč, keď ich predloží Katy. Pre ňa to nie je čítanie len na nedeľu, celý týždeň sa k aktuálkam vraciam a vždy ma tam niečo zaujme, čo som hneď na prvú chvíľu nepostrehla. Katy, je naozaj skvelá ale hlavne obetavá, že toto všetko pre nás tak nezištne robí.

Katy: Anavi, já tě naprosto chápu jak to myslíš. A nesmírně mě to těší jak sis jí oblíbila, když máš takový pocit když tu zrovna nejsi :) Ale ty jsi a budeš věrný návštěvník prokazuješ to celá léta, žádný špatný pocit mít nemusíš protože i když tu nebudeš nějaký čas já i Facu to pochopíme :D A víme že myšlenkama tu stejně budeš :D :)
Majko, taky mi přijde že jsi mezi námi už poměrně dlouho, i když to není zase takový čas. Ale to je tím že jsi tak aktivní, hodně komentuješ, píšeš na forum, necháváš tu vzkazy během celého týdne. Jsi už prostě součástí stránky, a doufám že i dlouho budeš :)
Soňi, jsem strašně ráda že ti ty aktuálky nepřijdou jednotvárné a že v nich vidíš taky kousek mě. Někdo stránku aktualizuje z toho že to tak má zajeté a už to pomalu bere jako samozřejmost. Já to tak neberu, každý týden je jiný. A zjišťuju si samozřejmě novinky i pro sebe a pak vám to zprostředkuju tak jak jsem to všechno od různých stránek pojala. Takže určitě je v tom můj styl :) A neboj se černá neděle hned tak nepřijde, tenhle chlap mě nemůže jen tak omrzet natož vy :)

Frankie: That's a crrajeckack answer to an interesting question

Name:
Web:

Powered by CuteNews