Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Znovu do divadla!
10.07.21 * 3 názorů
Facundo dle svého oznámení minulý týden, ještě na cesty nevyrazil. Ovšem tento týden přišel s dalším povzbudivým oznámením. Alespoň na jedno představení se vrací do divadla s hrou En El Aire. To, by se mělo odehrát 1. srpna v provincii Domingo, v místním divadle Pacheco od 20:00 hodin večer!
Další činnosti z tohoto týdne už jsou čistě rodinného charakteru. Za zhlédnutí stojí jistě další hra na klavír šikovného Yaca, který jak se zdá dokáže hrát i na starý, nenaladěný klavír. A Mora si můžete prohlédnout na další společné fotce s Facundem, co si mu vysvětlujícímu při západu slunce:

majka: Katy, moc ti děkuji za dnešní aktuálku, z které mám velkou radost. Video, kde hraje Yaco na klavír je překrásné a já v něm vidím Facu, když byl jako dítě. On je celý táta a přijde mi,že i povyrostl. Děti zdědily určitě nadání a talent po rodičích a Yaco je velmi šikovný a hezky hraje. Docela by mě zajímalo, kde si tu hru na klavír vyzkoušel -zvláštní místnost. A fotka, kde je Facu s Moro je moc pěkná, je vidět, že mají doma pěkné vztahy, rodiče jsou na své děti určitě pyšné. Jak kluci tak i India jsou moc šikovní a dělají rodičům jen a jen radost. Dobrá další zpráva je, že Facu si zahraje svou one man show, která je jeho "srdcovka". Doufám,že z toho představení budou nějaké fotky. Katy, DĚKUJI, DĚKUJI.
Tato doba není dobrá, ve světě není covid na ústupu a je to na všem poznat, jak na cestování, tak i na představeních a skoro ve všem. Doufám,že to brzo pomine a vše se vrátí zpět do svých kolejí /je to moje velké přání/. Je dobré vidět, že Facu dává na svůj instagram hodně fotek ze soukromí a my můžeme vidět jak děti rostou a já mám z toho velkou radost, je to potěšení vidět.
Katy, DÍKY, mám vždy i z každé malé zprávy o Facu velkou radost. Jsi v tomto poklad a určitě ti to zabere hodně práce a hlavně času. Děkuji mockrát a hlavně buď zdravá a fit!!!
Přeji všem hezké dny.

anavi: Pri prezeraní videa, ako hrá Yaco na klavíri, mi išli v hlave presne tie isté myšlienky ako Majke, ale fakt ako cez kopirák.:DD
Keď sa pozerám na fotku Facu a Mora, tak som šťastná, že si Facu môže dovoliť takúto rodinnú pohodu. Fotka je nádherná, ako všetky pri západe slnka, ako ich osvetľujú slabnúce slnečné lúče, to mám veľmi rada.
Ešte mi napadla jedna myšlienka, že Facu môže zlúčiť plánovaný výlet s divadelným predstavením. Možno si len tak odskočí do divadla a bude pokračovať v cestovaní.:D Ale provinciu s názvom Domingo som nenašla, len niekoľko objektov pomenovaných Santo Domingo, asi po nejakej významnej osobnosti.
HM,tak uvidíme... ja určite vďaka Katy, lebo sa to dočítam na tejto fantastickej stránke, tak ako dnes. Ďakujem za krásnu aktuálku, Katy.
majte sa krásne, dievčatá.

Katy: Po Majčiném komentáři už je těžko co si dodávat, hlavně taky, když si přijdu až ve středu, že? :D Majko ale ty jsi to shrnula úplně všechno! :) Já jen podotknu, že jsem cítila mírné zklamání, když jsem zjišťovala novinky na tento týden, protože jsem čekala Facunda již na cestách :D Nevím proč, ale nabyla jsem dojmu, že vyrazí co nejdřív, když už to tak avizoval, ale cesta se jaksi ještě nekoná :D Ne, že by to ubíralo něco věcem, co zveřejnil tento týden. Jsem moc ráda, že se vrací na jedno představení, byť jen na jedno. Kdo ví, třeba to opravdu potom spojí s cestou, ale pevně doufám, že se chystá na cesty trochu dříve. Bylo by to určitě skvělé letní doplnění aktuálek. Pokud ne, tak se určitě vždycky něco najde. Hlavně, když u vás vládne stále spokojenost :)
Kde, Yaco hraje na ten klavír, to opravdu netuším. Myslím si, ale že to nebude u Facunda doma. Sice by mohli mít někde nějakou místnost, kde mají méně používané věci. Ale, k Facundovi mi to nesedí, že by nechal takový pěkný klavír někde nepoužívaný. Ten, by mu už vdechl druhý život :) Tak či tak, Yacovi to jde tedy naprosto výborně. Celý tatínek, jak řekla Majka :) Holky moje zlaté, děkuju, že jste stále tady. A omlouvám se, že jdu tento týden takhle pozdě. Nějak nic nestíhám, a v následujících 14 dnech to nebude o moc lepší, ale o aktuálky samozřejmě nepřijdete. Pro teď vám moc děkuju, a opatrujte se mi :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews