Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu na cestách - díl druhý
24.07.21 * 4 názorů
Facu má za sebou první týden své cesty po provincii Catamarca. Dnes toho není tolik k vidění, jako když vyjel na cestu. Ale, také si něco prohlédneme. To nejzajímavější je asi další rozhovor.
Facundo zavítal do města Fiambala. Malé městečko s necelými 5 000 obyvateli. Rozhovor poskytl pro místní média Multimedios Abaucán. A mluvil v něm např. o kráse této provincie, a jak je rád, že tento projekt přijal, protože ho velmi baví. Prý už v tomto městečku byl v roce 2003, a co je na něm podle něj nejlepší, to jsou prý jeho obyvatelé. Mluvil také o pandemii v Argentině, která naštěstí v posledních dnech trochu upadá, a to podle Facunda prý díky očkování. Také prozradil, že v druhé polovině tohoto roku ho čeká představení En El Aire, na které se můžeme těšit už v srpnu! Na celý rozhovor se podívejte v prvním videu. Na druhém videu uvidíte krátičký sestřih z cesty podkreslený hudbou, ale také stojí za zhlédnutí. Ve fotogalerii si potom prohlédněte nové fotky z tohoto městečka.majka: Katy, děkuji za dnešní krásnou aktuálku, kterou si s potěšením prohlížím. Je vidět, že Facu je ve svém živlu, protože to je činnost, která ho baví. I když si myslím,že svou rodnou zemi velmi dobře zná, ale je to země velká a je tam stále něco nového k vidění. Na videu mě zaujala ta krajina, kde široko daleko nic není a pro našince je to velmi zvláštní a velmi zajímavá krajina. Jsem moc ráda,že mu byl tento projekt nabídnut a myslím si, že není lepšího člověka, který by to zvládl lépe než on. Fotky jsou zajímavé a věřím,že jich bude časem více. Rozhovor je též zajímavý, aspoň zase víme něco nového. Je také fajn, že v srpnu bude moc Facu si zahrát svou one man show, která je vynikající a on v ní exceluje. Doufám,že z toho bude nějaké video nebo nějaká fotka.
Minulý týden jsem se dost často vracela na tuto stránku, protože čtení a prohlížení fotek o Facu mě vždy uklidní a moc potěší. Já měla ten týden hodně pracovní a vždy jsem si tady moc krásně odpočinula. Katy, moc ti za to děkuji, protože tobě patří velké moje uznání a velký vděk.
Katy, DĚKUJI a přeji ti, abys jsi byla stále fit.
Přeji všem hezké dny.

majka: Ještě bych chtěla dodat, že Facu na fotkách a na videu vypadá velmi spokojeně a šťastně. Přeji mu, aby se mu ta cesta pěkně vydařila a měl z ní velkou radost.
Facu, bravo!

anavi: Nemôžem nič iné, len súhlasiť s Majkou. Facundovi tento typ natáčania veľmi sedí a užíva si to s radosťou. Aj na mňa tak pôsobí. Krajina sa zdá byť na prvýpohľad pustá a veľmi málo zaľudnená. Určite to bude aj vďaka drsnejším podmienkam na život, ale v nedotknutej prírode je vždy veľa vecí na obdiv.
Katy, verím ti, s akou radosťou sa píšu tieto aktuálky. A s takou radosťou sa zas mne pozerajú. Ja si pozerám s radosťou úplne všetky, ale toto je taký letný cestovateľský špeciál. Ďakujem, Katy, že to všetko stíhaš takto super zaznamenať.

Katy: Mockrát děkuju, moje milé holky. Jak už jsem říkala. Poslední dva týdny jsem mimo domov, takřka mimo wifi. Takže se na internet dostávám jednou za týden. Facundova cesta mě hrozně baví, lituju jen, že není trochu víc materiálu. Tak nějak jsem si toho představovala víc. A taky je zrovna na cestách, když toho mám plno já. On si umí vybrat dobu :D Ale, to tomuto dobrodružství nic neubírá na jeho kvalitně. Opravdu mě to hrozně baví psát. Protože po hodně dlouhé době píšu o nějaké činnosti mimo rodinné momenty. Už jsem to nějak potřebovala :) Ještě jeden týden holky, a vrátím se vám naplno. Mějte prosím strpení s mými skromnými komentáři. Ale, o nedělení aktuálku se určitě bát nemusíte. Mockrát vám děkuju, že si užíváte cestu s Facundem. Užívejte letních dní a opatrujte se mi :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews