Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pestrý týden
07.08.21 * 8 názorů
Zatímco minulý týden jsem psala radostnou zprávu o návštěvě Facundovi kamarádky a bývalé kolegyně z Divokého Anděla. Dnes musím začít smutnou zprávou. A taktéž se týká herce z této telenovely.
Bohužel 1. srpna zemřel herec Gino Renni, známý rolí zahradníka Ramona z telenovely Divoký Anděl. Zemřel na oboustranný zápal plic, nakazil se koronavirem. A to i přes údajné očkování. Odešel ve věku 78 let. A pro Facunda odešel velký přítel. Se svým zármutkem se podělil na instagramu, kam přidal jeho fotku s těmito slovy: "Gino drahocený...Člověk, který neznal zlo. Čistá velkorysost. Obrovský umělec, obrovský společník a Velký přítel všech jeho přátel, kteří o něm vždy říkali a říkají, že byl ze všech nejloajálnější...odpočívej v míru, milý Tano. Celému světu budeš chybět..."

A teď už veseleji. Minulou neděli jsem psala o tom, že se Facundo chystá opět na pódia se svou hrou En El Aire. O tom, že představení opravdu proběhlo se můžeme tentokrát opravdu přesvědčit. Protože kratičká ukázka z divadla Pacheco se objevila na youtube. A nejen ukázka. Po dlouhé době Facundo někomu poskytl rozhovor! A to novinám Mirador. Řeč byla pochopitelně o divadle. Překlad rozhovoru vám slibuji příští týden.Dnes je toho opravdu od každého kousek, protože se ještě vrátíme k cestování po Catamarca. Další dva kratičké úryvky se dostali ven. Tentokrát si můžeme prohlédnout zmíněný karavan, který se testoval v tamních extrémních podmínkách, zevnitř. Přičemž si všimněte lahodně vypadajícího obědu. A s druhým videem se Facu podělil sám na svém instagramu.Facu se také stal po dlouhé době tváří nějaké značky. Tentokrát jde o zdravotní pojištění, známé jako Ensalud Plus, které slaví 20 let na trhu. Facunda si vybrali pro oslavu tohoto výročí. Můžete se podívat, jak mu to sluší na promo fotce:A uzavírá to rodinka. A to jak ta zvířecí, tak i lidská. Začněme tou vtipnější polovičkou, to jest ta zvířecí rodinka. To si takhle tři z mnoha Facundových zvířátek vyšli na procházku. Jmenovitě Kambá, kocour Garas a fretka Stax. Podívejte se na instagramu. Na druhou polovičku rodiny se podívejte v galerii, jak sedí u zapadajícího slunce:

majka: Wow Katy, nádherná a velmi obsáhlá aktuálka, která mě velmi, velmi potěšila. V rychlosti jsem si vše prohlédla, ale jsem tu jen na skok, ale musela jsem něco málo napsat. Vrátím se sem a napíši více.
Katy, moc a moc děkuji, jsi fantastická.

Katy: Není kam spěchat, Majko moje milá. Já ještě váznu v komentářích z minulého týdne. Ještě jsem je ani nečetla. Aktuálku jsem dělala z posledních sil. Dejte mi ještě dva dny, a máte mě tu jako předtím. Díky za čas. Zatím se probírejte po hodně, hodně dlouhé době obsáhlejší aktuálkou :)

majka: Katy, moc děkuji, je to nádherná a obsáhlá aktuálka. Mám ji přečtenou a prohlédnutou od začátku do konce a obráceně, ale koment budu psát asi na víckrát, protože je toho hodně.
Gina je mi líto, tak je v hereckém nebi, kde může pokračovat v hraní se svými kolegy. Ať odpočívá v pokoji.
Už se moc těším na rozhovor co Facu poskytl, protože jeho rozhovory jsou vždy zajímavé a pěkné a vždy se z nich dozvíme něco nového. Jen tě Katy prosím, nepřepínej se, my - aspoň já -určitě počkáme na něj ještě ten nějaký den.
Video z představení EEA je moc pěkné, co jsem z něho usoudila je, že to bylo od Facu poděkování, ale je to jen můj dojem. Určitě představení bylo vynikající a Facu v něm jako vždy exceloval. Je to jeho srdcovka tato hra a on do ní dává vše. A po dlouhé době si mohl stoupnout na jeviště a ukázat svoje kvality. Určitě toho uvidíme po čase více a já se už na to velice těším.
Videa z jeho cesty jsou moc pěkná. Co dal na instagram tak mi ta krajina připadá jako měsíční, ale pro něho to musel být moc pěkný zážitek. On cestování miluje a ještě k tomu poznávat svou vlast - tak to palec nahoru. A to druhé video mě uchvátilo jak si Facu chystá oběd a není to podle mě málo, určitě by s tím nasytil více lidí. Vypadalo to tak pěkně, že jsem na to dostala i chuť a myslím si, že si na tom velmi pochutnal.
Katy, budu pokračovat o něco později, zatím mám velké zážitky a velkou radost z toho všeho co jsem si mohla na této stránce prohlédnout a přečíst. Jsi fantastická, jen se moc nepřepínej, je toho určitě na tebe moc a my tě potřebujeme, aby jsi byla fit!!!
Anavi a Soni, věřím, že i vy z toho budete mít tak silné zážitky jako já. Moc jsem se potěšila!!!
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI a přeji všem hezké dny.

Soňa: Katy dnes začnem ja so svojou skromnou radou, šetri sa a šetri hlavne svoje zdravie. Viem o čom hovorím, ja som
sa tiež prepínala a skončila som v nemocnici. Zdravie máme len jedno a to si treba pamätať. Takže nasaď šetriaci režim aj keď to občas ide ťažko.Krásna obsiahla aktuálka. Ani neviem čím začať.Takže idem asi po rade. Super príhovor Facunda, už sme asi všetci vrátane Facu potrebovali, aby začal hrať a koncertovať.Disciplinovaní diváci v rúškach a spokojný Facundo.Som rada, že mohol tie predtavenia odohrať. Milé video s ukážkou Facundovho kuchárskeho umenia, určite sa s jedlom podelil, veď ho tam bolo dosť. Viem si predstaviť tú vôňu z pravdepodobne grilovaného mäsa. Nech Facundo robí reklamu čomukoľvek, vždy na tých reklamných fotkách vyzerá úžasne. Všimli ste si nový náramok na ľavej ruke??? Snáď bude taký pekný ako ten starší. Strašne sa mu tie jeho náramky páčia. Pohodová fotka detí pri západe slnka. A nakoniec to super video troch cestovateľov. Tie zvieratká sú naozaj úžasné, strašne ma to pobavilo. Dnes je to pre mňa Top video tejto aktuálky. Dievčatá prežite krásny týždeň plný pohody a tebe Katy, patrí moje veľké ďakujem,že nám prinášaš takú veľkú radosť v podobe aktuálok. Len sa prosím naozaj šetri, nech sa tu o týždeň spolu opäť stretneme.

majka: Tak se dostávám k dalšímu komentu, protože mi to nedá a musím to vše okomentovat.
To je dobře, že Facu je zase tváří nějaké značky, tentokrát je to zdravotní pojištění a nemohli si vybrat lépe. Ta modrá košile mu neskutečně sluší,vypadá na fotce odpočatě, mladě a úžasně. A připomíná mi to i trochu reklamu na Bagovit. Tam také měl modrou košili a vím, že se tato reklama líbila Anavi. K jeho krásným očím v barvě nebe ta modrá barva mu moc a moc sekne.
A co říci na fotku dětí? Jen samá superlativa, protože u vody při západu slunce tak to je krásné posezení /hned bych se k nim přidala/a děti si to určitě užily.
Moc mě pobavilo to překrásné, něžné video, kde si zvířátka z Facu zoo vydaly na výlet. Je vidět, že Kamba je měla všechny na povel a starala se o ně. Tato videa jsou vždy nádherná, zábavná a milá.
Soni, děkuji za upozornění, já bych si nového náramku co má Facu na ruce ani nevšimla. Ještě, že tě tu máme, protože ty jsi v tomto velmi všímavá a vnímavá. Ten náramek mu sluší a on má náramky moc rád nosí, protože vždy na ruce něco má.
Katy, děkuji za krásnou a obsáhlou aktuálku a moc ti přeji, aby jsi hodně odpočívala a hlavně, aby jsi byla fit.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Tak tento týždeň nestíham ja. Dozrieva nám ovocie a ja som stále pri hrncoch. Aj teraz je už polnoc.
Sonička, výborná rada pre Katy, a nielen ju. Súhlasím, treba sa šetriť. Určite by ma nepotešilo, keby tieto aktuálky mali byť písané na úkor tvojho zdravia, Katy. Si pre mňa vzácna osôbka, tak si stráž svoje hranice a keď treba odpočívať, tak si oddých dopraj.
Aktuálka je na tieto pomery skutočne parádna, obsiahla, ale hlavne zaujímavá. Som rada, že sme nakukli do karavanu, ja som taký zvedavec.
Áno Majka, aj mne Facu v novej reklame pripomína moju obľúbenú na Bagovit. Vyzerá tak sviežo a mlado. Inak úžasné, ako si to pamatáš.
Ťažko sa mi píše niečo viac, po dievčatách. Páčia sa mi Facundove dojímavé slová na rozlúčku s kolegom Ginom.
Už mi klipkajú oči, idem sa vyspať a ešte sa vrátim, lebo táto aktuálka je toho určite hodná.
Ďakujem Katy z celého srdiečka a opatruj sa.

majka: Anavi, já jsem v posledních dnech také v jednom kole - zavařuji ovoce, zeleninu a zrovna teď se "pachtím" s výrobou kečupu. A moc chválím tuto stránku, protože si sem chodím odpočinout a nabrat chuť a elán do další práce. Doufám,že tě to nezmohlo a jsi fit.
Katy, tobě moc a moc děkuji, tvoje stránka je vynikající a perfektní. Doufám, že sis odpočinula a nabrala plno energie a elánu do další tvůrčí práce a jsi fit.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Tak konečně moje drahé spolukomentátorky. Myslela jsem, že to zvládnu dřív, ale jaksi nezvládla. :D Vaše starost o mé zdraví je úchvatná. Mám tu takovou od vás takovou péči, že nevím co mám dodat. Jste moc hodné, že mi přejete odpočinek. Byli to velmi náročné čtyři týdny, odpočinek jsem si ještě nenaordinovala, ale zítra už si ho na mou duši dám. Hned, co dodělám aktuálku na zítřejší ráno :) Však i informace o Facundovi jsou pro mě uklidňující, takže už vlastně začnu dnes v noci. Ještě jsem se nedostala ke komentářům k předchozí aktuálce, ale všechno stihnu. Od příštího týdne už se to dá u mě zase všechno do pořádku, a budu mít na vás více času. Jste úžasné, že si tu dovedete poradit i beze mě. A hlavně, že tu jste přítomné, i když já ne. Mám tu ty nejlepší fanoušky Facunda! To je bez debat, Facu by zíral.
K aktuálce už není moc co dodávat. Majka to shrnula fantasticky a obsáhle. Facu v modré košili, to je pro mě lahůdka. Opravdu vypadá velmi mladistvě, to dělá ten krátký sestřih, ten mu vždycky seknul :) A skvělé připomenutí reklamy na Bagovit, opravdu jako by se vrátil v čase, a vypadá dost podobně jako v té době. Majko a Anavi, ať se vám se zavařováním daří. Majka dělá i vlastní kečup? Klobouk dolů, do dnes jsem neznala nikoho, kdo by si dělal vlastní. To musí být pochoutka :) A Soničko, doufám, že i ty pečlivě odpočíváš, když to doporučuješ i mě. Vím, že ty tu taky nejsi přítomná a jistě je to kvůli práci. Takže taky opatrně. Všechny by jsme si měli nařídit klidový režim. Kdy jindy, když ne v létě :) A odpočívat můžeme všechny společně už zítra ráno při nové aktuálce. Moc se na vás těším, a dnes vám moc děkuju za tyto skvostné komentáře. Ty předchozí si přečtu v příštím týdnu. Mějte se prozatím nádherně :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews