Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Instagramové fotky
17.10.21 * 7 názorů
S novinkami jsme na tom tento týden stejně, jako ten minulý. Facundo se podělil na instragramu o novou fotku Mora. A také sdílel tvůrčí proces Mariiného obrazu. Jde o směsici fotek a videí, na kterých Facu zachytil postup Mariiného kreslení. Na to se podívejte přímo na instagramu. Na ty větší akce si musíme počkat až do příštího týdne. V úterý 19. října, by jsme se měli dočkat prvního avizovaného představení En El Aire:

majka: Katy, děkuji moc za dnešní krásnou aktuálku. Dnes jsem se pro změnu ráno vylekala já, protože otevřu PC a kde nic tu nic. První co mě napadlo bylo covid. Ale pak to bylo v pohodě a aktuálka je tady. Fotka Mora je moc pěkná, je to šikovný kluk jako celá Facu rodinka. Marie je moc šikovná, podívala jsem se na fotky a na videa jak Maria tam kouzlila se štětcem. Zkoukla jsem i tu jejich "pracovní" místnost a je vidět, že si to tam všichni užívají. Viděla jsem tam vláček a pak rozvěšené baňky, a další věci, přišlo mi to takové útulné. Moc jsem se potěšila a už se těším na další neděle, kde bude nějaké to video a fotky z představení EEA. Už aby bylo vše jako za "starých" časů, ten poslední rok a půl je strašný.
Katy, jak mi odešel PC tak jsem si zašla na forum, protože jsem potřebovala si dát program na vytváření gifů a to naše forum je hrozné. Zmizely nám banery, některé fotky a byla jsem z toho hodně skleslá tak jsem to moc neprohlížela. Hledala jsem na této stránce od tebe pak tapety, ale těch stránek tu už máme tolik, že to ani pořádně mi nešlo. Ale čistě náhodou jsem našla tapety co ještě vytvořila Magie a tak jsem si jednu dala na plochu. A tak teď koukám na sexy Facu.
Katy, moc děkuji. Ta neděle je vždy o hodně hezčí, když tu mám od tebe novinky o Facu. Tak ještě jednou DĚKUJI.
Přeji všem hezké dny.

Katy: Tak dlouhý komentář, k tak krátké aktuálce? :D To jsem ani nečekala :D Ale, na tebe je vždy spoleh, Majko. :)
Já někdy, když v sobotu zrovna neponocuji, tak sem házím aktuálku až v ranních hodinách. Takže, toho se nebojte, to se některou sobotu stane. :)
U Facunda jsem si taky všimla hlavně vláčku :) Člověk by měl koukat na Mariu, ale já taky spíš studovala místnost :D Ale, o vláčku vím už nějakou dobu. Někde bylo i video. Myslím, že má přímo Polární Express :)
Ano, není to jednoduché už docela dlouho. A nejhorší je, že i moje zásoby se tenčí :( Nebýt Facu online, tak snad nic nového ani neseženu.
Ach forum...mě to právě taky otravuje, jak se to tam všechno změnilo, a jak to tam vůbec vypadá. Proto se mi tam ani nechce chodit. Ale, měla bych to tam zase jít omrknout, když říkáš, jak to tam vypadá. Grafiku tady najdeš v sekci Extra - Grafika. A tam máš nějaké tapety. Ale, hádám, že odtamtud sis stáhla nějakou od Magee :) Fajn, že Facundo opět zahřívá tvou plochu. Ať si nový počítač zvyká. Bude tady asi hodně často :D A hlavně, ať dlouho vydrží, a ty se nám neztratíš z online světa. :)
Děkuju mockrát Majko, za tak extrémní dlouhý komentář, k tak extrémně krátké aktuálce. Užívej si příštího týdne :-*

majka: Katy, to mě ani nenapadlo /na to jsem si vůbec nevzpomněla/, abych hledala tapetu v Grafice. Já sjížděla tuto stránku a u 58 stránky jsem našla tapety a tak jsem si hned jednu sem dala. Mám pěkný pohled na Facu, dám ji asi i na forum. Jak jsem na tom foru byla tak hlavně proto, že jsi mi tam kdysi dala tip na program na vytváření gifů.
Ještě se vracím k novým fotkám a marně jsem pátrala kdo je na té poslední fotce - to mám na mysli ten klavírista na obrazovce. Na Facu syny mi to nepřišlo. Jinak vše moc pěkné, díky za to. Vždy se potěším a ta neděle je tím hezčí. Katy, moc DĚKUJI.

Katy: Tak, to sis pěkně pohledala, když jsi projížděla tolik stránek! Na program ses mi mohla zeptat, aby jsi to nemusela složitě hledat :)
Myslíš tu fotku s tím matém? Podle mě si něco promítají na promítačce, a u toho popíjí maté. Třeba nějaký koncert. Taková domácí siesta :)

anavi: Áno, áno, viem, že mám zameškané. Nejako strácam prehľad v čase. Ale táto nádherná fotka Mora s kačiatkom mi pripomenula, že v Argentíne nastala jar. A ja som práve zazimovala muškáty a iné letničky.:D Som veľmi rada, že sa Facu delí o fotky a videá zo súkromia. A preto ma takéto aktuálky vždy potešia.
Priznávam, že aj ja som viac pokukávala po tvorivej izbietke Aranovcov. Majú tam veru všeličo. Mariinmu obrazu by som nedokázala nájsť miesto, až tak ma to neoslovilo, ale ako relax je maľovanie príjemná činnosť. Obdivujem, že si na tieto záľuby dokážu nájsť čas, keď beriem do úvahy, aký veľký pozemok a zverinec majú.
Katy, ďakujem za veľmi príjemné nazretie do Facundovho súkromia.

Katy: Je ti odpuštěno, Anavi :) Nebylo pochyb, že komentář doženeš.
Je to stejně zvláštní, jak na zemi může být na jednom místě podzim a na druhém jaro. Sice je to logické, ale mě to stále ještě překvapuje :D Ale, závidím jim to jaro :)
Maria má draky hodně ráda, maluje je velmi často. Jednoho má i na surfu. S tím souhlasím, když to člověk umí, musí to být příjemný relax. :)

majka: Katy, děkuji za vysvětlení mého dotazu ohledně té fotky s tím matém. Já jsem si myslela jestli to není někdo z rodiny jak tam hraje na klavír, ale asi se jen dívají. Jinak moc pěkná pohoda a nezbytné maté na stole.
Maria je moc šikovná jak hezky maluje. Mě se o tom jenom může zdát, protože kreslení mě nikdy nešlo a proto obdivuji každého kdo to umí.
Všechny zdravím a mějte se fajn.

Name:
Web:

Powered by CuteNews