Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Opravdu rád se setkávám s publikem
18.10.21 * 21 názorů
Letos to není tak obvyklé, vzhledem k málo informacím, které se teď k nám ohledně Facunda dostávají, ale jsem tu se speciální aktuálkou! Protože lidé, kteří mi na této stránce dělají radost každý den, si speciální aktuálku zaslouží. Jedním takovým člověkem je naše milá Majka, která dnes slaví své narozeniny!
Má drahá Majko, sice se nám zásoby rozhovorů tenčí, vzhledem k uplynulým téměř dvěma rokům, kdy se toho extra moc neudálo, ale pro tebe jsem ještě jeden archivní našla!
Jedná se o rozhovor z roku 2018, přesněji leden 2018, kdy Facu jako každé léto pobýval se svou rodinou v Mar del Plata a spojil to s divadelním představením. Tehdy šlo o představení Madisonské mosty.zítra se nám Facundo vrací do divadla s En El Aire, není od věci si přečíst, jaké pocity měl ohledně divadla tehdy. Myslím, že se u něj toho moc nezměnilo. Název rozhovoru mluví sám za sebe -

Opravdu rád se setkávám s publikem:

Facundo Arana je jedním z nejoblíbenějších herců v zemi. Nyní si užívá pozoruhodného období ve svém profesním životě, kde hraje v Madisonských mostech s Araceli Gonzalez.

Jak probíhá vaše letní sezóna?

Je to úžasné, mám velká očekávání. Přišel jsem do práce na odehrání letní sezóny, to je vážná věc. Ale, také jsem přijel s rodinou, abych nejen pracoval, ale také odpočíval. Je skvělé, že mohu žít se svou rodinou a jsem velmi šťastný. Leden už se chýlí ke konci a já nemám dost slov na to, abych všem poděkoval: mému producentovi, Javieru Faronimu, publiku, které se na nás přišlo podívat, celému městu, které se s námi setkalo. Žijeme ve světě plném otřesů a já jsem publiku velmi vděčný.

Bylo obtížné přizpůsobit práci v naší zemi?

Ne, hra je založená na románu, který byl základem pro film. Každý viděl Madisonské mosty. Indio Romero odvedl skvělou práci a ukázal podstatu tohoto románu v divadle. Před několika lety v Evropě byla inscenace, kde hlavní roli hrál Alain Delon. A obešlo se to bez velkého úspěchu, a to mluvím o takovém herci. Jde o to, že oni neměli muže jakým je Indio Romero, který by dělal divadelní verzi. Má ohromnou citlivost a výsledek vidím každý večer, když nám publikum tleská. Máme úžasné herecké obsazení, úžasnou hudbu a představení je přijímáno velmi dobře.

Jak funguje spolupráce s Araceli Gonzalez?

Skvěle, máme štěstí, že vyprávíme tento příběh, a jsme velmi šťastní. Scházíme se a připravujeme každý den a jsme velmi šťastní. Toto představení si musíte užít.

Je vidět, že vás hraní v této hře baví, stejně jako setkání s publikem před a po představení.

Velmi rád komunikuji s lidmi, velmi rád se setkávám s publikem. Očividně se rád bavím s lidmi.

Kromě práce v divadle uvádíte také na Espacio Clarín svůj film.

Správně, je to film „Adiós, querido Pep“, který jsme natočili v roce 2015 v Buenos Aires. V tomto filmu hrála Florencia Raggi. Projekt mě velmi zaujal, protože jsem s ní pracoval v „Noche y Dia“, je to vynikající herečka a velmi milý člověk. Ve chvíli natáčení neměla umělce, který by hrál jejího manžela a já se hned přidal k dílu. Nakonec to byl nádherný zážitek.

Baví vás natáčení pro kina?

Moc se mi to líbí, je to zážitek. Každá zkušenost vám něco dá, nebylo pro mě snadné vstoupit do kin, ale nejsem nakloněn spěchu. Dávám přednost tomu, aby šli věci svou vlastní cestou, protože to je umění, aby si věci šli svou vlastní cestou. Jsem strašně rád, když se taková příležitost naskytne, a vy jste v tom věku a v té fázi své kariéry, kdy se rozhodneme všechno si užít.

Co budete dále profesionálně dělat?

Na konci roku jsem byl pozván hrát v seriálu pro Netflix, ale všechno se zastavilo. Ale, abych byl upřímný, jsem rád, protože jsem velmi zaneprázdněn divadlem a jsem také šťastný a trávím prázdniny se svou ženou a dětmi.

To jest tvůj první dárek. Dále tu mám pro tebe samozřejmě tvé narozeninové video. Vlastně letos dvě! Jeden typický rozhovor, či příslib, který se stal už tradičním. A druhé video, které jistě udělá ještě větší radost, přímo z koncertního pódia! Ráda bych ti přinesla nové, ale jaksi jsem Facunda nestačila přesvědčit do dnešního dne, aby se vrátil s nějakým tím koncertem! :D
Drahá Majko, jsem neskutečně ráda, že jsi součástí této stránky už tolik let, a že tu můžu pro tebe každý rok uspořádat takovouto "oslavu". Užij si svůj speciální den, dělej si co jen se ti zlíbí, protože je to jen TVŮJ den. Přeju ti tentokrát to, co je ze všeho nejdůležitější! Jen a jen samé zdraví! Ať tu oslavíme ještě mnoho narozenin. Tato stránka je totiž nesmrtelná. Už za rok se na tebe těší zase. Mám tě moc ráda a teď už utíkej slavit :-* (Na komentář si dneska klidně počkáme :D )

majka: Katy, moc a moc děkuji.
Ještě se pochopitelně ozvu. Kdo chce se podívat na narozeninové video tak může, máte můj souhlas.
Katy, DÍKY.

Katy: Psala jsem Majko, že na komentář klidně počkáme. Vůbec si nemusela psát ještě včera :) Zcela určitě hostíš spoustu příbuzných a Facunda, který slíbila, že se dostaví. Takže není třeba spěchat. Vychutnávej si to po kouskách. A jinak samozřejmě není zač. Je to pro mě samozřejmost :)

majka: Katy, ještě jednou ti musím moc a moc poděkovat za tak překrásné přání k mým narozeninám. Letošní narozeniny jsem měla fakt hezké, začalo to už v neděli a pokračovalo v pondělí. V jednu chvíli jsem se dostala včera na PC a už tam bylo od tebe přání a tak jsme hned napsala krátký koment. Pochopitelně jsem je oslavila s rodinou a mnoho známých mi popřálo smskou. A taková třešnička na dortu byla od tebe - krásné a jako vždy úžasné narozeninové video. Už jsem si za ty roky zvykla, že Facu slibuje, tak snad příště /a těším se/. Hodně jsem se u toho videa pobavila a nasmála, bylo moc krásné a Facu jako vždy úžasný. Video, kde hraje a zpívá bylo nádherné a já jsem ho nábožně poslouchala, nádherná píseň a on i zpěvačka výborní. A co říci na rozhovor - tak jako vždy byl nádherný, on ty rozhovory má vždy excelentní. Jak říká, že se rád s lidmi baví a mluví s nimi, tak to je pravda, to dokazoval vždy a je to vidět, protože on je k lidem strašně příjemný a milý. A už jen za to ho člověk musí obdivovat. Jen je škoda, že mu nevyšla ta spolupráce s Netflixem, to bych moc ráda viděla.
Katy, DĚKUJI, je to nádherný dárek. A jsem tady na této stránce moc ráda a jsem ráda, že jste tady holky.
Katy, ty jsi naše zlato a máš můj obdiv za vše co pro nás děláš.

Soňa: Majka, aj ja sa pripájam ku gratulácii a želám ti všetko, všetko najlepšie hlavne veľa toho zdravia a splnenia všetkých tvojich túžob.Práve sme sa vrátili z trochu predĺženej dovolenky, tak mám čo dohánať. Teším sa na kľud domova a hlavne na aktuálky, kde mám veľké resty. Ale také príjemné resty. Veľmi sa teším na tie úžasné aktuálky, bola to jedna z vecí ktorá mi na dovolenke nesmierne chýbala.Chýbali mi vaše komenty a samozrejme i Facu. Dnes len takjýto krátky koment, musím sa trošku zorientovať, Som rada, že som medzi vami a môžem sa venovať mojej obľúbenej činnosti i keď mi na chodbe stoja ešte nevybalené kufre. Želám krásny týždeň.....

majka: Soni, děkuji moc za přání. A vítej zpátky po dovolené. Jakou exotickou zemi jste navštívili tentokrát? Věřím, že si ty budoucí dny tady pěkně užiješ. Ještě jednou DÍKY.

anavi: Drahá Majka, od začiatku októbra si hovorím, že tento mesiac slavíš narodeniny a chcela som ti zablahoželať včas. S povzdychom priznávam, že sa mi to nepodarilo. Mrzí ma to hlavne preto, že ty si v tomto taká presná. Ver však, že ťa mám veľmi rada aj tvoje milé komentáre a rozhovory o Facu. A preto ti želám, aby si bola naplnená aj obklopená láskou. Aby sme si tu až do samej staroby ešte aj ako babičky rozprávali, čo všetko sa nám na Facu páči a bavili sa na jeho filmoch, koncertoch, divadlách... Samozrejme, pokiaľ to s nami naša drahá Katy bude vládať ťahať.:DD lebo bez nej by sme sa nestretli.

anavi: Katy, možno si si trochu inak vysvetlila môj koment, tak to uvediem na správnu mieru. Mňa práveže baví aj spôsob, akým o Facundovi podávaš informácie. Len som tým chcela povedať, že fotky ma zaujali viac ako rozpis divadelných predstavení, lebo som vedela, že si to určite neudržím dlho v hlave.:DD A mám istotu, že keď sa predstavenie uskutoční, určite nám to zdokumentuješ so všetkým, čo je v online svete k dispozícii.

anavi: Mám obarený jeden ukazovák, preto radšej píšem viac kratších komentov, aby som si niečo nevymazala. Ja keď trošku zameškám, tak sa neviem dopísať.:DD
Sonička, vitaj doma. Som rada, že si sa bezpečne vrátila. A tiež som zvedavá, aký kúsok tejto úchvatnej planéty si preskúmala tentokrát.

anavi: A už sa dostávam k tejto špeciálnej aktuálke. Už samotný názov naznačil, že to bude niečo extra. Aj je. Ani neviem, o čom sa mám rozplývať ako prvé. Tak idem v takom poradí, v akom som si to pozrela ja. Pôvabné vystúpenie Facu a? Niekoho mi tá speváčka pripomínala, ale neviem ju zaradiť. To si pekné videjko odložila, Katy. Čo ma zaujalo, že Facu hral na klarinet. Alebo sa mýlim? V každom prípade to nie je saxo, ale páčilo sa mi to, aj hra aj spev. A zrejme aj kameramanovi, lebo bral častejšie jeho hru, aspoň ja mám ten pocit.

anavi: Príjemne som si zaspomínala na Medisonské mosty počas rozhovoru. Facu sa pokorne delí o svoju slávu, to sa mi páči, že vyzdvihne aj tých, ktorý sedia pod alebo za oponou, teda nie sú na očiach.
To, že sa rád stretáva s publikom, hovorí každá časť jeho tela.:DD
V tomto rozhovore ma najviac upútala myšlienka "dávam prednosť tomu, aby šli veci svojou vlastnou cestou." Cítim v tom obrovskú trpezlivosť aprijatie. Aj ja si teraz uvedomujem, že som na veľa vecí v živote tlačila a vynakladala som prehnanú snahu. Niekedy je naozaj výhodnejšie dať životu priestor, nech sa veci udejú, lebo naša obmedzená myseľ to nevymyslí lepšie. Rozhodla som sa nechať veci ísť vlastnou cestou a užiť si to. Opäť ma Facu inšpiroval.
Majka, ten komix z vesmíru nebola spolupráca s Netflixom? Možno sa mýlim, ale nakoniec to asi vyšlo, len neskôr ako plánovali?

anavi: Majka, ďakujem za povolenie pozrieť si narodeninové videjko. Katy ti dala ťažkú úlohu, vybrať si. Ale keďže máš narodeniny, je fajn, že prišli obaja zvodníci. Tak dúfam, že to parádne roztočili, odhodlaní boli.:DD
Katy, ďakujem za nádhernú oslavu Majkinho sviatku. Pripravila si to štandartne výborne, ako je u teba zvykom a ja som sa veľmi rada pridala.
Tak teda Živió, živió, živió... Majke, tebe Katy, Facu, tejto stránke a všetkým jej nadšencom. Majte sa krásne.

majka: Anavi, moc a moc děkuji i tobě za krásné přání k mým narozeninám. Letos se mě fakt pěkně podařily.
Jak jsem viděla tolik komentů tak jsem si hned říkala, že to tady musela být Anavi a také jo. Tvoje komenty se vždy čtou pěkně.
Soni, tvoje také a Katy jak sem dává novinky tak to je excelentní.
Mám pro vás všechny pěknou zprávu. Stanice Relax začíná dávat v 17,55 hod. seriál s Facu a to Yago, syn džungle.

anavi: Jééj, Majka, to je paráda, že budú dávať Yaga. Divokého anjela si tiež rada pozriem, ale toho dávali častejšie. Ďakujem za informáciu. :)*

majka: Anavi, zrovna se na Yaga dívám, dávají dva díly za sebou. Je to paráda.

Katy: Páni, člověk sem dva dny nevleze, a už na něj svítí 13! To se nám tu dlouho nepoštěstilo. Díky Majce si tu po dlouhé době takhle všechny čtyři zase můžeme popovídat. :)
Vítej zpět Soňi, už jsem o tebe měla obavy, říkala jsem si, že je to delší doba, než jsi původně říkala. Hlavně, že jsi v pořádku doma. Klidně si ty kufry vybal, mi ještě nějaký ten den počkáme :)
Majko moje zlatá, nemáš vůbec za co děkovat. Jsem moc ráda, že se ti narozeniny tak vyvedli, a že pokračovali i druhý den, tak to má být :) A jsem ráda, že i já jsem ti ten den mohla zpříjemnit, nebo spíš Facundo. Já s Facundem na tebe opravdu nezapomínáme :) Jsem šťastná za tvou spokojenost. :)
Anavi, tvoje komentáře na pokračování jsou vždycky perfektní. I když tentokrát za to může bolestivý prst. Jistě, že jsem pochopila tvůj komentář. To bylo řečené v položertu. Vím, že by jsi to o mých aktuálkách nikdy neřekla. :) Ale, já si to o nich někdy říkám :D
Video je z koncertu Marcely Morelo, Facu tam byl tenkrát pozván jako host. Ale, už je to 6 let staré video. Ano, hraje na klarinet. Nepřekvapuje mě, že hraje i na něj. On nezná noty, hraje podle sluchu. To může hrát prakticky na cokoliv :)Nevím o jakém projektu pro Netflix to tenkrát Facu mluvil, ale s Netflixem nakonec nespolupracoval. Netflix se jen rozhodl natáčet seriál podle jeho oblíbeného komiksu Eternauta. A Facu se k tomu vyjádřil. Ale, nebyl ani pozván na konkurz pro namluvení té postavy. Ale, nemyslím si, že ho to nějak moc mrzí. Raději má divadlo, to všichni víme. Ať hraje v čemkoliv, tak si to užívá. A tento týden se snad dočkáme další fotek a videí z En El Aire :) Těším se, že vám toho budu moct, snad, přinést zase o trochu víc.
Jo a Majko, děkuju moc za zprávu o Yagovi. To se hned tak nevidí, aby dvě české televize vysílali Facunda! Zahrnu to do nedělní aktuálky :)
Děkuju všem, holky moje. Užijte si víkend :-*

anavi: Katy, ďakujem za objasnenie, či už kolegynky z koncertu ako aj spolupráce s Netflixom. Len mi to ešte stále vŕta v hlave. Mne sa ma marí, že Facu prerozprával toho hlavného hrdinu, či nie? Áno, viem, že Facu hrá podľa sluchu, to tak majú väčšinou talentovaní ľudia. Je to ichprirodzenosť. V tomto ho chápem, lebo aj ja viem hrať podľa sluchu, ale nie tak zložité melódie ako Facu.
A veľmi sa teším, že Facunda vysielajú dve české televízie. Tiež som si chcela hneď zapnúť Yaga, majka. Ale my asi Relax nechytáme. Musím to zistiť, keď príde manžel.

majka: Ahojte holky, během týdne jsem se sem moc nedostala, protože jsem byla v jednom kole, ale moc příjemným. Dnes si pročítám vše znovu a musím Katy moc poděkovat, protože aktuálka je překrásná. A ty komenty je radost číst, vždy se něco dozvím nového.
Ještě jednou všem děkuji a doufám,že se tu zítra uvidíme.
Přeji všem hezké dny. Katy, děkuji!!!

Katy: Namluvil komiks s názvem Yon my space. Ale, na tom jeho tvůrce dělal od roku 2010 a je to jeho kamarád. Jmenovitě Juan Carlos Quattordia. Jde taky o komiks, ale o jiný a nesouvisí s Netflixem :) Je už někdy těžké se v tom vyznat. :D Tím spíš, že Facu je velký fanoušek komiksů obecně. :)
Tak to je fajn, že jsi byla v příjemném kole, Majko :) To vypadá, že jsi měla z narozeninového dne, narozeninový týden. Tedy aspoň doufám. :) S aktuálkou se tu zítra určitě uvidíte, to slibuji :)

majka: Katy, díky za vysvětlení ohledně toho komiksu. Přiznávám se, že v tom mám menší zmatek, ale to nevadí, hlavně že Facu to má vyřešeno.
Anavi, doufám, že prst už nebolí a jsi fit.
Katy máš pravdu, slavila jsem celý týden.

Katy: To odhaduji na kulaté narozeniny! :) Jsem ráda, že letos měl Facu dorazit dvojmo, na takové narozeniny! :)

majka: Katy, žádné kulatiny ani pulkulatiny. Sama to nechápu, ale je to tak, moc mě všichni překvapili a dojali. A vy jste tady byli taková pěkná třešnička na dortu. Děkuji.

Name:
Web:

Powered by CuteNews