Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Cataratas Del Iguazú
23.10.21 * 9 názorů
Dnes mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu horší. Začnu tou horší. Představení En El Aire, které mělo začít toto úterý 19. října se opět přesunulo! Nejnovější data jsou psána na 29. října. Další dvě by se měli odehrát v listopadu. A to 18. listopadu a 26. listopadu. Doufejme, že se v těchto dnech opravdu odehrají.

No, a ta dobrá zpráva je, že si Facu místo představení vyrazil se svou rodinou na kratší dovolenou! A neuhádnete kam. K vodopádům Iguazú neboli také zvaným Cataratas Del Iguazú. Jde o největší systém vodopádů na Zemi, které leží na hranici mezi Argentinou a Brazílií. Voda se zde v přepadu dlouhém asi 2,7 km řítí přes okraj lávové plošiny do hloubky asi 70 metrů. Říkáte si, že tohle místo odněkud znáte? Máte pravdu, zcela určitě ho znáte, pokud jste se dívali na seriál Yago, syn jungle. Protože právě na tomto místě se seriál natáčel, a Facu se sem vrátil po 20 letech natáčení.
A na svém instagramu nešetřil ani fotkami, a už vůbec ne videi. Všechny fotky najdete v galerii. Na videa vám dávám jednotlivé odkazy. V tomto postu najdete 8 videí. Všechny děti si zkusili slaňování, a celá rodina si také užila výhled na jungli ze vzduchu, jak uvidíte. A tady ještě kratičké video kluků podkreslené hudbou.

A nakonec jedna tématická zpráva! Pokud jste si dnešní videa z tohoto výletu, či dovolené užili a zatoužili jste si opět shlédnout Yaga, tak můžete! Yago, syn džungle se nám vrátil na televizní obrazovky. Uvidíte ho denně v 17:55 na Tv Relax.majka: Katy, děkuji za dnešní krásnou aktuálku. To jsem se krásně potěšila koukáním na videa. Je vidět, že děti jsou šikovní a po rodičích zdědili talent a mají rády adrenalin. Vše jim šlo velmi dobře, mě by se dělalo velmi zle, kdybych měla sjet po tom laně. I to slanění jim šlo velmi pěkně, je vidět, že jim sport není cizí a využijí kdejakou možnost všechno si vyzkoušet. Fotky jsou překrásné a když jsem si je prohlížela tak jsem si říkala, že takhle vypadá spokojená, šťastná a milující rodina. Příroda u těch vodopádů je nádherná, to bylo už vidět v seriálu Yago. Tak je dobře, že je tam Facu vzal, aby viděli, kde natáčel svou úspěšnou roli v pěkném a výborném seriálu. Možná se pletu, ale nebyli u těch vodopádů Viktorie a Rocky jak vyhráli tu soutěž v DA? Nádherná příroda a určitě všichni měli z toho velké zážitky a určitě se jim to všem líbilo.
Je škoda, že představení EEA bylo odloženo, já se už těšila na fotky a možná i na nějaké to video. Ale co se dá dělat v této době, musí se počkat a doufám, že to už bude v pohodě.
Je fajn, že dávají na stanici Relax Yaga, ale přiznám se, že je to skoro "brutální", protože od čtyř do šesti hodin dává Prima Love dva díly DA a hned na to navazuje Relax a dává dva díly Yaga. To se nedá vše stihnout, protože tak dlouho se u televize nedá sedět. Doma je potřeba udělat dost práce. Na jedné straně jsem ráda a na druhé ... Ale snažím se, abych toho viděla co nejvíce. Oba dva seriály jsou vynikající a Facu je v nich úžasný.
Katy, moc a moc DĚKUJI, překrásná aktuálka, krásné videa a fotky, nádherná a úžasná příroda, ty vodopády jsou fascinující. Je to moc pěkné a vždy mě novinky o Facu od tebe moc potěší. Jsi naše zlato.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Tak ja som si zatiaľ len prečítala aktuálku a Majkin koment a už sa nesmierne teším, na všetok obrazový materiál. Katy, ani sa mi nesnívalo o tekejto parádnej aktuálke a to sa mi snívalo s Facu tento týždeň.:DD No a zas neviem, čo skôr písať.
Takže najskôr ďakujem za vysvetlenie o komikse. Veru, mám v tom zmätok, lebo Facu je poriadne činný, ale na upratanie nedorozumení mám skvelú odborníčku na Facunda... áno, teba Katy. Ďakujem.
Majka, prst je dnes už OK. Ešte včera som cítila stopy po pľuzgieriku, ale dnes už neobťažuje a ja môžem písať rýchlejšie. Som rada, že si narodeniny tak krásne oslávila. A napísala si taký vyčerpávajúci koment, že sa mi bude ťažko niečo doplňovať. Snáď len, že ti dávam za pravdu a boli pri vodopádoch aj Viki a Rocky. Vodopády ma nadchli už vtedy a potom v Yagovi. Dlho, predlho som túžila ich raz navštíviť. Ale po skúsenosti z uplynulých rokov, prestávam podobné túžby mať. Tak nejako mi je čoraz vzácnejšie to, čo mám a som za to vďačná.
Štyri hodiny presedieť denne pri Yagovi a DA je aj pre mňa nedosiahnuteľný luxus a určite by ma bolel zadok. Ale my ten Relax nechytáme, tak to mám vyriešené.
Nateraz musím končiť, tak k samotnej aktuálke sa vyjadrím neskôr. Mám nejaké vybavovačky, ale lákavá je poriadne.
Katy, veľmi veľmi ďakujem a prajem vám nádherný týždeň.

Soňa: Katy , tak túto aktuálku ste spoločne s Facundom naozaj správne načasovali. V telke ide Yago, telenovela ktorá sa natáčala v tomto čarokrásnom prostredí. Facu naozaj zvolil fantastickú destináciu pre svoju rodinu. Vidieť vodopády Iguazú to musí byť zážitok na celý život. Fantastické fotky, neviem či obdivovať viac Facunda, alebo čarokrásnu scenériu, ale myslím,že tentokrát príroda vyhráva aj nad mojím idolom. Ale len trošičku....Tie Facundovic deťúrence majú naozaj fantastických rodičov, ktorí ich vedú tým správnym smerom. Stále ma udivuje to puto medzi Máriou a Facundom. Láska medzi nimi stále iskrí, čo dokazuje aj fotka Facu a Márie v poozadí s vodopádmi. Majka, máš pravdu, Viktoria a Rocky naozaj točili pri týchto vodopádoch.Už sa teším na ten diel, tam bolo veľa ukázané z tejto nádhernej prírody. Škoda, že tá Argentína je od nás tak ďaleko. Je to neskutočne zaujímavá a krásna krajina. Ja síce TV Relax chytám, len mi akosi chýba ten čas na sledovanie oboch telenoviel, takže radšej dávam prednosť DA.Naozaj sa to časovo veľmi zle stíha. Tie televízie sú jednoducho strašné. Najprv dlho nič a teraz hneď dve telenovely s Facundom.Katy aj ti ďakujem za krásnu aktuálku. Aj keď dovolenka bola super, tieto aktuálky a komenty dievčat mi chýbali. Bola to jedna z vecí, pre ktoré som sa už tešila domov. Prajem krásny týždeň.

anavi: Dlho som veru nevydržala a musela som sa vrhnúť na videá aj fotky. Spomalené video priamo nad vodopádmi som si pustila hneď niekoľkokrát za sebou. Chlapci aspoň žmurkli, Facu povievali vlásky a Maria stihla zmeniť najviac póz. Zato India je úplne nehybná, tej sa snáď nehol ani vlások. Je to úchvatný záber a pamiatka na celý život. Nádherná rodinka.
Na videách preukázali všetci poriadnu dávku odvahy. Len dúfam, že tam bolo teplo, keď sa tak okúpali. Majka, my by sme boli skvelé partáčky pozerajúce sa na podobné, adrenalín dvíhajúce, akcie z bezpečnej vzdialenosti.:DD Facu je týmto smerom mimoriadne akčný ale mňa prekvapuje aj Maria. Tá sa k nemu pridá bez váhania a niekedy mám pocit, že aj sama dáva podnety na dobrodružné akcie. Veru, tí dvaja sa našli a som rada, že im to stále klape.
Iguazu sú skvostné vodopády a rovnako skvostná je aj táto aktuálka, za ktorú natešene ďakujem.

anavi: Ešte som sa chcela podeliť o ten sen s Facu. Lebo to bolo také milo zvláštne. Boli ste totiž jeho súčasťou. Facu mal dohodnutú spoluprácu s nejakou talkshow u vás v Česku. Nebolo objasnené pre akú, ale bol už v Prahe a spoznával ju. Ja som bola v Prahe tiež na výlete a stretla som ho v meste, samozrejme obklopeného fanynkami. Boli ste to vy z tejto stránky Katy, Majka, Sonička a iné. Nevidela som tam vôbec vaše tváre ale vnímala som vašu prítomnosť a priateľstvo, akoby sa odjakživa poznáme. Bolo to príjemné, Facu bol milý, láskavý ako ho poznáme. Zobudila som sa s veľmi príjemným pocitom. A s rovnako príjemným pocitom sa mi bude zaspávať po tejto aktuálke.
Majte sa krásne.

anavi: Zabudla som napísať, že v tom sne nás Facu každú jednu objal.

majka: No páni Anavi, to jsi měla nádherný sen a těší mě moc, že jsme byly součástí toho příběhu. To objetí muselo být úžasné!!!

Soňa: Škoda, že sa sny neplnia, teda aspoň tie pekné....

Katy: Tomu se říká sladěnost, co holky? :) Facu se jistě doslechl, že v České republice se opakuje Yago, a aby měla k tomu Katy co dát do aktuálky, tak byl tak hodný, hned vzal celou rodinu a po dvaceti letech si to zopakoval :D :D :D
Je to krásná představa :D Ale, ještě krásnější je celý tenhle výlet, který mě moc potěšil. Asi hlavně proto, že to bylo tak nečekané. A neskutečně osvěžující. Člověk se těšil na divadlo, ale přece jen, něco takhle osvěžujícího jsme tu už hodně dlouho neměli. A já se ráda vracím s Facundem na místa, která nějak souvisí z jeho minulostí a co mi připomínají staré dobré časy. Takže tohle byla neskutečná trefa, a opravdu jsem si vychutnala každičké video a každičkou fotku :) Jsem ráda, že jsme na tom všechny stejně. Opravdu by jste se takhle neprojeli nad džunglí? :) Já bych neváhala ani minutu, musí to být skvělý zážitek. Na to, že se tam to točil i díl DA jsem si vůbec nevzpomněla. Už je to nějakou dobu, co jsem nějak komplexně viděla Divokého Anděla. Opravdu se nedá takhle dlouho sedět u televize. A už mě je ještě problém s tím, že je to v dost nevhodnou dobu. Hlavně DA. Tak či tak, tady sedět vydržím v každou dobu. A jsem moc ráda Soničku, že ses na nás tak moc těšila, a že tě máme zpátky :)
Anavi - skvělý to sen! Závidím vám sny o Facundovi. Pokud si pamatuju, tak mě se o něm zdálo jednou v životě, což je tedy hodně málo. Majko, děkuju za doplnění informací ohledně DA, sama bych si na to opravdu nevzpomněla. Krásně se to tu doplňuje, jako každý týden :)
Omlouvám se, že jdu až skoro o týden později, ale měla jsem dost únavný týden. Ani teď zrovna neoplývám energií, ale už jsem vás nechtěla natahovat ani o den déle. Ale, opět jste mě neskutečně potěšili, hlavně to, jak jste si každá na téhle aktuálce smlsly :) V neděli se na vás těším u nové aktuálky. Děkuju moc, užívejte víkendu :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews