Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další vzkazy pro Rusko
10.10.15 * 34 názorů
Facundo se určitě nesmírně těší na své turné po Rusku, svědčí o tom další pozvánky pro další ruská města. Minule to bylo pro město Krasnojarsk tentokrát natočil další dva vzkazy pro Novosibirsk, toto video můžete sledovat zde, a pro Jekatěrinburg kde mluví částečně rusky. Pustit si ho můžete tady.

"Dobrý den, přátelé z Ruska! Jak se máte? Tady Facundo Arana. Chtěl bych říci, že dne 3. prosince, budeme s TBLO v Novosibirsku. Těšíme se na vás všechny."

Také vlastnoručně sepsal všechny města a data ve kterých bude v Rusku vystupovat. Takže asi takto vypadá finální verze celého turné.Ovšem zádrhel v celém turné bohužel je! Podle ruských fanoušků prodej lístků v ostatních městech nejde tak dobře jako v hlavním městě Moskvě. Podle nich jsou na vině hlavně organizátoři těchto koncertů kteří vybrali města hodně daleko od sebe a také ohromné sály! Facundo je totiž v Rusku známý jako herec a lidé z menších měst prý ví jen hodně málo o tom jaký je zpěvák! Všichni teď doufají že koncerty které se odehrají až v prosinci se nebudou pro malou účast rušit!

Ale Facu samozřejmě nežije jen koncerty, v pátek se účasnil dalšího telefonického rozhovoru tentokrát pro rádio 91.1 FM Casilda. Rozhovor je hlavně o hudbě, o jeho vydaném albu "Salir a Tocar", také se zmiňuje o podstatě darovní krve. Rozhovor si můžete pustit zde.

Také je téměř denně stále aktivní na svém twitteru. Tady nás zásobuje fotkami ze svého soukromí. Jedny z posledních fotek se týkají jeho domu, respektive jeho zahrady. Vypadá to na kamennou pec na pečení pizzy :) A na druhé fotce je se svým přítelem Rickem Amadorem, kde se zabývají opravou a úpravou saxofonů které si Facu odveze na své turné po Rusku.

majka528: Katy, díky za další aktuálku. Jako vždy se na ni těším a hned jak to jde tak se na ni musím podívat. Že se Facu těší do Ruska, tak to mu věřím, mám dojem, že tam bude poprvé. Vzkazy jsou pěkné a hlavně on tam vypadá úžasně, účes mu moc sluší. Jenom doufám, že se to s těmi lístky na koncerty pohne a prodají se, byla by škoda nějaké koncerty rušit. Telefonický rozhovor jsem si poslechla, ale nerozuměla, a tak mi musel stačit poslouchat jeho nezaměnitelný hlas. Fotky z twitteru jsou pěkné a podle ohně v peci soudím, že je asi využívaná.
Katy, DÍKY za aktuálku, jsi skvělá, že je nám takto tvým prostřednictvím Facu přiblížen.

anavi: To, že sa Facu do Ruska teší je vidieť na odkazoch pre fanúšikov. Vyzerá nádherne a ten jeho úsmev, s ktorým ich pozýva aj ruštine...robí to s takou radosťou a nadšení, s akou by som si ja letela kupovať lístok. A má krásny rukopis. Ja si nemyslím, že sa budú koncerty rušiť, lebo Facu je schopný hrať aj pre malé publikum.

anavi: Pokračujem, lebo som omylom ťukla kúsok nižšie a koment bol na stránke :DD Tak Katy, odo mňa budeš mať na úvod minimálne dva.
Na to, ako sú koncerty nahustené, sa mi zdá vzdialenosť medzi mestami obrovská. To budú chudáci len hrať a cestovať. Postíhajú to vôbec? Unavení budú určite poriadne.
Majka, nie som si istá, ale Facu už v Rusku bol. Natáčal tam scénu do seriálu s Nataliou Oreio (V rytme tanga) a videla som aj jedno interview, ktoré je tiež z Ruska. Ak ho nájdem, prihodím ho na fórum, Facu sa prihovoril iba v ruštine a sú tam aj zábery, ako ho to učili.
Súhlasím s Majkou, Facu má nezabudnuteľný hlas. Je to skvelý rozprávač, hudba je preňho vášeň a výborne sa to počúva. Fotka jeho pece ma zaujala hneď ako som si pozerala rozpis koncertov. Vedela som, že má dom v štýle horskej chaty, ale nevedela som si to úplne predstaviť. Teraz postupne vidím, aké úžasné to tam všetko má. Zbožňujem prírodné materiály (drevo, kameň ...) a uňho je to ako v rozprávke. Nádherné dvere som si všimla na videách a táto pec je tiež krásna. Vzťah k prírode sa hneď pozná. Takýto relax mu potom musí zaručene "dobíjať baterky".
Katy, aj nám si ich dobila touto príjemnou aktuálkou a za to "netradične" ĎAKUJEM. Pri tákýchto aktuálkach mám pocit, že sa k Facu približujem stále viac.

majka528: Anavi, mě bylo divné,když jsem četla ten tvůj první koment nějaký krátký, ale pak jsem pochopila. To se mi také stává. Musím se přiznat, že jak čtu o Facu tak hned mám lepší náladu a je mi moc fajn. Za to Katy, velké díky.

Petra: Katy, díky za další skvělou aktuálku, která mě moc potěšila. Facu vypadá na obou videích skvěle. Vyzařuje z něho optimismus a dobrá nálada.
Je fakt, že ruští organizátoři vybrali mega haly, ale snad udělají blížícím se koncertům lepší propagaci i v médiích, aby to fanynky na koncerty přitáhlo i když Facunda jako zpěváka neznají. Bylo by škoda, aby Facundo a jeho skupina zpívala nezaplněným halám.
Věřím, že to turné i tak bude úspěšné, protože Facu vždy dovede vytvořit tu nejlepší atmosféru.
S blížícím se turné v Izraeli mě znepokojuje současná vyhrocená situace v této zemi. Doufám, že Facundo při svém pobytu v této určitě krasné a zajímavé zemi na žádné problémy nenarazí a užije si koncerty i pobyt zde s Marií v klidu. Aspoň já mu to moc přeji a pořád na něj myslím.
Katy, ještě jedou děkuji za vše.

Petra: Omlouvám se za chybu v poslední větě.
Chtěla jsem napsat, ještě jednou děkuji za vše.

Soňa: Vďaka Katy sa nám opäť podarilo nazrieť do Facundovho súkromia. Ja sa ani nečudujem, že Facundovo obydlie je z prírodnéh materialu. On je tak veľmi spätý s prírodou, že si u neho ani iný štýl neviem predstaviť. Na upútavkách ku koncertom vyzerá skutočne dobre, tak nejako radostne, svedčí mu ten kratší zostrih vlasov a vôbec vyzerá tam tak nejako mladšie. Anavi máš pravdu, Facundo naozaj točil pre Rusko upútavku v ruštine, myslím, že to bolo pre serial Padre Coraje a tam ho učili po rusky a celkom mu to šlo. Neviem, či bol pri tej príležitosti aj osobne v Rusku, ale na tú upútavku sa dobre pamätám. Do decembra je ešte dosť času a pri dobrej propagácii sa snáď koncerty rušiť nebudú, lebo tým by sme o veľa prišli aj my. Len opäť ľutujem, že tie koncerty nie sú bližšie, aby sme sa ich mohli zúčastniť aj my. To by bolo úžasné. Čo sa týka Izraela, je tam teraz napätá situácia, hlavne kvoli ich židovským sviatkom, ktoré tam práve prebiehajú. tieto sa však končia dosť dlho pred Facundovým príletom, takže dúfajme, že jeho návšteva v Izraeli prebehne bez problémov. Nejako som nepostrehla, aké mestá v Izraeli navštívi. Neviete či bude len v Jeruzaleme tak ako za čias DA, alebo navštívi viac miest? Katy, už normálne odpočítavam dni do Facundovho príletu do Izraela, ani nevieš ako sa už strašne teším na Tvoje aktuálky z tejto akcii. Ďakujem už dopredu....

anavi: Soni, mám pocit, že 24.11. má koncert v Tel Aviv. A tiež si myslím, že situácia sa ukľudní, to by určite neriskovali. A zas netreba veriť všetkému. Ja som si tiež myslela, aké nebezpečné to tam musí byť a odkedy tam mám rodinu, už mám na Izrael úplne iný pohľad.Chvíľu som rozmýšľala, že by som na ten koncert aj išla, ale nakoniec mi to nevyšlo :((

majka528: Také si myslím, že situace nebude v Izraeli až tak špatná, určitě se to zklidní jak psala anavi. Mám dojem, že tam bude mít jen jeden koncert, nebo se mýlím?

majka528: Soni, jak jsi psala, že Facu natočil upoutávku v ruštině na seriál Padre Coraje, on se tam vysílal?
A také se moc těším na jeho koncertování a hlavně pak na videa a fotky.

soňa: Majka v Rusku ho vysielali od oktobra 2004, v Poľsku od mája 2005 a v Maďarsku tiež od mája 2005.
Anavi, aj ja si myslím, že v Izraeli bude v čase jeho návštevy už kľud, teraz tam bolo kvôli sviatkom napätie, ale dotýkalo sa to len Jeruzalemu, preto tá moja otázka, týkajúca sa miest ktoré sa chystá navštíviť počas pobytu v Izraeli.

Petra: Anavi, jsem ráda, že jsi napsala, jak to vypadá v Izraeli. Uklidnilo mě to.
Škoda, že nemůžeš jet na koncert. Moc bych ti to přála.
Holky, Facundova upoutávka v ruštině na seriál Padre Coraje patří k mým oblíbeným. Je tam moc krásný. Všechny díly tohoto seriálu najdete v ruštině na youtube. Stačí napsat Padre Coraje rus a můžete se dívat. Já jsem si kdysi pouštěla první díl, ale je tam hodně děje a tak jsem hodně slovíčkům nerozuměla.
Soňi, nevíš jestli se na to dá dívat třeba polsky? V

majka528: Soni, děkuji za informaci. To jsem nevěděla, že seriál Padre Coraje dávali v okolních státech.
Petro, já se na něj dívala ve španělštině a moc se mi líbil, patří mezi mé oblíbené,i když jsem tomu nerozuměla, ale to se domnívám,že bych neporozuměla ani ruštině, ale vím co se tam děje.
Anavi, také bych ti moc přála vidět Facu
koncert by byl určitě úžasný.
Holky, děkuji všem za informace.

Soňa: Petra,to naozaj neviem, tento serial nepatrí medzi moje najoblúbenejšie serialy, kde hrá Facundo,tak som tomu nevenovala až takú veľkú pozornosť.

anavi: Ale veď Padre Coraje dávali aj v češtine na Zone Romantika. To vážne sa nedá nikde pozrieť po česky? Ja som videla Facundovu upútavku na tento seriál v češtine a v tom čase išiel na Romantike aj rozhovor s Facu o jeho kariére a cestovaní po Argentíne. To vážne sa po tom všetkom "zľahla Zem"?

majka528: Anavi, to jsem vůbec nevěděla, že by Padre Coraje dávali u nás a Zone Romantika mě vůbec nic neříká, asi jsme ji neměli tuto stanici v televizi. Hledala jsem v češtině a nikde nic. Asi se u nás po něm slehla zem.
Petro, našla jsem tento seriál v polštině. Najeď si na Ojciec Coraje odcinek po polsku a máš ho v polštině a v docela dobré kvalitě.

soňa: Na ten rozhovor na Zone Romantika si aj ja veľmi dobre pamätám. Ale Padre Copraje mi akosi na Zone Romantika unikol a to som dosť sledovala program, aby mi nič o Facundovi neušlo. V podstate som tam okrem spomenutého rozhovoru s Facundom nič iné nenašla. Neviem vôbec či je ešte tento kanál v ponuke UPC....

Soňa: opravujem: Padre Coraje a nie Copraje. Zase chcem toho veľa a rýchlo popísať a potom to takto dopadne....

Petra: Majko, děkuji za odkaz na seriál v polštině:) Už jsem se dívala na 1.díl a je to dobré.
Sestřihaná videa tohoto seriálu mě vždy lákaly, tento seriál vidět. Škoda, že se u nás vysílal a na internetu není.
Nejraději bych chtěla vidět vše v čem Facundo hrál.
Anavi a Soňo, i vám děkuji za informace k tomuto seriálu.
Já taky nemám televizi Zone Romantica, ale pamatuji si rozhovor v češtině,který jsem viděla na youtube. Dnes jsem ho našla. Je to zkrácená verze, hledejte: Interview Facundo Arana (autor: Lenka Gregáňová).
Na youtube najdete i celý rozhovor, ale jen v maďarštině nebo ruštině.
Určitě stojí se na to podívat, jsou tam moc krásné fotky i záběry.
Na začátku je Facundova fotka asi 15 letého (aspoň podle rozhovoru v ruštině).
Pokud chcete hledejte: Facundo Arana autor: Kassandra 22 (rozhovor v ruštině).
Katy, doufám, že ti nevadí, že jsem dala holkám 2 tipy na rozhovor. Já si tebe moc vážím, si skvělá. Vždy se na tvoje stránky moc těším. Mám díky nim pořád dobrou náladu.

majka528: Petro, rádo se stalo, ten seriál je totiž i můj oblíbený, ale viděla jsem ho jen v originále. Stanice Zone Romantica už neexistuje, zanikla v roce 2012, ale byla to jen satelitní a kabelová stanice, takže pro mě nic a díky za tipy. Můj tip- Vidas robadas, první díl je v češtině a asi od 16.dílu do 43. také, ale víš o co se jedná a kdo je kdo.
Anavi, včera jsem se nemohla dostat na forum, večer jen na chvíli a od té doby to samé, a když se náhodou dostanu tak forum je strašně, ale strašně pomalé. Všechno ostatní mám v pohodě a ve stejné rychlosti jako dříve, takže to musí být něco s forem.
Jinak přeji vám všem pěkný den a hlavně s Facundem.

anavi: Majka, ja mám z fórom rovnaký problém :( Mne ho neotvára vôbec, už ma to znepokojuje.
Petra, ďakujem za odkazy na rozhovor, bude príjemné si ich pozrieť znovu. A Katy sa určite nenahnevá, naopak bude šťastím bez seba, lebo sa jej počet komentov vyšplhal do tretej desiatky.:DD

majka528: Anavi, také mě to už hodně znepokojuje, ale snad to bude brzo v pořádku.
Petro, ty rozhovory byly moc pěkné, ale už jsem je viděla, ale nebylo na škodu je vidět ještě, už jsem na ně skoro zapomněla, ono je toho strašně moc na dívání. Jak říkám - Facu není nikdy dost.

Katy: Dala jsem si tentokrát načas s odpovědí a koukám že se mi to nevyplatilo :D Nevím kde mám vůbec začít komentovat když už jste to tu vytáhli na 20 + komentů :D :D
Všem vám moc za ně děkuju, dneska to asi vezmu souhrnně protože komentovat každou jednotlivě to by byl opravdu dlouhý koment :D
Facu by určitě neměl problém hrát před malým publikem a sám by koncerty nerušil ale to se samozřejmě organizátorům nelíbí a haly se musí vyprodat aby z toho taky něco měli! A bohužel došlo na to nejhorší koncerty v Rusku se nakonec odehrají jen tři a to v Moskvě, Jekatěrinburgu a v Novosibirsku. Je to už bohužel jisté, dneska jsou peníze přednější než cokoliv jiného!!!
V Izraeli bude mít podle všeho dva koncerty a to oba v Tel Aviv jak anavi správně řekla, ale datumově by to mělo spadat na středu a čtvrtek 21. a 22. 10. Je to z oficiálních stránek kde se prodávají lístky takže snad tady změna nebude.
To mě mrzí anavi že se na ten koncert nedostaneš když máš trochu lepší podmínky a máš tam rodinu :) Lístky ještě jsou :D
Tak ale tady vám to zprostředkuju nejlíp jak budu umět :)
Zone Romantica už opravdu neexistuje jak majka řekla a na medailonek si dobře pamatuju, viděla jsem ho tam ale že by tam dávali Padre Coraje? To jsem nějak za těch časů nezaregistrovala. Ovšem v ruštině je toho opravdu dost s Facundem takže u ruských fandů se toho dá zkouknout hodně :)
Petro samozřejmě že nevadí že si holky upozornila na dva odkazy :) Na staré stránce jsem ten medailonek měla ale prostě nějak pořád váznu abych ty videa doplnila zpátky :D
Pokud jde o forum, nemusíme se znepokojovat hned jsem to šla zjistit na freeforums.org a vypadá to že odstraňují nějaké potíže na tomhle serveru a upozorňují že fóra budou buď pracovat pomaleji nebo nepůjdou vůbec. Ale neměla by to být dlouhodobá záležitost tak doufejme že maximálně tak ještě zítra a bude to v pořádku :)
Doufám že jsem nezapomněla nic důležitého okomentovat, opravdu se to tu sešlo :D Ještě dva komenty a bude to nejdiskutovanější aktuálka vůbec!! :D

Petra: Majko, děkuji za další tip. Seriál samozřejmě znám, ale netušila jsem, že jsou na netu i české díly.
Škoda, že Facu neodehraje v Rusku všechny koncerty, ale jak ho znám, určitě svůj pobyt v Rusku využije na různé rozhovory. Doufám, že materiálu bude hodně a bude se na co dívat:)

majka528: Katy, děkuji za tvůj koment a jsem ráda za zprávu, že forum bude v brzké době fungovat, moc mi už chybělo. Je škoda, že se některé koncerty v Rusku zrušily, ale je to pravda, všechno je o penězích. A také se těším jak Petra na rozhovory, videa a fotky z jeho koncertů jak v Rusku tak i v Izraeli. Katy, díky za upřesnění.

majka528: Před chvíli jsem se dostala na forum, už funguje, ale je ještě zpomalené, doufám, že se to brzo zrychlí. Jsem tomu moc ráda.

anavi: Katy, ďakujem za ďalšie informácie. Správy o rušení koncertov ma nepotešili, ale vo svete biznisu sa to stáva. Verím tomu, že medzi organizátormi sú ľudia, ktorí budú mať z toho väčší zisk ako samotná skupina.
Nedám ruku do ohňa za to, že Padre Coraje išiel v češtine na Zone Romantika, ale videla som pozdrav, kde Facu pozýval českých divákov pozerať tento seriál. Možno to išlo na inom programe, ale súdiac podľa toho, že na youtube bežia stále bežia časti po maďarsky a poľsky, tak tam ten seriál musel byť aj česky, nie? A možno sa mi to pletie, lebo ako povedala Majka, je toho veľa na pozeranie a často neviem, čo pozerať skôr.
Už sa teším na fórum, idem to hneď skontrolovať. Katy, táto diskusia sa veľmi podarila, myslím, že padol rekord, ku ktorému ti BLAHOŽELÁM! :DD

majka528: Doufala jsem, že dnes už bude forum fungovat normálně, ale je strašně zpomalené, dlouho trvá než na něco se najede. Když jsem posílala odpověď na hru s indícií tak se mě při odesílání objevilo - Všeobecná chyba - odpověď tam ale je. Už jsem z toho dost znepokojená.
A tak jsem se pustila radši do hledání ohledně seriálu Padre Coraje. Našla jsem stránku, kde jsou uvedeny všechny telenovely, které se vysílaly v ČR nebo SR, ale tento seriál tam uvedený není. Byl tam uveden Yago, SMV i DA. Našla jsem si i dabing a nikdo ho v tomto seriálu nedaboval a tak se domnívám,že se tady nedával. Četla jsem i dva komentáře k tomu seriálu a jeden tam byl, že se při něm učil španělsky, takže ho asi viděl v originálu. A jestli se tu objevily nějaké videa tak to bylo možná jen iniciativa určitých lidí. Jak psala Petra o tom rozhovoru s ním tak to nahrála holka, která podle mě dala na youtube seriál Rany z lásky /SMV/ ve slovenštině.
Už bych moc si přála, aby forum fungovalo normálně. Anavi a jak ty se dostáváš na forum, taky tak dlouho? Mě se tato diskuse moc líbí a podle mě je to v pořádku. Je vidět, že Katy to umí pěkně rozehrát, je v tom šikulka a hlavně skvělá.

majka528: Aby moje zpráva byla úplná tak jsem zjistila, že seriál Padre Coraje fakt dávali na Zone romantica, ale v původním znění.Našla jsem to na youtube celé díly /ne všechny/ a v pravém rohu je logo Zone romantica a i jednu stránku, kde byl komentář k němu a je tam i poznámka, že je to ve španělštině, a proto si myslím, že nám to nic neříká.

Katy: Anavi, pokud myslíš pozdrav nadabovaný v češtině speciálně pro Českou republiku tak to zval fanoušky na Yaga. Ale je možné že je ještě nějaký který jsem já nemusela vidět.
Majko, lidi si stěžovali že to trvá déle než mělo, ten výpadek a ty úpravy ale bohužel se s tím fórem nedá nic dělat a musíme vydržet aby jsme zase mohli normálně přispívat, tak pokud to leze nějak opravdu hrozně pomalu a nedá se ani psát tak vydržte. Snad už to nebude taková doba.
A díky za vysvětlení jak to bylo s vysíláním Padre Coraje, umíš si zjistit každý detail jak vidím majko, díky :)
Rekord opravdu padl 30 komentářů jsme tu ještě opravdu neměli a já vám za to všem strašně moc děkuju že se to tu tak rozjelo. O víkendu se máte na co těšit vypadá to na obsáhlou aktuálku :) V komentech nebudu tak aktivní ale vy si tu klidně komentujte jak hrdlo ráčí, těším se na to :)

Petra: Majko, děkuji za další informace k seriálu. Rekord padl hlavně díky tobě,
jsi z nás nejvíc aktivní a nejen tento týden. Pokud jsem dobře počítala, tak tu máš 12
příspěvků.
Souhlasím s Anavi, že tato diskuze se opravdu velmi povedla.
Katy, taky ti blahopřeji:)

majka528: Petro, myslím si, že největší zásluhu na tom, že padl v tomto týdnu rekord má hlavně Katy za její kvalitní a perfektní stránku. A pak hlavně její motivující nápady na forum, které teď už funguje jak má. Katy, také moc blahopřeji.

Katy: Ne, ne majko Petra má pravdu. Máš na tom hodně velkou zásluhu, nejen že zjistíš hned všechno do detailu když je nějaká nesrovnalost ale v komentech jsi opravdu hodně aktivní a já mám aktivní návštěvníky této stránky ráda :) Takže zásluhy určitě patří tobě :)
Jsem ráda že už forum funguje jak má a můžeme pokračovat v našich hrách :D :)

anavi: Katy, je možné, že som si ten pozdrav splietla s Yagom. Neviem prečo, ale mala som pocit, že v ňom mal dlhé vlasy, ale keď sa hlbšie zamýšľam, asi boli krátke. To bude tým, že už mám toho veľa napozeraného :D
Majka, zrejme to bude tak, ako si napísala. PC dávali na Zone Romantika v originále a ja som ho kľudne mohla pozerať aj v ruštine, alebo to nejaká dobrá duša česky otitulkovala. Pamätám si len, že som v pohode rozumela. A obdivujem ako si hneď všetko overuješ. Ja som tiež chvíľu pátrala, ale keď sa mi nedarilo, nechala som to plávať. A fórum mi rovnako nešlo ako tebe. Tú chybu mi zobrazovalo pri každej odpovedi aj viackrát za sebou. Už ma to nebavilo, preto som si povedala, že počkám zo pár dní, kým sa umúdri.
Už sa teším na novú aktuálku.

Name:
Web:

Powered by CuteNews