Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo vyráží do Izraele
17.10.15 * 12 názorů
Ještě než se pustíme do novinek ohledně Izraele zrekapitulujeme si Facundův uplynulý týden který byl rozhodně nabitý!
I když se nechal slyšet že koncert který odehrál se svou skupinou "The blue light orchestra" v Rockin' Food koncem září byl poslední před odjezdem do Izraele, konaly se ještě dva a to 10. 10. v Arequito v provincii Santa Fe, kde se pořádal festival "De La Soja". Facundo se o tomto koncertu následně zmínil na svém twitteru, kde je vidět že si to opět jen a jen užíval: "Jaký nádherný čas včera večer v Arequito! Děkujeme všem kteří tam byli! Fantastický čas!".
Fanoušci se vyjadřovali stejně spokojeně: "Úžasný umělec, a hlavně velký muž! Děkuji vám za příležitost podílet se na této úžasné show."
Facundovi nešlo ale jen o zpěv, nenechal si tuto příležitost ujít k tomu aby lidem opět řekl o podstatě darování krve a kostní dřeně.Samozřejmě mám pro vás i videa ze samotného koncertu hned to první je zvláštní. Facu se opět vydal během jedné písničky mezi diváky a hledal někoho kdo by se na chvíli chopil mikrofonu a zkusil si kousek písničky zazpívat. První vybraná neměla odvahu vystoupit tak šel hledat dál kde se další dívčina chopila mikrofonu velmi ráda. Ukázalo se že zpívá dost dobře tak jí Facundo vyvedl až na pódium a dozpívala písničku dokonce :)Ve fotogalerii se potom můžete podívat samozřejmě i na fotky, je jich 27.Ten druhý koncert se pořádal 15. října. Ovšem nebyl to tak úplně normální koncert byla to módní přehlídka Ossira. Facundo tu při zpěvu doprovázel předvádějící modelky po mole. Ostatně máme k dispozici 3 videa které jsou bohužel ale nekvalitní. A 4 fotky ve fotogalerii.

Další zpráva se týká koncertů které se odehrají v Rusku. Už minule jsem vás informovala že lístky nejdou tak dobře na odbyt ve všem městech a bohužel to co se předpokládalo, se skutečně stalo. Odehrají se z celého turné jen 3 koncerty! A to v těchto dnech a těchto městech:

27. 11. 2015 - Moskva
29. 11. 2015 - Jekatěrinburg
03.12. 2015 - Novosibirsk

Dnes má ale Facundo myšlenky na nejbližší cíl a to na Izrael! Včera se svou ženou Mariou vyrazili na cestu. Cesta bude s mezipřistáním v Madridu a odtamtud už rovnou do Tel Avivu kde se odehrají dva plánované koncerty ve středu 21. října a ve čtvrtek 22. října. Předpokládaný návrat chystají 26. října. Není ale vyloučené že si cestu prodlouží kvůli poznávání okolí. Také se předpokládá Facundova hojná účast v médiích kde bude kromě zmíněných koncertů prezentovat také CD "Salir a Tocar". O všem vás budu průběžně informovat!
Facu už nás po své cestě ale informuje přes svůj twitter, prozatím máme možnost si prohlédnout jeho cestu prostřednictvím 6 fotek které postupně (a doufám že stále bude) dávat na svůj twitter.Dneska bych to zakončila speciálním videem pro jednoho z mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky který dnes slaví narozeniny. Všechno nejlepší majko! :)

majka528: Katy, velice děkuji za tak obsáhlou aktuálku, ale hned prosím o prominutí a omluvu, že můj koment bude stručný. Nejsem od včerejška doma a dostala jsem se k PC jen na krátko. Už se ale velmi těším na večer, kdy už budu doma a budu si moci tuto aktuálku v klidu, v pohodě a hlavně s velkým potěšením prohlédnout a přečíst.
Katy, moc a moc děkuji za přání k narozeninám, velice jsi mě dojala, že jsem měla slzy v očích, jsi pozorná a skvělá a hlavně to video - Facu jako Padre - nemám slov, je tam prostě úžasný. Od srdce děkuji a už si přeji, aby byl večer.

anavi: katy, po komentoch k predchádzajúcej aktuálke som od tejto mala veľké očakávania, lebo si nám naznačila, že bude obsažná. A poviem ti, že je nad moje očakávania. Za to vďačím v prvom rade tebe, ale v neposlednom aj Facu, ktorý sa nezastaví.Nečakala som, že sa pustí do dvoch koncertov, keď už mal baliť kufre. nakoniec kufre balila Maria a Facu chodil a chodil a hral a hral.A hral úžasne ako vždy. Katy, vybrala si krásne videá. Zbožňujem hlavne tie, kde vbehne do publika a prihovára sa ľuďom, tancuje a spieva s nimi. To mladé dievča bolo skvelé aj Facu bol z nej unesený. Celé to jeho koncertovanie je srdečné, bezprostredné, prirodzené, originálne... a veľmi som sa pobavila na tom poslednom videu, kde Facu zoskočí z pódia ponad schodíky. Príde mi ako malé dieťa, je to také milé.
Tak a máme potvrdenú redukciu koncertov, čo je na jednej strane škoda, ale takto si to cestovanie viac užijú. Bude to tak určite lepšie. Zdalo sa mi to naozaj nahusto a ďaleko od seba.
Ďalej musím vyjadriť veľké nadšenie z toho, že nám Facu dovolí "cestovať s ním" prostredníctvom twitteru. Je skvelé vedieť, kde sa nachádza. Zapôsobili na mňa jeho nádherné retro kufre :D a foteniu sa nevyhol ani na letisku. Inak, myslela som si, že budú letieť ako skupina spoločne...hm a možno aj letia??
Majka, viem, že darčeku od Katy sa na tejto stránke nič nevyrovná, ona je proste skvelá a video nádherné, zodpovedajúce tvojmu vkusu. Ale aj ja ti chcem popriať k tvojim narodeninám len to najlepšie, veľa zdravia, krásnych chvíľ strávených pri pozorovaní Facundových fenomenálnych výkonov a splnenie tých najtajnejších snov.
Katy, tebe ĎAKUJEM za vynikajúcu aktuálku. Strávila som pri nej asi hodinu a skvelo som sa bavila.

Petra: Katy, moc děkuji za další nádhernou a velmi obsažnou aktuálku. Je toho tady opravdu hodně. Než jsem se na to všechno stihla podívat, tak mě anavi předběhla s komentem. To mi ale nevadí, jen se mi komentář teď hůř píše. Anavi ty jsi napsala, tak dokonalý komentář, že už nejde skoro nic napsat.
Katy, tvoje nové video pro Majku, je nádherné. Udělala jsi i mě velkou radost:) Velice se ti povedlo.
Líbí se mi i videa z koncertu a módní přehlídky. Jen to poslední video z 15.10. bych já osobě na youtube nedala. Líbí se mi video s tou odvážnou zpěvačkou. Je vidět,jak se při jejím zpěvu Facu bezprostředně baví a užívá si to. On koncertuje opravdu pro radost. Také se mi líbí i video, kde si Facu vybral starší paní, které tím udělal určitě velkou radost. On je v kontaktu s fanoušky vždy tak přirozený a laskavý. Mám ráda jeho bezprostřednost a srdečnost:)
Fotky z letiště jsem ještě nečekala o to víc mě potěšily. Facu se na cestu oholil a vypadá moc dobře. Sluší mu to velice.
Neodolala jsme a hned jsem se musela podívat na Twitter, jestli tam nejsou ještě nějaké nové. Zatím tam nic nového není. Jen jsem pochopila, že v těch retro kufrech jsou saxofony. Při pohledu na fotku s kufry mě zarazilo, jak mají málo zavazadel, když jedou na tak dlouho. Teď už jsem pochopila, že tam není oblečení.
Katy, děkuji za výbornou aktuálku. Tak dlouho jsem ještě žádnou neprohlížela.
Jako vždy, mám zas úsměv na tváři a to díky tobě.

Petra: Majko, přeji ti k dnešním narozeninám jen to nejlepší. Hlavně hodně zdraví, protože to je opravdu to nejdůležitější co máme. Také ti přeji hodně splněných přání a krásných chvil s tvými nejbližšími a samozřejmě s Facu.

anavi: Ospravedlňujem sa za malé začiatočné písmeno v slove Katy v mojom komente aj ďalšie chyby. Chýba mi párkrát medzera a niektoré vety začínajú malým písmenom. Písala som to vo veľkom nadšení tak rýchlo, aký rýchly bol chod mojich myšlienok. A práve medzerovník a shift mi zle doliehajú.
Petra, ďakujem za pochvalu a viem presne aké ťažké je písať koment po niekom. Dnes som mala šťastie, že Majka nestíhala dlhší. Ale aj ty si to napísala veľmi pekne. Ja som si tie kufre vysvetlila ako príručnú batožinu (a hneď ma napadli saxofóny, ktoré
má radšej pri sebe, aby sa nepoškodili). Taký let z Argentíny do Európy môže trvať aj 14 hodín, tak neviem, kedy sa dočkáme ďalších fotiek???

majka528: Konečně jsem se dnes dostala k PC, abych si v poklidu a s radostí prohlédla dnešní aktuálku. Ráno jsem se jen krátce podívala a když jsem zjistila kolik toho tam je, už jsem se nemohla dočkat večera. Je toho tady moc a je vidět, že Facu nezahálí, za to ho musí člověk obdivovat a on ještě vše dělá s úsměvem a láskou a jakoby jen tak.
Anavi a Petro, napsaly jste to moc krásně a vše jste to vystihly, ale já to musím ještě sama okomentovat, nedá mi to.Videa z koncertu jsou jak vždy perfektní a moc se mi líbila dívka, která si to s klidem zazpívala, Facu si to zase užíval. Je strašně bezprostřední, vstřícný a má krásnou komunikaci s diváky, umí navodit výbornou atmosféru, je prostě jednička, a je vidět, že si váží každého fanouška. A ten skok z pódia byl úžasný. Fotky jsou pěkné a líbilo se mi jak oživil modní přehlídku. Nakonec v Rusku bude mít jen tři koncerty, ale to by nebyl Facu, aby tam nezaujal diváky a věřím, že bude mít velký úspěch. V Izraeli úspěch určitě bude mít, je tam oblíbený z dob DA a doufám, že si to tam s Marií užijí a hlavně bude hodně videí, fotek a rozhovorů a už se na to těším. Na fotkách na letišti mu to moc sluší a ten účes i sestřih vousů mu moc sluší.
Katy, Anavi a Petro, moc vám děkuji za přání, jste zlaté a velmi jste mě tím potěšily a ze srdce vám všem ještě jednou děkuji. A hlavně děkuji tobě Katy, to video je úžasné a když se na něho dívám tak se slzami v očích. Moc děkuji za dnešní aktuálku, měla jsem s ní velmi příjemný podvečer a hlavně šťastný úsměv na tváří, Katy, velké DÍKY.
Anavi, podle mě se nemusíš omlouvat za nějaký překlep nebo chybu.

Katy: Holky jsem strašně ráda že jste tak nadšené :) A to úplně ze všeho :) Není se čemu divit Facu toho stihl opět opravdu hodně, to není moje zásluha já vám to jen zprostředkovala, jak on akčně a naplno žije :)
Anavi dalších fotek se dočkáme velmi velmi brzy :) A samozřejmě se za tak drobné chybky nemusíš omlouvat, někdy je píšeme všechny :) Facu letí společně s Mariou a spolu s nimi i Dizzy Espèche (kytarista). Zbytek skupiny se přidá později :) Taky jsem byla jinak nadšená z toho posledního videa z prvního koncertu, užívá si to jako malé dítě :D
Majko, jsem strašně ráda že se ti video tak líbí že tě až dojalo :) Musela jsem ti udělat něco extra za tak krásné komentáře které mi tu už skoro rok píšeš :) Za to jak úžasně si oživila fórum a za to jak často sleduješ a komentuješ každé moje video které nahraju :) Je to jen malé poděkování za to všechno a doufám že sis dnešní den užila jak se patří, zasloužíš si to :)
Petro, i tobě samozřejmě děkuju za krásný a dlouhý komentář, ty videa z druhého koncertu jsou opravdu hodně slabé a taky bych si jejich publikování rozmyslela, ale aspoň trošku můžeme nasát prostřednictvím jich tu atmosféru která tam panovala :) Po minulé debatě už vím že i tobě udělalo video z Padre Coraje radost, jsem ráda a děkuju :)

Soňa: Tak teda Katy klobúk dolu....Perfektná aktuálka ako vždy ale dnes je určite jedna z najperfektnejších. Toľko myšlienok mám v hlave, že ani neviem kde začať. Asi najprv by som chcela i ja zaželať Majke všetko najlepšie k jej narodeninám. Takže Majka, všetko všetko naj a hlavne veľa pekných chvíť s Facundom i keď aspoň takto na dialku, užívaj si ešte dlho, dlho tieo perfekné chvíle v pohode a zdraví. Anavi, niekde som čítala, už však neviem ani kde, lebo mám plnú hlavu Argentíny, že z Europy sú najdlhšie lety práve do Buenos Aires a trvajú 17 hodín. Naozaj je to dlhý let.Videá z koncertov si užívam naozaj naplno. Tie Facundove vystúpenia sú každý raz na vyššej a vyššej úrovni. Ale ešte stále je fantastický jeho kontakt s publikom. Nehrá sa na žiadny nedotknuteľnú hviezdu, čo sa prejavilo i na jeho tanečkoch s jeho fanúšičkami.Normálne ma dojal tanec i keď krátky s tou staršou paňou. Bolo to naozaj dojemné, také úprimné. A práve to sa mi na Facudovi nesmierne páči.Ďalšia vec čo ma dostala, bolo vystúpenie tej kočky v červenom saku. Bola fakt dobrá a normálne zapadla medzi členov skupiny. Ja skutočne nesmierne emočne prežívam jeho vystúpenia a tieto dnešné si určite pozriem ešte niekoľkokrát, nakoľko ich neviem absorbovať naraz a vždy objavím niečo nové čo ma zaujme. Škoda tých zrušených koncertov v Rusku. Trochu som sklamaná, ale tam sai zlyhala propagácia. Už sa veľmi teším na aktuálky z Izraelu i z Ruska. Aspoň takto na diaľku si to budeme môcť užiť, vďaka našej milej Katy,milej a hlavne pracovitej. Ja naozaj veľmi obdivujem, že robí pre nás takúto prácu, ktorá nás naplňa radosťou a umožňuje nám byť aspoň takto s Facundom.....

Katy: Soňi moc děkuju za další krásný komentář :) Vidím že na Facundovi všichni obdivujeme skoro to samé jeho skromnost, velkorysost, obětavost a na jeho koncertech je to opravdu znát. Vůbec si nehraje na hvězdu.
Pokud jde o přesnou délku letu tak do Madridu jim to trvalo 12 hodin a z Madridu do Tel Avivu 5 a půl hodiny! Takže žádná sranda opravdu takhle cestovat ale na něm jako kdyby nic nebylo znát.
Odměnou jsou mi tyto krásné komentáře, děkuju vám za ně. Všem :)

majka528: Soni, moc děkuji za přání, jsi moc hodná.
Katy, včerejšek jsem si užila, ale třešnička na dortu bylo to tvoje video, za které ti moc děkuji.
Ještě píši k těm nekvalitním videím - i když obraz není moc pěkný, ale mě se líbila hlavně ta bezprostřednost a ještě i to, že jsem viděla jaká tam byla bezvadná atmosféra.
Holky, ještě jednou vám všem děkuji a největší dík patří Katy za krásné akutálky, které sem nám dává.

anavi: Soni, výborný koment, aj po našich si ešte našla veľa krásnych slov, aby si povedala, čo sme nepovedali my. A tiež ma videá s fanúšikmi dojímajú. Vždy si pomyslím, že raz na ich mieste môžem byť ja...???
Katy, ďakujem za ďalšie podrobnosti o ceste. Viac ako 17 hodín letu plus čas strávený na letiskách, to už je čo povedať. Toto na slávnych ľuďoch obdivujem a nezávidím im to. Ja mám dosť, keď mám letieť 2 hodiny na dovolenku.

Katy: Majko, jsem strašně ráda že si to video tak užíváš. Nemůžu mít větší radost než mám, když tě to tak potěšilo :)
Ale já vím že na jejich místě jednou budeš anavi :) Jak vidíme v těchto dnech, Facu se vydává za hranice Argentiny, nikdo nemůže vědět jaké další země si vybere ke své návštěvě, a já věřím že to bude aspoň o něco blíž k nám aby nám tuto možnost taky dal :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews