Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Příjezd do Izraele
19.10.15 * 5 názorů
Facundo v pořádku přistál na letišti v Tel Avivu! Celý šťastný se hned po příjezdu ke svému hotelu přivítal s davem čekajících fanoušků, jako kdyby na něm únava z tolika hodinového letu ani nebyla znát. Spolu s ním přijela samozřejmě i jeho žena Maria a jeden člen skupiny "The blue light orchestra" Dizzy Espèche (kytarista). Ubytováni jsou v jednom z nejlepších hotelu v Tel Avivu který se jmenuje Hotel Dan. Tento hotel se nachází v blízkosti pláže, s panoramatickým výhledem na Středozemní moře.

Samozřejmě máme fotogalerii doplněnou o fotky tak jak Facundo na své cestě postupuje. Najdete tam ještě fotky z letiště, následné přivítání s fanoušky a také pohled na Facundův hotel ve kterém bude po celou dobu bydlet. Celkem 13 nových fotek. Potom si můžete prohlédnout jeho první kontakt s fanoušky když poprvé vystoupil u svého hotelu na videu.

A samozřejmě nebyl by to Facundo kdyby hned něco nepodnikl. Vyrazil s Mariou a Yarim Dorim na večeři do asijské restaurace, která se jmenuje Mr. & Mrs Lee. Yari Dori je uznávaný producent který je známý po celém světě, vlastnící své kanceláře v Izraeli, Argentině, USA a Švýcarsku. Právě on a jeho produkční společnost stojí za pořádáním Facundových koncertů v Izraeli. V galerii se můžete prohlédnout dvě fotky.Ještě bych připoměla že dnes slaví Yaco a Moro šesté narozeniny! Dvojčata narozená 19. října 2009 s porodní váhou 2 300 a 2400 g. Veřejnosti je Facu s Mariou představili o 4 dny později 23. října. Takže i z této stránky Feliz Cumple!majka528: Uplynul jen jeden den a už tu zase máme novou aktuálku, za kterou patří dík Katy. Facu je už tedy v Izraeli a musím ho obdivovat za to, jak on vše zvládá s takovou lehkostí a grácií. Fotky jsou jako vždy pěkné, Facu na nich vypadá úžasně. Přivítání bylo výborné, je vidět, že ho tam mají fanoušci rádi.
Dnes slaví Yaco a Moro narozeniny, přeji jim vše nejlepší a hlavně ať dělají rodičům jen samou radost.
Katy, díky za další novou aktuálku /ty nás úplně rozmazluješ/, děláš to moc dobře a jsi skvělá!!!

anavi: Katy, ty si úžasná. Ocenila si dôležitosť udalostí dnešného dňa a hneď je z toho skvelé prekvapenie v podobe aktuálky. Ako sa hovorí "máš na to nos". Veľmi rada vidím Facu, že plný energie docestoval a už rozdával úsmevy a objatia. A tiež sme mali možnosť vidieť jeho kompletnú batožinu :DD Ďakujem aj za informácie o hoteli, hneď si ho vygooglim a verím, že si Facu aspoň trochu užije toho luxusu a príjemného počasia.
Samozrejme sa pripájam ku gratulantom a Yacovi a Morovi prajem všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia a krásnych,šťastných chvíľ strávených v kruhu rodiny. Neuveriteľné, že majú už 6 rokov, spomínam si na tie chvíle,akoby to bolo včera.
Katy,ešte raz Ďakujem za skvelé prekvapenie. Výborná a výstižná aktuálka, určite by si s takýmito informáciami nevydržala čakať do nedele :DD

majka528: Anavi, máš úplnou pravdu, že je Katy úžasná. Já,když jsem ráno otevřela tuto stránku a viděla novou aktuálku tak jsem byla velmi, ale velmi mile překvapena. A to je teprve první den v Izraeli, takže se máme na co těšit. Katy, díky.

Soňa: Katy, aj ja sa pripájam kdievčatám s tvrdením: Katy si úžasná, fakt veľké prekvapenie..... Ani sa mi nechce veriť, že hneď v pondelok po takej rozsiahlej aktuálke tu máme opäť veľmi príjemné prekvapenie. Facundo je na fotkách úpne úžasný, strašne mu svedčí ten kratší strih vlasov, je tak nejako omladený. Veľmi, veľmi sa mi páčilo ako Facu spontánne reagoval na privítanie pred hotelom. Ale čo sa čudujem, je to jeho typický prejav. Žiadne okázalosti, hranie sa na veľkú hviezdu, žiadne megalomanské maniere. Proste úprimný Facundo s veľkým srdcom. U neho som nikdy nepostrehla, že by mu nejký fanúšik išiel na nervy, alebo že by bol k svojím fanúšikom nepríjemný a arogantný, tak ako to robí veľa hviezd. Som rada, že Izrael na svojho Iva nezabudol. Takže Facundo užívaj si Izrael a my si budeme užívať aktuálky od Katy. Za dnešné prekvapenie ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE. Strašne ma to potešilo.Yaco a Moro všetko naj....

Katy: Nemáte zač holky :) Já jsem v nedělní aktuálce psala že vás budu informovat průběžně :D A tady to je! Neříkám že aktuálky budou denodenní, podle toho jak moc bude akční samozřejmě (což on určitě bude :D ) ale taky podle mého času, každopádně se pokusím tento týden o co nejvíc aktuálek. Do Izraele se člověk podívá jednou, dvakrát za život? :D To za to stojí. A myslím že kdybych čekala až na neděli tak se upíšu, kolik toho zatím stihne :D
Opravdu mě mile potěšilo jak ho hned ten hlouček fanoušků vítal :) Je vidět že si tuto zemi vybral oprávněně a má tam opravdu velkou základnu fanoušků :) A taky mě překvapilo jak svěže vypadal po tolika hodinovém letu. Ale co se divím, on je zvyklí na velké tempo. No uvidíme co se bude dít dál, každopádně budete přitom :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews