Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Tierra de Encuentro
30.04.22 * 4 názorů
Dlouho jsme tu neměli rodinné momentky, ani zvířecí okamžiky rodiny Arana. Dnes tu mám pro vás oboje. A obě věci se tentokrát pojí dohromady. Zdá se, že se po dlouhé době sešla Facundova širší rodina. Přesněji, sešli se společně v Tierra de Encuentro což je zdravotní a vzdělávací zařízení přímo v Buenos Aires. Zaměřují se tady na zvířecí terapii, pomoc v nemocnicích, poskytují asistenci nemocným lidem a disponují přitom velkým veřejným prostranstvím, kde dokonce můžou chovat hospodářská zvířata.
A přesně sem, se všichni vypravili, aby si užili společný den. Společná fotka na vás čeká v galerii, a na fotky se zvířaty se podívejte na videu.

anavi: Takáto milá aktuálka na nás čaká práve, keď sme sa rozbehli naplno do záhrady. Dobre mi to padlo pozrieť si fotku aj videá, keď som tak príjemne dorobená.:DD
Moro je vtipálek s tými vlasmi, he,he. Pripomenul mi situáciu, keď som prvýkrát na vychádzke ukázala mojim žiakom našu Aryu a jeden chlapček sa opýtal:Pani učiteľka a kde má oči? Dlhosrstým bradáčom ich ofina úplne zakrýva, skoro tak ako Yacovi teraz tá jeho. Tak som sa celkom dobre pobavila. Aranovci sa celkovo veľmi dobre cítia medzi zvieractvom, tak sa nečudujem, že sa zapojili do takéhoto projektu.
Katy, ďakujem za sprostredkovanie informácií aj videa.

anavi: Zuzka, tak dúfam, že aj Naty to dôjde a konečne spojí sily s Facundom, veď si budú robiť radosť navzájom a potom zase nám všetkým. Možno, keby natočili niečo spolu, tak to tie naše telky nadabujú.
Áno Majka, Padre Coraje dávala Romantica, ale ja neviem, či ešte ten kanál existuje. Ale aj ja si to pamätám.

majka: Konečně se dostávám ke komentu i já. Katy, moc ti děkuji za dnešní krásnou aktuálku. Fotka celé Arana rodinky je moc pěkná. Poznala jsem tam jeho matku a ti další to jsou od Facu nebo Marie? Video je též moc pěkné, je vidět, že Facu rodina žije v souladu s přírodou a se zvířectvem. Facu tam škrabká prasátko, ne? Anavi, to jsi dobrá, že jsi poznala Mora. V té záplavě vlasů a všeho možného ho není ani poznat. Je moc pěkné do jakého projektu se celá rodina zapojila, ale ví, že je to potřeba. Už jsem moc ráda, že je už lepší doba a podle toho věřím, že Facu bude zase aktivní tak jak předtím, určitě mu práce moc chyběla.
Katy, DĚKUJI za aktuálku, zase jsi mi zpříjemnila neděli a další dny, protože se mám kam vracet /a to se vracím i do dřívějších aktuálek/, protože je stále co číst a na co se dívat.
Přeji všem hezké dny.
Anavi, díky za upřesnění. Ten kanál už neexistuje a co já pamatuji tak jsme ho nikdy doma v televizi neměli, ale už nevím proč.

Katy: Omlouvám se holky, ale celý týden jsem v jednom kole. Absolutně mi nezbyl čas se sem jít podívat. Moc mě to mrzí.
Jsem ráda ale, že jste s aktuálkou spokojené. Majko, strašně dlouho jsem pátrala po tom, jestli jsou ze strany Marii nebo Facunda. Facu tam má mámu, to je jasné. Ale, nedopátrala jsem se, jestli jsou ti ostatní ze strany Facunda nebo Marii. Ale, možná bych se přikláněla k Marii. Ale, opravdu si tím nejsem jistá. Nepovedlo se mi najít podrobnosti, i když jsem nad tím strávila celý večer :-/
Tak či tak, je vidět, že si to užívali. Zvířata to je jejich :) Ano, Facu je tam s prasátkem :) Doma toho mají málo, museli se jít podívat na další :D
Zone Romantica opravdu kdysi dávno dávala Padre Coraje. Ale, člověk o moc nepřišel, protože ten dabing tam byl příšerný. Nevím, jestli to bylo tak u každého seriálu. Ale, co já jsem tam viděla. Tak ten dabing byl úplně mimo. Prostě pusy šli jinak a obraz taky úplně jinak :D Z toho by člověk neměl požitek. Titulky by byli tím pádem mnohem lepší :D Tak či tak, už neexistuje.
Ještě jednou se omlouvám, příští týden se budu snažit polepšit, a určitě jsem tu zítra s novou aktuálku. Mějte se krásně, a užívejte slunečného víkendu :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews