Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Jumping Cup 2022
07.05.22 * 12 názorů
Facundo se tento týden vyskytl na místě, kde by ho čekal jen málokdo. Zúčastnil se Jumping Cupu 2022 v country clubu TechnoPolo. Nicméně, on sám tam byl pouze jako divák. Jeho dcera India se ale aktivně podílela v tomto závodu ve skocích na koni. Tento rok se konal již druhý ročník této soutěže, ale India se zúčastnila poprvé. Doprovod na závodišti ji dělala také Maria. Ve fotogalerii se podívejte na fotky a kratičké video Indii, si můžete stáhnout.Po nějaké době Facu také přidal něco na svůj instagram. Opět nemohl spát, a opět se sháněl po Morfeovi (bůh spánku). Strávil tak noc u krbu:

anavi: Katy, ty sa vôbec neospravedlňuj, keď nestíhaš komenty. Z aktuálkou si tu každú nedeľu "ako na koni". A pri tom koni rovno zostanem, Indii to veľmi pristane, vyzerá tam nádherne a vidno, že si to aj poriadne užíva. Ak sme si doteraz mysleli, že by sme Facu na takomto podujatí nečakali, tak odteraz ho tam naopak budeme vyhľadávať často. Už v interview pre Markízu hovoril, že India je v tom dobrá, určite ju bude naďalej podporovať povzbudzovaním. Fotka rodinky je vydarená. Zostala som prekvapená, že už boli celkom naobliekaní. Tento rok mám pocit, že som ich poriadne vyletnených ani nevidela. Bude to asi tým, že boli krátko pri mori. Alebo sa mi tie letá už splietajú dohromady? Takže sa môžeme tešiť na fotky pri krbe, ako tá z dnešnej aktuálky. Ani po takej dobe ma neprestávajú uchvacovať.
Tak som sa nakoniec dostala ku komentu skôr ako Majka. Búrka ma odprevadila dnu, tak som si urobila radosť. Ďakujem za ňu tebe, Katy!!!

anavi: Ešte mi to nedá a zareagujem k vašim posledným komentom. Aj ja som si podrobnejšie pozerala tú spoločnú fotku a nevedela som priradiť (okrem maminy) zvyšok rodiny. Ale tá staršia pani sa mi skôr podobala na Facundovu maminu ako Mariu. Lenže ja takéto veci neviem dobre posúdiť, takže sa toho nedržte. A možno to ani neboli takí priami príbuzní.
Katy, ten dabing na Romantice bol síce hrozný, ale v tej dobe mi bolo všetko dobré. Už len to, že dávali Facu bolo niečo. Ale spomínam si, že som ten seriál nezachytila od začiatku, takže z neho nemám až taký dojem ako z DA a SMV. Presnejšie, som si ho až tak nevychutnala, ale Facu sa mi tam nesmierne páči v tom dobovom oblečení, v nohaviciach na traky a bielej košeli, či tričku. Len Nancy Duplá nie je mojou favoritkou. Ale príbeh super, to musím dať Majka za pravdu.
Užívajte krásny víkend aj týždeň.

majka: Katy, děkuji moc za krásnou dnešní aktuálku. Jak to vypadá tak se Facu začíná aktivně věnovat různým aktivitám a to mě moc těší. Jak soutěžila India tak je to bezvadná slečna, vypadá senzačně a je moc šikovná /však má být po kom/. Rodiče ji v tom hodně podporují a holka to může dotáhnout daleko, je vidět, že ji to baví. Fotky jsou pěkné a všichni vypadají spokojeně a šťastně. A fotka Facu u krbu nemá chybu, i když u něho sedí hlavně proto, že ho zase trápí nespavost. Doufám, že se pak Morfeus dostavil a že pak měl pěkný spánek.
Katy, děkuji, vždy mě tvoje novinky o Facu moc potěší !!!
Přeji všem hezký den.

majka: Katy, jak jsi hledala kdo je na té fotce tak ti moc děkuji za to. A promiň, že jsi měla s tím práci navíc, to jsem nechtěla. Díky moc !
Anavi, jak píšeš o tom už teplejším oblečení co mají na těch závodech na sobě, tak si myslím, že ani tam není asi až tak moc velké teplo. Tady je květen a těch pěkných, teplých, slunečných dnů bylo u nás moc málo.
Dnes jsi se dostala ke komentu spíše jak já, ale je to proto, že i když si brzo ráno shlédnu aktuálku tak k pc se dostanu mnohem později. To by mi srdce nedalo, abych sem nedala koment. Někdy jsem první já a někdy zase ty nebo Soňa, vždy se pěkně střídáme, důležité ale je, že jsme tady !!!
Anavi a Katy, jak se zminujete o Padre Coraje, tak já jsem vůbec neměla ani ponětí, že ho u nás dávali. Asi to bylo tím, že stanici Romantica jsme v televizi neměli. Tento seriál jsem shlédla mnohem později a jen v původním znění a Facu se mě strašně, ale strašně líbil. Ty kšandy na bílém triku - v tom vypadal moc sexy. Ještě mě uchvátil jak míval to kápí na sobě a sundával si kapuci z hlavy, nádherné modré oči... Anavi, souhlasím s tebou, já také moc Nancy Dupláá nemusím.
Mějte se všichni fajn.

majka: Katy, k dnešním narozeninám Ti přeji všechno nejlepší, mnoho štěstí, lásky, spokojenosti, hlavně zdraví a hodně aktivit na této stránce, protože je VYNIKAJÍCÍ. Na forum máš ode mě dárek. Hezky si tento den užij !!!!

anavi: Katy, aj ja sa prikladám k BLAHOželaniu. Nech láska a radosť sprevádza každý tvoj pozemský krok,
bys šťastná bola po celučký rok
a ďalší a ďalší a ďalší...
nech život ťa teší.
A tento náš blondýn stále viac prekvapuje,
nech táto stránka pestrými aktuálkami prekypuje.
So srdiečka tvoja verná spoločníčka :D
Mám ťa veľmi rada a ďakujem za tvoju prácu.
Dievčatá, máme teraz dom trošku hore nohami, lebo sa tu renovuje aj maľuje, tak neviem, ako budem stíhať k PC a či sa k nemu vôbec dostanem. Tak aby ste vedeli, ak by som sa neozývala. Som rada, že narodeniny som aspoň takto stihla.

anavi: Bože, čo som to napísala, že prikladám :DDD, mala som na mysli pridávam. Hm, žeby prepracovanosť? Á, to je jedno. Ale keď už som sa takto priložila, tak si ma Katy polož tam, kam chceš. Ideálne na pekné miesto do srdiečka, lebo aj ty máš u mňa to privilégium.

Katy: Dobrá, tak tentokrát nebudu komentovat můj další pozdní příchod až ve středu :D Hlavně, že jsou tu aktuálky, já můžu přijít až po nich :D
Nuž, u nás je jaro, u Facunda podzim. Už si budeme muset navyknout na takovéhle fotky :) Ale, momentálně jsem ráda, že to není naopak. A my máme teplo, a Facu chvíli, to jejich (podle mého zdání), nikdy nekončící teplo, které jim často závidím :D Facunda jsem na takových závodech opravdu nečekala :) I když je pravda, že India mě tam nepřekvapila ani trochu, když vezmeme v potaz její lásku ke koním :)
Pokud jde ještě o tu minulou fotku. Majko, já to příbuzenstvo hledala ještě předtím, než jsi se na to zeptala. Ale, hledala bych ho i po tvé otázce. Protože se vždycky snažím přinést co nejpodrobnější zprávy, ale ne vždycky se mi to daří. Takže se neomlouvej, já si s tím chtěla dát tu práci. I když s nulovým výsledkem :D
Padre Coraje šlo bohužel mimo mě, protože já ten dabing nestrávila, a taky jsem to nechytila od začátku, takže jsem to vzdala. V originále bych z toho taktéž nic neměla, takže mě nezbývá než čekat, až se udělá normální dabing. Ale, chápu tvé nadšení Majko, pro Facundův vzhled v tomhle seriálu :)
Nezapomněli jste! Ani jsem si nemyslela, že by jste mohli. Ale, vždycky mě to překvapí a potěší zároveň. Jste fantastické! :) Majko, moje zlatá. Mockrát děkuju za přání, na forum se dostavím co možná nejdříve. Ale, už teď vím, že mě tam čeká pestrá nadílka :) Děkuju mockrát!
Anavi se taktéž přiložila k přáním a vůbec k mým narozeninám :D :D Pro mě za mě, ty se můžeš přiložit k čemukoliv, Anavi :) Že, bych dostala rýmované přáníčko, to jsem si nemyslela! Čtu ho tu aspoň už po třetí, a stále se nad ním usmívám jako idiot! :D Nádherné, měla by jsi skládat víc! :) Ale, tím, že jsi se přiložila k přání...to mě dostalo nejvíc! :D Tomu říkám nezapomenutelné narozeniny! :D Mockrát děkuju, moje zlatá Anavi! Tvoje rýmované přání si rozhodně uložím, a budu se jím kochat. Tohle nesmí být zapomenuto, nýbrž někam přiloženo :D :D
Těšíte mě každý týden, ale tentokrát jsem se potěšila ještě o něco víc. Děkuju, že jste na mě mysleli, a že jste si udělali čas, aby jste mi sem napsali. Mám vás moc ráda :)

Zuzana: Pozdravujem, dievčence.

Zdá sa to iba mne, že tie nohy pri krbe nie sú rovnaké? :-D Mám pocit, akoby jedna bola mužská a druhá ženská.

Katy, aj ja ti prajem k narodeninám len bezchybné zdravie a hromadu šťastných chvíľ, z ktorých si vyskladáš nádherný život. <3

Ešte vám chcem dať tip na výlet, z ktorého som bola unesená. Zobrala som maminu na Deň matiek do Holandska, do botanickej záhrady, kde je viac ako 7 miliónov kvetov. Bol to nenormálny zážitok a veľmi vám to odporúčam zase o rok (je to otvorené od marca do polovice mája). Ak si dáte do vyhľadávača Keukenhof a pozriete si fotky, odpadnete z tej nádhery! Romantické, krásne, vznešené a odporúčam to každej dobrej duši, takže som nemohla na vás zabudnúť. :-)

Majte sa pekne.

Katy: Zuzko: Děkuju moc, za přání k narozeninám :) Nemám pocit, že by byli na fotce dvoje nohy :D Možná tím, jak je má přehozené přes sebe se zdají trochu odlišné, ale já vidím jen mužské nohy :D
To jste museli mít velice pěkný výlet, a jako dárek ke dni matek je to úžasný nápad :)

majka: Zuzko, na té fotce jsou jen jedny nohy a to Facu. On je má zkřížené přes sebe a tu jednu osvětluje oheň z krbu.
Ten výlet musel být pěkný, protože je na co se dívat.
Měj se fajn.

majka: katy, mě zase moc Facu nepřekvapil, že byl na těch závodech. Co by on neudělal pro své dítě. Pamatuji si jak byla India malá tak říkal, že ji bude vést v životě jen k dobrému a ve všem ji podporovat. On je určitě hrdý a pyšný otec na svou dceru a má být proč. India je překrásná holka.
Přeji pěkné dny.

Name:
Web:

Powered by CuteNews