Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Izrael - 5. den
23.10.15 * 15 názorů
Ač jsem dneska čekala s aktuálkou hodně dlouho, informace ohledně druhého koncertu se bohužel neobjevili! Doufejme že důvodem není to že se koncert nekonal! Facundo prý dnes celý den nevycházel se svého hotelu protože je nachlazený a raději zůstal v posteli. Myslím si ale že do večera nabral sílu i na ten druhý a také poslední koncert který tu odehrál! Bližší informace budeme mít samozřejmě hned zítra!

Ale nebude to přes to aktuálka o ničem. Začneme rozhovorem z rádia Non - Stop o kterém jsem vám říkala včera. Facundo s moderátorkou mluvil o jeho dětství, čím chtěl být když byl malý, o jeho minulé návštěvě Izraele a samozřejmě o koncertě který se odehrál včera. Ke konci rozhovoru také prohlásil že by bylo v pořádku kdyby zemřel na pódiu, protože tato práce je jeho osud a on miluje žít takový život jaký teď žije. Celý rozhovor se vedl v angličtině jen na konci řekl Facu pár vět ve španělštině.Dále tu mám samozřejmě spoustu materiálu ze včerejšího koncertu. Začneme videi. Hned to první má 19 minut a je to sestřih téměř všech písniček které večer zazněli, opět do programu zařadil písničku "Do you love me" a samozřejmě k této písničce neodmyslitelně patří jeho pověstný taneček.Další video je proslov kde zmínil samozřejmě Naty Oreiro která s ním v Izraeli byla před 15 lety a také svoji kamarádku a kolegyni Rominu Yan. Na její počest včera zazpíval písničku kterou s ní zpíval před lety jako duet - Loco Por ti. Tato písnička se k nám bohužel ale ještě nedostala.Samozřejmě i další videa z fanouškovského setkání které se konalo včera po koncertě. Přišlo na něj kolem 50 fanynek kde s Facundem hodinu pobyli. Druhé video je zajímavé, jde o jednu fanynku která vystoupila úplně na konci tohoto setkání. Měla pro Facunda připravený ručně psaný projev který mu přede všemi přečetla, Facunda to dojalo k slzám.

Už dnes mám pro vás fotky od profesionálního fotografa + nějaké fanouškovké z tohoto koncertu. Celkem to dělá 158 fotek. V novém albu najdete dalších 47 fotek tentokrát Facu s fanoušky. Fotky focené během celého pobytu v Izraeli a samozřejmě i ze setkání s fanoušky po prvním koncertu.

A jedno očité svědectví jedné fanynky která byla na prvním koncertě, nakonec.

Ahoj všichni!
Včera jsem byla na koncertě. Facu byl ohromující - jako zpěvák, jako hudebník. Vyzařuje z něj velmi silná energie! Tato energie způsobuje, že cítí obrovskou radost. Šla jsem na koncert velmi unavená. Ale to není důležité. Nezáleží na tom, pokud se vám nepodaří se s ním vyfotit. Je důležité vidět, jak to funguje na jevišti. Jeho oči, tvář, jeho pohyby. Musíte to vidět na vlastní oči, ne na internetu, sto se nedá pochopit.
Soňa: Dobré ráno, všetkým. Úplne ma zobralo vyjadrenie očitej fanúšičky. Aj jasi myslím, že by som mala podobný názor na Facundov koncert. Musí to byť zážitok na celý život. Aj ja si myslím, že je plný energie a túto vie aj rozdať. Musí to byť fakt ohromujúci zážitok vidieť ho naživo.Ku komentárom sa určite počas dňa ešte vrátim, ale k tomuto som sa nemohla nevyjadriť. Včera mi operovali ruku, tak sa mi zle píše, ale pri týchto aktuálkach viem prekonať aj bolesť, lebo také skvelé aktuálky nemôžem len tak prehliadnuť. Katy, Ty sa počas Facundovho turné určite moc nevyspíš. Neprenáša sa tá Facundova energia aj na Teba? Ptrajem Vám všetkým krásny deň s myšlienkami na Facunda.......

majka528: Soni, přeji ti brzké uzdravení. Mám na Facu stejný názor jak ta fanynka. Je nabitý energií a když je mi smutno a pustím si nějaké jeho video hned se mi zlepší nálada. Je velmi pozitivně naladěn a na podiu rozdává radost. Dnešní aktuálka jsem si před chvíli přečetla jdu se dát do videí a už se na to velmi těším. Katy, děkuji za novou aktuálku a jak si zhlédnu videa napíši další komentář. Přeji pěkný den všem s Facu. A Soni, ať tě ruka moc nebolí.

majka528: Katy, velmi ti děkuji za dnešní aktuálku, která toho zase hodně nabídla. Určitě se včera koncert konal, to by Facu nevynechal a doufám, že byl v pořádku. Rozhovor v rádiu jsem si vyslechla, ale znalost cizích jazyků není moje silná stránka, a tak jsem jen poslouchala jeho hlas.Jak říkal, že zpěv je jeho osud tak tomu věřím, na něm je vidět, že ho zpěv moc baví.
Na video z koncertu se dívat bylo něco neskutečného, fantastického a radostného. Facu rozdává zpěvem radost, štěstí,pěkná komunikace s diváky a moc se mi líbilo objetí na podiu jeho a hudebníků, vyzdvihnutí fanynky na podium, jeho radostné výskoky a nesmím zapomenout na jeho pověstný taneček. Určitě o Naty a Romině mluvil pěkně a moc se těším na píseň Loco por ti - je moc pěkná.
Fanoušci a Facu - o tom by se dalo napsat hodně, on se ke všem chová moc mile a příjemně. Fanynka, která mu přinesla ručně napsaný projev tak se mi Facu líbil jak si k ní při čtení přisedl a pak jak byl dojatý. Je to velmi citlivý a skromný člověk a za to mu patří vzdát hold.
A co napsat na fotky - je to něco úžasného vidět a jeho dojetí na některých fotkách.
Katy, patří ti velké díky a to hlavně za to jak pro nás každý den píšeš co Facu dělá, tohle by se fakt nedalo napsat jen do jedné. Jsi skvělá, zlatá a já jsem tak natěšená z té aktuálky, že už se těším na dnešní volné chvíle, kdy si budu moci pouštět znovu video z jeho koncertu. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, Facu je jedinečný a fantastický člověk. Katy, DÍKY!!!

Soňa: Opäť sa vraciam k najobľúbenejšej činnosti počas týchto dní. Ráno ten môj komentár nestál za veľa, hrozný slovosled s chybami. Ale to je dôsledok toho, že len čo otvorím oči púšťam PC a vrhám sa na aktuálky. Rozmýšľala som ako súhrnne nazvať Facundove koncerty a došla som k k tomu, že tie jeho koncerty sú Koncerty zlatého srdca. Možno to znie ako patetické klišé, ale ja to tak vnímam. Úplne úžasná symbioza s publikom, žiadne odpievanie pesničiek a, hotovo. Facundo to naozaj prežíva z celého srdca. A že má zlaté srdce o tom niet pochýb. Video s príspevkom mladej Izraelky som si pustila hádam zo päť krát. Facu bol naozaj dojatý, len škoda, že som vôbec nič nerozumela.Mať trošku viacej času, tak sa do tej španielčiny pustím. Penička l
Loco por ti opäť bohužial nezaznela, je skutočne famózna. Možno v Rusku kde ho bude sprevádzať TBLO ju zaspieva takže sa jej tiež dočkáme. Roztomilé tanečné kreácie pri Do you love ma, samozrejme
nesklamali on je pri tých svojich tanečkoch dokonale zlatý, tak ako skonštatovala Petra v jednom zo svojích komentárov Facu je naozaj k zožraniu.Fotky sú všetky úžasné. My sa vytešujeme na aktuálkach, len mám pocit, že Katy toho moc nenaspí, lebo keď som komentovala v noci a bola dosť hlboká noc, tak sme sa pri komentovaní neraz stretli.Majka ďakujem za prianie k uzdraveniu, mala som problémy so šľachami na pravej ruke, nemala by som ešte nič robiť, ale to sa v tejto situácii určite nedá. Bolesť, nebolesť Facundo a Katy za tú bolesť určite stoja. Našej jedinečnej, obetavej Katy veľké ďakujem.

majka528: Soni, napsala jsi to moc hezky, Já jsem navečer si znovu pouštěla video a bylo to něco úžasného, Facu rozdává radost, je na něm vidět, že to zpívá s láskou a prožívá to celým svým srdcem. Ten jeho pověstný taneček při písni Do you love ma nemá chybu, je perfektní a je radost se na něho dívat. Je excelentní. Znovu jsem si prohlédla i fotky, jsou moc pěkné a líbily se mi ty lístečky se srdcem, však to měl i Facu na podiu. Je za to vše obdivuhodný a on takhle hraje a zpívá vždycky ať je doma nebo v cizině. Je úžasný.
Soni, doufám, že tě ta ruka přestane brzo bolet a budeš brzo fit.
Katy, tobě patří velké díky za ty denní aktuálky, protože máš s tím velkou práci a děláš to vše ve svém volném čase. Jsi skvělá.
Dnes zase celé dopoledne a část odpoledne nešlo forum, byla tam věta - Chyba serveru a tak doufám, že to brzo opraví a forum bude fungovat jako vždy. Přeji všem dobrou noc a ať se vám zdá o Facu.

anavi: Dievčatá, som zúfalá, mala som napísaný dlhý koment, v ktorom som vám dokonca tlmočila list od fanynky a všetko sa mi zmazalo. Idem to teda písať v kratších komentoch.
Soni, nedá mi hneď na začiatku vyjadriť ľútosť nad tvojou bolesťou a popriať ti, aby sa ti ruka rýchlo zahojila. Verím, že tento zlatý týždeň (toto tvoje pomenovanie sa mi veľmi páči) ti padol vhod a aspoň pri sledovaní stránky zabúdaš na bolesť.

anavi: Katy, moja zlatá Katy, nielenže nám denne chystáš aktuálky ale ich hodnota je nad zlato. Jedna lepšia ako druhá. Vďaka nim vieme o každom Facundovom kroku. Som ti nesmierne vďačná. A keďže Majka a Soňa napísali všetko podstatné a hovoria mi z duše, nejdem sa teda opakovať. Len si naozaj neviem predstaviť, čo by so mnou urobilo stretnutie naživo s Facu. Ako to napísala tá fanynka - to sa slovami nedá vyjadriť.
Neviem, či to bolo kvalitou, ale v rádiu sa mi zdalo, že Facu rozpráva potichu a naozaj šetrí hlas. Aj anglicky znie krásne, výborne sato počúva. Videá sú nádherné ako samotný Facu.

Soňa: Anavi, Majka ďakujem za prianie zdravia, nie je to až také tragické.Myšlienky na Facunda naozaj prehlušia aj bolesť. Keď sa to tak vezme, tak Katy ma vlastne svojími fantastickými aktuálkami lieči.......

Katy: Soňi, tvoje ruka mě moc mrzí doufám že se to bude dobře hojit. Vidím ale že ruka, ne ruka stejně si napsala hned dva komenty za které ti moc a moc děkuju samozřejmě, moc mě potěšili :)
Bohužel Facundova energie se ke mě nedostává :D Spíš jsme naladěni na jednu vlnu, on toho moc nenaspí, já toho taky moc nenaspím, on včera ulehl do postele, já ulehla dneska :D I když mi není do skoku snad i ta dnešní aktuálka bude stejně tak dobrá jako všechny předešlé které si tak užíváte a tak moc za ně děkujete, není lepšího pocitu než když můžu někomu udělat radost :) Soňi, napsala jsi to úžasně, to jsou opravdu "koncerty zlatého srdce" to se líp ani říct nedá, jestli ho někdo má ze zlata tak on tedy určitě, je to vidět na každém jeho pohybu jak je milý a hlavně svůj! Není divu že se na něm nemůžeme vynadívat :D
Majko, je jasné že on se jen tak nevzdává a nějaké nachlazení ho neporazí ale bylo to včera velmi divné když se vůbec nic neobjevilo a den předtím se objevovalo jedno video a jedna fotka za druhou! Shrnula jsi to jako vždy úžasně, nevím co bych k tomu opět dodala, možná jen moje typické a velké opravdu NENÍ ZAČ! :) A forum doufám že půjde co nevidět, až mi bude trochu líp musím to opravdu zjistit. Co se zase děje.
Anavi, to mě strašně mrzí že se ti koment smazal? Jak vám se vůbec zobrazují? Už několikrát jste tu psaly že psát po někom komentář je obtížné, to se vám musejí zobrazovat jinak než mě!
Ještě víc mě mrzí že si nám chystala překlad toho vzkazu od té fanynky za který by jsme byly všechny určitě moc vděčné, my neznalé španělštiny :D Tak snad někdy se ti do toho ještě bude chtít :) Ten rozhovor z rádia je kvalitní protože moderátorka mluví dost jasně ale Facu si opravdu ten hlas šetřil takže jsem opravdu musela být nalepená na reproduktoru abych mu rozuměla :D To je krásně napsané "zlatý týden" :D Pro mě je důležité že si to tak užíváte, vždyť si to zasloužíte za tu účast tady během roku. A chtěla jsem udělat něco extra když Facu vyjel někam jinam :) Užívejte si to dál, už za chvíli (aspoň v to doufám :D ) bude nová aktuálka :D
A ještě dodatek k Soňe, vidím že jsme tady asi zase ve stejném čase :D To já neléčím, to Facu tě léčí tím co všechno dělá a hlavně jak to dělá :)

anavi: To, aký je Facu veľký človek dokazuje aj jeho reakcia na list, ktorý mu prečítala fanynka. V podstate nebol až taký výnimočný, ale jeho dojalo už len to, že mu takýmto spôsobom vyjadrila svoju priazeň. Ja som jej rozumela toto: Vitajte v našej krajine. Neviete si predstaviť ako dlho sme čakali na deň, kedy vás uvidíme hrať u nás. Pamätám si, keď ste prvý krát boli v Izraeli ako herec. Ste veľmi inteligentný aj vaša osobnosť. Zakaždým, keď vás vidím v televízii, cítim veľké emócie. Mali by ste vedieť, že som sa začala učiť španielčinu, aby som mohla napísať tento list. Tiež veľa ľudí v Izraeli vie španielčinu vďaka Vám. Predstavovala som si deň, kedy sa vrátite do Izraela. (tu jej zatlieskali) Čakala som, že vás uvidím v mojej blízkosti a pozriem sa vám do vašich očí. (Facu sa k nej bližšie posunul) Nakoniec mu vyjadrila velikánske ďakujem, za všetko.
Nie je to úplne všetko a niečo som si domyslela, lebo chvíľami to bolo dosť potichu, najmä keď nemala mikrofón pri ústach. Ale aspoň máte ako takú predstavu.

anavi: Katy, ja som sa do toho pustila hneď, kým som to mala trochu v ušiach. A ten koment sa mi zmazal práve preto, že som často klikala medzi videom a komentom, až som asi klikla, kde som nemala :DD. Našťastie, kým si písala koment ty, ja som zvládla ako taký preklad.
Musím pochváliť aj ten fotografický maratón, ktorý si musela v noci absolvovať. Padla mi sánka,keď som sa pozrela na to číslo. V sále bolo dobré osvetlenie, ktoré dotvára pekné pozadie a Facu na fotkách vynikne. Na jednej fotke bolo vidno aj otlačky rúžu na Facundovej tvári, tie ho poriadne vybozkávali:))
A ešte som ti chcela poďakovať vo všetkých jazykoch, v ktorých viem: ďakujem, děkuji, thank you, gracias, spasibo, grazie, danke, merci, hvala, dzjekuje.

anavi: Katy, mne sa komenty určite zobrazujú v poriadku: meno a pod tým koment, na každej strane 5 komentov. Ak som spomínala, že je ťažké po niekom písať koment, myslela som to tak, že už niekto predo mnou napísal všetko, čo by som chcela napísať ja. Skrátka si čítame myšlienky, čo je pochopiteľné:DD O koment prídem väčšinou vtedy, keď je dlhý mojou chybou. Keď ho píšem, vraciam sa stále k aktuálke a ak nešťastne kliknem, hodí ma to na iné miesto na stránke, no a keď sa vrátim, okienko s komentom je prázdne :(( Viem, kde robím chybu, ale som nepoučiteľná :DD Možno bude lepšie písať viac kratších komentov, ako som to urobila teraz.

Anavi: Skoro by som zabudla a chcela som to napísať ako prvé po prečítaní tvojho komentu. Katy, prajem ti veľmi skoré uzdravenie. Na chrípku odporúčam čaj z čerstvého zázvoru a Facundoterapiu. A s tým ponocovaním to nepreháňaj, to si radšej počkáme o deň dlhšie.

majka528: Anavi, díky za přeložení dopisu té fanynky, napsala to moc pěkně a ty jsi to báječně přeložila.
Katy, a ty se brzo uzdrav a vykurýruj se, aby jsi mohla psát báječné zprávy týkající se Facu, my si počkáme.
Holky, napsaly jste všechny krásné komenty a tento týden je fakt jak napsala Soňa "zlatý".
A nejvíce díků patří jako vždycky Katy.

Katy: Tisíceré díky anavi za skvělý překlad, teď už se nedivím Facundovu dojetí :) Muselo ho dojat že se kvůli němu někdo učí jeho jazyk a vlastně v celé zemi že je tento jazyk populární kvůli němu. Krásně napsané :)
Aha, tak s těmi komenty jsem to špatně pochopila já :D Já totiž myslela že se vám tabulka na komentáře zobrazuje už v napsaném komentáři, tak by to tedy určitě vypadat nemělo :D Ale už jsem doma :D Ono je lepší si ty delší komentáře kopírovat i třeba před odesláním, dělám to pro všechny případy taky :)
Děkuju za všechny děkuju ve všech jazycích co znáš :D To je pocta, opravdu veliká :) Nepřestáváš se v komentářích opravdu překonávat :D Sice to není chřipka ale Facundoterapie se dá aplikovat na každou nemoc takže rozhodně si nasadím léčbu :D To já i kdybych lezla po čtyřech tak aktuálku napíšu když je slíbená tak prostě bude! :D
Majko děkuju za další skvělý komentář, snad to bude brzy dobré, ale nebojte se vážně vás to v aktuálkách neovlivní, i když je milé že byste počkaly :D :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews