Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Izrael - 6. den
24.10.15 * 17 názorů
Dneska to nemůže být o ničem jiném, než o druhém koncertu který se opravdu odehrál 22. října tak jak bylo plánováno. Na fotky jsme si museli počkat o trochu déle, ale za to jich hned máme celou hromadu! Ve fotogalerii najdete neuvěřitelných 589 fotek ze včerejšího vystoupení ale hlavně z následného focení s fanoušky jako tomu bylo u prvního koncertu.Pokud jde o videa dostali se k nám prozatím celkem 4 videa. Tři videa z vystoupení a jeden pozdrav pro fanouška.

Druhý koncert nejen že se konal tak jak měl, a i přes Facundovo nachlazení to všechno dopadlo skvěle. Sám Facu o tomto koncertu psal velmi hezky také na svém twitteru:

"Druhý koncert byl nezapomenutelný. Je to neuvěřitelné !! Cítil jsem se jako doma, i když jsem hrál v jiné části světa, je to úžasné !!! Jsem velmi rádi !! Nemám slov vděčnosti ke všem lidem, kteří nás přivítali s otevřenou náručí v těchto těžkých časech. # Shalom Izrael"

Ještě se také vrátíme k prvnímu koncertu. I z prvního koncertu se totiž ještě něco objevilo. A to 11. minutový záznam dvou písniček - Guilty a Everybody Hurts.Dnes už si Facundo s Mariou opět nenechali ujít další poznávání Izraele. Tentokrát se vydali na večeři do "Hotel & Spa Herods" nacházející se u Mrtvého moře. Jedná se o nově vystavený hotel přímo na břehu Mrtvého moře z jedné strany, a na úpatích Idumejských hor ze strany druhé. Ve fotogalerii jsou prozatím dvě fotky.A nakonec jedna dnešní fotka přímo z Facundova instagramu s přáním "Krásného dne".

Petra: Katy, děkuji za další mimořádnou aktuálku. Vůbec jsem jí neviděla. Číst jí budu až večer. Nebudu doma. Včera jsem nestíhala, ale dnes bych chtěla napsat koment.
Teď Vám Katy a Soni, ze srdce chci popřát brzké uzdravení.
Velice se omlouvám, že nestíhám víc.

Soňa: Katy želám skoré uzdravenie, nech aj na teba pôsobí Facundoterapia tak pozitívne ako na mňa. Buď čoskoro FIT, verím, že si už z toho všetkého dosť unavená,veď mám dojem, že vôbec nespíš, keď ťa na stránke stretávam takmer každú noc. Fakt toho toľko pre nás robíš, že už naozaj neviem ako vyjadriť svoju vdačnosť

Soňa: K aktuálke sa vrátim trošku neskôr, toto je len také skororanné nahliadnutie do PC. Inak ten výraz Facundoterapia je super veľmi sa mi to zapáčilo. Peťka, aj tebe ďakujem, Facundoterapia uzdravuje. Fotky aj videá musím ešte prelúskať. Položím vám však otázku:koľko umelcov nosí svojích fanúšikov na rukách? Odpoveď: asi len jeden a to Facundo Arana.Prajem krásne soboté ráno a pekný deň o ktorý sa nám zas pričinila naša Super Katy.

majka528: Katy, velmi děkuji za další novou aktuálku, která je zase velmi obsáhlá. Fotky - to je něco úžasného, jedna lepší jak druhá a ještě tolik - je vidět, že i když Facu byl unavený, tak si to užíval a ještě více si to užívali fanoušci, hlavně ty, které nosil na rukou. Facu na všech fotkách vypadá mile a usměvavě. Videa z koncertu jsou moc pěkná, Facu na koncertech exceluje, září radostí, štěstím a je vidět, že zpěv má rád a užívá si to a toto vše rozdává i divákům. Je to určitě nezapomenutelný zážitek jak pro ně tak i pro toho, kdo se na to jen dívá a musela tam být úžasná atmosféra. A teď už má koncertech a tak bude i s Marií určitě poznávat krásy Izraele. A fotka z instagramu je moc pěkná, jako všechny ostatní.
Katy a Soni nasaďte si Facundoterapii /jak to Soňa trefně nazvala/ a brzo se uzdravte.
Katy, skládám ti velkou poklonu, protože dnes jsem byla ve tři hodiny na PC a tvoje aktuálka tam nebyla, ale ve čtyři hodiny už ano. Z toho usuzuji, že už musíš být za ten týden unavená, když jsi noci trávila s novinkami o Facu. Doufám,že si příští týden odpočineš a hlavně pořádně vyspíš. Přeji ti brzké uzdravení, my tě potřebujeme zdravou. Jsi skvělá a zlatá, velké DÍKY.

majka528: Když si pročítám svůj koment tak jsem zjistila, že mi vypadlo v jedné větě slovo po a to jak píši, že má Facu po koncertech. Jistě jste pochopily jak jsem to myslela, ale omlouvám se, to v té radosti při psaní jsem to přehlédla.

Soňa: Majka, za chyby sa ani neospravedlňuj, je to tým, že rozmýšľame rýchlejšie, ako to dokážeme napísať. A v súvislosti s Facundom je vždy veľa myšlienok. Výraz Facundoterapia však vymyslela Katy, ja som ho len použila. Ale jedno je jasné, Facundoterapia pomáha a dúfam že pomôže i Majke v jej chorobe. Už asi naozaj musí byť unavaná z toho ponocovania. Facundo je milý k svojím fanušíkom, vidno to z každej jednej fotky. Ale myslím si, že už tiež má toho dosť a rád sa po príchode domov utiahne do svojho súkromia. Pri návšteve mrtveho mora sa asi neokúpal, kedže je prechladnutý asi to neriskol. Ale aspoň ho s Mariou videli. je to jeden zo symbolov Izraela a fakt je zážitok okúpať sa v ňom.Snáď mu to vyjde pri budúcej návšteve Izraela, na ktorú bol pozvaný. Už má po koncertoch, takže už môže ruka v ruke s Mariou poznávať pamiatky Izraela. Jaj, ako rada by som bola ja tá Facundova Mária.Žiaľ, som len Soňa zo Slovenska....
Katy opäť to neustále opakujúce sa Ďakujem, ale naozaj neviem ako Ti ináč vyjadriť vďaku za to potešenie čo nám prinášaš

Soňa: Opravujem: Pomôže i Katy v jej chorobe. Majka, prepáč, vôbec by som nechcela aby si aj ty ochorela.

majka528: Soni, nic se neděje, já se budu snažit být zdravá.
Katy a Soni, doufám, že je vám už lépe. Přeji všem pěkný večer a ať ve vašich snech je Facu.

Soňa: Mne je už super Majka, a dúfam, že aj Katy sa má už lepšie.Aj ja prajem dobrú noc ....

Katy: Petro nemusíš se omlouvat, i kdyby si všechny aktuálky okomentovala souhrnně mě to vadit nebude :) Tak prostě až se sem dostaneš tak hodíš koment, vůbec to nespěchá :)
Soňi, já spím málo normálně takže to není pro mě zase taková změna tenhle týden :D Děkuju vám všem za přání brzkého uzdravení budu se o to snažit :) Vážně nevím která jiná známá tvář nosí fanoušky na rukou! Vážně jsem to viděla jen u něj a říkala jsem si že po takovém výkonu na koncertě, ještě trochu nemocný, to focení už snad ani nemůže vydržet a on všude byl tak úžasně usměvavý a ještě je i nosil na rukou! Jeho energii bych opravdu chtěla mít :)
Majko, vím slibovala jsem včerejší aktuálku "za chvíli" když jsem psala minulý koment ale jelikož se objevilo skoro 600 fotek tak než jsem to naukládala a nahrála do fotogalerie bylo půl čtvrté ráno! Milé že si tu čekala :) Žádná se nemusíte omlouvat za překlepy však každá víme jak nám to myslí a jinak nám to potom píše :D
Soňi, slovo "Facundoterapie" použila první anavi, ta má tato "spešl" slova v zásobě, já jsem to po ní jen zopakovala včera :D Ale každá tady perlíte s nějakým slovem které se mi zalíbí, měla bych si to začít psát :D Sice nejsi Mariou ale nejsi jen tak nějaká Soňa ze Slovenska, jsi velká fanynka Facu a umíš to dát tak najevo že se to už dostalo za hranice Slovenska, minimálně do ČR :D A to máš teprve začátek, až se všechny sejdeme na jeho koncertě, určitě to bude jak pro nás nezapomenutelné ale ani on by na nás jistě hned tak nezapomněl :D Jinak pokud jde o Izrael, já bych ani tak nechtěla být na místě fanynek ale spíš bych mu dělala osobní stráž protože ta se od něj opravdu nehne 24 hodin denně skoro :D :D Takže Ohade, tobě spíš závidím :D
I vám přeju dobrou noc pokud už jste si šly lehnout, v klidu spěte, ráno na vás čeká další aktuálka a děkuju za další skvělé komentáře :)

anavi: Katy, keď si už myslím, že lepšie to nemôže byť, potom príde ďalšia aktuálka. 589 fotiek si musela nahrávať do rána. Ako napísala Majka, do štvrtej. Ale stálo to za to. Facu, na každej fotke žiari, vôbec na ňom nepoznať známky únavy, naopak zdá sa, že si to užíva. Všimla som si, že fanynkám venuje aj viac záberov. A ešte ich aj vybozkáva...a Soni máš pravdu, ja nepoznám iného umelca, ktorý by nosil svojich fanúšikov na rukách.
K videám dodám ešte to, že ma zaujala aj Facundova hra na ústnej harmonike. Facu je geniálny vo všetkom, čo robí. A súhlasím so všetkým, čo napísali dievčatá.
Pobyt pri mŕtvom mori môže prospieť jeho zdravotnému stavu pokiaľ je len nachladnutý z klímy, ale myslím si, že tak ako nám pomáha Facundoterapia, naňho zaberá fanynkoterapia. Vidieť to na videách aj fotkách. Robíme sa šťastnými navzájom.
Katy a ty máš na tom velikánske zásluhy, za čo ti patrí velikánske ďakujem.

anavi: Katy, toto je už druhý koment, ktorý sme písali súčasne :DD A veľa myšlienok je v ňom podobných :)) Máme takmer totožné myšlienky, telepatia funguje. Robiť stránku o Facundovi môže len niekto podobnej nátury. Ja by som to určite nevládala, už teraz ledva držím otvorené viečka a ty možno začínaš pripravovať aktuálku. Veľmi si to cením a nikdy to neprestanem opakovať.

Katy: No anavi, když si čtu tvůj první koment je to jako když čtu svůj vlastní jen přeložený do slovenštiny :D Není divu, my dvě jsme naladěné na stejnou notu už hodně dlouhou dobu. To ještě v době kdy jsem tu byla jen já a ty :) A vidíš drží nás to pořád a myslím si že jen tak nás Facu nepustí :) Ano, právě dělám na nové aktuálce, ale však vůbec na ni čekat nemusíte, hezky se na to běžte vyspat, tím budete mít hezčí ráno :) Zítra večer se na vás zase těším v komentářích :)

Petra: Ahoj holky, taky sedím u PC a tady naskakuje jeden koment za druhým. Když jsem si začala prohlížet dnešní aktuálku bylo jich tu 9.
Katy, opravdu tě obdivuji, že vydržíš tak dlouho do noci a vložíš skoro 600 fotek.
Na všechny jsem se podívala a musím uznat, že Facunda fakt obdivuju, kolik má energie a jak je usměvavý a příjemný ke všem co se s ním chtějí vyfotit. On se snad vyfotil skoro ze všemi fanynkami co byly na koncertě. Obdivuhodné!!!!
Tolik holek co si vzal s lehkostí do náruče. Je vidět, že má výbornou kondičku. To samozřejmě víme všechny, jaký je výborný sportovec. Ale i tak je to obdivuhodné. Já když jsem nemocná, tak mám minimum energie. A on je nachlazený a podává takové výkony.
Anavi, zdravím tě. Mezi námi snad funguje nějaká telepatie, protože opravdu máme stejné myšlenky. Taky jsem chtěla vyzvednou jeho hru na foukací harmoniku. On je geniální naprosto ve všem co dělá. Anavi, teď jsem si všimla, že jsi napsala úplně stejnou větu jako teď já. Nechci tě kopírovat, ale on je fakt geniální!!!
A ještě bych ti chtěla poděkovat za včerejší překlad. Díky tobě jsme porozuměli tomu, co mu ta holčina řekla. Moc děkuji.
Dnes jsem měla na výletě nečekaný zážitek. Viděla jsem štáb ČT jak natáčí nový seriál. Bylo tam spoustu lidí co to sledovali. Obdivuji herce, teď ještě víc. Do nekonečna čekat a opakovat stejnou klapku pořád dokola. Ale byla to nádherná podívaná, protože to bylo v prvorepublikových kostýmech.
Já mám dnes spoustu energie a tak budu ponocovat a těšit se na novou aktuálku.
Katy, ty máš na tom obrovské zásluhy, kolik lidí každý den čeká na nové informace. Sleduji kolik lidí je každý den prohlíží. A i hodně po půlnoci je tu každý den živo. Za to ti moc DĚKUJI, že to pro nás všechny chystáš!!!

Katy: No vida i Petra to stihla :) To víš tady je nejvíc živo v noci, nejen že já tu řádím s aktuálkama, ale největší pokec je tu taky vždycky známý večer/ v noci. :) Facu má opravdu neskutečnou výdrž a kondičku na tom se shodneme :)
Tak to jsi měla skvělý zážitek :) Když to člověk někde vidí kolik toho musejí herci vydržet než vůbec dojde na jejich záběr, no a Facundovi nic z toho nikdy nevadilo! A nevadí mu ani focení po namáhavém koncertě. Nevím jak to dělá! :D
Aktuálka bude za chvilku, tak doufám že bude stát za to když tady na ní čekáš. A děkuju že sis udělala čas na takový dlouhý koment :)

Petra: Napsala jsem ho ráda:) Celý den jsem se těšila, až si vše večer prohlédnu.

majka528: Ponocuji také a přečetla jsem si všechny vaše komenty a jsou moc pěkné, je vidět, že všechny ho obdivujeme a hlavně Facu je jedinečný a to co dělá stojí za obdiv, je plný energie a tu ještě i rozdává, je prostě super.
A velký dík patří Katy, že nám to tak pěkně zprostředkuje. DÍKY.

Name:
Web:

Powered by CuteNews