Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fotky z rodinného alba
13.12.15 * 22 názorů
Zdá se že si Facundo užívá také chvilku klidu v rodinném kruhu. Aspoň tak se jevil tento týden, kdy nám servíroval na svůj instagram jednu fotku za druhou. Pochlubil se nám například dárkem, který si přivezl z Ruska, pravděpodobně od nějakého fanouška. Dostal v kůži vázaný zápisník s jeho vlastní kresbou - malého saxofonisty, kterého Facu maluje velmi často. A také nám hned předvedl, jak ho využívá:Další fotky byli velmi zajímavé detaily krajiny:Po nějaké době se s námi taky podělil o fotky svých dětí. Jeden z dvojčat u krbu a India s koníkem:Zavzpomínal také na svou dovolenou kterou s Mariou strávil podle jeho slov v "ráji":Pochlubil se možná také svoji novou vášní - ornitologií. Že má Facundo velmi rád přírodu víme, ale že má ve svém domě tuto krásnou budku, víme teprve až teď. Ihned se s námi podělil i o video, jak ptáčci jeho budku využívají:

Blíží se Vánoce a Facu umí i tyto svátky využít pro charitativní účely. Tak jako v našich končinách, i v Buenos Aires už stojí vánoční 40-ti metrový strom, který svítí bíle a je ozdobený speciálními hvězdami. Tato výzdoba má co dočinění se speciální vánoční akcí Fundaleu s názvem "Navidad Solidaria". Opět se vybírá na pomoc pro lidé kteří trpí leukémií. Minimální příspěvek činí 50 pesos, za tuto cenu každý obdrží speciální vánoční dárek, a také nálepku vánoční hvězdy na kterou může napsat libovolné vánoční přání, a posléze ji nalepit na nedalekou zeď u vánočního stromu. Tato akce bude trvat po celou dobu, co bude stát vánoční stromek, tedy od 9. prosince do 6. ledna 2016. Po tuto dobu bude tato akce doprovázena různými představeními, koncerty a vystoupeními. Facundo tuto akci samozřejmě patřičně podpořil i na svém twitteru.

majka528: Tak tu máme zase neděli a to znamená nová aktuálka, za kterou Katy ti moc a moc děkuji. Jako každou neděli tak první kroky jdou k počítači a k této stránce a nebylo tomu jinak i dnes. Aktuálku jsem si prohlédla a přečetla hned zrána, ale teprve teď mám volno /nedělní oběd se vaří/, abych napsala koment. Fotky dárku, který Facu dostal v Rusku jsou moc pěkné, je vidět, že si toho hodně považuje a váží si každého dárku co dostane. Fotky přírody jsou jako vždy moc pěkné, to jsme měli možnost už vícekrát posoudit. A fotka dětí,hlavně Indie s koníkem je kouzelná, také mám moc ráda jako Soňa fotky z jeho soukromí a jsem moc ráda, že nám to Facu poslední dobou umožňuje. Je vidět, že mu ani ptáčci nejsou lhostejní a ta budka je nádherná a tak doufám, že se mu tam hodně ptáčků ukáže. Že mu není nic lhostejné tak to nám stále ukazuje svou charitativní činností. Vánoční stromek v BA je překrásný a doufám, že se vybere hodně.
Katy, máš ode mě velké DÍKY jak nás pěkně zásobuješ novinkami o Facu, které si vždy ráda a s potěšením přečtu, zkouknu a prohlédnu. Na něho je totiž radost se dívat, vždy mám úsměv na tváři a pak mám z toho nádherný pocit celý den. Katy, jsi skvělá.
Přeji všem krásnou adventní neděli.

majka528: Ještě pokračuji, protože jsem zapomněla poděkovat za fotku z dovolené, kde byl Facu s Marií v "ráji" jak to popisuje. Je moc pěkná, velmi jim to sluší a je na nich vidět láska, štěstí a tak jim to moc a moc přeji.
Katy, děkuji, že nám to tak pěkně zprostředkuješ.

Petra: Katy, děkuji za novou aktuálku. Dnes budu stručnější, ale jindy si to vynahradím.
Facundo dostává spoustu krásných dárků. Tenhle je opravdu jedinečný.
Je to nejen dárek, ale i umělecké dílo. Navíc s přírodního materiálu z jeho kresbou. Moc se mi líbí. Facundo ho určitě využije na spoustu krásných zápisků a obrázků.
Všechny fotky, které Facu vyfotí jsou moc pěkné. On je i nadaný fotograf. Má vždy nádherné fotky přírody. Umí udělat z fotky umělecké dílo. Je tak romantický.
Ta stromová alej je hodně podobná té z písně Stand by me, ale může to být i jinde focené.
Fotka Indie je nádherná. Má v sobě tolik něhy a lásky. Je vidět, že má koníčka moc ráda.
Ještě by nám mohl lépe ukázat svoje syny a bylo by to dokonalé.
Také by se mi líbila taková budka.
Asi nějakou nachystám pro sýkorky. Je to radost dívat se na ptáčky.
Strom v BA je netradiční ale krásný.
Je zajímavé vidět, jak jsou vyzdobená i města kde vánoce slaví v létě.
No a Facu a Fundaleu to už je tradiční spojení.
Katy, moc děkuji za aktuálku. I já přeji všem krásnou adventní neděli.

Petra: Katy, včera jsem se snažila zaregistrovat na fórum.
Dělala jsem to podle tvých pokynů. E-mail mi ale nepřišel a tak jsem se snažila přihlásit rovnou a nejde mi to. Nebo jsem nečekala na e-mail dostatečně dlouho než příjde.
Asi jsem udělala nějakou chybu. Podívej se mi, prosím tě, na to až budeš mít čas:)
Pokud se stala nějaká chyba, tak mě vymaž a já to zkusím znova.
Nemáš to s námi lehké. Děkuji ti.

anavi: Katy, opäť si nám pripravila veľmi príjemnú aktuálku. Je plná nádherných fotiek. Z darčeka od ruského fanúšika je Facu určite nadšený. Má rád prírodné veci a tento kožený zápisník je skoro umelecké dielo. Veľmi dobrý nápad aj vypracovanie. Nech sa mu teda doňho dobre píše aj kreslí a možno si to niekedy prečítame, keď Facu vydá knihu. :)
Fotky zo súkromia sú krásne, ako vždy. Facu je umelec celým svojim bytím, preto aj každá jeho fotka je skvostná, keď je fotená jeho umeleckým okom. Deti vždy zachytí tak, že vypovedajú alebo príbeh, alebo emócie. Aj India aj koník majú zavreté oči, úplne cítiš ten nežný vzťah medzi nimi. Na druhej rodinnej fotke cítiť teplo domova. No a ďalšia fotka z raja svedčí o tom, že raj nemusí byť len pekný, ale rajom ho robia aj pocity, ktoré cítiš v blízkosti milovanej osoby.
Vôbec sa nečudujem, že má Facu kŕmidlo, podľa mňa ho aj sám vyrobil. A už tam má zahniezdené aj vtáčiky, ktoré mu robia nádherné divadlo. Tie spomalené zábery sú úchvatné. Čo sa týka charity, využije každú príležitosť a verím, že do Vianoc bude podobných akcií ešte viac.
Katy, aj odo mňa máš obrovské ĎAKUJEM za aktuálku, ktorá ma veľmi potešila. A nielen to, chcela som aj poblahoželať k novému rekordu v komentoch - 44. To sa bude dobre pamätať, kým ho zase neprekonáme :D:D

anavi: Peti, ešte chcem reagovať na tvoj koment k predchádzajúcej aktuálke. Aj ja si myslím, že Facu nepoužil kaskadéra, videla som tiež mnohé pokazené scény a Facu sa na nich takmer dolámal. On je schopný ich nacvičovať do zodratia. Aj v SMV chcel osobne natočiť scény v lietadle, tak si urobil kurz pre pilota. Horolezec je výborný a úloha vo Vidas robadas mu sadla.
A čo sa týka obľúbenej telenovely, ide aj o prvý dojem. Tiež som nevidela všetky úplne celé, ale niekedy ťa prvý diel tak nadchne, že si ju zamiluješ alebo naopak. Preto som napríklad do dnešnej doby poriadne nevidela Fransantes. Nepohltil ma natoľko, aby som si ho musela denno denne sledovať španielsky, hoci viem, že Facu v ňom bude určite dokonalý, ako všade.
Prajem vám krásnu adventnú nedeľu aj nasledujúci týždeň.

majka528: Anavi, přečetla jsem si tvoje komenty a souhlasím s tebou, jak píšeš ohledně seriálů. Když jsem viděla první díl seriálu VR, tak mě to nadchlo, že jsem se musela na něj dívat a to poctivě až do konce. To samé i Padre Coraje. Noc a den jsem viděla do 66. dílu a ty další díly jsem jen prolétla až na ty poslední. A také se nemůžu přinutit, abych se podívala na Farsantes, i když vím, že Facu je tam úžasný. Mám nevýhodu v tom, že nejsem talent na jazyky, tak jsem se na to dívala ve španělštině, moc jsem tomu nerozuměla, ale stačilo se mi jen dívat, protože jsem věděla o čem to je. Facu je ale ve všech telenovelách výborný.
Petro a Soni, doufám,že se vám brzo podaří zaregistrovat na forum.

majka528: Katy, blahopřeji k rekordu v komentech, věřím, že se nám to brzo podaří překonat.
Jsou to naše díky za tvé aktuálky.

Soňa: Potešil ma rekord v komentoch. To že máme o čom písať značí skvelé aktuálky, ktoré človeka zaujmú, tak, že má chuť sa o svoje dojmy podeliť. A chavalabohu, že je s kým....Katy, díky za aktuálku, ktorú radím opäť medzi moje najobľúbenejšie, lebo je z Facundovho súkromného života.Veľmi sa mi páči fotka malej Indii s koníkom. India i koník majú privreté oči a z celej tejto fotky sála akási nežnosť. Ani ma neprekvapuje, že Facundo vychováva svoje deti tak, aby mali radi prírodu. Vidieť to skoro na každej fotke jeho detí. Stále si všímam, že India je čoraz viac podobná na Máriu. Kŕmidlo pre vtáčiky je super, tiež si myslím, že ho robil Facundo sám , za asistencie detí.Ako napísala Anavi, Facu, by naozaj mohol napísať knihu, určite by to bolo zaujímavé čítanie.Peťka, aj ja mám problém sa zaregistrovať na forum, musím sa do toho opäť pustiť, ale mám strach, že to opäť pokazím a budem musieť opäť žiadať Katy o opravu.Normálne som z toho nervozna a registráciu odkladám zo dňa na deň. Počítač nie je môj najlepší priateľ. Čo sa týka vianočného stromu v BA ten je naozaj úchvatný, na Fb som videla fotku, ako pod ním Facundo stojí. Impozantný vianočný strom a pod ním charizmatický človek. Úplne dokonalé....Dievčence, prežívajte krásne adventné dni a teším sa opäť na novú aktuálku. Katy, ďakujem,že aj v tomto predvianočnom zhone si si našla na nás čas a pripravila si túto skvelú aktuálku....

Katy: Tentokrát neodepisuju takto pozdě proto, že bych čekala až to pěkně všechny okomentujete jako vždy! Ale tenhle týden mám nabitý, tak mě prosím omluvte v mé nečinnosti, tento týden. Jinak pro vás samozřejmě stále pracuji na další aktuálce, v neděli totiž bude následovat Vánoční aktuálka! A ta bude spešl :)
Majko, já děkuju tobě za krásné komentáře, a za tvé neustále děkování za každou informaci :) Je to pro mě radost dělat. Fotky jsou naprosto úžasné, taky jsem byla ráda že se s námi Facu rozdělil o další kousek svého soukromí, což on tak často nemá ve zvyku :)A děkuju za blahopřání k rekordu ale je to hlavně vaše zásluha že je tu tak krásně rušno :D Jsem vám za to hrozně vděčná :)
Petro, máš naprostou pravdu on umí udělat z obyčejné fotky, úžasné dílo. Ne všichni umí takto fotit! Přesně jsem si i já říkala že, ty fotky cesty jsou možná ty samé, jako v klipu Stand by me :) Podle mě je to někde u jeho domu, ale jen hádám :) Koukla jsem se ti na to forum, povedlo se ti opravdu zvláště zaregistrovat :D Hádám že ses registrovala pod jménem Petra 13. prosince? Pokud ano, tak tě tam nemám jako posledního registrujícího, i když by si tam měla být. Nemůžeš se přihlásit protože sis neaktivovala účet, teď musím přijít na to proč ti nepřišel mail. Já se v tom pohrabu až budu mít trochu víc času, a dám ti sem vědět sem do komentářů, snad se mi tě podaří zaktivovat ;)
Anavi, nedá se než s tebou souhlasit. Já s tebou můžu jen a jen souhlasit :D Přesně si popsala co fotky dětí vyjadřují :) I mě napadlo že by tu budku mohl dělat sám Facu, když dělal kolíbku, proč by nesvedl budku :) 44 je opravdu úžasné číslo, nevěřila bych že se toho dočkám u jedné aktuálky :D Ale naše povídání nemá nikdy konce, a vždycky se táhne až do další aktuálky! :D A to je úžasné! Já si myslím že při tomto čísle to nezůstane :D
Soňi, věř mi že při těchto aktuálkách nejvíc myslím na tebe, protože vím, jak tě vždycky něco soukromého potěší! :) Jsem ráda že tomu tak bylo i tentokrát :) Ano, ta podoba na Mariu je tam značná :) V klucích zase vidím celého Facunda, mají to dobře rozdělené :D :) Nemějte obavy o registraci, když vám to nepůjde, já se vám budu snažit pomoct se vším, co bude potřeba. Nevzdávejte to, my se na vás na fóru těšíme :D Když mi napíšete konkrétní problém, i hned se to pokusím řešit, když to bude v mých administrátorských silách :D
Děkuju vám holky za další skvělé komentáře, a díky za to že si i takto v předvánočním shonu uděláte čas na tuto stránku! :) A už teď se těšte na vánoční speciál :)

anavi: Majka, veľmi sa mi páči tvoja myšlienka o komentoch, akosi ich premenila na naše poďakovania. Je to pravda. A musím povedať Katy, že tie komenty sú tu naozaj bohaté. Veľmi sa teším z toho, ako sa to tu rozbehlo a bude to ešte lepšie :D
Soni, myslím, že sa môžeme tešiť, lebo Facu raz niekde spomenul, že knihu píše, resp. v starobe plánuje svoje veci, ktoré si zapisuje do notesa zhrnúť do knihy (on veľa píše po nociach). A tebe aj Peťke prajem, aby sa vám podarilo úspešne dostať na naše fórum, ktoré je úžasné.
Katy,

anavi: Katy, nemusíš sa ospravedlňovať za nečinnosť, lebo najviac činíš svojimi skvelými aktuálkami a čas, ktorý tu trávime je pre nás veľkou odmenou. (predchádzajúca správa mi naskočila nedopísaná).

majka528: Anavi, já se také moc těším z těchto našich všech příspěvků, je to něco nádherného jak se to tady tak pěkně rozběhlo. Je to velká zásluha Katy, že dělá tak skvělé aktuálky, a za to jí patří velké díky. A pěkně se rozběhlo také forum, jsem tady moc ráda a hlavně ráda přispívám. Jak jsi psala o knížce, kterou Facu by chtěl ve stáří napsat, tak mám obavy, že on bude stále mladý.
Katy a ty pěkně odpočívej a my se budeme těšit na vánoční a určitě krásnou aktuálku v neděli.
Přeji všem krásný den.

Petra: Katy, e-mail mi už přišel. Na fórum už jsem se dostala. Jen krátce jsem ho proletěla a je velmi zajímavé. Vydržela bych tam hodiny, ale teď před svátky mám spoustu práce, takže si fórum nechám až na leden.
S přihlášením na fórum mám ale stále problém. Uživatelské jméno mám podle e-mailu Petra. Toto jsem psala i při vyplňovaní údajů. Heslo jsem si asi špatně zapamatovala. Už jsem zkoušela různé varianty. A přitom se mi zdálo tak jednoduché. Jak si mám zvolit nové heslo? Přeci se pokaždé nebudu přihlašovat přes e-mail. Tam mi přihlášení funguje a na fórum se dostanu.
Katy, nejednoduší bude, když mě smažeš a já se přihlásím znovu. Příště si zvolím heslo už bez číselné kombinace.
Katy, klidně to nech až na leden. Děkuji ti.
Teď před vánocemi má každá z nás spoustu práce.
Už teď se těším na tvůj vánoční speciál:)

anavi: Peti, keď to bude aktuálne (čiže v januári), poradím ti, ako sa dostať na fórum bez toho, aby si sa zakaždým musela prihlasovať. Ja mám nastavené automatické prihlásenie - robí sa to pri prvom prihlásení. Ale nejdem ti s tým teraz motať hlavu, hoci je to jednoduché. Uži si sviatky, veď budeme mať o čom písať tu a verím, že Katy pripraví fantastickú aktuálku, poznám ju už dlho a na sviatkoch si dáva záležať. Ale aj keby tu bol len vianočný pozdrav, vôbec by mi to nevadilo, lebo by to znamenalo, že na nás myslí a v každej dobre mienenej myšlienke je silná pozitívna energia. Prajem vám, nech jej máte dostatok v tomto predvianočnom ruchu a Katy prajem veľa tvorivých nápadov.

majka528: Petro, vítej na forum, je to bezvadné, bude nás tam více a tím to bude zajímavější. Já mám také nastavené automatické přihlášení a je to velmi jednoduché jak píše Anavi. Takže v lednu tě určitě už na forum budeme mít. Zatím si užij pěkně v kruhu rodinném vánoční svátky. A to samé přeji vám všem a hlavně Katy, která nás určitě něčím překvapí.

Soňa: Katy, včera som sa zaregistrovala na forum, prebehlo to úspešne až na to, že pohlavie som označila omylom ako muž. Takže aspooň jeden muž v našej skupine.....Doteraz mi však naedošla správa na e mail. Nechcem ťa teraz pred sviatkami s tým otravovať, ale prosím ťa v novom roku, sa mi na to pozrieš? Ďakujem.

Petra: Anavi a Majko, při nové registraci si určitě nastavím automatické přihlášení a bude to bez problémů.
Soni, gratuluji k registraci na fórum.
Určitě vyčkej, mail ti určitě přijde.
Soni, rozesmála jsi mě. Však víš proč,
ale neber to ve zlém. Sranda musí být.
Už se těším na leden(január) jak se tam všechny sejdeme.
Přeji všem klidný adventní čas.

majka528: Soni, vítej na forum.
Holky, už se těším na leden a na vaše příspěvky.
Soni, rozesmála jsi mě tím, jak jsi napsala, že jsi udělala při přihlášení chybu. Ale to proto, že já jsem na tom stejně, když jsem zadávala poslední dvojčíslí roku narození tak jsem se na to pořádně nepodívala a odklikla a ejhle - chyba, ale bylo mě trapné se kvůli tomu ozývat, aby si holky nemyslely o mě, že jsem takové nemehlo.
Krásný advent přeji všem.

anavi: Žiadna hanba dievčence... to ste nevideli mňa na začiatkoch. :DD Katy som otravovala s každou blbosťou. Už sa teším, kedy to na fóre roztočíte ako tu.

soňa: Dievčence moje, ešte stále nie je koniec môjmu trápeniu ako sa dostať na forum. Registrácia síce prebehla viac menej úspešne, stal sa so mňa síce muž, ale nedostala som stále aktivačný e mail. Moja snaha dostať sa na forum trvá už dlhých päť rokov, teraz som už iba krôčik od úspešného zdolania tohto problému, tak dúfam, že sa mi to to podarí. Tak ma aj napadlo, že teraz keď je zo mňa hermafrodit, či ten aktivačný kód vôbec dostanem..........

majka528: Soni, ještě vyčkej, na forum se dostaneš až ti přijde přihlašovací mail. Držím ti palce! A těším se na příspěvky jak od tebe tak od Petry.

Name:
Web:

Powered by CuteNews