Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Šťastný Silvestr!
31.12.15 * 13 názorů
Vánoce jsou za námi, a za dveřmi je Nový rok! Ale ještě předtím si užijte poslední letošní noc s Facundem!
Začneme od nejnovějších informací, jelikož se už od 6. ledna 2016, Facu chystá na své představení "En El Aire", dovolená mu skončila. V těchto dnech se věnuje zkoušení v divadle Tabaris. V pondělí, Facundo pozval vybraná média do zmíněného divadla, aby dostal tuto hru do podvědomí potenciálních diváků, kteří by se chtěli přijít podívat. V galerii najdete 3 fotky:Také nám jako takový povánoční dárek přichystal jedno video, které ocení hlavně ti, kteří mají rádi věci z jeho soukromí. Jedná se o video, které zpřístupnil na svém účtu youtube. Napsal k němu, že tento materiál měl být přichystaný pro Rusko, a video se mělo pouštět během koncertu, ale nezbyl na to čas. Dává nám ho tedy k dispozici teď a věřte že opravdu za shlédnutí stojí. Jsou to fotky které jste ještě nikde neviděli! Fotky z jeho cest, jeho dětí, rodičů...no jen se na to podívejte sami v tomto videu.

Tak jako každý rok tu mám malé ohlédnutí za Facundovým rokem:

Leden - v lednu se Facu plně věnoval natáčení telenovely "Noche y Dia".
Únor - v únoru se věnoval hlavně koncertování se svou kapelou "The blue light orchestra" a také vyrazil na svou první letošní dovolenou se svou rodinou.
Březen - tento měsíc se opět vrátil na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire", a také koncem měsíce oslavil své 43. narozeniny malým soukromým koncertem.
Duben - v dubnu spolu se svou kapelou TBLO, natáčel druhý singl "Free Fallin". Také si pořídil nového pejska, kterého pojmenoval "Kathamandu".
Květen - v květnu byl Facundo nominován na další cenu Martin Fierro, za svou roli v seriálu "Noche y Dia" jako nejlepší herec. Pokračoval také s koncertováním se svou kapelou.
Červen - skončilo natáčení seriálu "Noche y Dia", a začal se skupinou pracovat na svém druhém CD! Navštívil také sousední zemi - Paraguay, kde odehrál 3 představení své hry "En El Aire".
Červenec - v červeneci vyrazil se svou ženou Mariou, na druhou letošní dovolenou, jak trefně nazval místo kde byli, do Ráje. Navštívil také Mendozu kde se skupinou odehrál koncert a poskytl nespočet rozhovorů jak pro rádia tak místní televize.
Srpen - tento měsíc se konal již druhý velký koncert v klubu "La Trastienda", kde měl před rokem se svými koncerty premiéru. Také se konala výroční večeře pro Fundaleu.
Září - v září stihl koncertovat s kapelou, hrát v divadle se svou one man show, navštívil surfařskou školu a také se pochlubil svými dětmi které vzal na motokáry.
Říjen - v polovině října vyvrcholili velké přípravy na jeho cestu do Izraele, kam přijel i se svou ženou, na dvě svá představení. Jedno z nich bylo vyprodané!
Listopad - ani v listopadu nezahálel to pro změnu vyrazil do hlavního města Ruska, do Moskvy, kde odehrál nakonec jeden koncert.
Prosinec - konec roku Facundo se svou rodinou, podnikli už třetí dovolenou. Společně vyrazili do města Carilló kde spolu oslavili Vánoce.

Ani fotogalerii dnes neošidím, jako ostatně každý rok, jsem doplnila všechny fotky z letošního, ale nejen z letošního roku, které se objevili později nebo ty staršího data, se objevili až v letošním roce. Tak aby jsme to měli komplet, fotky přibyli do těchto kategorií: Dětství, Muněca Brava, Sos Mi Vida, Padre Coraje, 099 Central, Yago syn jungle, Martin Fierro 1998, Facu a jeho haf, Viva 2000, Facu s fans 1998, Mr. Green, Facu v Izraeli 2000, Facu v Izraeli 2015, Vidas Robadas, Dárek pro Mariu (Izrael), Codicia, Martin Fierro 2000. Celkem to dělá 42 fotek. Nejjednodušší způsob ale bude, když si prohlédnete nejnovější přidané fotky.

Tento rok bylo do fotogalerie nahráno neuvěřitelných 2 404 fotek! Což je nejvíc, kdy bylo do jednoho roku nahráno! Fotogalerie už tedy čítá neuvěřitelných 8 045 fotek! Když už jsme u těch statistik, tak i něco aktuálkám. Letos jsem pro vás napsala 77 aktuálek! Vy jste tento rok napsali neuvěřitelných 782 komentářů! Nejvíce návštěvníků za den, počítadlo ukázalo 120! A já vám hlavně za poslední dvě čísla mockrát děkuji!

Stále ještě nekončíme, v tento den jsem na Vás nemyslela jen já, ale také magge, která se tu stará o naše krásné vzhledy! Pro dnešek si pro vás připravila grafický balíček, ve kterém najdete 10 avatarů, které hned můžete využít na foru, a 10 wallperů které zahřejí vaši plochu. Toto všechno můžete stahovat ZDE. A já jí tímto ještě jednou mockrát děkuji!

Nakonec tu mám pro vás video přímo od Facunda, které natočil ještě na své návštěvě Ruska. Jde o Vánoční pozdrav, ale nebyl by to Facundo kdyby k tomu neřekl něco navíc. Může se to brát jako skvělý projev do Nového roku a myslím, že je to skvělé zakončení i našeho roku tady na stránce!

"Ahoj všichni! Jak se máte? Jsem Facundo Arana a byl jsem požádán, abych vyjádřil své přání k nadcházejícím Vánocům. V současné době je Rusko ve válce, protože svět je ve válce. Takže tyto Vánoce, pár dní před Vánoci, vám přeji z celého srdce, aby představitelé Ruského národa, stejně tak představitelé všech zemí světa, byli schopni najít cestu ven, ze všech konfliktů. Nikdo nechce žít ve válce. Posílám polibek všem!"Přeji všem krásného Silvestra a opět se na vás těším v Novém roce 2016!anavi: Katy, to je šialene perfektná aktuálka. Nechce sa mi veriť, že by môj koment mohol byť prvý v tomto roku. Radšej ho hneď pošlem s prianím toho najlepšieho v roku 2016 celej Facurodine, aby ste všetku svoju energiu investovali do vecí, ktoré vás urobia nekonečne šťastnými :))

majka528: Katy, to je něco úžasného tato výborná aktuálka. Video je přenádherné, dojímavé, něžné, půvabné a ty fotky jeho dětí a rodiny mě uchvacují, protože je vidím poprvé, je moc dobře, že je uveřejnil. Ty nové přidané fotky nemají chybu a nechce se mi ani věřit, že jich máme v galerii už tolik.
Magg patří velké díky za ty krásné avatary a bonnery - jsou moc krásné.
Anavi, je to pravda, dnes jsi tu první, já jsem se dostala teprve teď na pc, protože jsem byla od včerejška mimo domov a hned takové krásné překvapení mě čekalo, když jsem se sem podívala.
Katy, DÍKY, jsi skvělá a za vše co pro nás děláš a za ty všechny aktuálky máš můj velký obdiv.
Přeji všem, kdo se rád podívá a hlavně přečte tuto stránku všechno nejlepší do Nového roku 2016 a hlaavně měli z toho velkou radost a pocit štěstí.

anavi: A samozrejme ešte nekončím. V tomto komente chcem vyjadriť nesmiernu vďaku predovšetkým našej Katy, za tie prvé tri neuveriteľné čísla, ktoré uvádza vo svojej štatistike. Katy, celé roky obdivujem tvoju stránku, tvoje nápady, ktorými ju obohacuješ, dopĺňaš, tvoju tvorivosť, s ktorou doslova kúzliš tie najzaujímavejšie aktuálky. Robíš mi tým nesmiernu radosť a uľahčuješ mi cestu ako sa dozvedieť podrobnosti z pracovného aj osobného života Facu. Veľmi si to cením a prajem ti, aby tie posledné dve čísla mali stále stúpajúcu tendenciu.
Dievčatá, veľmi pekne ďakujem za všetky priania, ktoré ste vyjadrili ešte v komentoch k predchádzajúcej aktuálke. Ako som už spomínala, teraz sa mi na počítač veľmi nedá, ale hoci nepoznám vaše tváre, pri polnočnom štrnganí pohárikmi moje myšlienky patrili aj vám. Verím, že aj tento rok tu rozprúdime skvelé rozhovory :))

anavi: A teraz už idem obdivovať túto vynikajúcu aktuálku. Katy, nikto by to nedokázal lepšie ako ty. Som plná nádherných dojmov, že ani neviem, kde začať. Facu mal naozaj úspešný rok 2015. Výborne si to zrekapitulovala. Pochopiteľne ma najviac dojalo video, ktoré Facu zverejnil na svojom účte na youtube. Je plné lásky, nehy, radosti a dobrodružstva ako celý život Facu. Dáva nám krásny príklad a inšpiruje nás k tomu ako prežiť život naplno. Prajem mu, aby ich láska, radosť a rodinné putá stále silneli.
Katy, veľmi príjemne som si zaspomínala aj na staré časy pri prehliadaní posledných fotiek, ktoré si doplnila do galérie. Tá už ani nemôže byť dokonalejšia, rovnako ako grafika od Magge. Magge, ďakujem za tvoj parádny balíček, máš môj obdiv.
Katy, tebe sa zas veľmi podarila pohľadnica k novému roku. Nádherná. A tento rok nemohol byť krajšie zakončený ako prianím od Facu. Povedal to veľmi múdro a od srdca. Kiež by boli jeho slová vypočuté.
Katy, ešte raz ďakujem za túto krásnu aktuálku aj celoročnú prácu na stránke a prajem veľa spokojných návštevníkov, ktorí aj tento rok nebudú šetriť svojimi komentami. Dopísania dievčatá :))

Petra: Zdravím všechny v roce 2016. Napíši až v pondělí.

majka528: Nedá mi to a musím napsat ještě další koment, protože včera to bylo psané narychlo, byly to prvé dojmy a dojmy to byly krásné, dojímavé a hlavně šťastné.
Katy, děkuji za to ohlédnutí za rokem 2015, je to tu vše napsané ve zkratce a vyjádřeno vše, co Facu měl za akce a bylo toho hodně, on je prostě jedinečný a stále plný energie.
O videu jsem psala už v předešlém komentu, ale stále si ho prohlížím znovu a znovu, stále mě dojímá. Přeji mu štěstí a hlavně lásku celé jeho rodině.
Fotky novější a hlavně starší jsou výborné, ráda jsem si je prohlédla a hlavně zavzpomínala na dobu, kdy jsem poprvé viděla seriál Divoký anděl a na který se stále můžu dívat a nikdy mě neomrzí.
Vánoční pozdrav je pěkný, je to celý Facu, který na nic nezapomene a v pár větách vyjádří vše.
Katy, moc děkuji za přání k Novému roku a že je na tom přání Facu tak to je taková třešnička na dortu.
Katy, moc ti děkuji za tuto novou aktuálku a hlavně za všechny během toho období co tu jsem, protože to nemá chybu a je to perfektně zpracované a je tam vše o Facu. Jsi skvělá, DÍKY.
Když jsem si připíjela s celou rodinou na šťastný Nový rok 2016 tak jsem zavzpomínala /jak Anavi/ i na vás všechny, protože si připadám, že jsme tu všichni jako rodina propojená s Facu.

Katy: Je to tak Anavi, stihla jsi první letošní komentář :) A jsem opravdu ráda :) Děkuju za tak nádherné poděkování, a za takovou chválu na mou osobu :) Jsem tak ráda, že už tě tu mám takové léta, a hlavně že spolu začínáme další :)
Majko, jsem ráda že tě to tak uchvátilo :) To video které Facu uveřejnil je opravdu skvělé, jsem ráda že se s námi podělil o tolik soukromí, až je to na něj nezvyklé. Ale rozhodně každý fanoušek tyto fotky uvítá :)I tobě samozřejmě moc děkuju za všechny krásné slova, jsem ráda že se i to shrnutí líbilo, na kterém jsem si opravdu dala záležet, aby tam bylo to podstatné :) Myslím, že měl Facu opravdu nabitý rok a to je dobře! Doufám, že i letos to bude podobné a hlavně doufám, že se tu s vámi se všemi zase budu v komentářích setkávat :)
Petro, těším se na pondělní komentář. Tuto neděli aktuálka nebude, aby jste vstřebali tuto, a hlavně aby Facu stačil něco podniknout :D Ale příští týden jsem tu s aktuálkou opět :) I já vám přeju krásný Nový rok, a věřte že i já jsem si na Vás o půlnoci vzpomněla!
Soni: Až se sem dostaneš, nezapomeň se podívat i na předešlou aktuálku, kam jsem ti stihla ještě o Silvestra konečně přidat tvoje video k narozeninám! :)

Martina: I já děkuji Katy za krásnou aktuálku. Katy si už jistě zvykla, že neděkuji pokaždé, protože nejsem takový "psavec" jako ostatní děvčata, za to když už poděkuji, tak to opravdu myslím vážně a od srdce! Takže díky! Já sama bych neměla čas všechno možé i nemožné o Facu zjišťovat, i když mě to pochopitelně zajímá... Teď mě tak napadlo, že by mě docela zajímalo, jestli Facu přestal kouřit? Jednu dobu se o tom zmiňovala i Natalia Oreiro, že doufá, že přestane... Moc fotek (či videí) s cigaretou v ruce k vidění není, ale přece jen jsem v minulosti něco málo viděla (nebo to i sám přiznal v nějakém tom rozhovoru), teď ale již delší dobu ne. Vím, je to čistě jeho soukromá věc, tak jako všechno ostatní, ale protože spoustu věcí odtajňuje, zajímalo by mě to. Už i v souvislosti s tím, že se o něm říká, že žije zdravým způsobem života (tedy až na tu neřest ve formě kouření)... Je to tak, ten posun, který Facu udělal "v nahlídání do svého soukromí", je u něho znát. Před pár lety by takové video, které měl nachystané pro Rusko, nezveřejnil. Na kdysi stydlivého plachého kluka (jak o sobě sám říká) je to velký pokrok!

Soňa: Všetko najlepšie v roku 2016. Hneď po prílete z dovolenky sadám k počítaču, aby som sa mohla pokochať prvou tohtoročnou aktuálkou. Tak strašne som sa už tešila domov. Sadnúť k svojmu PC a nerušene sa kochať všetkým, čo nám Katy opäť prichystala. Katy, ďakujem za krásne video k k mojim narodeninám. Je to od teba krásne gesto a som ti zaň naozaj vďačná. Keď vidím tie čísla fotografií i počet aktuálok, uvedomujem si, koľko práce a času si nám venovala a to úplne nezištne, len za to naše Ďakujem. Bez teba, by som nikdy nemala taký ucelený prehľad o živote a práci Facunda. Tebe, dievčatám a samozrejme i Facundovi patrili moje myšlienky pri polnočnom prípitku. Možno sa opakujem po Anavi, ale fakt som k Vám v tejto dojemnej chvíli myšlienkami zablúdila. Páčil sa mi prehľad Facundovho roku 2015, fotografie, ktoré som ešte všetky nestihla pozrieť, páči sa mi jeho prianie k Novému roku a vôbec ma neprekvapilo, že Facu je taký pacifista. Od neho by som ani nič iné,neočakávala. A taraz to najsuper, video Rusia 2. Tak toto ma zobralo úplne. Kedysi pred tromi rokmi, som sa sťažovala v aktuálke, že Facundo neukazuje svoje deti. Vtedy mi Anavi napísala, že jeho deti určite nebudeme moc vidieť, pretože Facundo stráži ich súkromie. Anavi, mám ťa naozaj rada, dnes som si na tvoj komentár spomenula a som rada, že si sa tak trošku pomýlila. Neber to vôbec v zlom, ani som to tak nemyslela, len som skutočne z tohto videa taká nadčená, že som si ho púšťala niekoľko krát za sebou.Deti sú také strašne zlaté, že je naozaj škoda ich skrývať pred svetom. Facundo a M8ria sú určite hrdí rodičia....Martinka, veľmi pekne na konci svojho komentáru vystihla Facundovu premenu........

anavi: Katy, aj ja som rada, že spolu začíname ďalší rok, lebo po vlaňajšom chvíľkovom výpadku stránky som si uvedomila ako veľmi mi chýba.
Martinka, podľa mňa už Facu nefajčí, myslím, že s tým skoncoval, keď prišli na svet deti. A urobil naozaj veľký posun v odhalení svojho súkromia.
Soni, ja si tiež veľmi dobre spomínam na ten môj komentár (asi som to napísala dosť drsne, muselo to byť pre tebe sklamanie, ospravedlňujem sa) a sama som veľmi prekvapená o čo všetko sa s nami podelil. Vďaka Bohu som sa vtedy mýlila. Rešpektovala som jeho rozhodnutie aj napriek veľkej zvedavosti a o to viac si teraz cením každú jednu fotku z jeho súkromia. Keď sa o šťastie podelíš, zdvojnásobí sa - verím, že to v jeho prípade platí a nikdy neoľutuje, že nám rodinku ukázal. Sú takí nádherní a šťastní:))

majka528: Připojuji se do diskuse, také si myslím, že Facu už nekouří, Katy nám to v jednom komentáři napsala, že přestal, když se jim narodili děti, kvůli nim s tím skončil.
Anavi, na ten loňský výpadek si velmi dobře vzpomínám, byla jsem tu jen krátce a těžko jsem se s tím smiřovala, že už nic nového se o Facu nedozvím a nepřečtu, ale Katy udělala výbornou a skvělou věc, že začala znovu, moc mi ta stránka chyběla. A nevadí, že jsi to dříve napsala, ale on si velmi chránil svoje soukromí a hlavně děti, ale teď s hrdostí ukazuje fotky svých dětí, protože jsou šikovní, krásní a šťastní.

Katy: Ano Martino, vím že nepíšeš do každé aktuálky, ale opravdu si cením, když napíšeš, a stále tě aktuálky těší :) K tvé otázce, jak řekla správně Majka, není to tak dlouho, co jsem to někam do komentu psala, že někde prohlásil že kvůli dětem už přestal, že to bylo těžké, ale kvůli dětem se toho vzdal. Takže už žije celkově tím zdravým způsobem života :) Což jsem ráda, je to hrozný zlozvyk, a bylo to asi jediné co mi na něj vadilo.
Soňi, i tobě všechno nejlepší v tomto roce! :) Vidím že ses už těšila na letošní aktuálku, ale ta jaksi ještě vázne :D Chtěla jsem aby jste si užili tuhle silvestrovskou dostatek, a aby bylo taky co psát do nové, takže si na první letošní ještě pár dní počkáte :D Za video samozřejmě není zač, já se ti omlouvám že až tak pozdě, protože to vždycky stihnu na den narozenin, ale u tebe jsem to zjistila jen asi dva dny před narozeninami, takže to trochu vázlo, na příští rok už budu lépe připravena :) Je vidět že jsme tu propojené všechny, a myslely jsme na sebe po půlnoci navzájem :) No na jaké jiné stránce se toto stane? :D Jen na té, kde je opravdu dobrý kolektiv :) Věř mi že, jakmile jsem si to video od Facunda prohlédla, a viděla toho jeho soukromí, řekla jsem si "Soňu to uchvátí" :D A měla jsem pravdu, vím jak máš ráda tyhle věci. Je to opravdu paráda, že je Facu už otevřenější, i když samozřejmě to své soukromí neztrácí i tak.

Soňa: Katy, aj keby si mi to video dala v lete, alebo vôbec by si mi ho nedala, tak by som nebola nahnevaná. Veď ako by sa mohol na teba niekto hnevať. Niekedy sa mi zdá tvoja práca nad ľudské sily.Máš môj obdiv za tvoju prácu, prácu ktorá mi vždy poteší moje srdce. A ver, že po vzhliadnutí dnešnej aktuálky moje srdce naozaj zaplesalo. Ešte dlho budem čerpať radosť a potešenie z tohto rodinného videa. Anavi, ten tvoj komentár vôbec nebol drsný. Odzrkadloval vtedajšie Facundove pocity a snahu o ochranu detí.Anavi, aj ja som si dnes pomyslela, chvalabohu, že Anvavi nemala pravdu,že sa mýlila. Moja radosť z dnešnej aktuálky bolo dokonalá.......

Name:
Web:

Powered by CuteNews