Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozhovory, rozhovory a zase rozhovory
30.01.16 * 22 názorů
Pokud se v minulých týdnech roztrhl pytel s novými rozhovory, tento týden se roztrhl ještě mnohem větší. Facu se svým představením "En El Aire" slaví úspěch za úspěchem, je tedy jasné, že je pro novináře velkým lákadlem.
Ale ještě předtím než se pustíme do nových rozhovorů a nových fotek, mám tu pro vás nejnovější fotky z představení EEA. Konečně máme možnost si také prohlédnout profesionálně focené fotky od fotografky - Yaniny Spinazzoli. Ve fotogalerii jich je hned 56, a poznáte je právě díky tomuto označení "ph Yanina Spinazzolla":Po svých představeních se Facundo stále fotí s obrovskou spoustou fanoušků a fanynek. Na youtube se objevili dvě velmi milé videa s jeho obdivovatelkou Marií, která měla to štěstí potkat ho po jednom z představení:

A teď už k rozhovorům. První z rozhovorů vyšel začátkem týdne v časopise "Clarin". A hned první rozhovor týdne, byl něčím speciální. Facunda zpovídal známý psychiatr a psycholog - Jose Eduardo Abadi. Tento rozhovor sahal hlavně do Facundovi minulosti, kdy vzpomínal na svou nemoc, na nejlepšího kamaráda, který podlehl rakovině, a samozřejmě i na začátky Facundovi kariéry. Rozhovor se jmenuje "Terapie Abadi", v příští aktuálce vám slibuji překlad, tohoto zajímavého rozhovoru. Prozatím se můžete podívat na nové fotky, které vyšli k tomuto rozhovoru a také na naskenovaný rozhovor:Další z rozhovorů poskytl pro internetové vydání časopisu "La Razon". Pro tento časopis to byl jen krátký rozhovor, hlavně o odchodu ze seriálu "Farsantes".Pro další dva časopisy, na jejichž obálky se Facu nechal nafotit, je trefně nazvaný časopis "Clase" a časopis "Revistanueva". Z těchto časopisů máme prozatím jen obálky:A tento týden poslední časopis, je internetové vydání deníku "Apertura.com" kam Facundo poskytl další rozsáhlý rozhovor, a také nafotil úžasné nové fotky, které najdete v galerii:Dále přejdeme na televizní rozhovory. Ve středu 27. ledna, byl Facu pozvaný do pořadu "Intrusos". Rozhovor se vysílal živě na internetu, a jeho natáčení probíhalo v místě Facundova bydliště tedy v Tigre. Rozhovor prozatím nemáme, ale můžete se podívat na fotky z natáčení:29. ledna byl Facu hostem dalšího rádia, rádia Nacional. Tentokrát to byla návštěva osobní. Rozhovor si můžete přehrát na youtube a fotky z návštěvy prohlédnout v galerii:

Se všemi rozhovory, návštěvami televizních pořadů a rádií, ještě stíhá být aktivní na svém twitteru. Pamatuje na minulý týden, kdy se rozhodl uveřejnit tvůj tvůrčí proces jeho kreseb? Ještě o jeden dodatek se s námi rozhodl podělit tento týden:Taktéž sdílel něco na nalákání na jeho představení "En El Aire". Již několik dní sdílí fotky kde nám ukazuje místo, které pro nás rezervoval na jeho hru:

majka528: Katy, velice ti děkuji za dnešní aktuálku, kterou jsem hned zrána nedočkavě otevřela a zhlédla, abych pak spokojeně šla uvařit nedělní oběd. Nyní už mám klid a tak jsem si ještě jednou přečetla a prohlédla novinky. Fotky z EEA jsou úžasné, na nich je vidět jak Facu v této hře exceluje a předvádí úplný koncert, je stále v pohybu a hlavně ta jeho mimika. Tohle dovede jen on a s pár věcmi na podiu, je to vynikající výkon hodný obdivu. A ty dvě videa s fanynkou, nad tím jsem se rozplývala, jsou půvabná a něžná. Facu má objetí uklidňující, úsměv zahřeje na srdci a slovo pohladí, je strašně milý a vstřícný a za to ho zbožňuji. Těch rozhovorů za ten týden co udělal tak je to obdivující výkon, je to člověk strašně činorodý, plný energie a vypadá to, že se skoro vůbec nezastaví, ale je vidět, že je velmi oblíbený a stále hodně žádaný, čemuž se ani nedivím. Rozhovor na youtube jsem si poslechla, ale mrzí mě, že tam nejsou titulky, abych aspoň trochu věděla o čem se tam mluvilo, protože jsi Katy napsala, že to byl rozhovor osobní a to by mě moc zajímalo. Všechny fotky jsou vynikající a na všech vypadá Facu úchvatně, je čím dál hezčí a charismatičtější. Jeho kresba je velice hezká, o tom nás už přesvědčuje hodně dlouho, že v tomto vyniká. Děkuji mu za pozvání a rezervování místa na jeho hru, kdybych bydlela blíže tak bych to určitě využila, ale takhle o tom můžu jen snít. Už se těším na překlad jeho rozhovoru s psychiatrem, musí to být velice zajímavé a hodně soukromé, když tam mluví o své nemoci z mládí. Fotky z televizního rozhovoru jsou velice zajímavé. Fotky do časopisů jsou velmi krásné a velice kvalitní fotky jsou od profesionální fotografky.
Katy, ještě jednou děkuji za dnešní aktuálku, je toho tady hodně a zažila jsem příjemné a krásné dopoledne prohlížením této stránky a těším se, že se sem budu často vracet. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, Katy, díky, jsi skvělá.

Soňa: Super aktuálka, myslím že je najvyšší čas začať sa učiť španielčinu. Ako som už raz poznamenala, tak Facundove rozhovory by sa mali stať povinným čítaním. Veľmi sa teším, tak ako Majka na preklad rozhovoru so psychiatrom, nie preto, že je to psychiater, ale preto, že Facundo si tu určite odhalil svoju dušu.Dnnes celý deń rozmýšľam a vzdychám nad tým, prečo ja nemôžem byť tou Máriou z videa.,Keby sa dali vymeniť naši herci s Facundom, hoci aj v pomere 100:1......To by bola krása. Katy ďakujem za peknú nedeľu, teraz toho moc nestíhám, ale čo mi ostane len jedna voľná chvíľa, hneď hltám aktuálky.Len na tie komenty si neviem niekedy ukradnúť čas. Nekomentujem preto, že to nestíham nie preto, že by tieto skvostné aktuálky neboli hodné komentárov....

Martina: Facu je opravdu velice, velice, velice činorodý člověk. Obdivuji to! Jsme přibližně stejně staří, ale na něho by se spíš hodilo napsat "stejně mladí". Jak to, že jemu se pořád chce něco nového dělat, předvádět, učit, vymýšlet..... Ó jak mně se někdy nechce! A to jsem si říkala (ještě docela nedávno), jak jsem šťastná, že mám práci, která mě baví. Teď bych nejraději nepracovala a jen brouzdala v pracovních aktivitách Facunda. Ještě, že on je pořád tak aktivní a že je v čem "brouzdat"....Před nedávnem jsem tu četla, že se holky těšíte na jeho nové CD, které je ve fázi přípravy. Já za sebe musím napsat, že se moc těším i na zprávu o tom, že Facunda zaujal nějaký nový projekt, nabídka (sám říká, že si vybírá, v čem bude hrát) a že začne natáčet nějaký nový seriál. Protože přesně, jak napsala Majka, Facu je s přibývajícími lety "hezčí a charismatičtější"!!!

majka528: Ahojte holky. Soni, také jsem vzdychala při videu jak Facu objímá fanynku a říkala jsem si, že to jeho objetí musí být strašně uklidňující.
Martino, také bych ráda četla zprávu, že Facu natáčí nový seriál, ale spokojila bych se i s nějakým starším, ve kterém hraje. Někde jsem četla, že si letos chce dát od natáčení volno, ale myslím si, že kdyby dostal projekt, který by ho zaujal tak by se do toho pustil.
Přeji všem krásný den.

anavi: Wau, Katy, to je znovu obsažná aktuálka. A dievčatá to predo mnou tak podrobne okomentovali, že už neviem, čo dodať. Snáď len to, že ma nesmierne zaujal rozhovor so psychiatrom a znovu opakujem ponuku na pomoc pri preklade. Už sa len dohodnúť :))
Inak ma všetko ako vždy uchvátilo, potešilo, rozcítilo, nadchlo...atď. :)) Maria z videa trpela zrejme nejakou chorobou, lebo mala problém vyjadriť, čo chce, ale úžasné na Facu je, že jej rozumel aj bez slov. Komunikovali srdcom.
A aj moje srdce zaplesá zakaždým, keď zavítam na túto stránku, za čo ďakujem hlavne tebe, Katy, ale v neposlednej miere aj vám dievčatá, ktoré prispievate komentami. Krásny dník všetkým!:))

Katy: Majko, děkuju za obsáhlý komentář, jako každý týden. Oceňuji jak to všechno vždycky hned v neděli z rána shrneš :) Na jeho výkon v divadle, už snad ani nejde nic říct, než jen slova chvály. A on si to umí ještě tak užít :) Ty dvě videa s fanynkou, já jsem se rozplývala, jak byl na ni strašně hodný, jak se k ní choval jako by patřila do jeho rodiny, neskutečně vstřícný člověk! Taky si myslím, jako anavi, že trpí nějakou nemocí, bylo to na ní i trochu vidět. Ale stejně ten Facundův postoj k ní je více než obdivuhodný! Pokud jde o rozhovor v rádiu Majko, myslela jsem tím, že tam byl tentokrát osobně, že to nebyl rozhovor přes telefon, jako to dělal v posledních měsících často ;) Jinak rozhovor to byl hlavně o divadelní hře :) O rozhovor s psychiatrem se neboj, už na něm bedlivě pracuji, do víkendu určitě bude :) Takový rozhovor nám nesmí utéct :) Já děkuju tobě, i ty jsi skvělá :)
Soňi, bylo by to krásné dělat nějaké výměnné pobyty pro herce :D Alespoň na nějaký čas, aby jsme si ho měli možnost užít i my :) Rozhovor určitě bude stát za to, jelikož nemluví s novinářem ale psychiatrem, ty otázky určitě budou mít jinou podobu než normálně :) Vůbec si nelam hlavu s nějakými dlouhými komentáři Soňi :) Já oceňuji byť jen krátké děkuji. Hlavně že vím, že vás tu pořád mám :)
Martino, jsem ráda že i tebe tu vidím po delším čase :) Přesně to samé na něm taky oceňuji, tu jeho pracovitost, kolik on toho za týden stihne! Mě se to zdá až neuvěřitelné! On opravdu nemarní svůj čas. Bylo by hezké ho vidět v něčem novém, něco co by se dostávalo i k nám prostřednictvím videí, ale jak sám řekl na začátku roku, prozatím se chce věnovat divadlu a jeho CD. Ale určitě to není vyloučené, že by si třeba v druhé půlce roku vybral z těch nabídek, co mu jistě chodí :)
Anavi, určitě tvoji nabídku přijmu. Jak už jsem řekla minule. Sice už jsem začala, takže to vidím, že ty by jsi začala s překladem druhé půlky ;) Já ti když tak překopíruju tu půlku dneska večer na fórum, a jestli se ti stále do toho chce, budu ti moc vděčná za pomoc :)
Věř mi že i moje srdce zaplesá číst každý tvůj komentář, jako komentáře vás všech :) I já vám mockrát děkuju :)

Petra: Katy, opět skvělá aktuálka. Bylo toho opravdu velice mnoho co mě potěšilo. Holky to přede mnou tak krásně okomentovaly a ty samozřejmě taky, že jen napíšu pár postřehů.
Obě videa s Marií jsem si několikrát pustila. Facundo je k Marii velice srdečný a něžný. On takový prostě je. Několikrát nás už o tom přesvědčil. Moc se mi líbí, jak se k ní mile a laskavě chová. Taky já bych brala jeho obětí. Škoda jen, že nežije u nás nebo na Slovensku. Určitě bych na jeho hru zašla. Musí to být opravdu silný a skvělý zážitek. S

Petra: Katy, opět skvělá aktuálka. Bylo toho opravdu velice mnoho co mě potěšilo. Holky to přede mnou tak krásně okomentovaly a ty samozřejmě taky, že jen napíšu pár postřehů.
Obě videa s Marií jsem si několikrát pustila. Facundo je k Marii velice srdečný a něžný. On takový prostě je. Několikrát nás už o tom přesvědčil. Moc se mi líbí, jak se k ní mile a laskavě chová. Taky já bych brala jeho obětí. Škoda jen, že nežije u nás nebo na Slovensku. Určitě bych na jeho hru zašla. Musí to být opravdu silný a skvělý zážitek. I přesto, že nemůžeme vidět tuto hru přímo v divadle, máme spoustu krásných fotek a videí. V této aktuálce jsou jedny z nejlepších fotografií z této hry. Všechny jsem si je zvětšila. Je krásné sledovat jeho pohled, oči, mimiku a gesta. Dává do toho naprosto vše. Je skvělý.
Nedávno jsme tu probíraly jestli má Facundo tetování u kotníku. Po minulé aktuálce (fotka s dvojčaty) a teď když jsem si zvětšila fotky z divadla (fotka sedí v křesle) jsem přesvědčená o tom, že má u kotníku vytetovanou červenou čáru. Na obou fotkách je to krásně vidět. Možná, že to tam měl už když natáčel Sos mi vida a tehdy mu to zamaskovali provázkem. Však se podívejte a napište svůj názor.
Nejhezčí fotka z této aktuálky je fotka z titulní strany časopisu z nadpisem Filosofia Arana. Jde krásně zvětšit a Facu je na ní moc krásný. Můžu na ní oči nechat.
Stejně jako vy i já se moc těším na rozhovor s psychiatrem.
Katy od srdce ti děkuji za výbornou aktuálku.

Petra: Překvapilo mě, že se tam začátek uložil dvakrát.

Katy: Ráda tě tu vidím Petro :) Vidím že video s jeho věrnou fanynkou na nás všechny zapůsobilo stejně :) Ale ono je k tomu důvod, neviděla jsem nikoho známého se takto chovat k nějakému fanouškovi.
S fotkou z časopisu ses mi trefila do noty, Facundovi neskutečně sluší košile, ať už jsou jakékoliv barvy! A pokud jde o to tetování, detailně jsem si prohlédla ty dvě fotky, které jsi tu zmínila, a stále si nemůžu pomoct ale stále v tom vidím provázek :D Mě se to zdá na tetování moc vystouplé. Nevím, opravdu. Je to jen můj názor, třeba ostatní holky ti dají za pravdu. Třeba máš pravdu. Já děkuji tobě za další skvělý komentář :) A další postřehy které si přidala, včetně další věci na zamyšlení :D Budeme dumat společně.

majka528: Katy, jako vždy skvělý koment a od holek také. Je vidět, že nás všechny dojalo video s Marií. Já se jí ani nedivím, že se nezmohla ani na slovo, kdybych byla já na jejím místě tak bych asi nebyla schopna ze sebe vykoktat ani jedno slovo. Ale Facu je strašně citlivý a věděl si hned rady, napsala bych profík, ale tady to napsat nejde, byl k ní moc milý a něžný. A co se týče tetování na noze tak mě se zdá, že to tetování je. Všimla jsem si toho už víckrát jak se dívám na Jsi můj život - jak dělal striptýz a jak byl nemocný a Monita si ho vzala k sobě, tam to bylo krásně vidět, měl tam i provázek, ale tetování také - je to jen můj názor. A co se týká fotek tak mě se líbí na všech - je strašně charismatický a stárne s velkou grácií, je prostě úžasný.
Katy, díky za tak skvělé akutálky a moc se těším na slíbený rozhovor.

anavi: Katy, na rozhovor sa určite pozriem, hoci ma dosť skolila chrípka a ešte včera bol pre mňa zložitý čolen klik na klávesu, pokúsim sa to stuhnúť.
A čo sa týka tetovania, ja veru tiež žiadne nevidím, ale na môj biedny zrak by som sa byť vami moc nespoliehala. Aj som si zväčšila fotky, ale možno pozerám zlú nohu. Len sa chcem ubezpečiť, kotník je členok? :)) Ale som rada, že stále niečo riešite. Nedávno sme odhalili cenu vstupeniek, toto tiež určite vypátrame. Ktorá noha by to mala byť?

majka528: Anavi, podle mě je to levá noha pokud se nepletu a členok je kotník. To tě lituji s tou chřipkou, není o co stát, ale doufám, že už budeš brzo v pohodě a v pořádku. Na rozhovor se těším, ale jestli ti nebude dobře tak klidně počkám a určitě i ostatní a hlavně se uzdrav.

Petra: Anavi, taky přeji brzké uzdravení. Pokud můžeš, je potřeba to vyležet a odpočinout si. Rozhovor počká.

Katy: Vidím, že každá tedy vidíme něco jiného :D Mě se právě i v SMV zdálo že je to provázek, nemůžu si pomoct :D
Anavi, pokud tě skolila chřipka tak si vůbec nelam hlavu s nějakým rozhovorem! Já to přeložím, není vůbec žádný problém. Přeložíš jiný rozhovor, myslím, že to nebude dlouho trvat a další zajímavý rozhovor bude co nevidět :) Takže na to zapomeň, lehni si do postele a čekej na nedělní aktuálku, která na tebe snad trochu zapůsobí, že se ti zvedne nálada a udělá se ti trochu líp. Já to zvládnu, opravdu ;)
Kotník je členok ano, jak řekla už Majka :) Má to na levé noze, z divadla je to tato fotka: facundoarana.cz/gallery/displayimage.php?album=452&pid=8261#top_display_media a z minulé aktuálky je to fotka s dvojčaty. Já ne že bych tam nic neviděla, ale na tetování se mi to zdá moc vystouplé. Ještě si počkáme na názor Soňi a třeba i Martina se přidá do diskuze :) Přijdeme na to. A Anavi tebe chci vidět v posteli a ne se slovníkem v ruce :D Uzdrav se nám brzo :)

majka528: Katy, před chvíli jsem shlédla 40. díl SMV, zastavila obraz a zvětšila kotník a máš pravdu, připadalo mi to jako dva náramky, jeden červený a druhý černý. Vzala jsem na to i lupu a na tetování mi to nepřišlo. Počkáme tedy jak to budou vidět ostatní, ale jak napsala Anavi a ty - my na to přijdeme.
Anavi, ty se hlavně uzdrav . Katy, už se těším na nedělní aktuálku.

majka528: Pokračuji ještě v psaní, dívala jsem se na fotku, kde je Facu s dvojčaty a zjistila jsem, že když točil film SMV tak měl u kotníku dva proužky. Teď s dvojčaty má jen jednu, takže to tetování není, vždy jsem měla dojem, že tetování je ta černá čára, ale nikdy ne ta červená. Tak snad jsme se k něčemu dopracovaly.
Mějte se všechny fajn.

anavi: Ďakujem vám všetkým za povzbudzujúce slová, dodali mi energiu, ste naozaj milé. Našťastie preklad sa dá robiť aj v posteli. Aspoň mi ušiel čas a polepšilo sa mi. Môžete sa tešiť na zaujímavý rozhovor.
Katy, nemala som to srdce odrieknuť pomoc, keď už som to sľúbila:)) Odpoveď je na fóre.

Katy: Páni Majko, ty jsi úplný detektiv :D Jsem ráda, že to tak nevidím sama. Vážně si nejsem stoprocentně jistá, že to tak je. Ale když už to vidíš i ty, tak na tom něco bude. A třeba se vyjádří někdo další, a zase to bude vidět jinak. :D
Je ale také možné, že by se o tom Facu někde zmínil že má tetování, nebo ho aspoň vyfotil, tak jak to udělal s tím na rameni, ale to opravdu jen hádám :)
Anavi, jsi neskutečná! Nečekala jsem že poslechneš moji radu :D Ale asi bych jednala na tvém místě stejně :D Takže se ti ani moc nedivím, každopádně jsem ti na fóru odepsala, snad jsem to i vyjasnila na co ses ptala, a zítra to dáme finálně dohromady i s mojí částí. Děkuju ještě jednou :)

Petra: Majko, děkuji ti, že jsi hledala v kterém je to dílu v SMV.
Holky, taky jsem si pustila tento díl. Tam má skutečně na noze provázky. Je to krásně vidět.
Jsem ale přesvědčená, že na fotce s dvojčaty má na noze tetování. Všimla jsem si toho už při minulé aktuálce.
Vidím to krásně na monitoru PC. Je tam vidět, že to není jenom červená čára, ale že tam má vytetované malé jednotlivé kolečka v řadě za sebou.
Abych se ujistila, že to vidím dobře, tak jsem si to ověřila na velké obrazovce (máme TV s internetem). Je tam krásně vidět, že jsou to malá kolečka. Jako navlečené korálky. Mezi nimi je krásně vidět i malé mezery.
Pokud máte stejnou možnost, dejte si to na obrazovku. Snad jsem vás přesvědčila.
I tak jsem ráda, že jste se daly do pátrání a každá z vás napsala svůj názor. Věřím vám, že to prostě nevidíte. Já aniž bych se snažila, tak vidím i velmi drobné detaily. Za to do dálky nosím už od dětství brýle.
Přeji všem krásný zbytek soboty.
Zítra určitě nenapíšu, nemůžu.
Ale na aktuálku se už moc těším.

anavi: Dievčatá, vy ste lepšie ako Detektív Oriešok. :DD Ja som sa na to radšej nechytala, opieram sa o svoje kvality. :D
Katy, samozrejme, že si mi to vyjasnila, hlavne správny pravopis mena jeho kamaráta. Niektoré veci sa vyjasnili aj v ďalších otázkach rozhovoru. Veď uvidíš. Už som ti to poslala, dúfam, že úspešne. Ešte pred spaním mrknem na forum, či nenastali komplikácie.

majka528: Petro, nemám možnost si to zvětšit jako ty, ale dívala jsem se na fotky z divadla a připadá mi,že je to provázek a ne tetování - to je můj názor.

Name:
Web:

Powered by CuteNews