Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
A zase ta Aconcagua...
05.03.16 * 15 názorů
V neděli 28. února Facundo po dvou měsících ukončil své představení "En El Aire". Ale jak naznačil v dalších plánech, do divadla se opět vrátí. A vrátí se tam již brzy. Tentokrát chce s touto hrou vycestovat do města Mendoza a to 20. března do divadla Independencia.
Co je ale pro něj ještě důležitější, je opětovné dosažení vrcholu Aconcagua! V těchto dnech si naordinoval dvouměsíční trénink, který by ho měl dostat do formy, se kterou by se opět vydal dobýt vrchol této hory. Je již také rozhodnuto o tom, že se letošní rok v televizi neobjeví. Za to hudbě se bude věnovat velmi, jeho CD je skoro připraveno k vydání, které by stále mělo proběhnout za měsíc, tedy v dubnu. Po vydání chce opět cestovat nejen po Argentině ale také vyjet do zahraničí na koncerty.
A že informace o horolezectví jsou pravdivé, nám potvrzují nejnovější fotky z tréninku, který už začal! Hned 1. března Facundo odletěl do Mendozy, odkud se chystá již potřetí dobýt vrchol nejvyšší hory Argentiny Aconcagui. Pořídil si tu oblečení a vybavení potřebné k horolezectví. Je doprovázen dvěma zkušenými horolezci Hermanem Kneetemanem a Tomásem Ceppim. Na fotky pořízené během tréninku se můžete podívat v galerii:Ještě minulý týden se ale Facundo stal tváří další nadace. Tentokrát jde o nadaci s názvem "La Fundación de los Colores". Se zakladatelkou této nadace Nathalii Stevens natočil krátké vzkazy, aby podpořil její myšlenku. Tato nadace podporuje ženy na trhu práce. Její krédo zní: "Se třemi základními barvami (žlutá, červená, modrá) lze vytvořit duhu. Tyto barvy symbolizují inteligenci, vášeň a moudrost, díky kterým můžete dosáhnout úspěchu." Proto ty tři střapce, které Facundo ve videu drží.

A ještě malá odbočka do začátku letošního února, pokud si dobře vzpomínáte, Facu opět zavítal za adrenalinovou zábavou do leteckého klubu "Lobos Fortín". Tuto zábavu ale opět spojil s něčím užitečným. Na krátkém videu podpořil rugbyový tým Jaguares a jisté zdravotní pojištění, nejen pro sportovce, zvané "Assist card".Nakonec malé info o dalším článku. V dubnovém čísle časopisu "Convivimos" se objeví článek a jistě také nový rozhovor, týkající se Facunda. Obaly k tomuto časopisu ale už nafotil teď. Jaká obálka v časopise objeví, není známo. My si zatím můžeme ve fotogalerii prohlédnout tři:

Petra: Katy, díky za krásné nedělní ráno. A děkuji za nádhernou aktuálku. Opět jsem velmi spokojená a mám výbornou náladu.
Facundovy fotky do chystaného časopisu jsou nádherné. Těžko bych se rozhodovala, kterou dát na titulní stranu. Na všech vypadá skvěle.
Věděla jsem, že Facu je na Aconcague. Občas mě to nedá a podívám se na jeho twitter. Ale nevěděla jsem, že je to jen trénink. Katy, ještě že tě tu máme a vše nám zjistíš.
Já už jsem si myslela, že se pokouší zdolat její vrchol. Od té doby co jsem to zjistila, myslela jsem na něj ve dne i v noci. Aby měl hezké počasí a vše mu vyšlo. Moc bych mu přála, aby mu pak výstup vyšel. Má na to. Fyzičku má výbornou.
Anavi, přečetla jsem si tvůj komentář k poslední aktuálce. Moc pěkně jsi ho napsala.
Tento týden, se už na PC nedostanu. Ještě dnes večer mrknu na vaše komentáře a potom budu na PC až příští sobotu.
Přeji všem krásnou neděli:)

majka528: Katy, velké díky za novou aktuálku, která toho jako vždy hodně nabídla. Jako každou neděli jsem brzo vzhůru, abych si mohla hned zrána přečíst a zhlédnout tuto stránku a hned je neděle o mnoho lepší a příjemnější. Tak Facu začal trénovat na výstup na Aconcague, je vidět, že odvaha, vytrvalost a odhodlanost mu nechybí a moc mu přeji, aby se mu to pak povedlo a hlavně se vrátil domů zdravý. Fotky z tréninku jsou výborné, je poznat, že má hory rád a fotka s maté nemá chybu, to by nebyl on, aby si to nevyfotil. Videa jsem zhlédla a snažila jsem si tam dát české titulky, ale než jsem to stihla tak byl konec, ale nevadí, stačí mi pohled a poslech. Fotky na obal jsou všechny tři pěkné, měla bych problém jednu vybrat, ale mě se nejvíce líbí na těch, na kterých se usmívá, má moc krásný úsměv.
Petro, tak ty si také takový ranní ptáče.
Anavi, tvůj koment jsem si také přečetla a moc jsi mi chyběla.
Katy, moc a moc děkuji, jsi fantastická.
Krásnou neděli přeji všem.

Petra: Majko, já jsem si musela přivstat, jinak bych neměla šanci napsat koment. Byla bych tu až v sobotu a to bych tak dlouho nevydržela. Teď píši, protože jsem na chvilku sama.

Katy: Rádo se stalo Petro :) Opravdu to v časopise nemají jednoduché, kterou fotku si vybrat na titulní stranu, ale já mám favorita, kde je Facu zblízka a směje se, však jsem ji taky vybrala ke vstupu do galerie :) Teprve je to trénink, který je určitě potřeba než se vydá na samotný vrchol, i když určitě fyzičku špatnou nemá, trénink je vždycky potřeba :) Já jsem se to dozvěděla uprostřed týdne a přiznám se, že mě to dost překvapilo, protože jsem od něj očekávala, že se bude soustředit na hudbu, ale stále nás umí překvapit, což je dobře. A věřím, že se mu vrchol podaří zdolat jako už dvakrát :) Jsem ráda, že sis udělala chviličku času, že jsi si přivstala, aby jsi mohla aktuálku okomentovat, cením si toho, a přeju pěkný týden :)
Majko, přesně tak jak jsi napsala odvaha, vytrvalost a odhodlanost toto mu určitě nechybí! Taky jsem si všimla jeho typické fotky s maté, jak řekl, fotí to všude, je to jako jeho vizitka :) Jak už jsem napsala, uvítala bych na titulce fotku kde se směje, ty jsou nejhezčí, ale my se můžeme kochat všemi třemi, takže nám je to jedno :D Těším se ale na článek, který o něm v dubnu vyjde :) Snad u toho bude další zajímavý rozhovor :) Děkuju vám holky za brzké komentáře :)

anavi: Katy, opäť si nám pripravila aktuálku plnú prekvapení. V čase, keď majú finišovať úpravy nového CD sa nám Facu vydal do hôr. Paráda, hoci sa čudujem, prečo si nevyberie aj iný vrch. K Aconcague má zrejme špeciálny vzťah, myslím si, že je jeho srdcovkou. Fotky ulahodili mojej duši, sú krásne. Nech sa mu príprava vydarí a zdravíčko slúži, aby si tento sen mohol zopakovať.
Veľmi ma potešilo, že si zastal žien a pomohol tejto skvelej nadácii. Na videách pôsobí príjemne, prirodzene, je priateľom všetkých srdečných ľudí.
Aj ja sa teším na ďalšie informácie v časopise Convivimos. A je mi úplne fuk, ktorú fotku si vyberú na obálku, lebo vďaka našej skvelej Katy som už mala možnosť vidieť všetky tri.
Dievčatá, ďakujem za pochvalu komentov, ja si vaše tiež vždy prečítam s radosťou a často hovoríte aj za mňa. Hlavne chcem poďakovať tebe, Katy, že si nás aj tento týždeň potešila skvelou aktuálkou. Aj keďpre teba je to akoby samozrejmosť, ja to tak neberiem a cením si každé jedno slovo, ktoré napíšeš. Prajem krásny týždeň všetkým!

Katy: Ráda jsem vás potěšila Anavi, jako každý týden :) To že to nebereš jako samozřejmost, mě strašně těší :) Vím, že to tak nebere ani jedna z vás. Facu si Aconcaguu určitě velmi oblíbil, když se tam chystá potřetí, doufám že i na potřetí bude úspěšný :) Jsem ráda Anavi, že tě tato aktuálka potěšila, doufám že tak učiní i ta nejnovější :)

majka528: Katy, jsem s Anavi za jedno, také neberu tvé aktuálky jako samozřejmost, jsem ti za vše co pro nás děláš velmi vděčná, pro mě je to něco úžasného tady být s vámi a hlavně číst tuto stránku a mít možnost procházet se na forum.

Johnb442: I appreciate your wordpress web template, exactly where did you down load it through? fbcbeekgddde

Pharmb504: Very nice site!

Katy: Thank you very much :) I'm so glad you like it here :) This site is load trough Total Commander.

Pharme811: Very nice site!

Pharmk844: Very nice site!

Pharmd306: Very nice site!

Katy: Thank you, really :)

Pharmg406: Very nice site!

Name:
Web:

Powered by CuteNews