Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Líbí se mi probouzet vášeň
10.03.16 * 13 názorů
Přečtěte si rozhovor, a zavzpomínejte na rok 2001, kdy Facundo natáčel svou telenovelu Yago, syn jungle. Při této příležitosti, chci popřát všechno nejlepší k dnešním narozeninám, jednomu z mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky. Anavi, všechno nej nej nej. Svůj malý dárek, který tě doufám potěší, si můžeš stáhnout Zde - (Pravé tlačítko myši - uložit odkaz jako). Všichni ostatní, užijte si rozhovor ;)

Hrdina, milenec, herec, saxofonista ochotně stojící tváří v tvář výzvám, které pro něj připravila společnost Telefe, když se stal hlavním protagonistou v telenovele Yago, pasion Morena. Tyto protínající se zapletené linie, se v určitém okamžiku historie rozluští. Vzhledem k tomu kolik propletených uzlů je v nové telenovele Yago, pasion Morena, hlavní hrdinové zjišťují, že láska může propuknout jen mrknutím oka. Při natáčení první série, filmový štáb během 15 dnů obsadil přírodní scenérii Iguazu Falls a Misii Selva, kde se seznámili s místními obyvateli, aby se předešlo nehodám, kde nebezpečí hrozí hlavně kvůli jedovatým tvorům.

Tato postava mi umožňuje snít o krásných věcech, protože tato role je velmi odlišná od všech ostatních, které jsem hrál předtím. My herci, cítíme velmi důležitou vnitřní výzvu, když nám předloží projekt takové úrovně.

Kolik epizod se bude natáčet v džungli?

Nevím přesně, ale dost, potom bude příběh pokračovat ve městě. Chtěl bych říct, že místní obyvatelé se účastnili jako kompars, a kdykoli jsme mohli počítat s podporou sekretariátu cestovního ruchu v Misijích, která nám poskytla všechno co jsme potřebovali.

Jak by jste popsal svou postavu?

Yago - člověk který zoufale hledá své kořeny. Za tímto účelem jde z džungle do Buenos Aires. Především chci říci, že jsem cítil absolutní podporu režiséra Jorge Palazza, báječný člověk, který dokonce odložil vlastní líbánky, aby mohl kontrolovat naší práci během natáčení.

Vždycky jste říkal, že příroda vás láká. Jak jste se cítil v Misii Selva?

Úžasně! Byl jsem fascinován místem, kde jsem pracoval, a mohu potvrdit, že jsem se podílel na úžasném experimentu.

Cítíte se jako Tarzan v džungli?

Yago není Tarzan. Je to místní obyvatel, prostý člověk. Ale i přes svou jednoduchost se hodně hádá s Morenou.

Co jste se od přírody naučil?

Ve skutečnosti, moje pozornost byla věnována hlavně ji. Neznal jsem Selvu! Byl jsem překvapen kolik lidí jsem tam viděl od policie a z armády. Dávali na nás pozor a varovali nás, že až se budeme přesouvat z jednoho místa na druhé, mohli by jsme potkat Yarara nebo nějakého jiného hrozného hada, které mu se říká "Pět minut", když vás uštkne jste po smrtí.

Jak je váš vztah ke Gianelle Neyra?

Jsem si jistý, že je mezi námi chemie, která je od samého počátku velmi důležitá, a což také přispělo k dobrému začátku. Na druhou stranu cítím se uvolněně, protože mi každý den říká, že je šťastná, a kromě toho je velmi příjemná ke všem hercům a ke štábu. Jsme všichni velmi nervózní, ale to je přirozené, protože si uvědomujeme že pracujeme na maximum. Nic neděláme průměrně.

Jaký je váš vztah k fanouškům?

Považuji se za odpovědnou osobu, přátelskou, která se snaží starat o veřejnost těmi nejlepšími schopnostmi. Když jsem požádán o autogram, neodmítnu. Rád lidi doprovázím, obejmu je a poděkuji jim za jejich velkorysost kterou ke mě cítí.

Takže sláva vás nedrží pod tlakem?

Absolutně ne! Nechci žít pod tlakem, jenom kvůli tomu že se objevuji v televizi. Naopak je mi potěšením v ní vystupovat.

Co považujete za profesi ve vašem životě?

Je jich mnoho. Modlím se, aby se mi podařilo udržet stejné nadšení, jako to dnešní, a aby ho bylo dost na celý život.

Jste šťastný člověk?

Navzdory tomu, že jsem mladý, vím jaké to je trpět a cítit se špatně. Takže si nemůžu stěžovat. Mám jen slova vděčnosti k Bohu.majka528: Katy, moje překvapení bylo veliké, když jsem sem náhodou klikla a je tu nová aktuálka, za kterou ti moc a moc děkuji. Je to překrásné čtení, je vidět, že Facu se za těch 15 let nezměnil a je stále stejný - přátelský k druhým a z jeho slov je cítit pokora a skromnost. Věřím, že se mu role Yaga líbila, však ji zahrál úžasně - taková čistá duše. Má rád přírodu a kde se to natáčelo tak je tam úžasně - překrásné vodopády a příroda kolem. Moc mu přeji, aby byl stále šťastný v kruhu své rodiny a přátelský ke všem okolo. Katy, velké díky za tak krásný překlad tohoto rozhovoru, který jsem s potěšením si přečetla. Ty jeho rozhovory jsou čím dál lepší, i když tento je staršího data, ale vůbec to nevadí, připadalo mi to jako kdyby to řekl nedávno.
Katy, ty nás úplně rozmazluješ - ale my se rádi necháme - s aktuálkou v polovině týdne. Jsi skvělá.
Anavi, všechno nejlepší k narozeninám, moje přání máš na forum.

Katy: Ráda překvapuju Majko :) A nedalo mi to neudělat v tento den něco extra, pro takového fanouška jako je Anavi, a hlavně věrného návštěvníka této stránky. Videem jsem si nebyla tak jistá, ale doufám, že se jí bude líbit :)
Jsem ráda, že se ti překlad líbil :) Ono je jich teď tolik, že se nikdy nedostanu k překladu něčeho staršího, a já si ráda zavzpomínám na jeho počátky. Budu se snažit přeložit něco staršího častěji, jak vidíme i starší rozhovory stojí za to. On je stále stejný, neskutečně milý. A taky myslím, že Anavi si tento rozhovor velmi ráda přečte vzhledem k tomu jak má tuto telenovelu ráda :)
Ráda vás rozmazluju Majko :D Jsem ráda, že tě to tak potěšilo, i tebe moc ráda vždycky potěším :)

majka528: Katy, myslím si, že se Anavi bude líbit od tebe video, děláš je nádherné. Já ho neviděla, protože se domnívám, že Anavi by si ho měla otevřít jako první, když je to k jejím narozeninám a pak jsem ani nevěděla jestli si ho vůbec můžu otevřít já.
Máš pravdu, že těch rozhovorů je poslední dobou hodně, ale všechny se tak bezva čtou, že není poznat rozdíl co řekl před lety a co řekl teď. Také mám stejný názor jako ty, že je stále stejný - milý a příjemný a věřím, že takový bude i nadále.
Katy, moc děkuji za vše, jsi zlato.

Katy: To mockrát děkuju Majko, ale tohle je trochu jiné :D To jsi hodná, že ji ho necháváš jako první, samozřejmě si ho můžeš stáhnout také ;) Já uvítám na něj víc názorů, je to opravdu jen tak pro pobavení :)

anavi: Katy, ani neviem,čo mám od toľkej radosti napísať. Úplne som stratila reč...Tečú mi slzy z očí, čo som sa nasmiala na tom videu a ešte si nechávam doznieť tie nádherné pocity ...:))))

anavi: Katy, ja som vedela, že na mňa nezabudneš. Úplne si ma rozmaznala, ale že to bude práve desiateho...si rovnako dokonalá ako Facu. Video som si už pozrela 3x dokola a nemôžem sa vynadívať. Je absolútne dokonalé!!! Tak výborne poznáš môj vkus!!! Posledný záber je môj najobľúbenejší z celej telenovely. Facu perfektne zahral vrchol Yagovho šťastia. Tančeky sú pôvabné a ten rozhovor...vynikajúce, vynikajúce. Zbožňujem tieto tvoje tvorivé darčeky. A bonusom je samozrejme skvelý rozhovor z čias Yaga. Ako už napísala Majka, jeho slová sú rovnako srdečné a plné pokory, len tých skúseností má za sebou viac. Tú pohodu bolo v kolektíve cítiť, vidno, že si herci aj štáb rozumeli. A pre úspech to bolo naozaj nevyhnutné, veď denne riskovali, že ich môže napadnúť nebezpečné zviera. Určite sa cítili v ohrození pri takom počte ľudí. Ale nakoniec všetko skvelo dopadlo a my sme sa mohli tešiť takej nádhernej telenovele.
Katy, chcem ti vyjadriť OBROVSKÉ ĎAKUJEM za narodeninový darček aj za preklad rozhovoru. Neskutočne ma to potešilo. Mrzí ma, že som si to pozrela s oneskorením, ale toto je najhoršie obdobie pre náš notebook (obidve moje deti majú pred dôležitými skúškami, tak ich nechcem obmedzovať).

anavi: Píšem na etapy, lebo ešte vstrebávam tú nádheru. Ak by som sa mala k niečomu prirovnať, tak si predstavte malé dieťa, ktoré dostalo hračku, ktorú najviac želalo a najskôr 2 minúty vyskakuje, potom sa od radosti chytá za hlavu a nemôže uveriť. Asi tak nejak.
Majka, je od teba milé, že si počkala, kým si pozriem darček ja. Samozrejme sa s ním rada s vami podelím a hneď ma to aj napadlo, že škoda, že ho nevidíte aj vy. To bolo v tej eufórii. Potom ma napadlo, že si to môžete stiahnuť aj vy, veď to nebolo zaheslované :)) Katy je jednička!!!

anavi: Je vidno, že som natešená, lebo robím chyby, za ktoré sa ospravedlňujem, ale vy si to správne domyslíte.
Katy, od toľkej radosti tu máš hneď 4 komenty odo mňa.

anavi: Majka, aj tebe chcem poďakovať za prianie k narodeninám. Si najpravidelnejšou návštevníčkou tejto stránky a vždy sa môžem spoľahnúť, že odpíšeš.
Katy a všimla si si, že táto stránka má už aj zahraničných fanúšikov? Pokiaľ si dobre pamätám, tak prvýkrát sa tu od nich objavili komenty priamo k aktuálke.

Soňa: Dnes iba tak narýchlo, z práce. Anavi, všetko naj k Tvojmu sviatku veľa radosti z Tvojích detí a samozrejme aj z Facunda. Dovolila som si aj ja otvoriť Tvoj darček od Katy a veru aj ja si ho pozerám už tretí raz. Je to nesmierne milé video plné super nápadov, ale čo sa čudujem, prerfekná Katy tak ako vždy. Ona naozaj vie ako potešiť. Teším sa na zajtrajšiu aktuálkua
a skvelé nedeľné ráno bez vstávania.......

anavi: Soni, ďakuje aj tebe za prianie. Len sa zabavte aj vy videom. Katy je veľmi tvorivá. tie jej nápady nemajú chybu, chce to nielen zručnosť, ale dokonalé poznanie replík zo seriálu a nášho vkusu. Ato všetko udržať v hlave. :))

majka528: Anavi, otevřela jsem si tvůj narozeninový dárek od Katy a je perfektní, hodně jsem se u něho pobavila, nemá chybu a Facu je úžasný. Už jsem ho viděla po třetí, tak vidíš Katy, děláš krásné videa plných nápadů o tom tě ujišťuji už hodně dlouho, jsi v tomto skvělá. Anavi, jsem ráda, že jsi měla možnost se sem dostat a moc přeji tvým dětem, aby zvládly zkoušky (tohle znám). Všimla jsem si, že už máme zahraniční fanoušky, hned jsem si to přeložila, navštívili minulou aktuálku dneska a hned jsem si to přeložila a jsou moc spokojeni. To my, ale víme, že Katy dělá aktuálky výborně, však má od nás za to každý týden velké díky.
Anavi, doufám, že sis hodně užila své narozeniny. Soni a ty už máš určitě v práci klidnější období. Katy, máš ode mě velké díky a na to video se dá stále dívat a ty tanečky jsou překrásné a Facu úchvatný.
Přeji všem krásný sobotní večer.

Katy: Anavi moje, čekala jsem možné potěšení ale jistě ne takové nadšení! :D Jak jsem ráda! Neumíš si to představit, tím videem jsem si nebyla do poslední chvíle jistá, protože jste zvyklé úplně na jiný styl, ale řekla jsem si, že to tentokrát zkusím s trochou vtipu, a ono se to podařilo! :D Vůbec nevadí, že ses k tomu dostala až dnes, naprosto to chápu, hlavně že to splnilo svůj účel, a to jak vidím dokonale! :) Vím, jak miluješ Yaga takže jsem neudělala jen video ale i hledala starý rozhovor z Yaga aby to ladilo :) No a že se ti trefím přímo do nejoblíbenější sény z Yaga, to jsem vůbec nečekala, ale tomu záběru nešlo odolat. Facu byl ve svém živlu, je to na té telenovele znát a myslím, že jsem s ním udělala dobrý rozhovor :D Jen mě tolik nepřechval :D Já to udělala strašně ráda, moc si vás všech cením, je to opravdu jen maličkost, kterou udělám na každé vaše narozeniny! :)
Samozřejmě jsem si všimla zahraniční návštěvy :D Je to milé, hned jim musím odepsat, někdy by mě zajímalo, kde se o stránce dozvěděli, hlavně ti ze zahraničí, možná malá reklama na youtube pomohla :D
Soňi: Moc ráda tě tu vidím! Chybíš mi v pravidelných komentářích, doufám, že budeš mít co nejdřív víc času, aby ses taky mohla trochu víc zapojit do debaty. V dubnu s tebou počítám na rozebírání nového CD :)
Majko, jsem ráda, že i ty ses podívala :) Opravdu ty jsi můj věrný sledovatel videí, jen jsem se trochu obávala té změny, ale jak je vidět podařilo se :) Jsem ráda, že i tobě se líbí :)
Nevím Anavi jestli jsem řekla všechno co jsem chtěla :D Nezapomněla bych na tvé narozeniny, jako už na žádné narozeniny vás všech :) Jen Petra mi ještě neprozradila datum :D Děkuju, děkuju mockrát! :) :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews