Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rušno na twitteru
02.04.16 * 13 názorů
Facundo byl poslední týden aktivní hlavně na svém twitteru a instagramu. Začneme fotkou, kterou zveřejnil na Velikonoce s krátkým přáním krásných svátků: "Veselé Velikonoce všem...! Velkou pusu a poděkování za vždy dobrou společnost." Můžete si všimnout, že je to další fotka která pochází z vrcholu Aconcagua.
Další, velice milá a usměvavá fotka, zveřejněná o pár dní později, taktéž pochází z dosažení vrcholu této hory. Třetí fotka už je trochu z jiného soudku, Facu se svým oblíbeným surfem, pokud fotka pochází z jeho nedávné dovolené, nebo jestli si byl zasurfovat v těchto dnech, není známo, každopádně další skvělý kousek do alba:Další fotka byla zveřejněna na FB stránce kapely "The Blue light orchestra". Je to další snímek z nahrávání CD, který byl zveřejněn 31.3. tedy jak všichni víme na Facundovy narozeniny! Skupina k této fotce samozřejmě připojila milé přání k narozeninám: "Právě teď ti chce celá skupina popřát krásné narozeniny Facu!!! Objetí a přání všeho nejlepšího, dnes a navěky! Život plný západů Slunce!"Jak už jsem zmínila, Facu ve čtvrtek 31.3. oslavil svoje 44. narozeniny! Na jeho twitteru mu v tento den samozřejmě přálo mnoho lidí, a to jak přátel, tak také fanoušků nebo dokonce novinářů. Facundo samozřejmě na twitteru všem poděkoval:"Kde je těch 31...! Děkuji za vaše zprávy...! Tři dny oslav, co to Bůh vymyslel?""Pusu všem přátelé...! Sem i tam...! Usínám s obrovským úsměvem na tváři.... a se 44 na krku!"

Naše stránka s českými a slovenskými fanoušky jistě nemůže být pozadu s trochu opožděným přáním! Feliz Cumple Facu! :)

Petra: Katy, moc děkuji za novou aktuálku, tentokrát poskládanou z Facundových odkazů. I když se toho moc nového neděje i tak dokážeš vytvořit zajímavou stránku. Fotky s Aconcaquy jsou překrásné. Facu jako vždy s krásným úsměvem a štastně spokojený. Fotka se serfem bude asi podle barvy vody odněkud z Argentíny, aspoň já mám ten dojem.
Vím v kolik hodin jsi dnešní aktuálku dokončila, protože jsem nemohla spát. O to větší máš u mně obdiv, co vše pro nás děláš. Přeji všem krásnou neděli:)

majka528: Katy, děkuji moc za dnešní aktuálku. Ponocuji také, nedaří se mi usnout a proto jsem s radostí sedla k pc, abych si shlédla tuto stránku. I když píšeš, že se toho moc tento týden nedělo, ale přece nejdůležitější byly jeho narozeniny, které určitě oslavil v kruhu své rodiny a pak s přáteli. Fotky ze zdolání nejvyšší hory Jižní Ameriky jsou moc pěkné, je vidět, že byl šťastný, potvrzuje to jeho krásný úsměv, že se mu znovu podařilo ji zdolat. Fotka se surfem je velmi zajímavá.
Katy, máš jako vždy velký můj obdiv za vše co pro nás - fanoušky - děláš. Jsi skvělá.
Přeji všem - tak jako Petra - krásnou neděli.

Martina: Ahojte holky. 31.březen je pro mě samotnou magické datum hned třikrát!!! Kromě Facundových narozenin jsem v tento den rodila a porodila i svého syna. Bylo to v době, kdy měl Facu nejtěžší část nemoci za sebou a byl na začátku pětileté sledovací etapy, zda se podařilo nemoc zdolat (jak bylo mnohokrát různě možně opublikováno).....a já a spousta jiných fanynek ještě nemělo ponětí o Facundově existenci (a on ještě taky neměl ponětí, kým vším se stane). Už všechny víme, že se Facu uzdravil a že tak může slavit v tento den další a další narozeniny. No a do třetice - proč toto datum mám obzvlášť ráda - je proto, že v civilu jsem účetní "na volné noze", takže jistě již mnohé chápete, že je to pro mě datum, do kterého musím odevzdat kupu daňových přiznání....jinými slovy tím i vysvětluji,proč jsem se zde na této stránce nějakou dobu nevyskytovala. Tedy vyskytovala, ale jen "z rychlíku". Vždy jsem nahonem skoukla, co je nového a pak honem zase účtovat.....Tak teď jsi to jdu znovu a pěkně pomaloučku vychutnat a pokud mě něco napadne třeba i ke starší aktuálce, tak napíšu....i když si myslím, že okomentováno tu bylo vše a dobře i beze mě!

anavi: Katy, vôbec sa neospravedlňuj, že nestíhaš odpovedať na komenty, alebo tvoriť aktuálky (ako napríklad tú k narodeninám). Staráš sa o náš komfort na tejto stránke úplne perfektne. Ako napísala Peťka, hoci sa toho veľa nedeje, aj tak je aktuálka zaujímavá, za čo ti, Katy, veľmi pekne ďakujem.
Ďakujem za krásne fotky, milé slová a nádherné blahoželanie. Opäť sa mi zlepšila nálada. :)) Prajem vám, aby ste celý týždeň žiarili od radosti.:))

Soňa: Martinka, ty na Facundove narodeniny naozaj nemôžeš zabudnúť. Je super, že tvoj syn má narodeniny presne v ten istý deň ako Facundo. Aj ja som rada, že sa skončil daňový blázninec. Aj mne konečne nastali pokojnejšie časy. Bude viac času dôkladnejšie sa venovať aktuálkam novým i tým starším. Ja sa napríklad veľmi rada vraciam k izraelskému zlatému týždňu. Viem si tieto fotky pozerať dookola. Za chvíľu sa blíži ôsmy apríl a vtedy bude určite veľa nového materialu na aktuálky. Katy však dokáže aj z mála informácií spraviť pútavú aktuálku. Vždy sa jej podarí nás niečim zaujať a vždy sa na novú nedeľu teším. Minulý týždeň môj synátor poznamenal, že odkedy venujem nedele Facundovi máme jednoduchšie obedy.
Je to veru naozaj pravda, moje nedeľné dopoludnie patrí tejto stránke, a obedy náročné na čas som obmedzila na minimum. Nedeľné dopoľudnie je skrátka moje. Neviem si ani predstaviť, že by som v tento deň nenavštívila túto skvelú stránku. Takže Katy ďakujem že nám dávaš možnosť odpúťať sa pri sledovaní aktuálok od všetkých problémov a starostí. Aj mne ako poznamenala Anavi sa nálada vždy vylepší a život je hneď krajší.

Martina: Soni, kdyby měl společné jen narozeniny...On toho má s Facu podobného mnohem víc! Právě jsem zakopla o krosnu, kterou si od včerejška nezvládl vybalit a uklidit - vrátil se totiž z Tater - a napíchla jsem se na nějakou mačku (pro slovenské fanynky dopisuji, že nemyslím tím domácího mazlíčka, ale ten zubatý "nesmysl", co se dává na botu, aby to neklouzalo na sněhu). Mám štěstí, že mu stačí Tatry (nebo Fatra, ta je od nás trochu blíž, takže tam jezdí častěji) a že mi nechce lézt na Mount Everest (zatím!!). Nevím, jak dlouhou dobu tráví Facu před zrcadlem, aby vyrobil na hlavě ten jeho nádherný "rozcuch", ale u nás je koupelna najčastěji zabraná právě timto synstvem.... Nebudu tu vypisovat, kolik věcí má můj syn podobného s Facundem, když je to stránka Facundova, ale je až s podivem, že právě tomuto mému synovi tolik vadí, že se maminka odreagovává (jak správně Soňa napsala) od každodenních problémů a starostí právě tím, že skoukne něco hezkého, pozitivního třeba i na této stránce nebo při nějakém tom díle Facundova seriálu.... Když už jsem vzpomenula ten Everest, tak myslím, že právě dnes do Nepálu Facu odjel/odjíždí. Dost jste tady na stránce rozebíraly, jak se o něho jeho žena jistě bude bát (protože my všechny se o něho bojíme!!), ale já si dovolím trochu nesouhlasit. Někde jsem totiž četla, že i ona je vyhledávačkou adrenalinu a že po jednodenní známosti pozvala Facunda na skok padákem. Sama ze svých zkušeností vím, že ne všichni jsme stejně bojácní....a že ti více adrenalinoví jedinci to vnímají trochu jinak. Tím jsem nechtěla napsat, že se o něho nebude vůbec ty dva měsíce bát, jen jsem chtěla konstatovat, že se možná bude bát míň než my tady všechny dohromady....P.S. Jsem ráda, že tu na stránce nejsem jediná účetní..

majka528: Martino, nejsi tady jediná účetní, je to moje celoživotní práce, která mě stále baví,bavila a bude bavit i v budoucnu, takže máme asi mnoho společného. Dávám ti za pravdu, že se Marie o Facu tak moc nebojí, protože jsem četla to samé, že mu darovala jako první dárek, když se seznámili skok padákem a hodně ho podporuje i s Everestem. Mají toho hodně společného a proto jsou podle mě tolik šťastni.
Soni, já se také ráda vracím k určitým aktuálkám, ale hodně často si prohlížím všelijaké fotky, novinky co je možné najít. Ráda si pouštím videa z koncertů, protože pohled na něho a jeho zpěv mě stále umí dobře naladit.
Anavi, doufám,že už brzo nastane doba, kdy budeš mít více času být tady nebo na forum, kde mi moc chybíš. A souhlasím s tebou, že se Katy nemusí omlouvat, však jsem jí to napsala v komentu v minulé aktuálce. Dělá pro nás toho opravdu moc a proto má můj obdiv, je skvělá.
Přeji vám všem krásné a pohodové dny.

Soňa: Jaj, Martinka plne ťa chápem, u nás to bolo presne tak. Horolezecká výstroj všade. Ja by som ani nemala strach z Facundovho výstupu. Len keď si spomeniem na tú predchádzajúcu výpravu....Ten pľúcny edem je taký môj strašiak. VIem, že Facu bude mať masku, dobrý team, ale aj tak to nebezpečenstvo je zrejmé. Nech to už len dosiahne a zdravý sa vráti, lebo on je ten typ čo bude chcieť vrchol dobyť. Ak sa mu to nepodarí, verím, že sa bude chcieť opäť vrátiť. Možno Mária je tiež taký adrenalínový dobrodruh, ale jeho rodičom vôbec tie dni nezávidím. Synátor zliezol najvyššie Mont Blanc a to som dva týždne nespala, len som počúvala rozhlas a hltala noviny, či sa výprave niečo zlé nestalo. Martinka to určite vie pochopiť, lebo nebezpečenstvo číha v Tatrách, na Mont Blancu,a aj na Evereste. A rodičia to prežívajú dvojnásobne. Ale buďme pozitívne, držme Facundovi palce, nech sa mu jeho sen podarí splniť a hlavne nech sa nám váti zdravý domov. Je určite nesmierne veľa ľudí, ktorí budú netrpezlivo sledovať jeho výstup a šťastný návrat domov. Som rada, že medzi nich patríme i my, jeho verné fanúšičky........

majka528: Soni a Martino, to vám nezávidím, kdybych byla na vašem místě tak bych strachy nespala, kdyby moje dítě někam se chystalo na takový výlet. Ale musíme myslet pozitivně a věřit, že vše dobře dopadne. Někde jsem četla, že se o to pokusí jenom teď a pak už ne, tak uvidíme. Facu je soutěživý typ a určitě je to pro něho výzva a bude ji chtít zdolat. Věřím, že se mu letos podaří dobýt Everest, vždyť bude mít výborný tým a mnoho spolupracovníků co mu budou v tom pomáhat. Určitě mu budeme všichni držet palce a hlavně čekat na šťastný návrat domů ke své milující rodině.
Holky, gratuluji vám k takovým šikovným synům.

Soňa: Majka, ak ti mám povedať pravdu, bola by som kľudnejšia, keby Facundo i môj syn hrali radšej šachy...

majka528: Soni, já ti věřím a chápu, ale myslím si, že pro tvého syna a pro Facu by šachy nebyl ten správný adrenalinový sport.
Pěkný den všem.

majka528: Tak mám dojem, že dnes Facu se vydává na cestu do Himálají. Držím mu palce, ať se mu vše podaří a povede.

Katy: Petro děkuji, byla jsi s komentářem vážně rychlá, tuším ještě rychlejší než jsem tam dodala ten banner :D Tak doufám, že jsi se ještě aspoň na skok vrátila. Cením si tvojí bleskurychlé reakce :)
Majko, co říct na tvé slova chvály, téměř každodenních reakcí, jsi součástí této stránky a já jsem ráda že tě tu mám. Velké děkuju!
Martino, vítám tě tu po pauze :) Jsem ráda, že i když jsi měla málo času, na rychlou otočku ses tu zastavila, protože s tvými komentáři tu také počítám :)Možná toho má tvůj syn tolik s Facu společného protože se narodili ve stejný den, tudíž jsou stejného znamení. Nějaká souvislost v tom jistě bude :) Ale chápu tvoji "nadšenost" pro to horolezectví, kdo by se nebál!
Anavi, děkuji ti :) Jen prostě mě to nedá, neudělat pro vás něco extra ve výjimečné dny, což Facundovy narozeniny jsou! Ale jsem ráda, že byla spokojenost i s touto aktuálkou.
Soňi, pamatuju si velmi dobře jak se ti líbil Izraelský zlatý týden :D :) Je milé, že se k těm aktuálkám vracíte a neslouží jen na jedno čtení. To mě těší dvojnásob! :) A vaše nadšení z nedělí je neskutečné! Já se přiznám, že jsem nikdy neděli neměla v oblibě, nemám ji v oblibě do dneška ale něco hezkého na ní je, a to vaše komentáře, když si je stihnu přečíst :) Děkuju vám za ně :)
Facu už je na cestě, takže teď nám ty obavy o něj začnou naplno. Ale věřme, že to bude mít úplně jiný průběh než minule.

Name:
Web:

Powered by CuteNews