Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Týden před Everestem
08.04.16 * 11 názorů
Facundo již včera 7. dubna vyrazil na svou cestu dobýt Everest! Ještě před obvyklou nedělní aktuálkou vám přináším informace, co se všechno dělo než na svou cestu vyrazil...

Jak už víme, Facundo se od března stal tváří pojišťovny Assist Card. S touto pojišťovnou nadále spolupracuje a stal se tváří nového pojištění s názvem "Assist card extreme", tedy jak už název napovídá pojištění pro extrémní sporty. Nejen že natočil nové upoutávky, ale také toto pojištění samozřejmě představil na oficiální prezentaci, která se konala 5. dubna. Tato společnost ho také bude doprovázet na jeho cestě na Everest.
Fotky pocházejí se samotné prezentace a také z následného focení v baru Figueroa Alcorta, kde Facu poskytl rozhovory a nafotil nové fotky. Přítomna tu byla také Maria.Ještě na skok do nahrávacího studia...

Minulou sobotu se do nahrávacího studia k Facundovi připojil další známý zpěvák! Velmi známý hudebník Juanes. Že se nahrávání CD blíží ke svému závěru, nasvědčují také fotky z kadeřnického salónu Cool Cuts, kde se Facundo zastavil před focením na obal alba. Dnes už je téměř 100% že se vydání tohoto CD v dubnu nedočkáme! Datum je posunutý až se Facundo vrátí ze své expedice na Everest, tedy v červnu letošního roku.


Nenahrává se ale jen CD, natáčejí se také videoklipy k písním! Alespoň k jedné z nich. Písnička by se měla jmenovat Hombré a Facu se zde objeví jako automechanik. V tomto klipu by se také měl objevil zpěvák Juanes. Prozatím se můžete podívat na fotky z natáčení:Máme také k dispozici další fotky z "rodinného alba", Maria se připojila k Facundovi a také si založila účet na twitteru. Díky ní si můžeme užít další fotku malé Indii která je v obklopení psů na zahradě jejich domu:Nezapomeňte podrobnosti o cestě na Everest už v neděli!majka528: Katy, moc a moc ti děkuji za dnešní aktuálku. Jako každé ráno vstávám velmi brzo a moje první kroky jdou hned na pc a hlavně na tuto stránku a ani nevíš jaké bylo moje velké překvapení, když jsem uviděla nové zprávy. Vše jsem přečetla, shlédla a prohlédla a to vše s velkou radostí a potěšením. Včera jsem byla hodně na pc a to jsem prohlížela články o Facu a o jeho cestě na Everest. Zjistila jsem, že ta pojišťovna je na extrémní sporty a to on jako jejich ambasador je pro ně jako dělaný, protože má rád takové výzvy. Držím mu palce, aby výzva jménem Everest byla jím pokořena a on mohl vztyčit vlajku ASSIST a své země na vrcholu nejvyšší hory světa. Všechny fotky jsou vynikající, fotka Indie s pejsánky je bezvadná, je poznat, že se mají rádi. A videa jsou také výborná. Jen mě mrzí, že se zpozdí vydání jeho nového CD, tak se budu těšit zase na červen a to i na jeho nový klip k písni Hombre a věřím, že to bude stát za to. Také jsem neměla nikdy v oblibě neděli, ale díky této stránce se na neděli vždy moc těším a celý den jak mi to čas dovolí tak si stále znovu a znovu prohlížím tuto stránku a pak mám tento den moc pěkný a hlavně radostný a to díky tobě, Katy. Svůj volný čas často trávím i na forum, kde se snažím vždy něco přidat.
Katy, ještě jednou velké DÍKY za další novinky a jsem moc ráda, že tu můžu být s vámi všemi, protože od té doby co jsem tady tak se mi zdá, že můj život je spokojenější a šťastnější. Těším se na zítřek a na další novinky o Facu.
Přeji všem pěknou sobotu.

Petra: Katy, úplnou náhodou budu opět první.
Spíš jsem měla být poslední, která napíše svůj komentář ještě k předchozí aktuálce. Je sobota brzy ráno a já zapnu počítač a hle překvapení "NOVÁ AKTUÁLKA". Ty tedy umíš překvapit:)
Máš pravdu, komentář k minulé aktuálce jsem napsala ještě než jsi dodala poslední fotky k narozeninám. Oceňuji tvůj nápad, jak jsi mu popřála k jeho narozeninám. Bylo to krásně provedené i s vlajkami.
Škoda jen, že to nešlo zvětšit.
Tento týden jsem tu byla ještě ve středu, to jsem si všimla přidaného přání k narozeninám. Také jsem si přečetla, že se tu opět rozeběhla zajímavá diskuze. K tomuto tématu se chci také přidat, ale až zítra. Manžel bude v práci.
Teď jen krátce k nové aktuálce. Zatím jsem viděla jen jedno video a letmo fotky.
Facundo je tou pravou tváří pro toto pojištění. Je velmi populární osobnost a už dlouho se věnuje adrenalínovým sportům. Kdo jiný by byl vhodnější tváří tohoto pojištění.
Fotka malé Indie je překrásná.
Zítra na to budu mít víc času, teď musím vypravit syna do školy v přírodě. Proto jsem taky vstávala a taky jak už jsem psala, abych napsala svůj komentář.
Katy, moc děkuji. Už se těším na neděli, čím nás zase překvapíš.

Petra: Majko, psaly jsme to ve stejnou dobu. Než jsem to odeslala byl tu tvůj. Přečtu si ho později už musím končit.
Přeji všem krásnou sobotu.

Soňa: Jej, krásne prekvapenie na sobotu.Takéto prekvápka vedia fakt potešiť. Peťa i Majka majú stopercentnú pravdu, že Facundo je naozaj tá pravá tvár pre tento druh poistenia. Upútavky na poistenie extrémnych športov sú akoby ušité na neho. Aj mňa mrzí, že nové CD vyjde až v júni, ale dalo sa to predpokladať, počasie na Evereste nepustí a bezpečnosť je na prvom mieste.
Ani ja som kedysi nemala v obľube nedeľu, ale to sa návštevou tejto stránky úplne zmenilo. Teraz sa tohto dňa neviem dočkať. Čo sa týka fotografií, fotky sú super mám rada tieto veľké formáty, kde sa môžem s Facundom pozerať z očí do očí.....Aj keď Facu je športový typ mám dnes voči nemu hneď dvd výtky. Takže milý Facu na ďalšej prezentácii, dolu biele tričko, nech ti netrčí spod rukávov čiernej košele a hlavne si treba nakrémovať obšúchané špičky topánok.Ale aj napriek týmto dvom maličkým nedostatkom ostávaš stále mojím veľkým idolom....A samozrejme k fotke Indii, je to strašne roztomilá fotka.
Katy ďakujem za dnešnú mimoriadnu aktuálku a nesmierne sa už teším na zajtra. Ty vieš človeka dokonale potešiť, aj vtedy keď to ani nečaká je to veľmi milé od teba.

majka528: Peti a Soni, přečtla jsem si vaše komenty a jsou pěkné.
U tvého komentu jsem se Soni, velmi pobavila, jak píšeš o tom bílém tričku a botách. Já tohle moc neřeším, jsem ráda, že ho vidím na fotce pěkného, spokojeného a šťastného a takovou maličkost mu bez problémů odpouštím. Jsem moc ráda za jakékoliv novinky o Facu a už se těším na zítřejší ráno.
Katy určitě ví jak nás potěšit a za to jí patří velký dík.

Soňa: Majka, to nie je nejaká hlboká kritika, lebo si myslím, že tieto veci nerieši asi ani Facundo.Proste som si to tak všimla. Preto mám rada veľké fotky,kde sa dajú rozpoznať takéto maličkosti. Facu je aj tak super, ale ja dávam prednosť jeho elegantnejšiemu štýlu obliekania. Mne sa zdá neprekonateľný v obleku a čiernej košele, ale to býva málokedy, nakoľko on jednoznačne preferuje športový štýl aj to k jeho povahe viac patrí.
Tie dve výtky to bola len taká moja úvaha.

Soňa: Facundo je nakoniec super vo všetkom........

majka528: Soni, já jsem to taky vzala s humorem, mám ho ráda oblečeného ve sportovním oblečení, ale když to vezmu tak mu sluší vše co si na sebe vezme a nejvíce sexy je fakt v obleku. On je fakt super.
Hezký večer přeji.

anavi: Skôr ako sa dostanem k novej aktuálke, chcem sa ešte doplniť vašu diskusiu k tej predchádzajúcej. Je to perfektné, že väčšina z nás má niečo spoločné s Facu. A vôbec sa tomu nečudujem. To je zákon príťažlivosti, podobné priťahuje podobné. Môj manžel mi črtami v tvári Facu tiež pripomína aj mimikou. A ja som rada, že mám s ním spoločný mesiac a rok narodenia.:)) A horolezectvo je hoci nebezpečný ale zato krásny šport. To, čo človek získa pohybom v prírode sa len ťažko hľadá. Tak nech sa im všetky expedície vydaria a bezpečne sa vrátia domov. Koment k aktuálke napíšem za chvíľu, lebo si musím dať pauzu. Katy, som nadšená z toho, že si nečakala až na nedeľu a opäť si nás veľmi milo prekvapila. Si skvelá!!!

anavi: Katy, nesmierne ďakujem za túto výnimočnú aktuálku. Musím uznať, že poisťovacia spoločnosť si nemohla lepšie vybrať tvár pre svoju reklamu. Vôbec mi nevadí, že spolupráca s nimi má komerčný charakter, veď aj Facu potrebuje z niečoho žiť a môžu mu takýmto spôsobom pomôcť s financovaním expedície. Fotky aj videá sú krásne. Ja som si všimla na predposlednom, že trénuje v "bagrovkách" (tak sa u nás volajú tie gumené šľapky). Zdá sa mi to trochu riskantné, nie je to zrovna pevná obuv.
Škoda, že CD nestihol vydať pred cestou do Himalájí, ale rada počkám. A nesmierne sa teším aj na klip. To je perfektná správa, Katy.
Fotka Indie je rozkošná. Nie je vôbec jednoduché zvečniť psa v žiadanej póze, ale títo sú perfektní. Sa čudujem, že obsedeli. Pripomínajú mi toho nášho bradáča (len náš je čierny:))
Katy, kým ty už určite usilovne pracuješ na novej aktuálke, ja sa snažím nájsť slová vďaky za túto. Si jednoducho skvelá a zo srdca ďakujem za všetku radosť, ktorú nám robíš:))

Katy: Holky, děkuju za tak pohotové komentáře. Zítra se rozepíšu víc ke každé z vás. Dneska už si potřebuju jít lehnout, užijte si nejnovější aktuálku :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews