Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu opět poodhaluje své soukromí
23.07.16 * 8 názorů
Dnes začneme koncertem, ale nemylte se, Facundo ještě nezačal se svou šňůrou koncertů, kterou plánuje po vydání svého CD. Opět tu byl jen jako divák. Tentokrát to byl koncert jeho přítele a kolegy, s nímž spolupracoval na písní Hembra z nového CD. Ano je to zpěvák Juanse. V pátek 15. července se konal jeho koncert, ve Facundově oblíbeném klubu La Trastienda. Byla zde přítomna také Facundova žena Maria. Ve fotogalerii se podívejte na fotky:Vyšel opět také další rozhovor v časopisu Clarin, velmi dlouhý rozhovor o Everestu, o rodině, o hudbě a samozřejmě o jeho novém albu. K tomuto rozhovoru nafotil úžasné nové fotky se svým oblíbeným saxofonem, můžete se na ně podívat v galerii. Tento rozhovor vznikl také na videu, na které se samozřejmě můžete podívat hned po prohlédnutí fotek. Zajímavé na něm je to, že rozhovor vznikl u Facunda doma, v jeho domě, kam se opravdu jen tak někdo cizí nepodívá. I vy teď můžete aspoň trochu nahlédnout do Facundova soukromí:

Facu také stíhá aktivitu na sociálních sítích. Opět po nějakém čase využil novou službu Periscope, která umožňuje vysílat online. Prostřednictvím této aplikace zveřejnil půl hodinového video, kde jede autem do západu slunce, poslouchající jeho nové album:Ani Maria nezapomíná na svůj instagram, kam nahrává své rodinné fotky. Jednu takovou zveřejnila tento čtvrtek s přáním krásného dne. Facundo jí vzápětí odpověděl další jejich společnou fotkou. Maria poté přiložila ještě jednu fotku jednoho z jejich dvojčat:Vyšlo nám tedy nové album, ale my se ještě vrátíme k tomu debutovému, a odteď se k němu můžeme vracet kdykoliv, založila jsem totiž novou sekci, kde o tomto albu dozvíte všechno podstatné - Salir a Tocar.
Petra: Katy, velmi ti děkuji za nádhernou aktualku plnou štěstí, pohody a krásných fotek. Oceňuji další novou sekci. Musela jsi jí věnovat hodně času. Dokonce jsi přidala i překlady písní, což mně velmi potěšilo.
Facu je v rozhovoru u něj doma uvolněný, jako vždy příjemný a je na něm vidět, že nám po Everestu opět zkrásněl. Rozhovor jsem si pustila s českými titulky. Sice je to pomoc, ale musím si hodně domyslet, aby rozhovor dával smysl. V průběhu dne si ještě pustím Facundovo album z Periscope. Zatím jsem to shlédla jen útržkovitě.
Facu měl opět dobrý nápad, jak nám své album přiblížit. Včera jsem poprvé poslouchala kousíčky písniček z jeho nového CD. Zní dobře, ale ráda si poslechnu písně celé. Zatím mám jeden postřeh, mile mně překvapil jeho čistý hlas v některých písních. Tato poloha hlasu se mi moc líbí.
Když jsem Facunda začala objevovat, měla jsem problém z jeho podáním cover verzí jeho chraplákem. Jeho hlas mi k jeho něžné duši neseděl. Po čase jsem si zvykla a začala jsem zabarvení jeho hlasu tolerovat. Musím uznat, že píseň od J. Cockera je lepší než originál.
Moc se těším , že si dnes nové album poslechnu:)) Registrovat se na FB zatím totiž nemám v plánu.
Rodinné fotky jsou nádherné. Plně něhy a lásky. Jsem ráda, že Marie je zveřejňuje. I fotky z minulé aktualky mně velmi potěšily. Facu má moc krásné děti a ten jeho andílek jako by mu z oka vypadl. Povahově bude asi klidnější a víc uzavřený. Stejný jako byl jeho táta v dětství. India a druhé z dvojčat se rádi fotí a předvádí. Introverti nebudou, spíš pěkní šašci.
Už jsem si toho všimla dřív. Facu má moc krásnou a šťastnou rodinu a to mu moc přeji. Nám všem taky přeji hodně lásky a štěstí v životě.

majka528: Katy, moc a moc děkuji za dnešní aktuálku, od rána u ní sedím a prohlížím a čtu si ji stále znovu a znovu a jsou to velmi příjemně strávené chvíle. Fotky, kde je Marie a Facu jsou nádherné, něžné, romantické a je z nich cítit láska, štěstí a porozumění, prostě krása. Fotka,kde je Yaco je nádherná, je vidět, že jejich děti podědily lásku k přírodě a zvířatům po nich. Všechny fotky jsou pěkné a Facu na nich září štěstím jako vždy a není už na něm poznat adrenalinový zážitek z Everestu. Rozhovor, který je na videu jsem shlédla, ale ještě si ho shlédnu důkladně a s českým překladem, i když ten není až tak moc kvalitní. Jeho jízdu autem, který je na periscope jsem shlédla, je vidět, že se mu to zalíbilo a s radostí jsem si poslechla jeho nové album, který si pouštěl v autě. Jeho nové CD poslouchám když mám tu možnost a je nádherné slyšet jeho krásný chraplavý hlas a ty písničky se mi líbí čím dál více a mám problém si najít mezi nimi tu nej. A velké díky, Katy, za tu novou sekci Salír a Tocar, kde se o jeho prvním albu dozvím vše, byl to výborný nápad.
Katy, děkuji ještě jednou za dnešní aktuálku, ke které se budu vracet velmi často a strávím tu jako vždy příjemné chvíle se šťastným úsměvem na tváři. Fotky i videa jsou úžasné a Facu jako vždy je jedinečný. Díky, díky!
Přeji všem krásnou neděli.

anavi: Dievčatá predo mnou napísali veľa myšlienok, ktoré napadli aj mňa, ale pri takých dlhých komentoch je skoro nemožné napísať niečo originálne. Zato táto stránka a aj aktuálky sú originálne vždy.
A dnes som sa veľmi potešila už len po prečítaní jej názvu. Príjemné veci sa majú zdieľať a čokoľvek nám Facu poodhalí zo svojho súkromia zaváňa láskou, pokorou, radosťou a harmóniou. A presne takto som sa cítila pri dnešnej aktuálke. Tých pár kútikov z jeho domova, ktoré sme mali možnosť vidieť, je nádherných...záhrada, podkrovie, krb a teraz modrá pohovka s dreveným obkladom a bambusovými roletami. Sála z neho pohoda.
Katy, tiež ťa chcem veľmi pochváliť za sekciu Salir a Tocar. Je to spracované úplne dokonalo aj s prekladmi, fantázia. Opäť ponúkam pomocnú ruku pri preklade, ak sa nájde niekde spomínaný rozhovor a mám v pláne tiež prekladať texty jeho nových piesní, keď ich niekde uvidím zverejnené. Takže ak na ne natrafíte, šup s nimi na fórum, tam si ich nájdem.
Katy, tebe patrí obrovské ĎAKUJEM za aktuálku, vám dievčatá za milé priania a samozrejme to isté prajem aj ja vám všetkým.:))

majka528: Petro a Anavi, napsaly jste to obě dvě moc pěkně.
Musím Katy velice pochválit za tuto stránku, je to něco nádherného sem přijít a mít tu tolik novinek. Nejlepší jsou pro mě takové "rodinné", u nich si to hodně užívám. Je z nich cítit pohoda, láska, štěstí a radost ze života a je to takové povzbuzení /aspoň pro mě/. Písničky poslouchám a moc se mi líbí, ale už se velmi těším na koncerty, ono je to přece něco úplně jiného ho vidět zpívat. Facu do toho zpěvu dává svoje srdce a je to na těch písničkách poznat a tyhle jsou všechny jeho, to bude krááása.
Katy, moc a moc děkuji.
Hezký den.

Katy: Majko, tvoje příjemně strávené chvíle na této stránce, jsou moje příjemné chvíle, když to můžu číst :) Shrnula si to opět báječně, a můžeš se těšit na nejbližší aktuálku, kde už nějaký ten živý zpěv bude :)
Petro, jeho chraplák Čechům určitě musel znít divně, protože jsme byli zvyklí na takový dabing, který jeho hlas vůbec nevystihoval, ani se k němu nepřibližoval. Ale já ten jeho chraplák miluju, rozhovory v rádiu na mě působí uklidňujícím dojmem, ráda si je pouštím večer na uklidnění :) Písnička od Cockera mu sednout musela, protože Cocker měl podobný chraplák jako Facu :) No díky Facundovi už se ani nebudeš muset nikam registrovat, protože nám vlastně celé album dal k dispozici prostřednictvím jeho video jízdy :)
Anavi, ty si vždycky originální, nemusíš se o to ani snažit :D Mě ten rozhovor z jeho soukromí opravdu překvapil! Opravdu hodně, že by si až takhle někoho pustil domů. Ale určitě to dělá proto, aby novináři nebyli tak dotěrní, když jím to vlastně naservíruje sám. Bohužel ten rozhovor jsem v psané formě nenašla, možná ještě pohledám. Samozřejmě se i chystám na sekci o druhém CD, ale to až se toho objeví mnohem víc, včetně samotných písniček na Vevo, aspoň v to doufám :D Tvoji pomocnou ruku při překladu španělských textů jedině uvítám! :)
Děkuju vám holky moc za další komentáře :)

Květuš: Ahoj, všechny zdravím a děkuji za aktuálku! Vždy když sem přijdu je vše co bych chtěla k aktuálce napsat již napsané a já při čtení komentářů jen pokyvuji hlavou a říkám si "no přesně to jsem chtěla říct" :D . Takže ještě jednou strašně moc děkuji a přeji krásný sobotní den!!!

majka528: Katy, už se moc těším na zítřejší aktuálku, když jsi napsala, že už tam bude živý zpěv. Já jeho chraplák strašně ráda poslouchám a když mluví tak jeho hlas zní velice zajímavě. Moc ráda se dívám a poslouchám rozhovory s ním, protože jeho hlas je krásný a moc zajímavý a jeho mimika je něco báječného.
Květuš, to je fajn, že jsi napsala koment. čím nás je víc tak je to lepší.
Přeji všem krásnou sobotu a ještě lepší neděli.

Katy: Já děkuji za komentář Květuš :)Jsem ráda, že jsi se i tentokrát přidala do diskuze, i když už tu všechno bylo řečeno :D To vůbec nevadí, mě stačí vědomí, že to čte někdo další a mám dalšího stálého návštěvníka. A holky potěší další spolukomentátor :D Děkuju :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews