Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Cítím příjemnou slávu
01.10.16 * 11 názorů
Soudě podle Facundova instagramu a twitteru, měl další týden bez pracovních povinností. Zásobuje nás totiž fotkami ze svého domu. Jako první tu máme fotku jednoho z Facundových synů malujícího si na terase. Maria nezůstala s fotkami pozadu a přidala fotku Indii, která se tentokrát převlékla za Sněhurku. Na další fotce je Facundo zvěčněný v místě Tronador, což je dnes již vyhaslá sopka. Nakonec je to opět Maria, která přidala krásné zátiší řeky, která teče hned vedle jejich společného domu:A jelikož se nic pracovního tento týden neudálo, mohli by jsme si po dlouhé době něco přečíst. Dlouho jsem přemýšlela, jaký rozhovor to bude tentokrát. Volba nakonec padla na jeden z posledních rozhovorů, datumově z 17. srpna 2016. Facundo mluví o svém novém albu, o divadle ale i o rodině a svém životě. Rozhovor s názvem: Cítím příjemnou slávu čtěte zde.

Nakonec další info o ruském koncertě! Je to asi poslední info a nakonec není dobré! Ruští pořadatelé nakonec nezůstali ani u data 8. března 2017. Nakonec se Facundův koncert zrušil úplně, prý kvůli špatné situaci na trhu zábavy!
Ale aby jsme nekončili úplně negativně, Facu má nové plány už na listopad. Konkrétně na 11.11. 2016, v tento den se totiž opět vrací na divadelní prkna se svou hrou En El Aire.Petra: Katy, díky za překrásné ráno. Mile mně překvapil další skvělý rozhovor. Opět plný krásných slov a myšlenek k zamyšlení. Musím si ho přečíst vícekrát.
To, že Facu má volno vděčí zrušenému koncertu v Rusku. V těchto dnech měl koncertovat tam, proto si nic neplánoval. Jak jsem si dnes přečetla, tak koncert byl zrušen úplně. Těžko říct kdo je vinen. Zda velmi vysoká cena vstupného nebo příliš velká kapacita haly. Náš Facu se s tím dokáže vyrovnat, horší to mají fanynky co se na koncert těšily. To obrovské zklamaní. Je mi jich líto.
Fotky ze soukromí jsou jako vždy krásné. Miluji i fotky z Facundových starších výletů na kterých nám ukazuje místa kde se cítil moc šťastný. Má krásný život a jeho profese mu umožňuje hodně cestovat a poznávat krásy Argentiny ale i vzdálených míst na zemi. To mu moc přeji.
Jak je vidět na fotce se synem všude vlají vlajky z Tibetu. Kterých má Facu plný dům. Měl je tam už po první expedici na Everest. Synek píše taky levou rukou, stejně jako táta. Geny se nezapřou. Je krásné se dívat jak děti krásně rostou. Musím končit.
Krásnou neděli všem.

majka528: Katy, děkuji za dnešní aktuálku, kterou jsem si zkoukla hned brzo ráno, ale než jsem se dostala ke komentu tak mě Petra předběhla. To nevadí, že Facu měl tento týden takový klidný, on to také občas potřebuje. Fotky jsou moc pěkné, je vidět, že jeden syn je po něm levák, India je překrásná Sněhurka - moc jí to sluší. Pohled na Facu jak stojí u té vyhaslé sopky je překrásný. A na posledním snímku vidíme překrásný pohled na řeku a vpředu sedí zasněná Maria. Jsem moc ráda, že už Facu hodně zveřejňuje fotky ze svého soukromí. Co říci na ten zrušený koncert, to je prostě Rusko, přece věděli z loňska jaká je situace a měli se vším počítat.
Katy, velké DÍKY za další krásný rozhovor, který jsem si důkladně přečetla a je vidět spokojenost jak v rodině, tak v práci, moc mu to přeji, on si to zaslouží po takových letech. Vždyť v televizi je od svých dvaceti let a všechny telenovely, ve kterých hrál byly úspěšně a on v nich úžasný. Moc ráda se dívám na jeho koncerty, v divadle exceluje, ale on ve všem co dělá a do čeho se pustí je vynikající, to nám dokázal i výstupem na ME.
Katy, děkuji za vše co pro nás fanoušky děláš, je to prima přijít sem v neděli a najít novou aktuálku, ke kterým se já osobně ráda vracím i během týdne.
Přeji všem krásnou a příjemnou neděli.

anavi: Kreativita, príroda, rozprávka, harmónia :)) ... to sú slová, ktoré ma ako prvé napadli pri podhľade na fotky z Facundovho súkromia. A tiež ma napadlo, že nič nie je také dobré, aby to nemohlo byť lepšie. Skrátka, z nejakého dôvodu si Facu mal teraz dopriať relax. Či už na obnovu svojej energie, alebo na podporu rodinky. Hovorí sa, že všetko má svoj čas a zrejme potrebuje dozrieť aj ten na koncertné turné po svete. :)) A keď to príde, bude to dvojnásobne úžasnejšie. Ja tomu verím a vychutnávam si to, čo mi život momentálne prináša. Dnes je to napríklad táto skvelá aktuálka, za ktorú tak neúnavne ďakujem Katy. A to som si ešte neprečítala nový rozhovor. Ale v kostiach cítim, že je úžasný. Ale tomu budem venovať extrakoment.
Peti, tie zástavky z Tibetu oslovili aj mňa. Dokonca ma to inšpirovalo natoľko, že mám chuť si také povešať po dvore. Len kde ich zohnať? Neviem, či sú špeciálne, alebo stačí jednoducho nastrihať rôznofarebné látky.
Majka, mám rada tvoje postrehy, tentokrát to bola ľavá rúčka synčeka. Naozaj, tatkov synček. :))
Ďakujem vám za pekné komenty. Katy,tebe ďakujem za aktuálku.
Ešte musím vyjadriť nesúhlas s výhovorkou ruských usporiadateľov, lebo podľa môjho názoru je na trhu zábavy vynikajúca situácia. Aspoň ja to tak cítim, bavím sa ako ešte nikdy predtým, vidím, že aj do médií je postupne prepustené viac zábavy a pozitívnejšie naladených programov. Ale to bude asi tým, že sa zameriavam už len na také. :DD
Prajem aj vám týždeň plný zábavy a radosti. :DD

Petra: Anavi, věděla jsem, že praporky (zástavky) jsou pomalované modlitbami které unáší vítr.
Na netu jsem našla, že se dají koupit, kdyby jsi chtěla originál. Na tomto odkazu najdeš jak a kdy praporky vyvěsit a vše o nich maruska22.blog.cz/0810/modlitebni-praporky
To, že synek je levák jsem si všimla i já. Má to v komentu.

Petra: Já, píši některé své komenty hodně rychle a potom nestihnu napsat vše co bych chtěla. Píši je když manžel na chvilku odejde z obýváku.
Anavi, když jsem četla, že koncert zrušili kvůli již zmíněným důvodům, bylo mi to hodně hodně divné. Přeci nebudu něco rušit, když změním termín koncertu až na březen 2017. Přeci když je termín za tak dlouho měli pořadatelé počkat do února 2017. Do té doby bych lístky prodávala a doufala, že se prodají. Je to hodně divné.
Já sama jsem se teď na poslední chvíli rozhodla, že půjdu na koncert Elánu, přitom vím, že lístky se prodávají už asi od jara. Spousta lidí plánuje svůj program, až podle časových možností v daný okamžik.
Taky věřím, že čas kdy Facu pojede do světa ještě přijde. Izrael ho miluje a fanoušci z Evropy by ho také rádi viděli. Necháme se překvapit co nám Facu do budoucna nachystá a kam poletí za svými fanynkami.

majka528: Anavi, strašně ráda čtu tvoje komenty, máš v něm vždy krásné postřehy a umíš to pěkně vystihnout.
Holky, já myslím, že zrušení toho koncertu je někde jinde. Pochybuji, že by o koncert nebyl zájem a ani cena fanouškům nevadila, ale podle mě je na vině ta agentura.
Také bych byl ráda a potěšilo by mě, kdyby se Facu vydal do světa, ale on umí překvapit a tak se toho určitě v budoucnu dočkáme. Zatím se těším na každý podvečer, kdy se s radostí a potěšením koukám na moje dva oblíbené seriály, kde je Facu úžasný.
Krásný den přeji všem.

Martina: Ahojte. Dnes "musím" něco připsat i já. Před pár dny se na Facundově twitteru objevila fotka posilovny, ta mě úplně dostala.... Ne, že by mě tolik vzrušoval pohled na několik běhacích pásů a lavic pohromadě, ale vzbudilo to ve mně naději, že by snad mohl Facu konečně přemýšlet i o návratu na televizní obrazovku. Kdysi (to už bude nějaký ten pátek) jsem četla na ruském mundu, že když se mu dostane do rukou scénář, ve kterém se píše, že mu je "nádo snimáť rubášku" (psáno foneticky a latinkou), tak trénuje jak šílený... Tolik se mi ten výraz se sundávající košilí líbil, že jsem si to zapamatovala doteď. (Navíc on snímá rubášku v každém seriálu či filmu). No a teď - když jsem si přečetla rozhovor opublikovaný v této aktuálce, spolu s tou fotkou z posilovny - jsem došla k závěru, že se Facu opravdu už na "něco" chystá. Tak nějak to cítím z těch jeho odpovědí na otázky. Nechci, aby to vyznělo, že nemám radost z jeho nového CD a koncertů či jiných aktivit, ale mně se už opravdu stýská po jeho nějaké nové televizní tvorbě. Je to skoro rok a půl, co dotočil poslední seriál a od té doby nic.... Ještě že má takový bohatý archiv a je po čem sáhnout. Katy, ani nevíš (nebo teď už možná víš), jak budu ráda, až s definitivní platností napíšeš do aktuálky, že Facundo bude natáčet něco nového....

anavi: Peti,ďakujem veľmi pekne za informácie o vlajkách aj za link. tak teraz sa mi zdajú ešte atraktívnejšie, keď majú takú hlbokú myšlienku. A ospravedlňujem sa, že som si nevšimla v tvojom komente tú ľavú ruku. To bude tým, že ma viac zaujali tie vlajky :))
Majka, ďakujem za milé slová. Ono sa to ľahko píše, keď to ide zo srdca. Ale to určite u každej z vás, preto je tu toľko pozitívnej energie.
Martinka, s tou "rubáškou" si ma pobavila. Tak verím, že tvoja interpretácia ohľadom fotiek z posilky bude správna a Facu sa vrhne do nejakej seriálovej, či filmovej úlohy. Lebo ja ho zbožňujem, či spieva, či športuje, či hrá. :)) A zbožňujem aj túto stránku.

anavi: A nakoniec som si nechala priestor na rozhovor. Facu je veľmi múdra bytosť s množstvom skúseností. A ja som veľmi rada, že ich zdieľa, aj svoj postoj k životu, akoby nám dával naň recept. No každý si z toho vyberie to svoje. A ja som za tie roky načerpala ajajáj. :))
Tentokrát s mojim srdcom najviac rezonuje myšlienka, že nezapredal svoje deti. Úžasné, muselo ho to stáť veľa pokušenia, odmietania, ochrany. Urobil to tým najkrajším spôsobom, z vďaky k nám. A som rada, že sa o šťastie s nami podelil a stále delí. Určite je zložitejšie odhaliť sa takýmto spôsobom, než len "snimáť rubášku". Tiež je super, ako motivuje fanúšikov, aby si išli za svojim snom. A prajem mu, aby mu táto príjemná sláva stále prinášala potešenie.:))
Katy, tebe ĎAKUJEM, že si nám jeho milé slová preložila. Vážim si to.

majka528: Ahojte, jak já zbožňuji tuto stránku, už jsem to psala vícekrát, ale musím to napsat znovu. Když mám trápení, starosti a těžkosti tak mi stačí zajít na tuto stránku, přečíst si novinky od Katy, vaše komenty, kouknout na videa z koncertů nebo ze života Facu, podívat se na jakýkoliv rozhovor s ním a jako mávnutím kouzelného proutku je mi mnohem lépe a zjistím, že vše se dá zvládnout. Děkuji vám za to.
Petro, také já ti děkuji za informaci ohledně vlajek, našla jsem si odkaz a bylo to velmi zajímavé a poučné čtení.
Martino, také bych uvítala nějaký nový seriál s Facu, doufám, že se toho v budoucnu dočkáme a snad ho nějaký scénař nadchne a zaujme tak, že se pustí do natáčení.
Anavi, opakuji se, ale tvoje komenty se tak krásně čtou, ale abych byla spravedlivá ke všem, tak velice ráda čtu všechny komenty co jsou tady psané. Asi jsme se tady sešla pěkná parta, která je zajedno a fandí Facu a celé jeho rodině.
Katy, moc ti děkuji za tuto překrásnou stránku a vám holky děkuji za tak krásné čtení, jsem tu s vámi všemi velmi ráda.

Katy: Typické! Tady se rozjede debata a já u toho nejsem :D Napsali jste toho tolik, že to jen shrnu, protože by to bylo na jeden komentář opravdu moc, nechci vás nudit :D
Zrušený koncert mě extra nepřekvapil, po té co se měl přesunout, už to bylo takové...no. Je to zklamání hlavně pro Facunda samotného, ale další důvod k tomu, aby si příště vybral jinou zemi. A jak píšete, to co prohlásili jako důvod, určitě není pravý důvod, ale výmluva. V Rusku má Facu obrovskou základnu fanynek, nemyslím si, že by se lístky špatně prodávali. Bůh ví, co v tom je. Že je Facundův syn levák jsme si jak je vidět všimli všechny, a to jsem si tak říkala kdo se toho všimne :D Je vidět, že to všechno sledujete pečlivě. Mě to zaujalo na první pohled, ve které ruce drží tužku. Hold po tatínkovi :) Já jsem ráda, že teď Facundo odpočíval a věnoval se své rodině, vždyť měl tak náročný rok! Jen ať odpočívá, nedostatek novinek mě aspoň přiměje k přeložení nějakého rozhovoru :D Martino, ráda bych ti tu radost udělala a napsala, že Facu točí něco nového. Je to možné, že má něco v plánu a nechce to prozrazovat dopředu, ale je možné, že ještě chvíli zůstane u hudby, přeci jen mu CD vyšlo teprve nedávno. Ale taky bych se ráda podívala na něco nového, tentokrát z jiného prostředí než jen policejního. Ale kouknu se ráda na všechno kde bude "snímat rubášku" :D :D
Majko, děkuju za tak krásné slova o této stránce. Moc mě to těší, a tím spíš, když ti to pomáhá v těžkých časech :) Ale Facundoterapie funguje vždy :)
Děkuju všem, že jste se zapojili do skvělé debaty, škoda, že jsem ji zmeškala a odepisuju skoro až po týdnu. Vážím si všech vašim komentářů. Děkuju!

Name:
Web:

Powered by CuteNews