Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
23.12.16 * 34 názorů
Ano máme to tu zase, jsou tu Vánoce a s nimi mimořádná vánoční aktuálka, tento rok přesně na Štědrý den! :) Ještě než se pustíme do mých "virtuálních dárků", které si doufám rozbalíte ještě dnes, shrneme si jako vždy poslední týden Facunda.

Jak jsem předpokládala, Facundo si svou dovolenou užívá dál! Sice si 15. prosince odskočil odehrát jedno vystoupení se skupinou "The blue light orchestra" do La Rural, ale ihned po představení se vrátil za svou rodinou do letoviska Carillo. A podle nejnovějších informacích tu mají všichni strávit jak Vánoce tak Silvestra a dokonce Nový rok. Odskočit by si měl jen 27. prosince, kdy město Junin slaví 189 výročí svého založení. Facundo tady opět zahraje se svou kapelou. Pozvánku na tento koncert nahrál přímo na své dovolené.
Takže Facundo oslaví Vánoce, tak jako loni a to obklopen svou rodinou na krásné dovolené. Co víc si na Vánoce přát?

A teď už k dárkům. Každý rok vám na Vánoce překládám nějaký rozhovor. Letos to nebude jinak. Pro případ, kdyby vás už televize nudila a chtěli by jste si odpočinout u nějakého kvalitního čtení, neváhejte si přečíst rozhovor, který Facundo poskytl letos v listopadu pro noviny v Nequén, kde měl svá představení "En El Aire". Rozhovor se jmenuje Žít tak, že to až bolí a nikomu přitom neublížit.
Dalším mým dárkem pro vás je nová sekce! A hned souvisí s Facundovými rozhovory. Rozhodla jsem se totiž přidat jeho citáty, které vždy pronese v nějakém svém rozhovoru. A že jsou to citáty opravdu pravdivé, a opravdu ze života o tom se můžete hned přesvědčit. Facundo je výborný řečník, a některé jeho citáty by se mohli tesat do kamene. My tu sice kámen nemáme, ale v této sekci už zůstanounavždy. Račte vstoupit.

Čtení už asi bylo dost, že? Přejdeme trochu na kulturu. Přáli jste si jít někdy do divadla na Facundovu hru? Asi ano, ale nikdy jste neměli možnost. Teď jí máte, jen si to divadlo uděláte v pohodlí domova. Přináším vám totiž celé divadelní představení hry: Návštěvy u pana Greena ve které hrál Facundo v roce 2005 spolu s Pepe Sorianem. Facundo za svůj výkon vyhrál divadelní cenu Florencia Sancheze za nejlepší divadelní výkon.

Děj hry: Pan Green je důchodce, který přijíždí do New Yorku. Jednou ho na ulici málem přejede auto řízené jistým Rossem Gardinerem (Facundo), 29-letý firemní manažer. Mladík je odsouzen k veřejně prospěšným pracím, kdy musí pomáhat jednou za týden právě ovdovělému panu Greenovi po dobu šesti měsíců. Co začíná jako komedie o dvou mužích, kteří nesnesou být společně v jedné místnosti, se stává dramatem protože se začínají navzájem poznávat a otevírají staré rány, které v sobě dusili dlouhé roky.

Stáhnout si tuto hru můžete ZDE.



Pro šest lidí, kteří mi každý den tuto stránku zpříjemňují mám speciální video. Určitě všichni pochopíte, proč jsem vybrala tuto telenovelu, ze které je video udělané. Shoda je u ní totiž 100% :) Ale musím jmenovitě poděkovat těmto lidem za jejich deno denní komentáře, za doplňující informace, za ty úžasně rozjeté debaty u každé aktuálky a za překlady filmů: Anavi, Majko, Soňi, Petro, Cvalku, Martino. Děkuju vám! Doufám, že s touto stránkou zůstanete i nadále.



Ale samozřejmě děkuji každému z vás, kteří se tu byť zastaví jen na pět minut. Opravdu si toho cením a opravdu si všímám čísel na počítadle, a každý den mě ty čísla těší. Proto i vám prozatím neznámá čísla, mockrát děkuju! Užijte si virtuální dárky a kousek Vánoc prožijte s Facundem! Krásné Vánoce všem :)





Soňa: Tak som sa dočkala...Je hlboká magická predvianočná noc a ja som si práve rozbalila jeden z darčekov, musím podotknúť, že jeden skvostný darček, úžasnú aktuálku. Facundo sa nám na dovolenke opálil, ale mu to svedčí, až som mu to slniečko závidela. Rozhovor opäť skvelý, ale to je u Facundových rozhovorov samozrejmé. Sú to rozhovory plné hlbokých myšlienok a postrehov zo života. Sekcia citáty je skvelý nápad, lebo ako som už neraz poznamenala, skvelé Facundove rozhovory by sa mali stať povinným čítaním, takže sa tých skvelých citátov určite dočkáme viac. Boli to všetko hlboké úvahy, úvahy zo života, Mňa zaujal najviac tento: pokiaľ viete čo je utrpenie pochopíte hodnotu šťastia.... Skvelá a veľmi pravdivá myšlienka. Katy u mňa s vianočným videom trafila do čierneho. DA je práve tá telenovela, pri ktorej som sa na Facunda namotala, vždy si ju rada pozriem a aj výber hudby ma potešil, mám rada túto skladbu. S pánom Greenom sa stretnem asi až zajtra, ale už teraz sa na toto stretnutie teším. Katy,ďakujem za krásny zážitok, tvoj vianočný darček opäť veľmi potešil. Prajem Vá všetkým krásne, štedré Vianoce v kruhu vaších rodín.

Soňa: Vianočný darček som si už rozbalila a teraz nastal čas aj na môj darček pre Vás a je to pomyselné Facundove vyznanie.
Facundove vianočné vyznanie pre najvernejšie fanúšičky: Mám ešte veľa plánov do života, istá je však jedna vec: radšej pôjdem na Slovensko ako na Mont Everest. Jasné je, že navštívim i Čechy, bo chýr o krásnych aktuálkach až do Argentíny letí. Osobne zložím Katy poklonu, za jej skvelú aktuálkovú robotu. Majka, Maťka, Peťka, Anavi Vám posielam svoje vrúcne pozdravy. Posielam Vám ich ja, Facundo Arana, ten Arana, čo myslí na vás každú noc až do rána. Feliz Navidad mis niňas...........

majka528: Katy, moc děkuji za tak krásný dárek k vánocům, budu ho rozbalovat postupně, ale co jsem už viděla tak mě to uchvátilo. Facu je úžasný člověk a moc mu přeji tyto krásné svátky prožít se svou rodinou v klidu a v pohodě. Rozhovor je jako vždy výborný, on ani jiný neumí dávat, vždy ví o čem mluví a má nádherné myšlenky. Citáty od něho jsou všechny pravdivé, protože ví o čem mluví a váží si života o mnoho více. Video DA je nádherné, to jsem u něho zavzpomínala na první seznámení s ním, a velmi mě zaujal a moc se mi líbil. Ta hudba je nádherná, je vždy pěkné slyšet Halelujá. Pana Greena si stáhnu později a v nejbližším volnu si ho shlédnu.
Katy, udělala jsi mi velkou radost a potěšení s tímto vánočním dárkem, budu si ho velmi často jak mám ve zvyku rozbalovat a prohlížet. Moc a moc ti za to děkuji a přeji ti krásné vánoce a hlavně pohodu a klid, jsi skvělá. A tobě Anavi, Soni, Martino, Petro a Cvalku přeji pěkné prožití svátků vánočních a hlavně si to tady všichni užijte.
Katy, tobě patří velké moje DÍKY za tuto stránku, která mě umí vždy pohladit na duši a rozradostnila mi můj život a ráda se vždy sem vracím a hlavně se vždy na každou aktuálku hodně těším. Děkuji za to.
Ještě jednou všem přeji krásné vánoce.

kijivu: Chtěla bych se připojit a moc ti Katy poděkovat za krásné aktualky, byť nejsem velká pisatelka,ale stala jsem se velmi zavislou na tvé stránce.Nevěřila jsem že muž může být obdivujicí. Diky moc a přeji ti krásné vánoce a i Vám všem.

Martina: Kdysi jsem přemýšlela - a určitě nejen já - co by se stalo se scénářem Divokého anděla a jaký by byl jeho výsledek (úspěch), kdyby ústřední dvojici hráli jiní herci než Facundo s Natalií....zda by tato telenovela měla takový obrovský úspěch jaký má anebo by se stala jen průměrem? Odpovědět si na tuto otázku je fakt těžké. Každopádně Facundo šanci se "ukázat" dostal a patřičně ji využil, což je pro nás "TADY" super radost!! A že Divoký anděl je Telenovela s velkým T - o tom svědčí i to, že ji znají i zapřísáhlí odpůrci tohoto žánru (dost jsem sondovala a dělala si svou vlastní statistiku). Netvrdím, že ji znají tak, jak my tady a že ji viděli tolikrát, jak my tady....ale znají ji. Já jsem v průběhu let skoukla kompletně všech 9 telenovel s Facundem (neviděla jsem jen Buenos vecinos, protože jsem ji v ruštině neobjevila) a musím říct, že všechny jsou moc, moc dobré, ale Divoký anděl má nějakou "přidanou hodnotu", kterou neumím přesně popsat a kvůli které se k tomuto seriálu pořád i po letech vracím....Mimochodem - je v něm taky spousta pěkných citátů, ale ty tedy vymyslel někdo jiný než Facu. P.S. Přeju pěkné svátky....a Soni - Maťko mi říkali, když mi bylo 5 let ..

anavi: U nás sa darčeky rozbaľujú až večer a tak sa prekonám a aj túto aktuálku si pozriem až večer. Snáď to vydržím :))
Ešte predtým však prajem všetkým čarovné Vianoce, ktoré vykúzlia všetko, po čom vaše srdiečka túžia. Mám vás rada ♥.
Katy, tebe k tomu špeciálne prajem, aby ti ľudia robili obrovskú radosť a všetka tá nádherná energia, ktorú nám rozdávaš každou aktuálkou sa ti vrátila minimálne 100 násobne a rovnako sa zvýšil aj počet návštevníkov tejto stránky. To je tak trochu sebecké, ale viem, že čím viac ľudí bude Facundo inšpirovať, tým krajší svet si vytvoríme. Už sa teším na večer. :DD

anavi: Za vetou "Mám vás rada" ten zhluk písmen malo byť srdiečko. Ale ten server nepochopil. Verím, že vy áno. :))

majka528: Přeji všem krásný štědrý večer a hodně dárků pod stromečkem. Jeden dárek už tu je a to je tato nádherná aktuálka, kterou jako vždy nám nadělila naše Katy, které za to patří velké DÍKY. Hezky si tento dárek doma užijte, já z něho mám velkou radost. Jsem tu s vámi se všemi moc ráda.
Přeji všem pěkné svátky.

Cvalek: TAKÉ SE PŘIDÁVÁM A PŘEJÍ VŠEM KRÁSNÉ A VESELE VÁNOCE.. :-))

Petra: Katy, Anavi, Soni, Majko, Martino a vy všichni ostatní co jsem chodíte tak rádi, vám všem přeji mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře vánoc a radost z aktuálek naší Katy.
Katy, jsem ráda, že jsem si stihla rozbalit i dárek od tebe přímo na štědrý den.
Mockrát ti děkuji.

majka528: Soni, k dnešním narozeninám ti přeji všechno nej, nej, nejlepší, mnoho štěstí a hlavně zdraví a hodně chvil strávených ve společnosti Facu na této stránce /a pochopitelně i s námi/. Pěkně si je užij.

Soňa: Ďakujem veľmi pekne Majka za tvoje prianie.

anavi: Cingilingybom, otváram si najkrajší zo všetkých virtuálnych vianočných darčekov a cítim sa ako natešené malé dieťa ... Katy, naozaj neviem, čo mám rozbaliť skôr, kam skôr pozrieť, čo skôr prečítať...pri srdci ma všek hreje všetka tá láska, ktorú si vložila do tvorby tejto aktuálky a výsledok je skvostný, úžasný, krásny, úžasný ako napísali dievčatá predo mnou. Tak to "zjednoduším" (ako Sagan pri udeľovaní ceny športovec roka:)) a každý darček okomentujem zvlášť, aby bol rekord v komentoch :DD

anavi: Ďakujem za informácie z posledného týždňa, ktoré mi pripomenuli, že najcennejšia vec, ktorú máme je náš čas. Je dôležité, komu ho venujeme. A Facu sa rozhodol stráviť tento sviatočný spolu s rodinou, s tými, ktorých miluje nadovšetko. Robím to rovnako a čím ďalej, tým viac ho pre svojich najbližších mám. Katy, tebe chcem poďakovať za všetok čas, ktorý venuješ starostlivosti o túto stránku a zároveň priať, aby si si našla veľa časuna to, čo ťa v živote teší. Aj vám ostatným ďakujem, že si nachádzate čas na komenty a obohacujete túto skvelú stránku. :))

anavi: Sekcia citáty...vynikajúci nápad!!! Skvelá prezentácia sekcie, krásne zoštylizované slová. Vybrala si tie najlepšie citáty a samozrejme roztriedené do bodky... skrátka skvelá práca profíka na Facunda!!!
Zbožňujem jeho zrnká múdrosti. Najskôr som si ich len čítala, zamýšľala sa nad nimi, ako to myslel, dá sa to tak, keby to len bola pravda. Potom som im začala rozumieť, začala som ich žiť a životné skúsenosti ma presvedčili o ich pravde. Akoby bol Facu vždy o krok predo mnou, ale už ho dobieham :)) Facu ma svojim životným príbehom naučil žiť podľa svojich očakávaní, nie podľa očakávaní iných. Je mojim kompasom k mojim snom a zároveň ma vedie po cestičke šťastia.
Katy, tebe aj vám všetkým prajem, aby cesta k vašim snom bola vždy hladká, bez prekážok, kráčajte po nej s nadšením. Katy a tebe špeciálne prajem, aby si Facu našiel aj cestičku k tejto skvelej stránke.:))

anavi: Na návšteve u Mr. Greena ... Katy, ďakujem, že si vybrala práve toto divadlo. Je pre nás dôležité mať takéto kultúrne zážitky. Priznám sa, že až teraz som si uvedomila nádhernú hlbokú myšlienku tejto hry. Niekedy nám život prinesie tvrdšie lekcie, aby sme si našli cestu k sebe. Veľmi sa teším, že si túto hru pozriem (ako napísala Majka, keď si vyčlením na to čas a už aj zapisujem do diára!) Neviem, či je to len môj pocit, ale doteraz sme sa asi viac učili cez utrpenie a nastal čas, aby sme sa začali učiť cez lásku. Aby sme sa lepšie pochopili a robili si navzájom radosť... čo na tejto stránke funguje na 1000 percent. Ďakujem Katy, že máme tú príležitosť tešiť sa navzájom a prajem všetkým, aby to potešenie bolo stále väčšie.:))

anavi: Video ma Katy ako vždy dojalo. Nádhera, nádhera, nádhera...Moja srdcovka spomedzi telenovie a momentálne aj spomedzi piesní. To bola naozaj trefa ako od Koukalovej, či Fourcada do čierneho. Hudobný podmaz, scény, vygradovanie príbehu spolu s hudbou, efekty... ja nechápem, prečo ešte nie si v Hollywoode. Asi preto, že za chvíľu bude svet ležať pri nohách slovanom.:DD Katy, prajem ti, aby ti tvoja vášeň pre tvorbu podobných videí priniesla veľké peniažky :)) Katy, ďakujem, že tvoríš videá plné lásky, krásy, nehy ale aj humoru a vám ostatným, že ich zdieľate.

anavi: Ešte som chcela dodať katy, že je pre mňa cťou byť spomenutá v takomto videu a veľmi si to vážim.

anavi: Nakoniec som si nechala rozhovor, tie si vždy nechávam nakoniec. Zaberie mi väčšinou aj najviac času. A tento bol naozaj silný, čo naznačoval už samotný názov. V úvode je výborne zhrnutý zámer hry ... odkaz nielen pre Argentínčanov, ale pre každý národ. Je dôležité ctiť si tradície, symboly a prírodu. Čítala som o našej ľudovej architektúre (dreveničkách v Čičmanoch a symboloch na nich) o ľudovej výšivke ... naši predkovia boli veľmi múdri, vedomí. Každý národ má vo svojej kultúre iný odkaz. Ďakujem Facundovi, že nám to pripomína. O jeho srdci otvorenom pre pomoc, charitu a odovzdanosť sa fanúšikom nemám čo dodať. To je náš Facu liečiteľ. A vždy som tušila, že vydá knihu :)) Jupí, tak už aj tento sen sa taví do hmoty. Jéémine, kto ju preloží??? Tak na to by som sa určite dala. Je čas znovu oprášiť španielčinu.:DD Je skvelé, akú dôveru a zároveň slobodu majú Facu a Maria vo vzťahu. Ale ak facu označil rakovinu za štandardnú situáciu, tak si neviem predstaviť, čo všetko je schopný pretrpieť, len aby zabezpečil šťastie svojej rodine. Povedal to nádherne v tej poslednej vete. Šup s ňou do novej sekcie k citátom.
Žienky, prajem vám takých ochrancov, ako je Facu a chlapi vám také starostlivé ženy ako je Maria.
Katy, ďakujem za preklad takéhoto skvelého rozhovoru, čo vždy vysoko oceňujem, lebo viem, čo všetko to obnáša.

anavi: Teraz chcem venovať pár slov každej z vás. A kým iným by som mala začať, keď nie našou najdrahšou Katy, vďaka ktorej môžem celé roky držať svoj kompas ku snom pevne v rukách. Katy, vždy som vedela, že tvoja práca má veľký význam a viem, že nie vždy to bolo jednoduché. Táto stránka je vďaka tebe dokonalá, úplne podľa mojich predstáv ba ešte lepšia. Ďakujem, že máš taký skvelý vkus a nos na dobrých ľudí, ďakujem, že si sa platonicky zaľúbila práve do Facunda (rovnako ako ja), ďakujem, že si sa dala do tvorby tejto stránky a v ťažkých chvíľach zotrvala. Veľmi si to cením. Obdivujem tvoju trpezlivosť, vytrvalosť, tvorivosť a originalitu. Prajem ti veľa nových návštevníkov a vernosť tých domácich.:))

anavi: Volím poradie, v akom ste pridali komenty. Sonička, aké máš ty básnické črevo. Báseň je parádna, taká parádna, že by stálo za to mať ju niekde na stránke. Verím tomu, že Katy nájde spôsob, ako ju niekde vsunúť. Bodaj by si mala pravdu a Facu si vyberie Čechy a Slovensko. Tiež som si všimla, že Facu chytil na dovolenke bronz. A telenovela DA bola osudová asi pre väčšinu z nás. Napísala si zaujímavé komenty, ktoré ma pobavili.:)) Nech sa ti v písaní aj naďalej tak darí. Možno bude z teba spisovateľka ako Facu.

anavi: Joj a skoro by som zabudla na to najdôležitejšie. Sonička,tiež prajem k narodeninám veľa zdravíčka, šťastíčka a vzácnych chvíľ strávených vo Facuspoločnosti.:))

anavi: Majka, tvoje slová sa vždy príjemne čítajú a sú plné krásnej, čistej, láskavej energie. Ďakujem ti, že sa vždy snažíš bleskovo rozlúsknuť každú záhadu, za tvoj postreh a pozornosť, ktorá mi neraz pripomenula dôležité veci. Nech si obklopená rovnako príjemnými ľuďmi a zľahka využívaš tieto dary vo svoj prospech a prospech dobrých ľudí.

anavi: Kijivu, vitaj na stránke a ďakujem, že si našla odvahu napísať. Asi sme tu rovnako "postithuté", ale ja sa nechcem z tejto Facundománie vyliečiť.

anavi: Martinka, aj ja som mala podobné myšlienky. A zhodnotila som to rovnako, telenovela DA je výnimočná práve obsadením v hlavných úlohách. Veľa tvorcov sa snažilo napodobniť ich, ale z môjho pohľadu menej úspešne. Odkaz, ktorý DA zanechal je veľký a ľudstvo si to chtiac či nechtiac bude musieť uvedomiť. S láskou a humorom je život krajší a zlo sa nevypláca. Možno niektoré z tých citátov vytvoril aj Facu, nakoniec sa aj herci podieľali na réžii, najmä Naty. Martinka, ďakujem, že si sa pridala k nám Facukomentátorkám a delíš sa s nami o svoje skúsenosti a názory. Nech ťa to tu naďalej teší a baví. :))

anavi: Cvalek, ďakujem za všetky tvoje úžasné preklady a prajem ti, aby ťa to stále tešilo a aby ti to išlo ako po masle. :))

anavi: Peťka, teším sa spolu s tebou z výborných správ, že to všetko nakoniec dopadlo dobre. Ďakujem, že si aj v tých najťažších chvíľach nezanevrela na túto stránku a pripomenula si mi skutočné hodnoty. Nech sa ti darí pestovať si svoje zdravíčko. :))

anavi: Anavi, ešte ťa to stále baví? Pozri sa ako si to tu tej Katy zaspamovala :DDD

anavi: Baví, baví, baví. Táto stránka je nákazlivá a zostanem jej verná!

majka528: Anavi, tvoje komenty se četly jako knížka na pokračování a velmi pěkně jsi to napsala a vše shrnula, že už není skoro co k tomu dodat. Souhlasím s tebou, že se příspěvky od Soni nádherně čtou, ale ty tvoje také a já mám dojem, že je to hlavně i tou krásnou slovenštinou, která je měkká a má pěkná slova. I když musím přiznat, že máte obě dvě dar slova, a tím vyjádříte hodně.
Martino, myslím si, že kdyby v DA hráli jiní herci tak by tato novela neměla tak velký ohlas a nebyla by tak populární, protože jak Facu tak Naty tomu dodávají velký "šmrnc", oba dva mají velké charisma. Já osobě jsem viděla hodně seriálů, filmů, ale vím, že bych neměla zájem vidět je třeba 4x po sobě jak to bylo u telenovely DA. Tu jsem viděla už tolikrát a stále mě fascinuje a stále mi má co říci a hlavně mě hodně pobaví a rozesměje.
Kijivu, mám radost z toho, že jsi sem napsala svůj příspěvek, jen se neboj a můžeš psát i dále, moc nás tím potěšíš.
Petro, určitě jsi měla krásné svátky a moc ti to přeji.
Cvalku,tobě díky za ty přeložené filmy, jsou výborné a jen v tom pokračuj.
Anavi, myslím si, že Katy nemá obavu, že jsi to tu zaspamovala /určitě jsi ji tím rozesmála/.
Katy, už jsem si stáhla Mr. Greena a jak budu mít více času tak si to v klidu prohlédnu, teď mám ještě takový menší shon. A hlavně ti děkuji za vše co pro nás tak nádherně vytváříš, tato stránka je fascinující a nemá chybu. Jsem moc ráda, že jsem ji před lety našla a můžu sem chodit a hlavně číst a prohlížet. Jsi skvělá - DÍKY.

anavi: Majka, ďakujem za pochvalu. Slovenčina ale aj čeština sú naozaj krásne jazyky a majú korene v slovanskej (resp. slovienskej) kultúre. Myslím si, že ich hodnotu ocení v blízkej budúcnosti aj okolitý svet (vlastne už si ju začali googliť ľudia z iných krajín - minimálne Saganovi fanúšikovia:)))
Ale o Facundovi som chcela... áno Majka, aj ja môžem DA pozerať dokola. Kvôli nej milujem aj žehlenie. Vždy som si pri ňom púšťala DA na kazetách, ktoré som si nahrala, až som zodrala video:DD
Ešte raz som si prehliadla aj predchádzajúce dve aktuálky. Cítila som sa ako na dovolenke. Video s ohňom fascinovalo aj mňa a pri pohľade na detské šantenie na piesku som si zaspomínala na naše dovolenky, keď boli deti ešte malé. Vidno, že Facu Bariloche miluje, cíti sa tam ako ryba vo vode. Nech mu Boh takých chvíľ dopraje ešte veľa. A aj vám nech dopraje to, čo vás najviac teší.

anavi: Katy aj aktuálka z Celebration festu bola pre mňa oslavou života, zdravia, rodiny, prírody. More je fascinujúce a aj keby som sa v ňom nemohla kúpať už len pohľad naň je pre mňa terapiou.
Soni, vy ste teda poriadne scestovaní, keď ste boli pri Atlantiku 4 krát.
Majka, aj mňa tie rodinné fotky vždy roznežnia.
Peti, ďakujem za odkazy na videá, všetky som pozrela, skvelé. Kiež by sa ti podarilo vyhnúť aj tej operácii.
Martinka tebe prajem víťazstvá na všetkých frontoch ... technickom, časovom aj zdravotnom.
Katy, od týchto Vianoc sa pieseň Už sa všetci tešíme na Ježiška aj pre mňa bude spájať s tvojim menom. V úlohe virtuálneho Ježiška si obstála na jedničku s miliónom hviezdičiek. ĎAKUJEM :)*

Katy: Až teď si můžu konečně v klidu zasednout k vaším komentářům a odpovědět vám :) I když je nemožné to všechno shrnout do jednoho komentáře. Musela bych to udělat tak fikaně jako Anavi :D :) Já vám mockrát děkuju za tak krásné komentáře, mám díky nim Vánoce ještě krásnější! :) Vážím si každého z vás, ráda tě Cvalku vidím v komentářích, to se neděje často :D
kijivu: Tebe sice vidím v komentářích výjimečně ale vím, že sem zavítáš. A že už jsi taková závislačka, jako my všichni tady, to jsme opravdu rády :D Děkuju, že jsi napsala. Taky ti přeju krásné Vánoce :)
Soňi, Majko, Petro, Martino: Děkuju vám za vaše nadšení, které jste všechny projevili v komentářích :) Soničko, těším se na tvojí návštěvu v budoucnu, i bez té poklony bych tě tu uvítala :) Majko jsem ráda, že se sem vracíš už roky, ty jsi k nám zapadla jako by nic. Tebe jsme tu vždycky postrádali :)
Anavi: Ty jsi nezklamala! Na výjimečnou aktuálku, výjimečné komentáře! :D Jako o spamu se v tvém případě nedá mluvit, ani kdyby jsi tu psala o chlebu s máslem :D :D Tvoje úžasné komentáře se prostě nedají shrnout do pár vět. Cením si, že sis dala práci, aby jsi to všechno okomentovala postupně a do detailu :) Každý komentář si věnovala naší Facuskupině, opravdu jsem nestačila číst :D Knihy se nakonec asi opravdu dočkáme jak to tak vypadá, pokud se ji Facu opravdu rozhodne vydat, v což doufám. Ty už to říkáš léta, vidíš kolik věcí se po tu dobu co tu komentujeme stalo skutečností :) Tvé nadšení z videa je úžasné. Děkuju za takové milé přání a pozvánku do Hollywoodu :D U nějakých tvých poznatků mám pocit, jako kdyby jsi znala můj život :D
Co se týče tvojí spokojenosti se stránkou, ani mě nepřekvapuje protože my máme velmi podobný vkus, musejí se nám líbit stejné věci, počínaje stejným člověkem...Facundem! A pokud tobě vydrží takové nadšení v komentování mě jistě vydrží ve tvoření této stránky! :) Určitě jsem chtěla okomentovat ještě něco z tvých povedených komentářů, možná že se k tomu dostanu ještě později. Prozatím můžu jen a jen děkovat a to vám všem. Opravdu jste mi vašimi komentáři udělali hezčí Vánoce. Protože vaše radost je moje radost. :)

anavi: :DDD Katy, úplne si ma rozosmiala s tou poznámkou o chlebe s maslom. a naozaj sa mi potvrdilo, že keď človek o niečom dokola básní, tak sa to splní. Máme sa na čo tešiť. :DD Potvrdil nám to aj Facu v rozhovore, ktorý si preložila pre Soničku v novej aktuálke. Sny sa plnia, len treba po tom túžiť z celého srdca. Teší ma, že tvoja stránka je stále populárnejšia a je to tu lepšie, ako sme si kedysi priali. A áno, niektoré veci nie sú viditeľné očiam ale srdcu áno. Možno preto máme pocit, akoby sme sa poznali. Stále verím, že sa niekde spolu s Facu stretneme :))

Name:
Web:

Powered by CuteNews