Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Ještě na skok do Cordoby
25.02.17 * 5 názorů
Minulý týden se všechno točilo kolem návštěvy Cordoby, kde Facu odehrál sérii představení "En El Aire" a také navštěvoval různá rádia a televize. Dnes se k tomu ještě na chvíli vrátíme, protože nám chyběl materiál z minulého víkendu, kdy představení ještě pokračovala!

Tak tedy prohlédněte si v galerii fotky ze sobotního představení a následný rozhovor po představení pro Rádio 168:

A ještě neděle 19. února to byl poslední den, co Facu strávil v Cordobě. A opět tento den využil smysluplně. Navštívil svého přítele Manuela Lozana a jeho další rodinné příslušníky z nadace Si, kterou dlouhodobě podporuje.Ranní show de la Maňana v neděli celý Facundův pobyt shrnula. Podívejte se na to:A nějaké ukázky z představení "En El Aire" na závěr Facundova náročného skoro týdne v Cordobě:Po takové smršti rozhovorů, by se hodil nějaký ten překlad. Přináším vám překlad rozhovoru ze čtvrtého dne v Cordobě, který se uskutečnil po skončení představení pro Musa Argentina. Facu v něm mluví o tom, proč se rozhodl jet do Cordoby a odehrát tu další představení, ale také se tu poprvé vyjádří ke smrti svého otce. Čtěte zde.

Tento týden už byl Facu zpátky v Buenos Aires a opět zavítal do divadla. Ovšem jinak, než by se mohlo zdát. Setkal se tu s herečkou Araceli Gonzalez se kterou společně nacvičují hru - Madisonské mosty.
Tento týden měli první veřejnou zkoušku a už je i určena premiéra hry, která se uskuteční již 13. dubna v divadle Paseo La Pla na Avenida Corrientes.

majka528: Katy, děkuji moc za další krásnou akutálku. Jsem zvyklá vstávat každý den brzo, ale v neděli kvůli novinkám o Facu vstávám ještě dříve, abych si mohla v klidu vše přečíst a shlédnout. Jako vždy mě velmi, ale velmi potěší a já mám tím pádem ještě krásnější a příjemnější den. Tato akutálka pokračuje ještě těmi senzačními dny jak byl Facu v Cordobě se svým představením EEA. Už jsem viděla tolik fotek a videí z tohoto představení, že se mi až zdá, že jsem tuto hru viděla celou. Facu tuto hru dotáhl až k dokonalosti, což pěkně vyjádřila i jedna divačka, která v jednom komentáři pod video napsala, že už toto představení viděla vícekrát a pokaždé je zahrané jinak a lépe. Fotky i videa ze hry EEA jsou úžasné a je radost se dívat jak do této hry Facu dává vše až to vypadá, že se rozdává.
Katy, ten rozhovor jsi přeložila nádherně, díky za něj.
Fotky jak navštívil svého kamaráda a jeho blízké jsou krásné, určitě z něho měli všichni velkou radost.
Jsem moc ráda, za fotky ze zkoušky hry Madisonské mosty, protože jsem v týdnu četla nepěkné zvěsti v argentinských novinách /Katy určitě ví o čem píši/. Moc se těším na tuto hru, protože je o velké lásce a Facu postavu Roberta zahraje jak to umí jen on - bude tam excelovat.
Katy, velké DÍKY za tuto aktuálku, jsi zlato - jsem ti za tuto stránku velmi vděčna, už si neumím představit neděli bez ní a hlavně bez vás všech.
Přeji všem krásnou a příjemnou neděli.

Soňa: Už sa blíži mesiac marec a ja už začínam trošku nestíhať. Ešte som sa neprekúsala minulou aktuálkou a už je tu nová. V Cordobe sa Facu určite nenudil. Super fotky z predstavenia, výborné video z rádia. I keď nerozumiem na Facunda sa dá dívať vždy. Hra EEA sa hrá už dosť dlho a stále má veľký úspech. Ja by som na ňu určite išla aj viac krát. Zas len musím vyjadriť ľútosť nad vzdialenosťou Argentíny. Som rada, že Madisonských mostov sa dočkáme už v apríli veľmi sa na ne teším. Dnes môj komentár naozaj len takto v skratke. Moje poďakovanie patrí dnes dvom osôbkam. Katy a Anavi, ďakujem za sprostredkovanie Facundových aktivít a ešte aj s úžasnými prekladmi. Aj keď mi ku šťastiu stačí Facundo v španielčine, s tými prekladmi je to určite zrozumiteľnejšie. Manuel Lozano asi bude chlapík s dredmi a fúzami v šedom tričku. Už boli zopárkrát spolu na roznych akciách. V rozhovore pre rádio je Facu na 100%. Jemu veľmi svedčia také jemnejšie pastelové farby. Hneď vyzerá tak živšie. Módna polícia tentokrát nemá žiadne námietky.Prajem krásny týždeň a teším sa opäť na stretnutie s vami.

anavi: Krása, krása, krása... tak nejak spontánne to zo mňa vyletelo. Veľmi príjemné bolo zapozerať sa do hry EEA. Určite to bolo objatie nielen pre otecka, ale aj pre mňa, nás. Facu exceloval ako vždy a navyše zdarma. Umelec s veľkým srdcom. Divadlo sa mi zdalo tiché a pusté v čase rozhovoru. Diváci už boli určite doma a s Facu tam zostal zrejme len štáb. Katy, nech už boli fotky akokoľvek nádherné, videá zaujímavé a zostrih hry EEA v sekvenciách príťažlivý, ty vieš, že najviac si ma dnes potešila prekladom rozhovoru. Málo slov ale povedané veľa. Tak by som to zhrnula. Tá myšlienka venovať hru na tento úmysel je rovnako nežná a láskavá ako Facundovo srdce. O ockovi sa vyjadril nádherne. Páčila sa mi aj metafora s krídlami na vysvetlenie podmienok, v akých sa žilo kedysi a žije teraz. Každá doba má svoje úskalia a svoje čaro.
Prajem vám všetkým, aby ste v tej našej nachádzali len to čaro. Katy, tebe vyjadrujem hlbokú vďaku za dnešnú aktuálku. :)) Si skvelá!

Katy: Děkuju vám holky moje :) Ať za komentář ve zkratce jako napsala Soňička nebo jako vždy vyčerpávající a shrnutí se vším všudy jako napsala Majka. Každý se tak pěkně čte, jako vy se těšíte na aktuálky, já se následně těším na vaše komentáře :)
Věřím vám, že překlad vás potěšil nejvíc. Musím se přiznat, že tentokrát jsem si s ním udělala radost i já :D Protože se mi hned objasnilo několik věcí a hlavně důvod odjezdu do Cordoby. Čekala jsem, kdo nakousne téma Facundova otce, netrvalo to moc dlouho, ale Facu odpověděl s noblesou sobě vlastní. Na Madisonské mosty se už opravdu těším, ráda se podívám na něco nového :) Tím spíš, že už to bude skoro za měsíc :) Ty zvěsti co se kolem toho točili, o kterých tu Majka psala jsem opravdu zaznamenala. Ale není to nic podloženého a ověřeného vzhledem k tomu, že nakonec ke zkoušení s hlavní herečkou přeci jen došlo a nevypadalo to mezi nimi na žádné problémy, vůbec se o tom ani zmiňovat nechci. Nikdy jsem Facunda za konfliktního nepovažovala, a nepovažuji dodnes, takže vlastně tomu všemu ani nevěřím. Já přináším podložené věci, činnosti, které Facu ve svém životě dělá. Ne pomluvy závistivých lidí. ;)
Užívejte si týdne, těším se na vás o víkendu :)

majka528: Katy, já ty zvěsti také považovala za nesmysl až mě to naštvalo, když jsem to četla. A ještě jsem si říkala, že je to jako všude jinde - úspěch se neodpouští. Považuji Facu za vynikajícího, skromného a úžasného člověka, který má můj obdiv.
Soni, usmívala jsem se při čtení jak jsi napsala, že módní policie nemá námitky. Mě se Facu líbí ve všem.
Anavi, máš pravdu Facu je umělec s velkým srdcem.
Krásné dny přeji všem.

Name:
Web:

Powered by CuteNews