Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
23.12.17 * 28 názorů
Vánoce jsou tady a já jsem tady se slibovanou vánoční aktuálkou. Pohodlně se usaďte a jdeme na to:
Jako každý rok, začínám nejdřív s rekapitulací posledního týdne Facunda. Jak on prožívá Vánoce? Tak jako v loňském roce! Již potřetí se s celou rodinou vydal k moři, kde oslaví i Štědrý den. Nevím, jestli je to opět oblast Carillo, jako v loňském roce. Je to ale víc než pravděpodobné. Tak jako v loni, i tentokrát se s dětmi zúčastnil jedné záchranné akce. Loni vraceli do moře lachtana, letos to bylo naopak z moře vytahovali tuleně, aby ho mohli ošetřit. Můžeme to vidět na videu. A ve fotogalerii se podívejte, jaké fotky s námi Facundo nasdílel:A teď už k Facudárkům, které jsem si pro vás přichystala. Jako první, je to dárek ke čtení. Už mnohokrát se mi potvrdilo, že rozhovory s Facundem čtete velmi rádi. V tom případě doufám, že vás ani dnešní rozhovor nezklame. Sáhla jsem trochu do historie, je to rozhovor pořízený někdy kolem roku 1999, podle toho vypadají také Facundovi odpovědi. Nejen dnešní rozhovory od Facunda jsou tak zajímavé. Věřte mi, že i starší rozhovory mají něco do sebe. A je také možné, že se tam dozvíte i něco, co jste do dnešní doby nevěděli. Zvu vás tedy do sekce rozhovory. Rozhovor se jmenuje "Konec i dobrý začátek".
Když jsme u sekcí, ode dneška se můžete podívat do zbrusu nové! Na konci roku se vždycky snažím, aby se stránka rozšiřovala i jinak, než jen novinkami. To co se shromáždí za ten rok, mě inspiruje vždy k nové sekci. Určitě si vzpomínáte, že skoro v každé sepsané aktuálce, vždy končím nějakým domácím mazlíčkem. Facundo je fotí a natáčí velmi často. Proto jsem se rozhodla tu jeho malou domácí zoo trochu sesumírovat a shromáždit na jedno místo. Račte vstoupit do nové sekce tudy.
I na další věc se podíváte do sekce, sice ne do nové, ale souvisí s Facundovými rozhovory. Letos jsme tu měli pár dalších rozhovorů ze kterých jsem opět vybrala ty nejlepší citáty, které by měli být někde zaznamenané. Najdete je v již existují sekci citáty. Ty nejnovější jsou seřazené nahoře.
Dostáváme se k dalšímu dárku, který potěšení především vaše uši, ale samozřejmě také oči. Všichni víme, že se Facu trochu přesměroval z herectví na hudbu. A ano, měli jsme tu spoustu ukázek na youtube, které byli většinou moc krátké na to, aby si to člověk mohl vychutnat, tak jak by opravdu chtěl. Já vám dnes přináším celý koncert! Je to nesestříhaný koncert z roku 2015, kdy Facu s kapelou TBLO vystoupil v Rusku! Je natáčený jedním z diváků/divaček, ale tak kvalitně, že si ho můžete nerušeně užít, tak jako by jste seděli v publiku! Pohodlně se usaďte, a až si budete chtít odpočinout od programu českých televizních stanic, vyzkoušejte něco argentinského. Stahovat můžete ZDE.
Doma máte jistě všechno už nazdobené, přichystané na svátky. Pokud chcete, můžete mít Facunda ve večerním obleku, také na své ploše. Udělala jsem pro vás dvě tapety na plochu, pokud by jste chtěli svátečně naladit i svůj počítač. Jsou to fotky z kampaně Tsu Cosmeticos, která letos měla také velký úspěch. Záleží jen na vás. Tady jsou:Každoročně jste si zvykli, že dělám speciální video pro všechny mé věrné návštěvníky. Letos to nebude jiné, bude to jiné jen ve výběru telenovely. Není to tentokrát Muněca Brava, ale Sos Mi Vida. Opět vybrané speciální díly, tak aby se trochu hodili na Vánoce. Pro všechny z vás, kteří sem chodíte alespoň jednou za týden, chci říct, že si moc si vážím vaší návštěvy a doufám, že Vás tato stránka bude bavit dál. Jmenovitě ale musím poděkovat všem, kteří mi sem píšou úžasné komentáře a dávají mi sílu do další práce. Děkuju - Anavi, Majko, Soňi, Petro, Petro12, Cvalku, Anko, Martino, Květuš, Iveto, Katko Sovo a vy další, které neznám jménem.Přeji Vám všem nádherné Vánoce. Svátečně se nalaďte, Facundo se totiž umí také svátečně naladit. Podívejte se v galerii. A tedy doufám, že aspoň kousek Vánoc strávíte s Facundem :)majka528: Katy, moc a moc děkuji za takový krásný dárek k vánocům v podobě nádherné aktuálky. Vstávala jsem velmi časně a hned jsem utíkala k pc, abych se zkoukla co jsi nám připravila a wow - krása. Dárky budu rozbalovat postupně a už se na ně moc těším, teď jsem to jen v rychlosti přeletěla, takže delší koment bude později. Katy, DÍKY, DÍKY, jsi zlato a poklad. Přeji ti tak jako všem tady Krásné vánoce a prožijte je v radosti a spokojenosti mezi blízkými.
Hezký Štědrý den přeji všem.

Anka: Wszystkim czytelnikom tej strony, a przede wszystkim jej autorce Katy składam najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam dużo uśmiechu i pięknych chwil spędzonych z rodziną. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam z Polski.
Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok

anavi: Katy, ďakujem za úžasný Facudarček. Ty už určite tušíš, že do jedného komentu sa mi všetky slová chvály nezmestia. Ale skôr ako to všetko zo seba vysypem chcem aj ja celej Facurodine popriať nádherné a požehnané vianočné sviatky, nech láska a harmónia zaplavia vaše domovy. Sľúbené prekvapenie si môžete pozrieť na fóre v téme Veselé Vianoce.

anavi: A teraz už k aktuálke, ktorá je naozaj výnimočná a fantastická. Mám chuť si tie darčeky rozbaľovať postupne, aby som sa každý deň niečim potešila, čo ma však láka najviac je ten rozhovor. Spomínam si, že niektoré z toho obdobia som sama prekladala a je to skvelé presunúť sa do čias, keď sa Facu dostával na scénu telenoviel. 1999 je obdobie Divokého anjela a to už mal za sebou ťažké životné obdobie, z ktorého načerpal veľa múdrosti. Takže moje prvé veľké ďakujem je práve za tento rozhovor. Po prečítaní som späť. :DD

anavi: Katy, mala si pravdu. Opäť som sa dozvedela niečo nové o Facu, ale nejdem vyzrádzať, nech si každý prečíta sám. Úplne si ho viem predstaviť, ako ten rozhovor poskytuje. A dalo by sa vyberať aj do sekcie "citáty". Za jej naplnenie ti posielam moje ďalšie ďakujem. A už sa ponáhľam čítať... Tuším, že dnes pôjdem spať veľmi spokojná. :))

anavi: Ááá, Katy predsa použila perličku aj z aktuálneho rozhovoru. Krásne sa to čítalo, toto je vynikajúca sekcia. Len tak ďalej Katy. Práve ma zaplavil pocit úplnej harmónie. Terapeutické účinky tejto stránky umocňujú to čaro Vianoc. Čo viac by som si mohla priať ako chvíle strávené s rodinkou a na tejto stránke? Aha, chvíle strávené s Facu!!! Stále verím, že to príde. Dovtedy budem ďalej ďakovať Katy, že som v spojení.:DD V poradí tretie poďakovanie je za záchranné video aj fotky z dovolenky. Mám taký pocit, že to bol Facu s rodinkou, ktorí našli vyplaveného zraneného tuleňa a zavolali mu zvieraciu záchranku. Obdivuhodné, že zasiahli aj v týchto dňoch. Facu sa vyznačuje takýmito skutkami. Nádherné. Tie pláže sú tam obrovské a celkom pusté, čo im určite vyhovuje. Aspoň si sviatky užijú ako rodinka.

anavi: Novú sekciu o zvieratách, koncert a video od Katy si nechám na ďalšie dni. Chcem si to šťastie rozložiť a poriadne precítiť. preto moje dnešné posledné ďakujem je za veľmi veselú fotku sviatočne naladeného Facu s Mariou, nápadité. V podstate všetci rodičia na svete sú tak trochu Máriou a Jozefom, lebo darujú svetu bytosti, ktoré potom tvoria tento svet svojimi skutkami. Katy, ty ho tvoríš veľmi pekne. Tapety a pohľadnica sú krásne. Použiť ich na moje prekvapenie bolo pre tentokrát nad moje počítačové zručnosti, ale nápad je to dobrý. Môže to byť niečo ako Vision board (nástenka prianí) a mám skúsenosti, že to funguje.:)) Tak ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie, zatiaľ mašličkou zaviazané Fakudarčeky".
Katy, s radosťou sem chodím a komentujem tieto stránky.

majka528: Já nestíhám, vždy sem si jen vždy na chvíli odskočím a těším se až bude po svátcích a já budu moci v klidu zasednout a vše si důkladně prohlédnout. Zatím to vždy jen přeletím, ale určité věci jsem si už shlédla.
Video ze záchrany tuleně je zajímavé a je vidět, že Facu udělá pro záchranu zvířete co se dá a vede k tomu i své děti. Mihla se tam na chvilku India a ta roste do krásy. Ta pláž mi přijde trochu jiná než jak znám pláže tady z Evropy.
Sekci o zvířátkách jsem si se zájmem prohlédla a i když já osobně bych některé doma nechtěla, ale v podání Facu je to docela jiné. On a celá jeho rodina mají zvířátka rádi a tak se i k nim chovají, jako kdyby to byly členové rodiny.
Citáty mě velmi zajímají, to určitě víte, protože když si něco přečtu co Facu řekl a líbí se mi, tak to hned dávám na forum. Jeho věty jsou jak perly.
Více jsem toho zatím nestihla, ale budu se snažit jak to nejdřív půjde. Moc se těším hlavně na koncert, ten si budu přímo vychutnávat.
Katy, moc a moc děkuji za všechny krásné akutálky, když si je vždy prohlížím tak mám v sobě tolik vděku k tobě, že to nejde vyjádřit ani slovy. Je fakt, že se opakuji a nejsem určitě sama, ale napsat to musím, jinak nevím jak bych ti to dala vědět.
Katy, ještě jednou díky.
Přeji všem pěkné svátky.

majka528: Anavi, ty ses tedy rozjela, ale četlo se všechno moc pěkně. A díky za dáreček na forum, moc jsi mě s ním překvapila.

majka528: Soni, přeji ti vše nejlepší k narozeninám, mnoho zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a hodně strávených chvil tady na této stránce a hlavně mezi námi všemi. Ať je pěkně oslavíš se všemi, které máš ráda.

anavi: Teraz sa priznávam, že na Soničkine narodeniny som zabudla. Našťastie mi to Majka pripomenula. Budem si to musieť zapísať do môjho nádherného diára Srdce ženy 2018, ktorý som dostala pod stromček.
Sonička, prajem ti k narodeninám veľa lásky, zdravia, šťastia a veľa priateľských objatí, medzi nimi aj to Facundove. :))

anavi: Pokračujem v mojom vianočnom seriály o rozbaľovaní Facudarčekov. Ďalším v poradí, za ktorý ďakujem, je video pre Facufanynky. Celkom ma zdržuje, lebo si ho musím pozerať znova a znova a znova. Som ako emotikon s rozžiarenými srdiečkovými očkami. Och katy, ako nás dobre poznáš. Sú tam všetky obľúbené scény, tak nádherne som si zaspomínala. A vôbec sa mi nechce z tejto krabičky von. Ďalšie dve prekvapenia musia počkať,kým sa tohto nenabažím. Ďakujem.

Katy: Čekala jsem, že první komentáře budou od Majky a Anavi. Nepletla jsem se :) Je dobře, že si to rozbaluje po kouskách, holky. Však není kam spěchat, vánoční svátky stále trvají, tak ať to máte na delší dobu.
Ano Anavi, i já jsem se dozvěděla jednu věc nově v jeho rozhovoru, také nebudu prozrazovat, až si to přečtou všichni. Nedalo mi to, nepoužít ten citát z nového rozhovoru. Úplně se s ním totiž ztotožňuji :) O Facundovi se dá říct, že kam vyrazí, tam pomáhá. Pokud on byl ten, kdo zavolal pomoc k tomu zvířeti, tak je to ještě lepší. A nemám pro něj dostatečná slova chvály! Až tak, tě to video zaujalo, Anavi? :) V to jsem ani nedoufala, jsem jedině ráda. Snažila jsem se vybírat trefné scény a samozřejmě i vánoční. A tentokrát pomalejší písnička, asi jste spíš zvyklé na rychlejší. Ale tentokrát se mi to hodilo víc. Jsem ráda, že se líbí :)
Majko, žádný spěch, jak už jsem řekla. Hezky všechno postupně, jsem ráda, že sis aktuálku přečetla a hned mi sem napsala komentář! Nikam ti neuteče, bude tu stále. Je mi jasné, že tebe určitě nejvíc láká ten koncert, já jsem si ho vážně užila, tak jako bych seděla v sále! :) Takže rozbalujte dál, já se během dne snad dostanu na forum, abych se podívala na to, co nám připravila Anavi. Už předem děkuju Anavi :) :D
Jinak Anavi ta vánoční fotka na konci, na té není Maria ale Romina Gaetani, podle mě je to z nátáčení Noche y Dia ;)
Anko, mockrát děkuji za návštěvu. Posílám mnoho pozdravů do Polska, a nádherné Vánoce <3

anavi: AHA, naozaj Katy. Je to Romina. Ale tá podoba s Mariou tu je. To bude tým rozrušením od šťastia, že som si nevšimla taký "detail":DD No v každom prípade zasnežená od šťastia po videu som sa dostala aj do sekcie o zvieratkách. Perfektná ako všetko, čo vymyslíš, Katy. Kliknutím na obrázok som sa dostala aj do fotogalérie, kde som sa rovno preklikala cez všetky fotky aj s Pampou. Tie Facundove psy sú také veľkolepé ako on sám. Nádherne s ním spolupracujú. Katy a nechcela si k Negre vložiť klip, v ktorom vystupuje?Niežeby sa mi táto verzia nepáčila, úžasné sú obidve. Dúfam, že si to nepletiem, ale má aj video s ňou v prírode. Negra má, predpokladám, aj svoj pas. Tá si už veľa pocestovala. A všetky jeho videá so zvieratami sú nádherné. K tým králičkom si pripíš aj tú sliepočku s atraktívnym zostrihom peria. Možno sa potom lepšie presadí, keď sa bude chcieť s nimi najesť.:DD Katy, ďakujem za túto sekciu, ktorá ma rozosmiala aj roznežnela.

majka528: Jsem tu zase jen na skok, nestíhám a nestíhám, ale nedá mi to a když můžu tak sem zajdu. A vidím, že přibylo zase pár komentů, to je tak bezvadné. Já sem tak ráda chodím!!! Jsem zvědavá na rozhovor, ale to vše si nechávám na později.
Katy, také jsem na forum popřála pěkné vánoce.
Přeji všem hezký den a Katy, děkuji za tvou vynikající stránku.

Katy: Já, to chápu Anavi. Splést se může každý. Já jen, aby si to nemyslel každý, tak jsem na to upozornila :D Nechápu, jak se mi tam mohl dostat ten druhý klip k Stand by me, když jsem tam dávala ten s Negrou! Díky za upozornění, už jsem to napravila :)
Facundovo zvířectvo je vždycky vtipné. Vždycky skvěle zakončuje aktuálky, bylo na čase je mít na jednom místě :)
Majko, nespěchej tolik! Asi tě nepotěší, že už je tu aktuálka nová :D Ale aspoň bude co dělat po svátcích! :)

Petra12: Ze aka debatka dievcence....ja vlastne uz ani nemam ohladne facu co napisat vseeetko je tu napisane..rozbalujem to aj ja postupne....dakujem aj ja za aktualku je bozska...a prajem Vam prijemne prezitie sviatkov...

Petra12: A video s naty a facu je wauu....milujem tuto dvojicu najviac ....proste su dokonali v kazdom smere obaja a pasuju k sebe ako puzzle....zo vsetkych hereciek, ktore mal vedla svojho boku je naty to prave orechove... ,,pre mna urcite,,

Katy: Tady, když člověk nepíše první, tak už těžko potom hledá slova k Facundovi, úplně tě chápu Petro :) Jsem ráda, že se aktuálka líbila a hlavně video, že jsem se ti trefila do noty :)

majka528: Dnes velmi časně jsem si otevřela další dárek a je to rozhovor. Kdybych nevěděla, že ten rozhovor je z roku 1999 a pár určitých věcí, které Facu řekl, tak bych si myslela, že ten rozhovor byl udělán nedávno. Jeho věty, co řekl před lety a co řekl teď dávají smysl, hloubku a krásné myšlenky. Jediná věc mě v tom rozhovoru překvapila a udivila a to, že se zajímal o sport taekwondo a že z něho má černý pás. Nepamatuji si, že by se o tomto někdy zmínil, tohle je myslím první a poslední rozhovor, kde o tom mluví. Jinak se Facu za ty roky vůbec nezměnil, jeho názor na přátele je stejný jak před těmi 18 lety a adrenalinové sporty má stále rád.
Katy, děkuji ti za tak krásný dáreček, rozhovory s Facu můžu číst stále a stále mi mají co říci.
V rozbalování budu pokračovat jak to jen půjde.
Mějte se všichni moc a moc pěkně a užívejte si vánoční svátky v klidu, lásce a spokojenosti mezi nejbližšími.
Katy, děěěkuji.

Katy: Je to pravda, Majko. Facundo stále mluví stejným stylem, je jedno kolik mu je. A přesně to je ta věc, kterou jsem se dozvěděla nově. Anavi určitě taky. Podle mě si udělal černý pás, ale potom dal přednost jiným sportům a s taekwondem skončil. Aspoň tak se mi to jeví.
A není zač Majko, není zač :)

anavi: Áno Katy, aj pre mňa to bola nová, prekvapivá informácia. Vôbec si ho pri tomto športe neviem predstaviť. Ale čiernemu opasku sa nečudujem. Čoho sa Facu chytí, to robí na 100 percent a vždy žne úspechy.
Aj keď som teraz tie slová väčšine vyfúkla asi ja, ďalšie komenty som si prečítala s radosťou.

majka528: Anavi, zcela s tebou souhlasím, že co dělá Facu, tak to dělá s plným nasazením a proto jiný pás než černý v tomto sportu mít ani nemohl.
Anavi, vše nejlepší k dnešnímu svátku /přání je i na foru/.

majka528: Tak se mi konečně podařilo všechny dárečky otevřít, některé jsem už okomentovala, ale pokračuji. Video z telenovely SMV je překrásné, už jsem k němu i napsala menší koment, ale přidávám další. Scénky jsou výborné, oba dva herci vynikající a nejvíce se mi líbí scénka ve vyhřívaném bazénu, je to velmi něžné a hlavně krásné. A k tomu i výborný song. Katy, bravo.
Fotky na tapety obě dvě jsou krásné, Facu na nich je sexy jako nikdy. Pokoušela jsem se dát první fotku na obrazovku, ale i když jsem to dělala dle návodu tak to bylo nad moje technické chápání. Není všem dnům konec, já se jen tak nevzdám a budu v tom pokračovat.
Fotka, kde je Facu s Rominou je pěkná, moc mu to sluší. Díky za přání k vánocům, Facu.
Už je po svátcích a po všech návštěvách a výletech a tak už budu mít čas a pohodu, protože mi zbývá otevřít další krásný dárek a to koncert v Moskvě. Už jsem si ho stáhla a jak budu doma nikým nerušena tak se na něho s radostí, s potěšením podívám a hlavně vychutnám.
Katy, děkuji za takové úžasné dárky, patří mezi nejhezčí dárky jaké jsem dostala a vánoce jsou tímto mnohem krásnější.
Přeji všem hezké dny.

anavi: Majka, ďakujem za prianie, veľmi ma potešilo aj prekvapilo. Tak to mám dočinenia s ozajstnou detektívkou :)) Ako rýchlo si zareagovala na novú informáciu. A chcela som si dnes pustiť ten koncert, ale mala som dom plný hostí, tak asi až zajtra. Ale už sa teším, ako vyložím nohy a ponorím sa do moskovskej atmosféry.

Katy: V první chvíli mě ten černý pás opravdu překvapil, ale pak jsem si řekla: "Je to sport, Facundo sport miluje" tak proč by nemohl vynikat i v tomto sportu, že? :)
Majko, ty jsi okomentovala video úplně první na youtube. Moc mě tvůj komentář potěšil :)
Pokud si opravdu některá z vás chcete tapetu nastavit, není nic jednoduššího. Uložte si obrázek do počítače, klikněte potom na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost - nastavit jako tapetu plochy ;) Toť všechno. Potom by se to dalo ještě trochu upravit, to jen pokud by jste ho nechtěli mít na celé ploše, ale jen třeba uprostřed. Kdyby jste to některá tak chtěli, tak řekněte poradím vám ;) A pokud tedy ještě nemáte shlédnutý koncert, příjemné dívání :)

majka528: Katy, děkuji za nápovědu, mám nádhernou tapetu přes celou obrazovku. Dalo mi to trochu práce než jsem na to přišla, ale povedlo se a teď se nemůžu vynadívat - krásné a úžasné. Díky moc.

Katy: Jej, to jsem ráda, že si ji někdo opravdu nakonec dal :) Jsem moc ráda, že se líbí, není zač :-*

Name:
Web:

Powered by CuteNews