Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2018
Podle předpokladu si Facundo nenechal ujít obvyklou výroční večeři nadace Fundaleu, která se konala v pondělí 17. září v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Facu je velvyslanec této nadace, je tedy samozřejmostí, že nebude chybět na žádné významné akci této nadace.
Pro ty z vás, kteří si ještě nepamatují čím se tato nadace zabývá, to zopakuji. Fundaleu se zabývá vyšetřováním a léčbou krevních onkologických onemocnění. Na různé výzkumy potřebuje nadace určité množství peněz, proto každý rok pořádá tyto výroční večeře, aby získala dostatečné množství finančních prostředků na další výzkumy.
Pozváno je vždy velké množství známých osobností z různých odvětví. Přičemž někteří z nich, tak jako například Facundo, během večera obsluhují ostatní hosty.
Facundo se tento rok na tuto akci dostavil bez doprovodu, a to z jednoho prostého důvodu. Pokud si vzpomínáte minulý víkend odjel s rodinou na dovolenou do zimního střediska Chapelco. Maria s dětmi tam zůstala do tohoto pátku 21. září a Facundo si jen odskočil na tuto akci a vrátil se zpátky za nimi. Odjeli tedy na celý týden.
K dovolené se ještě dostanu, ale ještě předtím mám pro vás celkem velké množství fotek z tohoto večera, které jako vždy najdete v galerii. A celé shrnutí tohoto večera zakončím slovy Facunda, které napsal na svůj instagram:

"Včera se konala charitativní akce Famosos por la Vida, která shromáždila spoustu peněz pro nadaci, která má za cíle: výzkum, vzdělávání a léčbu rakoviny krve. Mnozí umělci, sportovci, novináři, podnikatelé, módní návrháři a dokonce i politici se převlékají za číšníky a ovládnou plné stoly lidí, kteří mají touhu a možnost podílet se na této akci, stejně tak se podílet na loterii, hrách a aukcích. Andrea Frigerio a Guillermo Andino vynikajícím způsobem tuto akci vedli a zajistili, že objem získaných prostředků přečkal naše očekávání. Děkuji každému z hostů, sponzorů, pořadatelů, dobrovolníkům a všem zaměstnancům Alvear Palace, kde jsou všichni ochotni pomoci bez ohledu na obtíže, která má naše země. Rakovina si nebere dovolenou ani přestávky, nerozlišuje mezi pohlavím a věkem. Proto je dobré přijet každý rok a vidět ty lidí, kteří pracují, studují, vzdělávají se o tom jak léčit tyto nemoci každý den. Jsem velmi hrdý na to, že jsem nadšeným zastáncem této instituce."Už jsem tedy naznačila, že Facundova dovolená s celou rodinou v Chapelcu pokračovala i tento týden. Máme tedy doplněnou fotogalerii o 14 nových fotek. Facu se jako vždy věnoval lyžování a snowbordu, ale to není všechno. I na dovolené si udělal čas, aby podpořil dobrou věc. Tentokrát spolu s Mariou. Společně se přidali k nadaci #JuntosAlTeta jejíž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o včasném odhalení rakoviny prsu. V Chapelcu se k této nadaci přidalo celkem 250 lidí a společně vytvořili symbol této nadace - tvar stuhy. Na fotky se podívejte v galerii. A přidávám i video této nadace:A nakonec. Pamatujete si na můj slib z minulého týdne? Slibovala jsem vám přeložený rozhovor z pobytu v Uruguayi, který Facundo absolvoval minulý týden. A samozřejmě slib jsem dodržela, rozhovor se jmenuje "Nejvíc ze všeho se mi líbí vyprávět příběhy" a najdete ho v sekci rozhovory.

22.09.18 * 12 názorů


majka528: Wow, Katy, to je nádherná a obsažná aktuálka. S velkou radostí jsem si ji hned brzo zrána v rychlosti zkoukla a už se těším na chvíle, kdy si to budu vše moci prohlédnout a přečíst v klidu. Facu na Fundaleu byl úžasný, strašně sexy a ten černý oblek mu velmi slušel - nádhera. Teď se dám do nedělní činnosti a půjde mi určitě rychle od ruky.
Katy, díky za tak nádherné fotky a celou aktuálku. Hned se mi vše bude dělat radostněji a lépe.
Přeji všem hezkou neděli.
anavi: Katy, ďakujem za fotky z Fundaleu, kde som si mohla pozrieť opäť Facu nahodeného do gala. A ten pohľad sa mi veru páči. Ale ešte väčšiu radosť mi urobil nový rozhovor. Obdivujem ťa, že si to pri tom zhone (čo si spomínala) stihla. Video a fotky z Chapelca ma tiež zaujali. Len sa mi niekedy zdá, že sú Facu a Maria poriadne otužilí. Veľmi sa mi páči ich spoločná rodinná fotka. A vysoko oceňujem, že somsi tu mohla pozrieť prehľad ďalšieho facundovho týždňa, je to pre mňa také pohodlné. Ďakujem ešte raz Katy.
majka528: V neděli ráno jsem si plánovala, že se odpoledne budu důkladně věnovat novinkám na této stránce, ale nějak se mi to zvrtlo, zkomplikovalo a já se dostala k počítači až dnes - za dva dny. Katy, moc ti děkuji za tak nádhernou aktuálku. Fotky z Fundaleu jsou moc pěkné a Facu úžasný. Pro Facu je to určitě čest být na té večeři, proto letěl i tolik km, aby se jí zúčastnil. Ví o čem je to, protože sám to zažil a teď se snaží to vše vrátit. Moc si ho za to vážím, protože vím co to je mít někoho těžce nemocného ať je to v rodině nebo známý. Tuto solidaritu prokázal i s Marií na dovolené, když se zúčastnili vytvoření symbolu nadace na hoře Teta, aby zvýšili povědomí u veřejnosti o včasném odhalení rakoviny prsu. Patří jim za to DÍK.
Fotky z dovolené jsou moc pěkné, děti mají moc šikovné, určitě budou nadaní, šikovní a milí po rodičích.
A jako třešnička na dortu je tady rozhovor, za který Katy velmi děkuji, že sis dala tu práci a přeložila. Já se dívala na video, kde Facu měl ten rozhovor, ale stačí špatné přeložení pár slov od překladače a hned to dává jiný význam a já v tom měla zmatek. Rozhovor se krásně četl, jako všechny rozhovory, které Facu dává.
Anavi, jsem ráda, že jsi tu byla.
Katy, děkuji moc.
majka528: Ještě jsem chtěla napsat, že příroda v Chapelcu byla překrásná.
Soňa: Tak tomuto hovorím návrat v pravú chvíľu. Som rada, že som už doma, pri mojej najobľúbenejšej činnosti. Fantastická aktuálka, vlastne ako aj všetky ostatné od Katy. Ale Fundaleu je predzvesťou, že sa Facu objaví v obleku, ktorý mu tak veľmi pristane. A opäť nesklamal, dokonalý elegán, s tým svojím prekrásnym náramkom. Tohto roku vytiahol dokonca i hodinky, ktoré som si u neho všimla prvý raz. Možno sa mýlim, ale ja som doteraz hodinky na Facundovej ruke nevidela. Páči sa mi,že i napriek Fundaleu ostala Mária s deťmi, aby sa im venovala. Že sa Facundo tejto akcie zúčastnil je zrejmé, veď je tvárou Fundalea a bez jeho prítomnosti, by sa snáď táto charitatívna akcia ani nemohla konať. Ešte sa musím vrátiť k predošlej aktuálke. Fantastické vystúpenie Facunda. Naozaj ma tá jeho pieseň, ktorú svojho času naspievali s Rominou dojala. Bolo to také precítené vystúpenie a myslím si, že aj publikum toto vystúpenie veľmi ocenilo. Fantastický hudobný prejav Facunda jeho krásny chrapľavý hlas, proste niečo úžasné. Má úplne iný hlasový prejav, ako v mladosti, keď túto pieseň naspieval s Rominou. Viac sa mi páči tento jeho chrapľavý spev. K nemu to jednoducho ide. Viac dnes toho nestíham, kufor položený na chodbe a ja už sedím za počítačom, aby som si aspoň v rýchlosti pozrela to, na čo som sa už tri týždne tešila. Dovolenky sú krásna vec, ale ešte krajší je príchod domov, keď viem, že ma tam čaká takéto fantastické potešenie. Katy, ďakujem, že si mi pripravila takýto privítací darček, ktorý budem s nedočkavosťou rozbalovať celý týždeň.Už mi tieto aktuálky a samozrejme i komentáre od dievčat chýbali. Som rada, že som tu opäť s vami.
majka528: Soni,, ráda tě tu vidím, vítej z dovolené.
Mě také udivil Facu s těmi hodinkami, ale zjistila jsem při hledání na googlu, že to byl sponzorský dar od jedné hodinářské firmy a obsluhující - mezi nimi Facu - to měli propagovat.
Mějte se fajn.
Soňa: Majka, aj mňa to hneď napadlo,že hodinky dostal na Fundaleu. Fakt, si nepamätám, že by Facu nosil hodinky. A ďakujem za privítanie.
Soňa: Majka, kedže som tu nebola v termíne tvojich menín, želám ti dodatočne všetko dobré, zdravie a veľa radosti z aktuálok
majka528: Soni, děkuji za přání, jsi moc hodná a moc jsi mě tím potěšila. A to víš, nejvíc radosti mám vždy tady s Facu a s vámi.
Soňa: Plne s tebou súhlasím Majka, aj ja mám veľké potešenie z tejto stránky a samozrejme i z vašich komentov. Veď som sa aj veľmi tešila domov a to hlavne pri predstave, že sa konečne stretnem s Facu a s vami......
Katy: Hlásím se ve čtvrtek, pokrok od minulého týdne! :D A nestáčím zírat na svítící desítku! A vidím tu Soničku! Vítej zpět! Doufám, že odpočatá, nabitá a připravená sjíždět jednu aktuálku za druhou. Čekala jsem tě až u nejnovější aktuálky tenhle víkend. Příjemné překvapení :) A hned jsi dorazila na Facunda v obleku, ty jsi to tak plánovala, ne? :D
Vidím, že nemusím doplňovat ani otázky, Majka to vždycky vezme za mě. Je skvělé tě tu mít, Majko. Anavi tě pojmenovala správně, Majka - detektivka. Tohle spojení už ti prostě zůstane :D :)
A hned se ti musím omluvit, Majko. Jsem teď v jednom fofru a tvůj svátek jsem úplně zazdila :( Což mě strašně moc mrzí, a zpětně ti přeju hlavně hodně zdravíčka, protože to je nejpotřebnější! :-* Ale tvé narozeniny nepropásnu ani v nejmenším! Už je co si nachystané! :)
No, a k Facundovi. Co ještě bych tak dodala? :D Ani nevím, oblek mu vážně neskutečně sekne, jsem ráda, že se zúčastnil, i když jsem ani na chvíli nepochybovala o tom, že by se nezúčastnil. A už teď se těším na videa z hudebního festivalu! Po tom výkonu na koncertě pro Rominu se na to hrozně těším! :)
Rozhovoru si užívejte, plním vaše přání. Na začátku roku jste si odhlasovali, co tu chcete mít nejčastěji. Rozhovory to vyhrály. O kulatém výročí se musejí sny plnit! :)
majka528: Katy, děkuji za přání, ale nic se nestalo a vůbec se nemusíš kvůli tomu omlouvat, protože od tebe mám každý týden dárek ve formě nové aktuálky a někdy i v týdnu. A tento dárek je vždy pro mě ten nejhezčí,ze kterého mám vždy velkou radost a vždy mě potěší a hlavně rozradostní celý den a pak i další dny.
Já se také moc těším na videa z hudebního festivalu, bude to zase krásný zážitek vidět Facu zpívat. Na tom večeru věnovaný Romině zpíval famózně. Rozhovor jsem si užila a řekl v něm krásné věty.
Katy, děkuji.
Name:
Web:

Powered by CuteNews