Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Martin Fierro 2015
15.06.15 * 24 názorů
Speciální aktuálka o cenách Martin Fierro je tady! Pokud jste se těšili na nové videa a spoustu fotek ze včerejšího předávání těchto cen, musím vás zklamat. Facundo se celého večera nakonec neúčastnil tak jako tomu bylo v minulém roce kdy byl nominován za svou roli v seriálu "Farsantes". A nakonec v kategorii "Herec v situační telekomedii" svou nominaci neproměnil! V této kategorii si nakonec odnesl cenu - Juan Minujín za svou roli v telenovele Viudas e Hijos del Rock and Roll.
Další jména která bych vám zmínila a co mají něco společného s Facundem je třeba Carla Peterson která vyhrála za svou roli v telenovele Guapas - s Facu si zahrála v SMV (Constanzu) nebo Julieta Diaz která vyhrála jako nejlepší herečka - s Facu si zahrála v telenovele Cuando me Sonreis. Pokud by měl někdo zájem o všechny výsledky ve všem kategorií pak si to může přečíst ZDE.

Má-li někdo zájem, celý večer si můžete prohlédnout na tomto videu, Facundova kategorie je v čase 1 hodina a 11 minut.Připomínám, že Facu cenu Martin Fierro za svou kariéru získal celkem 4x. Za kterou telenovelu to bylo a za jaké další telenovely byl nominovám si můžete prohlédnout v nové sekci kterou jsem pro vás speciálně připravila pro tuto aktuálku.majka528: Katy, zase ti skládám dík za aktuálku z MF. Bylo mi líto, že se toho Facu nezúčastnil, už jsem ho dlouho neviděla na takovéto akci, naposledy vloni při 20.let společnosti Pol-ka. Je z toho vidět, že je mu to asi jedno jestli vyhraje nebo nevyhraje, ale já mu držela palce, aby vyhrál a asi jsem v to i doufala. Ale včera ráno při čtení aktuálky jsem si uvědomila, že se to nemusí povést, protože se tam hodně natáčí seriálů a je tam hodně i výborných herců. Stejně je Facu dobrý, protože za každou roli je nominován a čtyřikrát tu cenu získal a tím dokázal, že je to výborný herec. Na to video jsem se podívala, ale jen na tu nominaci herců, kdyby tam byl Facu tak bych to shlédla celé. Ještě jednou velké díky a to za to, že jsi byla tak akční a hned jsi to tu zveřejnila, jsi skvělá!!!

Petra: Ahoj Katy, i já jsem se těšila na mimořádnou aktuálku. Škoda, že Facu cenu nezískal. Souhlasím s názorem Majky, že konkurence je veliká. Facu je výborný herec. Za každou roli je nominován, to svědčí o jeho mimořádných hereckých kvalitách. Díky za přehlednou tabulku nominací a cen. Už teď se těším na další aktuálku.

majka528: Petro, vítej mezi nás -fanoušky. Katy se o nás pěkně stará, že sem dává výborné aktuálky. Je prostě skvělá.

anavi: Katy, naozaj vysoko oceňujem, že si nám pripravila túto výnimočnú aktuálku. Ďakujem za všetky výsledky aj video. Facundovi by som už priala, aby po dlhšej dobe opäť vyhral. Ale konkurencia je naozaj veľká a ja neviem, či túto cenu niekto získal viac ako 4x. Ešte chcem veľmi pochváliť novú sekciu "ocenenia". Opäť vynikajúci nápad, facu má slušnú zbierku.
To, že sa Facu udeľovania nezúčastnil mi pripomenulo jednu scénu z DA, kde sa Ivo nezúčastnil udeľovania ceny "Podnikateľ roka". Mili to odôvodnil slovami, že podobné ocenenia podporujú ľudskú márnivosť.

Katy: Petro vítám tě i v komentech :) Jsem ráda že tu vidím novou osobu která si aktuálky užívá :) Strašně ráda tu uvidím jakýkoliv tvůj komentář :)
Holky nemáte mi zač děkovat protože tahle aktuálka toho zase tak moc nenabídla, sama jsem si myslela že budu psát buď o jeho účasti nebo o výhře ale bohužel ani jedno se nepoštěstilo. Snažila jsem se to napravit aspoň novou sekcí kterou ještě o nějaké ceny samozřejmě doplním :) Nemáte mi za co děkovat že to byla speciální aktuálka, vždycky když budu mít čas a bude se kolem Facunda dít něco mimořádného co si zaslouží mimořádnou aktuálku tak ji udělám ;)
Anavi: Myslím že tu scénu z DA Facu nemusel moc hrát, on je velice skromný a nepotrpí si na žádných cenách nebo slávách, radši tráví čas se svou rodinou když může, takže jeho neúčast mě ani tak nepřekvapila :)

Soňa: KatyTebe sa naozaj nedá nepoďakovať. Facundo si asi naozaj nepotrpí na tieto holywodské okázalosti. O to, mi je však sympatickejšie, že sa zúčastňuje rôznych charitatívnych podujatí, ktoré majú podľa neho hlbší zmysel a dokážu ľuďom pomôcť. Cenním si toho, že si sa aj túto aktuálku v podstate bez Facundovej prítomnosti tak stopercentne pripravila. V kútiku duše som smutná, že sa nezúčastnil a hlavne, že nevyhral MF, ale určite mal pre svoju neúčasť pádne dôvody. Takže tešme sa na nové aktuálky a akcie s Facundovou
prítomnosťou. Verím, že ich bude ešte veľa, veľa....

Soňa: Ja opäť opravujem: Cenním si toho, že si aj túto aktuálku,v podstate bez Facundovej príotmnosti tak stopercentne pripravila.

Petra: Katy a Majko,
moc mě potěšilo, že mě tu vítáte. Určitě to není můj poslední komentář. Neslibuji, že budu psát pravidelně, ale zůstanu věrná. Tyto stránky už se staly součástí mého života.

Soňa: Máš pravdu Petra, že táto stránka sa naozaj stala súčasťou aj môjho života. Fakt si už vôbec neviem predstaviť jeden týždeň bez nej. Katy je skvelá, že to pre nás robí a tak pravidelne a pútavo.....

majka528: Soni, máš pravdu, já si také už neumím představit týden bez této stránky. Jsem moc ráda, že jsem ji našla.
Petro, není zač, byla jsem na tom stejně jako ty vloni.
A Katy, tobě velké díky za to vše.

majka528: Petro, a Anavi také tě tu přivítala, ale vlevo jak jsi napsala první zprávu. Sešly jsme se tu docela bezva parta.

anavi: Soni, stotožňujem sa s každým jedným tvojim slovom v komentoch. napísala si to veľmi pekne a výstižne. Majka aj s tebou súhlasím, je tu naozaj skvelá partia. Ja sa už pokladám za starý inventár, ale teraz ma to veľmi teší, keď si mám s kým vymeniť názory, okrem Katy samozrejme. Tá tu bola vždy a vždy rovnako skvelá. tak vám všetkým ďakujem, že ste jej to tu tak roztočili s komentami.

Katy: Ani nevíte jakou mám radost když to tady všechno čtu :) V posledních týdnech se to tu opravdu rozjelo, zajímalo by mě čím to je :D Vůbec co se rozjela od ledna tato "nová" stránka mám od vás neskutečně skvělou zpětnou vazbu :) A velice si jí cením, práce se pak dělá dvakrát tak lépe :) Děkuju vám všem :-*

majka528: Katy, je to určitě tvou novou stránkou, že se to tak rozjelo, je perfektní. I když musím napsat, že i ta loňská stránka co zmizela se mi moc líbila. Takže Katy, díky. Jsem ráda za všechny ty komentáře. Souhlasím s Anavi, i mě těší, že si mám s kým vyměnit názory. Děkuji všem.

anavi: Katy: aj ja si myslím, že to bude tou novou stránkou a možno aj upútavkou, aj keď vieš, že mne sa páčili absolútne všetky verzie tvojej stránky. A ďakujem za všetku vynaloženú prácu.
Majka: odkedy si tu ty, je to tiež živšie, takže ďakujem aj tebe.

majka528: Anavi, děkuji.

majka528: Podle mého názoru největší zásluhu má na tom Katy, že vytvořila tak bezvadnou, úžasnou a perfektní stránku, za kterou jí patří určitě od nás všech velké díky.

Soňa: Máš stopercentnú pravdu Majka. Katy patrí naozaj veľké ĎAKUJEME.....

Petra: Zdravím samozřejmě i tebe Anavi a ostatní holky co jsem píšou tak krásné komentáře:)

Petra: Katy,jsem opravdu moc ráda, že tyto stránky připravuješ s takovou láskou a pečlivostí:) Neumím španělsky a dokud jsem neobjevila tyto úžasné stránky, tak jsem hledala informace pomocí Google překladače. Překlad byl plný nesmyslných vět. O to víc si cením práce, co pro nás Katy děláš. Moc děkuji. Už teď se těším na zítřejší novinky:)

Katy: Koukám že se tu všichni předháníme v děkování :D Každému patří děkuju, každému za něco jiného ale důležitého :) Společně jsme tým který tvoří tyhle stránky, to je bez debat :)
Petro: Opravdu s radostí, jeden z důvodů proč jsem se rozhodla pro českou stránku o něm protože nikde nic nového českého nebylo musela jsem se toho chopit aby byli i čeští a samozřejmě slovenští fanoušci taky informováni ;)
Kdo by to byl řekl že nejdiskutovanější aktuálka bude ta kde o Facu není nic nového :D Na tu zítřejší se určitě máte na co těšit :)

anavi: Áno Katy, je to paradox, ale skvelé zároveň. Máš tu už 21 komentov, s mojim 22, to je myslím rekord :DD

majka528: Aspoň jsme si spolu všichni pěkně "pokecali". Katy, a všimla jsem si, že se zvedla i návštěvnost tvé stránky, tak vidíš, je vidět, že tato stránka je bezvadná, díky za to, Katy.

Katy: Ano je to opravdu rekord, první aktuálka této stránky měla 17 komentářů, tam jsem to i chápala ale jak řikám v posledních týdnech je tu živo a opravdu mě to překvapuje! A přesně jak řikáš majko návštěvnost je skvělá teď je tu každý den kolem 60 lidí :) Samozřejmě jsem ráda že se o Facunda zajímá tolik lidí ale stálice jsou stálice :) :D

Name:
Web:

Powered by CuteNews