Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
22.12.19 * 25 názorů
Vítám vás opět po roce u speciální vánoční aktuálky! Pevně doufám, že jste si na Facunda udělali čas i tuto neděli a kousek čtvrtého adventu strávíte s námi.
Ještě než začneme "rozbalovat" speciální virtuální dárky, které jsem si pro vás připravila. Jako vždy se pojďme podívat, jak vypadal Facundův uplynulý týden:

Nikoho asi nepřekvapí, že rodina Arana se stále nachází v Kostarice, a nadále si užívá slunce, moře a zdejší přírody. Důkazem toho jsou nové fotky, které nám Facundo celý týden hojně přidává na svůj instagram. Jsou to momentky celé rodiny, pár zvířat, ale také nepostradatelná fotka s vlajkou Donar Sangre, Salva Vidas. Celá rodina vypadá, že si dovolenou náramně užívá, a jelikož má Facundo závazky až od 26. prosince, není vyloučeno, že zde stráví i Vánoce.I v Argentině slaví Vánoce, tak by tady nemělo chybět ani nějaké to vánoční video. Společnost Telefe zveřejnila krátké spoty s různými osobnostmi nazvané #MiRitual. Jde o videa, kde slavné osobnosti říkají, jaké tradice na svátky dodržují. Ptáte se na tu Facundovu? Jeho tradice je shromáždit celou rodinu, sednout si spolu, pozorovat noční oblohu a čekat na půlnoc. Podívejte se na video:To by bylo z novinek pro tento týden vše. A teď už můžeme jít rozbalovat a objevovat nové věci, které tu na vás čekají. Jistě si vzpomínáte, že hlavní náplní letošního roku bylo pro Facunda divadelní představení Milostné dopisy, které trvalo dlouhých 10 měsíců. Pojďme si tedy ještě jednou připomenout toto představení v podobě nově přeloženého rozhovoru. I v podobě nové sekce!
Rozhovor je z letošního června, a je v něm opravdu poznat Facundova láska k divadlu samotnému, i k tomuto představení. Rozhovor se jmenuje Facundo Arana: Láska je něco, co nevychází z módy. Kdyby jste si hru potřebovali oživit úplně. Můžete tak učinit v nové sekci, která patří tomuto představení. Máme v ní shrnuté potřebné informace o hře, doplněné fotkami a také videa. Račte vstoupit.

Od rozhovorů je to jen krůček k citátům. Určitě, tak jako já, tak i vy objevíte v každém jeho rozhovoru nějakou tu perlu, která by se měla zaznamenat. Ty nejlepší perličky z letošního roku, nebo-li nejlepší citáty, které letos v rozhovorech řekl, jsem opět shromáždila do naší sekce.

Tím, jsme si připomněli divadlo. Ale, pojďme vzpomínat dále. Čeká na vás další nová sekce! Tentokrát jsem vám přehledně uspořádala 14-ti denní dobrodružství po Novém Zélandu a Austrálii. Máme tam mnohem ucelenější informace, než jaké byli v aktuálkách, máme tam podrobný výpis míst, které s jistotou vím, že navštívili a některé dny máme doplněné o videa. Nahlédněte tedy do nové cestovatelské sekce.

Pevně doufám, že za okny vám leží sníh a pokud možno v krbu (alespoň v tom digitálním) vám plápolá oheň. Připusťme, že s těmito dvěma věcmi jsou Vánoce o trošičku hezčí. Ovšem, pokud vám chybí obě věci, nezoufejte. Digitálně je mít můžete! Jistě vás zchladí pohled na horskou scénu ze Sos Mi vida, kdy si Facundo s Nataliou vyrazili na hory. A následně vás zahřeje krbová scéna z té samé telenovely. Jak? Pomocí gifů! Nemusíte klikat, nemusíte posouvat, stačí se dívat:
A když tu máme gify, nesmí chybět ani avatary a nové bannery. Opět jsem sáhla na "chladivé fotky". A znovu připomínám, pokud by jste nevěděli, kde tyto sety uplatnit. Naše fórum je pro vás stále otevřené. Stačí rychlá a jednorázová registrace, a můžeme se pustit do společných pokeců, her a spoustu dalšího tlachání o jednom speciálním Argentinci.
Poslední virtuální dárky se týkají vzhledu této stránky, a jistě jste si jich všimli hned, jak jste sem přišli. Chtěla jsem, aby nám to vánočně vypadalo i přímo na stránce, a to nejen vánoční aktuálkou. Proto si ode dneška až do Nového roku můžete užít zasněženého záhlaví této stránky, kde by se vám měli tiše snášet vločky sněhu.
A pokud, by se vám chtělo v tuto dobu poslouchat i něco jiného než koledy. Ode dneška můžete. V pravém sloupci máme k dispozici Facundovo první CD - Salir a Tocar. Stačí se přihlásit do aplikace Spotify (kterou předpokládám, většina z vás má), a vánoční aktuálku si můžete vychutnat i s muzikou.

A to by bylo už opravdu vše. Ať jste si virtuální dárky rozbalili najednou, nebo si otevřete každý den jeden, pevně doufám, že každý si našel alespoň jednu věc, která ho na Facundovi baví a nebo ji tu dodnes postrádal. Teď už mi nezbývá než Vám popřát nádherné Vánoce, užívejte si, relaxujte, hodujte, ale 29. prosince se mi vraťte protože na Vás bude čekat další speciální aktuálka - a to silvestrovská.

Veselé Vánoce :)

majka528: Katy, nádherná, krásná, fantastická vánoční akutálka, za kterou ti moc a moc děkuji. Je toho tolik a tak to dopadne u mě jak napsala Anavi, že budu si rozbalovat dárečky postupně. Jenom jsem to rychlostí shlédla, ale na to je potřeba čas a klid. Jsk píšeš, že je k dispozici první CD, tak to víš, já zrovna tu aplikaci nemám, ale zapracuji na tom.
Katy, DĚKUJI, DĚKUJI a přeji tobě a všem pěkné vánoce a hlavně mnoho štěstí a zdraví. A hodně akutálek a našich komentů, které jsou náš dík za tvůrčí, vynikající a fantastickou práci Katy.
Nádhera, skvostné, vynikající, perfektní, fantastické ...

anavi: No čo vám poviem dievčatá, nevydržala som to. :DD Mám doma takú príjemnú vianočnú atmosféru, že sa priam pýtal takýto darček. Ale pomyslela som si, že si pozriem len trošku, pár riadkov a to najdôležitejšie si nechám na štedrý deň, ale nedalo sa. Hltala som riadok za riadkom až do posledného písmena. A stále mi zostáva veľa vecí na potešenie v ostatné dni. Už aspoň viem, čo ma čaká a postupne porozbaľujem nové sekcie, fotky a videá.
Katy, megaobrovské a ešte väčšie ďakujem za vianočnú aktuálku. Tie snehové vločky ma veľmi potešili, taká drobnosť ale atmosféru vykúzlili nádhernú.
Ku komentom sa ešte postupne vrátim. Nech vás láska objíma, pokoj ovláda a radosť zo života napĺňa.:)*

majka528: Potřebovala jsem si na chvíli odpočinout a kde jinde bych nabrala tolik sil a energie než u této stránky a u Facu. Je pravda, že jsem ji neshlédla ještě celou, sekce o citátech, o výletě a rozhovor si nechávám až budu mít doma klid a už se na to těším, protože mi to nedalo a musela jsem do nich nahlédnout. Katy, odvedla jsi vynikající práci, moc ti za to vše děkuji s velkou poklonou, je to vše fantastické, nádherné. Gify jsou vynikající a je to krása se na ně dívat, je to velmi něžné a romantické. Sněhové vločky mi trochu připomněly, že je už zima, ale mě za okny prší, ale to nevadí.
Katy, děkuji, děkuji, děkuji.
Přeji všem hezké vánoce a máte ode mě malé přání i na foru. Hezké dny a jsem tu s vámi se všemi moc ráda.

Soňa: Tiché, kľudné skoré vianočné ráno, najvhodnejší čas otvoriť si fantastický vianočný darček od Katy. Že darček, nie darček, ale kopa krásnych darov. Naozaj všetky aktuálky sú pre mňa dar, ale tieto vianočné vždy vnímam tak akosi citlivejšie. To asi robí ten duch Vianoc. Aktuálku nie je možné pozrieť naraz, takže to bude na etapy. Ale to mi vôbec nevadí, Aspoň budem dlhšie v spoločnosti fantastického, obetavého, charizmatického a hlavne ľudského človeka. Takýmto človekom Facundo pre mňa je. Katy, Majka, Anavi a samozrejme i Facu, prežite tieto úžasné sviatočné dni i so svojími blízkymi v pohode, kľude a hlavne spolu. Je predsa krásne sadnúť si k štedrovečernému stolu s tými, ktorých máme najradšej. Katy veľká vďaka, za krásny vianočný dar. Bude dlho, dlho rezonovať v mojej mysli i srdci. Ešte raz, šťastné a veslé Vianoce.

majka528: Soni, jestli mě neklame paměť, tak si myslím, že slavíš v tyto dny narozeniny. Tak ti přeji všechno nej, nej, nejlepší, mnoho štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a hlavně hodně chvil strávených tady s námi a Facu. Pěkně si je užij.

Soňa: Ďakujem veľmi pekne Majka. Ja som bola taký vianočný darček....

anavi: Prvá vianočná krabička rozbalená a ja sa cítim nakazená hrejivou a harmonickou atmosférou z Kostariky. Pripomenulo mi to všetky krásne chvíle strávené v náručí mora. Zaujala ma fotka, kde je Maria pri "chatrčke", o ktorú sú opreté surfy. Čo ma vedie k domnienke, že pláž, na ktorú chodia je skôr divoká ako civilizovaná. Facu si často vyberá nedotknuté miesta na relax a v tomto máme rovnaký vkus.
Katy, ďakujem srdečne za tieto chvíle relaxačné.

anavi: Obsah druhej vianočnej krabičky na mňa zapôsobil priam magicky. Pre mňa bol tento darček veľmi intímny a cením si, že sa s rituálom Facu s nami podelil. Jednu časť máme spoločnú, aj ja zhromažďujem celú rodinu. Tiež milujem pozorovanie nočnej oblohy, ale to robíme v lete. V zime pozorujeme svetielka a sneženie. :) Nuž, každý si to prispôsobuje svojmu podnebnému pásmu. :)
Pre túto chvíľu mi stačí pozorovanie tejto stránky.:)
Katy, ďakujem srdečne za tieto obrazy báječné.

anavi: Tak som sa dnes rozhodla, že si tých darčekov dnes rozbalím viac. Tretia krabička je dokonalou reprezentatívnou vzorkou tejto stránky. Všetko roztriedené do najmenších detailov, skvelý prehľad v informáciách. Jasné, že hovorím o novej sekcii MM. Joj, ako som si príjemne zaspomínala na hru a krásnu spoluprácu medzi Facu a Soledad. Kiež by mal každý na svete príležitosť na takéto tvorivé súznenie.
Katy, ďakujem srdečne za spomienky romantické a nežné.

anavi: Katy, ty to dobre vieš, že milujem rozhovory, preto mi zaplesalo srdiečko už pri vedomí, čo sa skrýva vo štvrtej krabičke. Toto bol už 79. rozhovor, ktorí sme si tu mohli my návštevníci od Facu prečítať. Jedna vec je pozorovať Facundove umenie na obrazovke, pódiu, či divadelných doskách a druhá vec je počúvať hlas jeho srdca premeneného do slov alebo písmen. Vďaka týmto prekladom sa dozvedáme viac o jeho vnútre, za čo som nesmierne vďačná. Znovu nám odhalil čo to zo zákulisia. Pre mňa je novinka, že čítané divadlo má svoju kategóriu. Hm, zdalo sa mi to ako pomôcka pri učení textov, ale teraz mám pocit, že je viac obmedzujúce. Tak či tak to zvládli obaja profesionálne.
Katy, ďakujem srdečne za čítanie pútavé.

anavi: Pre túto chvíľu je piata krabička posledná, do ktorej som nakukla. (Nechám si niečo aj na ďalšie dni.) A pohľad to bol vskutku nádherný. Facundove slová ma znovu roznežneli, pohladili, očarili ... Teším sa tejto sekcii citátov, lebo viem, že sa sem môžem vrátiť kedykoľvek si chcem prečítať niečo pekné, čo sa mi páči a súznie s mojou dušou.
Katy, ďakujem srdečne za toto súznenie.
A teším sa, kedy uspokojím svoju nedočkavosť a rozbalím ďalšie vianočné darčeky, ktorých je tu na celý týždeň až až. :)*

Katy: Holky moje zlaté, já vám jdu dneska jen v rychlosti poděkovat za všechny komentáře, které jste tu napsali. A taky, aby jste nemysleli, že vás nějak ignoruji. Všechno si pečlivě přečtu po svátcích a pečlivě na všechno odpovím. Na internetu jsem teď strávila tolik času, abych všechno doladila do nejmenšího detailu, že si potřebuju trochu odpočinout. Ale, už teď moc děkuju za to, co jste tu napsali. Nebojte se, v neděli jsem zpátky v plné síle :-*

majka528: Katy, moc ti přeji odpočinek a relax, určitě to potřebuješ, vytvořila jsi během posledního týdne tolik videí a tolik zpráv, smekám před tebou, jsi fantastická. Děkuji, děkuji, děkuji za vše.

majka528: Konečně i já se už dostávám k důkladnému shlédnutí a prohlédnutí této stránky. Poslední dny byly shon a spěch, pak návštěvy a hosté, ale bylo to bezvadné. Začnu popořadě. Fotky z Kostariky jsou vynikající, na fotkách, kde je Facu s Marií je vidět mezi nimi láska, spokojenost, štěstí a radost z toho, že Facu si našel ženu svého života, je to souznění duší. Fotky dětí jsou pěkné, Yaco celý táta, Moro a India zase jsou po mámě a je pěkné, že děti vedou ke sportu a ti jsou velmi šikovní. Co se mi i líbilo, byla liduprázdná pláž a na ní jen Facu s rodinou. Co Facu hodně fotí je západ slunce, je to krásný pohled a ještě fascinující je noční obloha. Já se přiznám,že také ráda sleduji noční oblohu a v srpnu sedávám na houpačce a sleduji s nadšením padající Peresidy. Říká se, že na jižní polokouli je vidět více hvězd, ale to nevím, nikdy jsem tam nebyla. Ale je to úžasný pohled.
Ve videu, kde popisuje Facu rituál ohledně vánoc tak s ním plně souhlasím. Podle mě vánoce - jsou svátky rodinné, pohody, klidu, míru a lásky a hlavně setkání s celou rodinou.
V rozbalování dárků budu pokračovat, je toho moc.
Katy, moc děkuji.

majka528: Pokračuji v psaní, protože jsem si důkladně přečetla rozhovor týkající se Milostných dopisů a podívala se i na novou sekci, kde jsem shlédla videa. Zavzpomínala jsem na dobu, kdy Facu a Soledad seděli na židlích na podiu a četli dopisy hrdinů této hry, které napsali během padesáti let. Mám na to krásné vzpomínky, hlavně vidět Facu v obleku a Solitu v krásně červených šatech. Ten potlesk, ovace a tolik diváků co chtěli fotky a selfička s nimi bylo hodně a hodně. Bylo to krásné.
Citáty mám ráda a ráda jsem si je přečetla. Však mě znáte, když se mi líbí myšlenka nebo věta co řekne Facu tak ji hned dávám na forum, kde na to máme téma. Tady je to vše ucelené v jedné sekci.
Katy, děkuji za další krásné chvíle, které jsem tu strávila.

anavi: Majka, teší ma, že aj ty už rozbaľuješ Facudarčeky. :D Myslím si, že na južnej pologuli vidieť viac hviezd aj preto, že je menej umelo osvetlená a je tam menej metropol, resp. je redšie zaľudnená. To musí byť úchvatné, pozorovať hviezdnu oblohu. U nás na východe v národnom parku Poloniny v okolí obce Roztoky je vraj najväčšia tma v strednej Európe. Nuž, ak sa tam vyberiem pozorovať hviezdy, určite si spomeniem na Facu a nás ako sme sa o tom bavili. :DD

anavi: Z krabičky číslo šesť som úplne nadšenáááá. Do cestovateľskej sekcie sa budem často vracať. Tlieskam tomuto nápadu, Katy. Bola by škoda, nechať túto aktuálku len na stránkach noviniek, lebo prelistovať sa až k nej by bolo náročné. Takto si v Austrálii a Novom Zélande za pár klikov. Bravóóó. A je tam aj videjko, ktoré som si priala. Jupí!!!
Katy, ďakujem srdečne za opakované kráčanie po dobrodružných stopách Facu senzačné.

anavi: Ó, Katy, súhlasím, že so zasneženou krajinou a plápolajúcim ohníkom v krbe sa mi Vianoce viac páčia. V krbe sme si zakúrili ale počasie sa mi nechce ovplyvňovať. :DD Preto ma gifi vééééľmi potešili. A robím presne to, čo je na nich úžasné. Dokola si ich prezerám a perfektne sa na nich bavím aj rozjímam nad romantickými scénami. :DD Sú to moje obľúbené scény so SMV. Budeš mať aj sekciu na gify? Po rozbalení darčekov pôjdem prešpehovať celú stránku, lebo možno ju už aj máme.
Katy, ďakujem srdečne za zábavu a úsmevy veselé aj nežné.

anavi: Tvorivosti do sýtosti. Už ani nestíham počítať a hneď po siedmej gifovej karbičke otváram tú ôsmu. A obdivujem krásne avatary a banery. Priznávam, že to rozcuchané háro Facu pri západe slnka ma aj rozosmialo. Facu tam vyzerá ako pekný sexi kohútik.:DD ja ten jeho účes neúčes zbožňujem. Katy, na tom prvom zimnom baneri je Negra? To je úžasné, veľmi mi pripomína našu Aryu, tiež miluje vyskakovanie v snehu. A snowboardista Facu s odhalenou hruďou...hmmm. :D
Joj, Katy, ďakujem srdečne chvíľky vzrušujúce.

anavi: Katy, keď pripočítam zasneženú stránku, hudobný sprievod a najkrajšiu vianočnú pohľadnicu, tak je tých darčekov 11. Takže máš za vianočnú aktuálku odo mňa hneď dve jednotky s podlahou a toľkými hviezdičkami, koľko snehových vločiek sem stihne počas sviatkov nalietať. A predstav si, že aj u nás už začali poletovať malé vločky.
Katy, ďakujem srdečne, že sme privolali zimu spoločne.

anavi: Ešte chcem pochváliť pozvanie na forum. A zároveň sa ospravedlniť, že som ho zanedbávala. Nejako mi to časovo nevychádza.
PS: Inštalácia aplikácie Spotify je pre mňa výzva. :DD Ale čo človek neurobí pre dokonalé pohodlie a atmosféru na tejto stránke. Je to skvelý nápad.
Teším sa na silvestrovskú aktuálku, ale dovtedy si od médií oddýchni. Aj keď neviem, ako to chceš dokázať, keď už na nás volá aktuálka nová (venovaná Soničke).
Katy, ďakujem srdečne za všetky Facudarčeky sviatočné vianočné.

majka528: Je, Anavi, tak čtu,že už máš shlédnuté všechny dárky. Já jsem to ještě vše nestihla, stále se něco doma děje a je na to málo času, ale jak je možnost tak hned jsem tady. Jsem z té vánoční aktuálky nadšená, je na co se dívat a co číst.
Jak se ptáš na gify, tak ty máme, rozklikni si nabídku Extra a tam to najdeš.
Já jsem si už Spotify nainstalovala jak do počítače tak do mobilu a kdy chci tak si ho poslouchám a to je často. Nevím jak se mi to podařilo, klikala jsem jak mě to navádělo a mám to. Tak ti držím palce a určitě se ti to podaří také. A na forum se podívej, je tam stále se na co dívat a číst. Moc krásně jsi to všechno napsala, hezky se to četlo, bylo to jako čtení na pokračování, jsi v tomto dobrá.
Katy, děkuji za krásné novinky a jdu pokračovat v rozbalování dalšího dárku.
Přeji všem hezké dny a užijte si je.

majka528: Tak mi to nedalo a musela jsem dočíst už celou aktuálku a musím říci, že to stálo za to, bylo to krásné čtení a podívání. Otevřela jsem si cestovatelskou sekci a znovu jsem byla s Facu a s Marií v Austrálii a na Novém Zélandě, moc pěkné fotky a videa a doufám, že budou v těchto výletech pokračovat. Gify jsou výborné, mám tu milostnou a romantickou scénu u krbu velmi ráda, je to nejněžnější díl ze seriálu. Na sněhu to bylo více k úsměvu, moje oči přeskakovaly z jednoho gifu do druhého. Avatary a bannery jsou moc pěkné a také mě uchvátil jeho rozcuch, mě se Facu na fotkách moc líbí, když má takový rozcuchaný účes, k němu to pasuje. S brýlemi je fešák a při západu slunce je to úchvatný pohled. Ještě se trochu zmíním o aplikaci Spotify, jsem ráda, že se mi podařilo to nainstalovat a jak Katy zve na forum, tak je na něm hodně se na co dívat a číst.
Anavi, jestli u vás padají vločky sněhu jak na této stránce tak to ti trochu závidím, u nás to vypadá spíše na déšť.
Katy, moc a moc děkuji, jsem tu strašně ráda.
Přeji všem hezké dny.

majka528: Ještě musím poděkovat za přání pěkných vánoc od Facu, bylo to nejkrásnější přání, které mě moc a moc potěšilo.
Děkuji.

Katy: Takových nádherných komentářů! A já jdu až v novém roce, hanba mi! :D
Já se ještě jednou omlouvám, že jdu s takovým zpožděním, ale jak už jsem tu dneska psala. Energie se mi moc nedostávalo! Ale, dneska jsem si pečlivě přečetla každičký komentář, nad každým jsem se usmála, někdy i pobavila. A putuje k vám moje obrovské DĚKUJI! Tak, úžasné komentáře, které umíte napsat jen vy tři! A komentáře na pokračování, ty jsou vždycky nejlepší :)
Vy, jste si z toho udělali takový adventní kalendář :) Otevírali jste okýnko po okýnku, až jste došli nakonec. Nedivím se, že jste nevydrželi do štědrého dne, Facu je velké lákadlo! :D
Anavi - na tvoje otázky. Ano, na banneru je opravdu Negra v tom sněhu :) A jak říká Majka, sekci gify už tu opravdu máme. I když tam musím doplnit tyhle nejnovější :) Tvůj výraz "sexy kohútika" mě tak neskutečně pobavil, že ho na fóru musím přidat do Facuslovníku :D :D :D Výstižné a tak vtipné! :D S cestovatelskou sekcí jsem myslela hlavně na tebe! Vím, že jsi měla přání vidět tu něco z NZ a Austrálie, včetně toho videa. A, to už jsem měla dávno jasno, že bude tahle sekce :) Ale, radši jsem to nekomentovala, abych to na sebe nepráskla, a bylo to jako překvapení :)
Za nepřítomnost na fóru se neomlouvej, protože s mojí přítomností, to není o moc lepší :D Naše skvělá Majka, to tam drží nad vodou, za což ji patří jedno speciální děkuju! Ale, uvítala bych nové členy, aby se to tam trochu rozjelo! :)
Majko - i ty sis otevírala okýnko za okýnkem. Je mi jasné, že se to nedá všechno shlédnout najednou. Na tebe jsem si zase vzpomněla s gify, protože vím, že ty je také umíš :) A neboj, dočkáš se jich! Naplánuju to na speciální aktuálku :)
Ale, na paměti jsem vás měla hlavně všechny tři najednou, a představovala jsem si, jak si to budete prohlížet. A vaše komentáře mě opět vzali dech! :) Každý týden píšete nádherné komentáře, ale ty vánoční mají pro mě ještě větší váhu! A jestli jste si opravdu každá našla aspoň jednu věc, která vás potěšila, tak jsem vánoční aktuálku splnila na výbornou. Je to opravdu práce na velmi dlouhou dobu, a vedou k tomu dlouhé přípravy :)
Nakonec jsem chtěla dodat něco, co by působilo také tak trochu na oko. A byl to můj poslední nápad, doslova za minutu dvanáct, a to byl ten poletující sníh! Vždycky jsem ho na stránce chtěla mít, dokonce i tehdy, když jsem ještě svou stránku neměla :D Jen, jsem to viděla jinde, a konečně jsem si to přání splnila. Tak, doufám, že vám nepřekážel. Asi se totiž bude každý rok vracet :) A jako takový bonbónek je CD k poslechu :) Spotify není těžké nainstalovat. Majce gratuluju, že se jí to povedlo :) Email, heslo a můžete poslouchat! Jsou tam samozřejmě obě CD, takže na výběr je tam toho spoustu. Snad se ti to taky podaří, Anavi.
Takže, ještě jednou mockrát vám děkuju za tolik nádherných komentářů! Zběžně jsem to četla už přes Vánoce. Ale, tím, že jsme to četla ještě jednou teď, jsem si udělala krásný začátek nového roku! :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews