Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Videa, kam se podíváte
25.07.20 * 12 názorů
Facundo byl tento týden velmi pracovitý. Tentokrát stihl odvysílat hned dva noční rádiové pořady En El Aire. A to dva dny za sebou. Můžeme se tedy podívat už na třetí a čtvrtý díl. Ve třetím díle udělal malou obměnu. Za celé vysílání Facunda neuvidíme, jen ho uslyšíme. Celou dobu kamera zabírá krb a Facu ho doprovází svým hlasem. Ve čtvrtém dílu si užijeme i jeho viditelnou společnost:Také pokračuje online seriál Dos minutos contigo. Z tohoto týdne vám přináším pátý díl, tentokrát nahraný na youtube. Pokud si chce někdo počkat na překlad určitě může. S překlady budu příští týden pokračovat. Kdo, to nemůže vydržet může se podívat hned:A jak se říká, to nejlepší nakonec! Možná, už jste zaregistrovali, že měl Facundo minulý týden živý chat s Natalií Oreiro! Pokud ne, dozvídáte se to právě teď a právě teď vám přináším celé video z onoho rozhovoru. Natalia Oreiro se začátkem července nově připojila na instagram a jako prvního, koho si vybrala pro svůj společný chat, byl právě Facundo. Společně tak mohli zavzpomínat na staré časy. Víc vám o tom, ale nepovím. Nepovím, protože si to můžete přečíst sami. Pustila jsem se do doslovného překladu! Nemám ho ještě bohužel celý, mám přeložených prvních 13 minut videa. Pokud si říkáte, že je to málo, nenechte si mýlit. V psaném textu to dělá 3,5 stránky čtení! Video si pusťte níže a překlad si můžete přečíst v sekci rozhovory.. A už teď se těšte na příští týden, kdy v překladu hodlám pokračovat :)

majka: Wow, to je dnes parádní aktuálka. Moc ti za ni Katy, děkuji, už se těším až si budu v poklidu prohlížet videa a jsou to všechno hodinová, to bude potěšení a radosti. Jak je video s tím krbem tak to si pustím večer na mobilu a budu poslouchat Facu hlas, je velmi uklidňující. To bude nádherný týden, kdy se budu dívat na všechny videa, překlad, rozhovor, už se na to moc těším.
Katy, moc ti za dnešní akutálku děkuji, je hodně obsáhlá a moc se těším až si videa budu prohlížet. Katy, DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

majka: Katy, přečetla jsem si tu část rozhovoru, který jsi přeložila a je to úžasné čtení, u toho jsem se moc pobavila. Byla jsem překvapená tím, že tam Naty vykládá,že se s Facu znala již před natáčením DA. Já vždy myslela, že se poznali až při něm. Vždy se ráda něco dozvím co jsem nevěděla.
Katy, díky za ten překrásný překlad a už se těším na pokračování a pak i na video, které si shlédnu později. Nádherná, fantastická dnešní akutálka, Katy, DĚKUJI!!

majka: Katy, mám takový problém, nejde mi spustit pátý díl minisérie, píše se mi tam,že video je soukromé a není povolené.

Katy: Majka moje zlatá, jako první! :) Odkaz už jsem spravila, dala jsem tam jiné video. To první už asi někdo skryl jako soukromé, ale tohle by mělo fungovat ;)
Jsem moc ráda, že jsi se tak potěšila nad videi. Určitě je dobrý nápad ten třetí díl En El Aire sledovat takhle na mobilu jen pro uklidnění. Protože Facundův hlas je uklidňující a ještě ten krb...to budeš mít úžasný večer. Já jsem to video jen tak přelétla, ale ke konci videa jsem se rozplývala nad tím saxofonem! Božské! Normálně bych řekla, že za překlad rozhovoru není zač. Nikdy jsem to nepovažovala za něco extra složitého. Ovšem tohle je trochu větší sousto :D Sama sobě jsem si říkala, do čeho jsem se to pustila! :D Mluvené slovo jde trochu hůř než to psané a ono se to nezdá, ale ono se toho už jen za tu necelou čtvrt hodinku toho namluví spoustu! Je přede mnou ještě velikánský kus práce, tak snad se příští neděli dostavím s další části. Ale ano, dostavím! Řekla jsem si, že se do toho dám, takže dám! :D Vím, že tohle fanoušky hodně zajímá, na celém internetu nenajdeš český nebo slovenský překlad tohoto rozhovoru, chtěla jsem pro vás aspoň tohle privilegium :) Tak si to užívejte. Však i já sama si pak ráda přečtu, o čem se to po letech baví, a perličky z Divokého Anděla mám obzvlášť ráda :) Já jsem tedy věděla, že se seznámili v baru dlouho před DA, ale nevěděla jsem žádné detaily. Je to užitečný rozhovor :) Tak si užívej Majko, já musím načerpat trochu energie :)

majka: Katy, děkuji za výměnu videa, před chvíli jsem si ho shlédla a už se těším na překlad, protože jsem moc nepochopila o čem to bylo, protože jsem ničemu neporozuměla. Jediné slova, která jsem pochopila byla jak Facu říkal No, no.
Tentokrát budu psát komenty na pokračování, protože je to velmi obsáhlá aktuálka a ty dlouhá videa si musím vychutnat a už se na ně moc těším.
Katy, moc děkuji za všechny novinky o Facu a hlavně za překlad část videa, kde je Facu s Naty. Vím,že je to hodně práce a dá ti to zabrat. Je škoda, že tam nejsou české titulky.
Katy, díky a hlavně se nabij energií do dalšího překladu / to jsem viď, nedám ti pokoj /. Ten jejich rozhovor je fantastický, už jen ten začátek a to je teprve malá část a mezi nimi vždy bylo přátelství a takové pošťuchování a už se těším na pokračování.
Přeji všem hezké dny a Katy tobě patří mé DĚKUJI.

majka: Tak včera jsem pozdě v noci si shlédla video EEA 3 díl. Uvelebila jsem se na gauči, udělala si "černou hodinku", do ruky si dala mobil a do uší sluchátka a začala poslouchat. Celé video je jako kulisa hořící krb, je to moc hezký pohled, oheň hoří, polena v něm praskají, sem tam Facu něco řekl a párkrát se na začátku tam i mihl. Po nějaké době, kdy jsem si užívala hořící krb začal číst pravděpodobně svou povídku /aspoň si to myslím/. Nebyla jsem rozptylovaná ním a tak jsem poslouchala jeho milý a uklidňující hlas. Poslouchalo se to moc pěkně a v ohni jsem viděla obličej Facu s brýlemi na očích. Jen jsem litovala, že jsem ničemu nerozuměla, takže nevím o čem to bylo. A po té povídce začalo pro mě finále, začala hrát hudba, nejdříve klavír, pak písně zpívané velmi procítěně a nakonec jako třešnička na dortu Facu hrál na saxofon. To jsem poslouchala už se zavřenými očima a když byl konec tak jsem byla nemile překvapena, protože ta hodinka strašně rychle utekla a já bych poslouchala ještě mnohem déle. Moc jsem si to užila, Facu je fakt fantastický a úžasný a já byla velmi unešená, je to moc nádherné video a přiznám se, že mi vůbec nevadilo, že jsem Facu neviděla, mě stačil jeho sexy hlas. Ty moje pocity nejdou ani popsat, bylo to úchvatné.
Katy, DĚKUJI za tak krásný zážitek. A to mě čekají ještě dvě videa, na které se už těším.

Katy: Překlad k dalšímu dílu seriálu určitě bude, Majko. Nemusíš mít strach. Jen chci nejdřív dodělat ten překlad s Naty :)
Ty pocity jsi právě úžasně popsala, Majko. Úplně jsem si tě celou dobu představovala, co jsem tvůj komentář četla :D Jak říkám, já jsem to video jen v rychlosti shlédla, ale ten saxofon na konci jsem si neskutečně vychutnala! Miluju zvuk saxofonu, to bylo pohlazení po duši! Já si musím upřít tento skvost, poslouchat to celé, protože musím překládat :D Já si to vychutnám, až bude práce hotová. Ne nadarmo se říká, bez práce nejsou koláče :D Ale, po tvém popisu Majko, jako bych už to viděla. Moc mě těší, že si to někdo umí takhle vychutnat :)

anavi: No jasné, že sa tu dejú výnimočné veci, lebo ja som bola odcestovaná a mimo internet. Prekvapenie nad prekvapenie. Najskôr sa nám Majka s číselkami zmení na Majku bez číseliek ale počtom komentov sa im chce vyrovnať. No svojim štýlom komentovnia si ľahko identifikovateľná. Joj, aké dlhé slovo, skrátka by som ťa spoznala. Tie tvoje číselká sú pre mňa doteraz záhadou, ale keďže nie som detektívka, tak aj zrejme zostanú. A tak je podstatné,čo napísala Katy, že si pre nás Majka.:)
Tak a teraz už musím vyjadriť svoju radosť z novej aktuálky. Jejejéééj, jupí, hurá, tralalá, Katy sa nám s videjkami skvele pohrala a obrovskú prekladateľskú výzvu prijala. Máš u mňa za to hlboký obdiv Katy. Fúha, to je riadna nálož, taký rozhovor, navyše keď sú obaja takí ukecaní. Ale veľmi sa na to teším, keď si k tomu v kľude sadnem. A aj k ostatným videám.
Normálne by som povedala, že skvelá aktuálka, za ktorú veľmi, veľmi ďakujem, ale teraz uznávam, že toto je ultraskvelá aktuálka a ja obrovsky ĎAKUJEM!!! Katy, prajem ti veľa veľa trpezlivosti a energie na dokpnčenie prekladu. Pokojne to môžeš robiť po kúskoch ako seriál.:D Ale ako ťa poznám, ty máš radadokončenú prácu.

anavi: Končí mi baterka, ale ku komentom sa ešte vrátim. Zatiaľ mnohokrát ďakujem a hlásim príchod.

majka: Anavi, já také ještě nemám shlédnuté vše, ono to ani nejde, ty videa jsou hodinové a já si to chci vychutnat. Video s Naty si nechávám až na konec, protože bych nejdříve chtěla vědět o čem tam byla řeč. Ale ty EEA jsou fantastické, Facu ví jak má zaujmout a mě velice nadchlo video s tím krbem, to nemá chybu, je fantastické. Katy je náš poklad, že se pustila do tak dlouhého překladu. Katy, máš můj obdiv.
Anavi, píšeš co měly znamenat ty mé číslice, je to velice prosté milý Watsone. Já jsem si musela pořídit mejlovou schránku, když jsem se chtěla přihlásit na forum a jak jsem si zadávala adresu tak jsem napsala jen majka a ono mě to stále vracelo, že je to málo a že je to už ta adresa tam. Tak jsem přidávala číslice a tento nápad mělo asi dost majek a tak jsem jen tak náhodou napsala 528 a to tam nikdo neměl. Nevím ani jak se mi podařilo přihlásit na forum a když jsem začala psát komenty tak na mě to jméno a číslice vyskočila a tak jsem to tak nechala. Nic více v tom nebylo.
Anavi, doufám,že si tuto aktuálku vychutnáš a není ani kam spěchat, protože nám nikam neuteče.
Katy, tobě moc a moc DĚKUJI, aktuálka je vynikající a ty jsi fantastická a skláním se před tebou za tvou píli, práci a energii co tomu věnuješ. DÍKY.

Katy: Přesně tak Anavi, ty tu nejsi tak se pouštím do takových výzev. To je úplně jasné! :D Ráda tě tu vidím, myslela jsem si, že nám někde cestuješ.
Vzala jsem si nálož, ale když ty kvůli tomu píšeš v rýmech, tak mi to za to stálo! :D Protože tvůj komentář mě velice pobavil. Asi si říkáš, že to chce speciální poděkování a ještě rýmované, co? :D :D Zas tak to prožívat nemusíte. I když je to strašná piplačka (ano jsou velice ukecaní! :D) I přes to, to pro vás ráda dělám. Však, kdybych nechtěla, tak to dělat nebudu. Nikdo mě nenutí. To jen můj mozek mi nedá pokoj. :D A přesně, mám ráda věci dokončené, ovšem tohle zase nejde nijak uspíšit. Však, nebojte se, budete to mít stále ještě na pokračování, i když se snažím do soboty dostat se k co nejvyššímu číslu :) Ale, jsou i další věci na překlad, co mě ještě čekají, nesmím se flákat :D Majko, ani ty se přede mnou nemusíš tak sklánět :D Jedno poděkování od každé mě hodně nabíjí a posouvá k další práci :)
No, užívejte holky, já jdu zase makati :)

majka: Včera pozdě večer jsem si udělala nádhernou hodinku s Facu. Jako předtím jsem se uvelebila na gauč, v ruce mobil a v uchu sluchátko a dívala se na na EEA čtvrtý díl a byla to kouzelné a to i tím,že jsem měla Facu stále na očích. Byl velmi milý, usměvavý a vykládal velmi zajímavě a poutavě, litovala jsem jen toho, že vůbec nevím o čem mluvil. Popíjel přitom svoje oblíbené maté a jeho vyprávění bylo přerušováno muzikou . Velmi jsem si to užívala, písničky byly nádherné a tak krásně zazpívané, že si občas zazpíval i Facu. Velmi si to při písničkách užíval a velmi se u toho i pobavil. Docela by mě zajímalo zda si muziku vybírá sám anebo mu to tam dává radio, protože jsem měla dojem, že i pro něho je to takové překvapení. Byla to strašně úžasná hodinka, velmi jsem si to užívala, vychutnávala a při hudbě jsem poklepávala nohou do taktu. Facu je úžasný!!!
Katy, moc děkuji za tak krásné videa co nám sem dáváš. Jak píšeš, že se nemusím tak sklánět tak jsem měla v úmyslu napsat, že se klaním až k zemi.

Name:
Web:

Powered by CuteNews