Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo řádí na internetu
22.08.15 * 11 názorů
Poslední dny je Facu aktivní hlavně na internetu. Stále nás přes svůj twitter zásobuje novými fotkami z nahrávacího studia. Tentokrát se v něm sešel s Claudiem Leddem, což je známý textař, zpěvák, aranžér a vokální trenér. Takže je zřejmé že spolu v těchto dnech pilují vokály na Facundovo druhé CD. Každopádně je to důkaz toho že práce na CD jsou v plném proudu.Když nenahrává fotky ze studia, stále nám posílá pozdravy ze své dovolené kterou trávil, jak on sám nazval - v ráji. Jsou to další fotky od profesionálního fotografa Richarda Kotche.
Včera se také rozpoutala na twitteru diskuze ohledně scifi animovaného seriálu Eternatua z roku 1957, který by se měl dostat do komiksové podoby. Facundo jako velký fanoušek komiksů nabídl svou osobu pro roli Juana. Celá debata ale byla brána s humorem, Facundo se přidal do této debaty a autory kteří by s komiksem začali varoval že by si měli s vytvářením pospíšit protože už stárne. Poté se také pochlubil svou sbírkou, hlavně jedním kouskem. Dostal autogram s věnováním od slavného tvůrce komiksů Robina Wooda ke komiksu Ibaněz.Po delším čase je také prostor pro něco staršího. Jde o nahrávku z natáčení policejního seriálu 099 Central z roku 2002. Na internetu je pouze 3 dny! Doporučuji reproduktory co nejvíc nahlas, není to moc kvalitní ale za to můžete sledovat Facunda při natáčení.A nakonec mám pro vás další překlad! S rozhovory se teď opravdu roztrhl pytel, nedá mi to tedy nepřeložit něco nového. Tento rozhovor vyšel v časopisu Pronto a Facu ho poskytl 7. srpna tedy po svém koncertu v La Trastienda. Dozvíte se tam něco o jeho ženě Marii, poodhalil také nástin jak bude vypadat druhé CD a jak si tuto novou hudební etapu života užívá: Jsem herec celý svůj život, ale moje odměna je hudba.majka528: Jako každou neděli tak i dnes při první příležitosti sedám k počítači s radostí, potěšením a hlavně nedočkavostí co mě čeká za novinky a jako vždy je toho tolik a za to patří velký dík Katy. Fotky z nahrávacího studia jsou pěkné a dle rozhovoru, na druhém CD bude jeho vlastní tvorba. A já už se těším na nové CD. Fotky z dovolené jsou přenádherné, čistá a průzračná voda a Maria tam vypadá jako mořská víla. Video jsem zhlédla, však to bylo skoro třicet minut a myslím si, že není co hercům závidět, okolo je fůra lidí. Rozhovor číst bylo úžasné a je vidět, že hudba mu plní sen a že ho to baví a je u muziky šťastný. Jako vždy jeho velký dík patří jeho ženě Marii. A jak to vypadá, tak v Rusku bude mít více koncertů než se psalo a možná, že nakonec to dopadne tak, že bude mít i koncert s Naty . Katy, patří ti ode mě jako každou neděli velký dík, jsi skvělá!!!

Petra: Po delší době opět píšu koment. V srpnu jsem byla na dovolené a hned po dovolené jsme dělali dětem nový pokojíček. V tomto týdnu už jsem konečně sedla k počítači a přečetla všechny novinky a shlédla všechny videa a fotky. Bylo toho opravdu hodně. Katy za tak krásné a bohaté stránky ti patří obrovský dík. Celou dobu co jsem tu nebyla jsem byla myšlenkami na těchto stránkách.
Na fotkách i videích z vystoupení je vidět jak Facunda zpívání baví. Jak je šťastný. Jen mě vyděsilo video po koncertě v La Trastiendě. Jaké davy fanynek se na něj valí. Za ty roky co je slavný si už na to určitě zvyknul a nevadí mu to nebo to toleruje. Je obdivuhodné jak dokáže být i v těchto situacích vstřícný a milý.
V Rusku a v Izraeli to bude ještě horší. Čekají na něj davy fanynek. Přeju mu ,ať mu všechny koncerty dopadnou skvěle. Naty také bude v prosinci na turné v Rusku. Nedávno jsem se dívala na její stránky, ale teď přesně nevím, kdy a kde vystupuje. Třeba udělají spolu pro ruská média aspoň nějaký rozhovor ve formě telemostu. Bylo by to fajn. Katy, ještě jednou moc děkuji za tak krásné aktuálky. Svou pilnou prací nám všem děláš velkou radost.

anavi: Ahojte dievčatá, som tu len na skok, ale predsa :DD Skutočne neviem, čo mám skôr pozerať. Katy, opäť si nás zaplavila množstvom skvelých noviniek, fotografií, videa a rozhovorom. Ani neviem, či to všetko stihnem pozrieť, video z natáčania si nechám potom na doma. A rozhovor si prečítam hneď ako dopíšem koment.
Na fotkách zo štúdia vidno Facundove nadšenie pre hudbu. Keď niečo človek robí s takou ohromnou láskou, výsledné dielo bude vynikajúce. Už sa veľmi teším na nové CD. Budem sa opakovať, ale fotky z dovolenky sú úchvatné. Facu má po svojom boku tú najlepšiu partnerku.
Viac už nestíham, ale aj tých pár minút som si parádne užila. Veľká vďaka Katy.

Katy: Nečekala jsem tu hned tři komenty, vzhledem k tomu že jste se mi všichni někam rozprchli, o to víc mě všechny samozřejmě potěšili! :)
Majko, obdivuju u tebe tu každotýdenní nedočkavost a hned brzy z rána jak to jdeš všechno pročítat :) A hlavně už to děláš nějakou dobu a to je obdivuhodné a já ti za to moc děkuju :) Shrnula si to opět naprosto přesně :)
Petro, tebe tady vítám po dovolené jsem ráda že tě opět vidím v komentářích a jsem ještě radši že se ti to tu stále tak líbí, a že i když tu nejsi fyzicky, v myšlenkách ano :) U těch fanynek jsem ho vždycky obdivovala, já bych na to asi neměla ale před ním klobouk dolů. Pokud jde o Naty, tak ta by měla koncertovat v Rusku taky v prosinci takže ti největší optimisti si myslí že aspoň jednou se sejdou na pódiu spolu. No můžeme jen hádat, uvidíme co z toho vznikne :)
Anavi, moje drahá anavi se k nám přeci jen dostala. Jsem moc ráda i když jen na skok, mě stačí bohatě takovýhle koment hlavně že vím že jsi tady :)

majka528: Holky, jsem ráda, že jste se dostaly k počítači a napsaly komenty, které jsem si přečetla, jsou moc pěkné. Petro, vítám tě po dovolené. A Anavi, u tebe jsem ráda, že jsi se sem dostala, i když jen na chvíli, ale určitě si to pak vše ráda přečteš. Souhlasím s tebou, že si Facu dobře vybral partnerku pro život. Poslední dny jsem hodně "brouzdala" po internetu a našla jsem fůru článků, ve kterých ji Facu hodně vyzdvihoval a děkoval, že je s ní velmi šťastný. Myslím si, že je to taková normální holka, která mu dělá výborné domácí zázemí, o kterém asi vždy snil. Katy, tobě patří velké díky za to, že pro nás děláš tuto úžasnou stránku.

anavi: Nedalo mi to spať, že som si nestihla prečítať rozhovor, tak som sa sem predrala opäť. Z toho rozhovoru som úplne uchvátená. Facu nádherne rozpráva o Marii, rodine, hudbe. Som rada, že ho práca tak uspokojuje. Páčilo sa mi, ako píše, že Naty dlhuje tie koncerty. Oni obaja sú v Rusku populárny a je pravda, že Naty tam bola viackrát. Vidno, ako si váži ľudí, proste charakterný človek, ktorého stretnúť musí byť zážitkom na celý život.
Katy nekonečne ti ďakujem za výber a preklad tohto nádherného rozhovoru. A ver, že keby som mala viac času, určite by bol koment lepší.
Peti aj ja ťa vítam po dovolenke.
Majka ty máš schopnosť na všetkom nájsť to pozitívne. Som rada, že prijímaš Mariu ako skvelú manželku, lebo v začiatkoch mala dosť odporcov hlavne kvôli tomu, že každá Fanynka by najradšej videla po jeho boku Naty. Ja som vedela, že Facu si môže vybrať jedine skvelú osobu.

majka528: Anavi, jsem ráda, že tu jsi byla. Je pravda, že vůči Marii ze začátku - mimo tebe - byli skoro všichni proti, ale já ji fandím a více jsem se rozepsala na forum v její sekci.
Katy, děkuji, že chodíš občas na forum a nenecháváš mě v tom samotnou, jsi skvělá i při své vytíženosti.
Holky, pár dní nebudu mít přístup na počítač, takže na viděnou asi v sobotu.
Díky za tuto stránku a hlavně tobě Katy za výběr, fotky a videa.

Katy: Anavi, jsem neskutečně ráda že tě ten rozhovor tak nadchnul :) Facu mluví o všem neskutečně hezky a prostě používá ke všemu svoje "speciální" slova :) Vždycky je to dobré počtení :)
I kdyby si mi sem napsala jen "Ahoj" :D tak mi to stačí, vím že si tu byla a vím že si stále součástí stránky! To samé majka, vy jste součást :) Takže vůbec si nedělej hlavu z toho jaký bude jaký koment, potěší mě opravdu každý :)
Majko, takže i ty mě opouštíš? :D Dobře tak snad to do soboty bez sebe přežijeme :D A nemáš zač, ráda chodím na forum hlavně kvůli tobě protože vím že mě tam bude čekat něco nového :)

anavi: Katy máš pravdu, aj mňa to sem ťahá čoraz častejšie a to hlavne zásluhou teba, lebo táto stránka je skvelá, ale aj vďaka dievčatám, ktoré sem prispievajú komentami. Vždy sa tu niečo nové objaví. A už mám pripravený malý plán, ako vidieť v nedeľu aktuálku, tak dúfam, že sa podarí. :))

majka528: Holky, tak už jsem doma a dopadlo to jak psala Soňa, tašky nevybalené a uprostřed pokoje a já hned si sedala k počítači a k této stránce, co je tu nového. Přibylo pár komentů, které jsem si přečetla a díky za ně. Anavi, taky ti to nedá a hledáš všelijaké možnosti jak se dostat na internet, to tě úplně chápu. Já se celou cestu domů na tuto stránku velmi těšila. Katy, tobě patří díky za výběr videí, fotek a co je u Facu nového a my zase přispějeme komentem. Každá si z toho vybere něco svého a k tomu se vyjádří, což je správné, ale všichni se shodneme, že Facu je jednička /Katy také/.

Katy: Anavi: Mám se bát? :D Nějaké překvapení chystáš? :D To jsem teda zvědavá :)
Majko: Vítej zpět :) Těší mě že už druhá si nevybalila kufry a utíkala na tuto stránku :D Ikdyž Soňa o tom zatím jen psala :D Jednička Katy a jednička Facu se přihlásí s další aktuálkou která se vám doufám bude líbit :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews