Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Doplnění nových fotek a další rozhovory
06.02.16 * 15 názorů
Minulý týden se k nám ve velkém počtu dostávali nové fotky z různých časopisů. Tento týden, jsem doplnila zbylé fotky, které se objevili až tento týden. Začneme časopisem "RevistaNueva", z tohoto časopisu jsme měli jen obálku. Teď si můžete prohlédnout další tři fotky včetně jedné, která pochází z nedávného focení na nejrušnější ulici Buenos Aires "Avenida Corrientes":Úplně nové fotky máme z časopisu "Para Ti", ke kterému Facundo nafotil skvělý set se saxofonem, s největší pravděpodobností focení probíhalo v divadle:A samozřejmě nesmím zapomenout na časopis Clarin. Minulý týden jsem vám slíbila překlad rozhovoru s názvem "Terapie Abadi". Facu pro tento časopis dělal rozhovor se známým psychiatrem - Josém Eduardem Abadim. Tentokrát je to překlad česko - slovenský. Za velkou pomoc vděčím skvělé Anavi!!! Číst můžete zde.

Pamatuje na film, který Facundo natáčel v listopadu minulého roku? Film se jmenoval "Adios querido Pep" a Facundo tu měl jen epizodní roli. Konečně se k nám tedy dostal nějaký materiál! V čase 3 minuty a 10 sekund, se můžete podívat na Facundův rozhovor a pár scén z natáčení tohoto filmu:Tento týden už byl Facundo opět aktivní v rozhovorech, jak pro televizi tak pro rádio. V pondělí 1. února, se vysílal další živý rozhovor, tentokrát pro TV Cronica, opět to byl rozhovor přímo z divadla Tabaris. Tématem hovoru nemohlo být nic jiného, než divadelní hra "En Al Aire". Rozhovor si můžete pustit na youtube. Ve fotogalerii najdete dvě fotky s moderátorkou:

Ve čtvrtek 4. února, se Facundo objevil pro změnu v dalším rádiu, tentokrát to bylo rádio Metro 95.1. Byl to celkem dlouhý rozhovor, který trval 42 minut a Facundo tu byl opět osobně, nebyl to telefonický rozhovor. Nahrávka se opět objevila na youtube, fotky z rádia si prohlédněte v galerii:

Že Facundo dělá také něco jiného, než že se věnuje svému divadelnímu představení, nám potvrdil novou fotkou na svém twitteru. Poslal do světa další důkaz, že stále pracuje na svém druhém albu spolu s Chinem Asencionem:Nakonec něco velmi vtipného z Facundova instagramu. Sdílel fotku, pravděpodobně z nějaké své cesty, kde je se svou manželkou Mariou a zvířátkem, které se chtělo hrozně vyfotit... :D

majka528: Katy, děkuji za novou aktuálku, která jako vždy je perfektní a hodně toho nabídla. Hned zrána jsem se na ni koukla, ale pak jsem se musela věnovat různým věcem a tak se dostávám sem zase až odpoledne a to jsem si prohlédla vše ještě jednou. Všechny fotky jsou hezké, mám dojem, že jsem neviděla ani jednu fotku, kde by mu to neslušelo. Překrásné fotky jsou se saxofonem, je vidět, že je to jeho další láska. Video, které se týká jeho účinkování ve filmu jsem shlédla, dala jsem si tam i titulky v češtině. Nezávidím hercům, protože když natáčí tak se kolem nich motá strašně moc lidí. Fotky, které jsou jako důkaz, že se věnuje druhému CD mě potěšily, protože se už neskutečně těším na jeho nové album. Shlédla jsem i video, kde má rozhovor s novinářkou, znovu jsem si tam dala české titulky, i když v nich není dobrý přehled, protože jsou přeložené doslova a někdy to nedává smysl. Ale něco jsem z toho pochopila, mluví tam o své hře EEA, o domově s rodiči, že se věnovali hudbě, o své rodině, o dětech, o výstupu na Everest a i o darování krve. V tomto rozhovoru byly promítány fotky ze hry, jeho rodiny - bylo to moc pěkné a hlavně Facu byl vynikající a strašně mu to slušelo. A fotka s koníkem je moc milá, je vidět, že celá jeho rodina má ráda zvířátka.
Na závěr si nechávám přeložený rozhovor, za což moc děkuji jak Katy tak i Anavi, holky jste moc šikovné. V tomto rozhovoru mluví velice otevřeně a přišlo mi to jako bilancování jeho života od nemoci až doteď. Je fakt, že nemoc člověka změní a většinou k lepšímu a u něho se to projevilo i proto, že umřel jeho nejlepší kamarád a to pro něho musela být velká ztráta, ale jak říká, vytáhl si výherní tiket. Patří mu za vše co dělá a hlavně jak dělá velké díky, protože on to dělá z lásky k životu a k lidem a hlavně za to jaký je - milý, vstřícný, obětavý, chápavý, laskavý, komunikativní - prostě super.
Katy, ještě jednou děkuji, jsi fakt skvělá za práci co pro nás tak obětavě děláš.
Snad jsem na nic nezapomněla, ale i když ano, tak můžu pokračovat.
Přeji všem krásnou neděli.

majka528: Ještě musím pokračovat, protože jsem si přečetla co jsem napsala a zjistila jsem, že jsem něco vynechala. Týká se to rozhovoru co přeložila Katy a Anavi. Holky, máte ode mě hodně díků za přeložení, dalo to jistě dost práce, vždyť byl tak dlouhý. Facu v něm mluvil o své nemoci v mládí, o hraní v metru, o tom jak se dostal k herectví. O postavách v seriálech a o výzvách k riskování a proč odešel z Farsantes a jak se dostal k Noche y Dia. Bylo to krásné čtení, hodně dojímavé a byla v něm nostalgie /mě to tak připadalo/.
Poslední dobou dává Facu hodně rozhovorů a zodpovídá každou otázku a žádné se nevyhýbá a za to jsem moc ráda, protože dříve byl více uzavřený.
Katy, Anavi, moc a moc děkuji, krásně jsem si početla, jste šikulky.

Martina: Já taky holky děkuji za překlad rozhovoru a čím dál tím víc lituji, že jsem na jazyky poleno. Musím říct, že už několikrát jsem četla (nebo slyšela) o tom, že Facunda na kurzy herectví dovedl jeho nejlepší kamarád....a chtěla jsem vědět, co se s tím kamarádem stalo, zda taky hraje nebo se věnuje nějakému civilnímu neuměleckému povolání? Mrzí mě, že moje seznámení se s osudem tohoto kluka je tak smutné a bolestné a že krátce po nejhorším Facundově roku, kdy se vypořádával s rakovinou, právě on zemřel. Život někdy opravdu přináší těžké a smutné chvíle... ale abych tu jen netruchlila a nevnášela pesimismus, vrátím se ještě k předešlé aktuálce, kde jste rozebíraly případné Facundovo tetování na noze. Přiznám se, že já osobně nejsem příznivcem potetovaných lidí, ale jak už to tak u Facunda bývá - on dělá vše tak, že mě jeho tetování na rameni nijak nevadí. (Jakpak by mi mohlo vadit to, že se nechal potetovat na mezinárodní svátek dětí a znak tetování znamená "mír"!!). Dívám se teď díl po dílu na Cuando me sonreis (s ruskými titulky) a zrovna včera jsem viděla díl s jeho "holou nohou". Seriál je sice z roku 2011 (tím chci říct, že se od té doby mohlo něco změnit), ale v tomto seriálu žádné tetování na noze nemá, leda by mu ho dokonale zamaskovali. Nevím, jak moc znáte toto jeho dílo, ale já jsem z něho docela mile překvapena - Facu hraje puntičkářského nerváka, což je docela sranda. Myslím si, že se postupem času zestylizuje zase do své podoby dokonalého muže, ale já mám zatím za sebou zhruba čtvrtinu seriálu, a to je ještě pořád nesnesitelný pedant. Trochu mně na požitku ubírají ty titulky, protože louskání azbuky mi nejde tak rychle jak když čte člověk něco v češtině, no ale co se dá dělat - jak už jsem si tady několikrát ztěžovala - proniknout do španělštiny se mi asi nepodaří, když na to nemám vlohy. Osobně si myslím, že tento seriál by se dal přirovnat k Jsi můj život (je to taky komedie), ale pro mě z nepochopitelných důvodů zatracovaná. Mám pocit, že u nás propagují všechno jen díky Natalii Oreiro, jakoby ona byla ta hvězda, a když Facu hraje s jinou herečkou, tak to tady nikoho nezajímá. Ale mě konkrétně se jeho herecká partnerka v tomto seriálu líbí, nepřijde mi, že by to hrála špatně (nebo snad hůř než Natalie)....a byla bych moc ráda, kdyby "někdo", kdo o tom rozhoduje, začal kupovat seriály ne kvůli účasti Natalie, ale kvůli účasti Facunda!!

majka528: Martino, vítej. Také jsem se ráda dívala na seriál Cuando me sonreis, ale v originále, takže jsem toho moc neporozuměla, že neumím španělsky, ale dívala jsem se hlavně na mimiku herců, Facu tam zahrál výborně, moc jsem se u toho nasmála /mimochodem, to je oblíbený seriál Katy/. Mě titulky vadí, protože nevím na co se mám dívat jestli na herce nebo na titulky. A jak píšeš o nákupů seriálů tak mám dojem, že se o žádný nákup nejedná, televize berou zatím z archivů co se tady před lety dávalo a nám se jen o tom může snít. Je fakt že v televizi stále mluví jen o Natalii, už jsme to tady i probíraly. Také se mě nelíbí, že když mluví o seriálech Divoký anděl anebo Jsi můj život tak říkají jen o ní a na Facu zapomínají, i když Naty je výborná, ale to Facu také a já bych ráda slyšela, že tam hraje. V ostatních seriálech měl také výborné partnerky. Co se týká tetování také si myslím, že na noze žádné nemá.
Krásný nedělní večer.

anavi: Katy, aktuálka je opäť vynikajúca. Mohla by som to začať všetko ospevovať, ale to už dokonalejšie urobila Majka, mám na to úplne rovnaký názor, preto sa nejdem opakovať. A tiež preto, lebo som v takom zvláštnom rozpoložení. Myslím, že zlosť je to správne slovo. Moja dcéra mi dnes ukázala titulku článku, ktorý zverejnila tá primitívna markíza na svojej stránke. Viem, že podobných hlúpostí je na internete veľa a mala by som ich ignorovať, ale po prečítaní si tak dojímavého rozhovoru z tejto aktuálky sa vo mne mieša toľko emócií. Toto bol pre mňa ten najdojímavejší rozhovor, aký si pamätám. Pri riadkoch o záveti mi behal mráz po chrbte a po lícach stekali slzy. (Katy, nevedela som, prečo v otázke rieši kríž a odkaz) Neuveriteľné, čím všetkým si prešiel. Príbeh jeho života je ako z veľkej knihy. A ešte pred rokom by som nečakala, že sa od neho dozvieme takéto intímnosti. Veľký človek a asi by som dlho rozmýšľala, keby som ho mala prirovnať k niektorej z našich "celebrít".
O to viac ma to dnes naštvalo. Naše televízie a médiá nielenže prezentujú Facu akoby v tieni Natalie, ale v spomínanom texte z neho urobili stroskotanca. Napísal to hlupák, ktorý nemá šajnu o Facundovom živote a o tom, čo dokázal. A definitívne som tým prišla o poslednú nádej, že s ním niečo odvysielajú. Ospravedlňujem sa, za negatívny koment, ale kde inde sa môžem posťažovať. Neviem, či vás ten text zaujíma, ak si budete chcieť pokaziť náladu, dám vám odkaz.
Ale už naozaj mením tému. Facu je úžasný, veľkodušný, charizmatický (a všetko to čo vymenovala Majka) a je tu pre nás, ktoré máme srdce, máme dušu a máme vkus pre skutočné umenie.
Katy, dnes cítim väčšiu potrebu ako inokedy poďakovať za túto skvelú stránku, ktorou vzdávaš poctu tej správnej osobe. ĎAKUJEM aj za aktuálku a bolo mi cťou priložiť ruku k dielu.

majka528: Anavi, úplně chápu tvoje pocity jak jsi to popsala v komentu. Já na tom byla podobně, i když ne až tak moc. V našem jednom médiu zase se o Facu zmiňovali docela dobře, že je stále krasavec, že mu to sluší, ale čím mě nadzvedli ze židle bylo to, že o něm řekli, že je to dobrodruh. I když má rád adrenalinové sporty, tak dobrodruh v žádném případě není, je to zodpovědný člověk, který se do ničeho nevrhá bezhlavě. Mám dojem, že u nás se úspěch neodpouští a on je ještě bezkonfliktní, pomáhá kde může, ke všem se chová mile, příjemně, do čeho se pustí tak mu vše vyjde, dokáže a je jak se říká čistá duše. Tohle určití lidé nepochopí, a to jsou hlavně ti, kteří nemají moc štěstí, úspěch a převládá u nich většinou závist. Než jsem našla tuto výbornou a kvalitní stránku tak jsem hodně procházela googlem a četla hodně článků o něm /musela jsem použít překladač/ a ve všech ho chválili a vyzdvihovali. Jediný negativní článek byl o jeho "konfliktu" s tou moderátorkou ohledně Izabel - určitě pamatujete. Já jsem se mu ale vůbec nedivila, byla jsem při něm. Pro mě je to člověk výborných vlastností, hodný obdivu a zasluhuje za vše velké díky, hlavně za to jaký je. Anavi, mě také velmi dojalo jak mluvil v rozhovoru o závěti a to si vezmi, že to mu bylo osmnáct let, tak mladý a takový zážitek.
Anavi, jsem ráda, že jsi už zdravá a napsala jsi krásný koment.
Katy, ještě jednou díky za tak výbornou aktuálku.

anavi: Majka, napísala si to výstižne. Facu je presne taký, ako o ňom píšeš. Mne sa to zdalo ako vrchol nehoráznosti zverejniť na stránke televízie, ktorá je u nás žiaľ tak veľmi sledovaná, toľko nepodložených klamstiev. A ten článok bol navyše veľmi subjektívny. Len preto, že sa niekto nebojí starnutia a prijme ho s gráciou nemusí byť vyhlásený za stroskotanca. Rozhodne je krajší a prirodzenejší ako nabotoxované hviezdy bez mimiky v tvári. Ľutujem všetky slávne osobnosti, ktorých médiá takto urážajú, nemajú to ľahké.
Katy, ďakujem za príležitosť vyjadriť tu svoj názor.
Prajem vám krásny dník. :))

Petra: Katy a Anavi, děkuji za výborný překlad rozhovoru. Tuto neděli jsem se moc těšila na slíbený rozhovor a tak jsem vstávala brzy. Rozhovor jsem si stihla přečíst i fotky prohlédnout už v neděli ráno, ale už jsem nemohla napsat koment. Celou neděli i teď jsem plná dojmů z tohoto rozhovoru. Facundo nikdy tak otevřeně nemluvil o své nemoci o těžkých životních situacích které ho potkali a které musel zvládnout. Vůbec jsem netušila jak špatně na tom byl, když měl rakovinu. Je moc dobře, že na touto nemocí zvítězil. Škoda jen, že to stejné štěstí neměl jeho kamarád.
To co prožíval při Farsantes muselo být strašné. Neznám podrobnosti a ani je znát nechci. Nezasloužil si, aby ho někdo tak rozladil, že už nebyl schopen pokračovat v natáčení. Je dobře, že v dalším seriálu byl spokojený a natáčení si užíval.
Majko, napsala jsi vše tak krásně k této aktuálce, že je zbytečné to psát znovu. Celou aktuálku jsi dokonale vystihla.

Petra: Anavi, našla jsem si ten článek.
Je fakt, že slavné osobnosti to vůbec nemají jednoduché. Pořád je pronásledují novináři. Píší o nich zkreslené informace, protože musí odevzdat nějaké senzační články. Pokud nemají o čem psát, tak si zjistí pár informací a zbytek se napíší podle sebe, tak aby byl zaměstnavatel spokojený.
Abych ti zlepšila náladu, tak pod článkem je hodnocení Facunda. Hlasovalo skoro 700 Slovenek.
88% uvedlo, že se jim Facundo líbí i dnes. Což je víc než dobrá zpráva:))
Martino, i tvůj komentář jsem si ráda přečetla. Já z nám z tohoto seriálu jen ukázky a taky jsem ráda, že jsou tam ruské titulky. Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst o čem se Facu s Naty baví. Když jsem se na to dívala španělsky, tak jsem si říkala, co jí tak asi říká.
Třeba budu mít čas se někdy na tento seriál podívat.
Já jsem ráda, že teď sleduji Jsi můj život. Dívám se ale převážně na youtube. Teď mám 38 díl a zjistila jsem, že slovenský dabing je mnohem lepší, tak se dívám už jen na slovenskou verzi.
Holky, to že v televizi mluví jen o Naty mi taky strašně moc vadí. Však už jsme to tady probíraly.
Snad se dočkáme, že aspoň dají Yaga.

majka528: Anavi, našla jsem si také ten článek, ale lepší je to hodit za hlavu. Mám dojem, že ten novinář po shlédnutí pár fotek, které tak rád dává Facu na svůj twitter napsal co napsal a vůbec nemá ponětí jak on žije a co vše dělá.
Petro, můj názor je totožný s tvým - vloni a předloni jsem se dívala na youtube na SMV ve slovenském znění a teď, když to sleduji v češtině tak vidím,že ten slovenský dabing je lepší a mnohem vtipnější /už jsem o tom v jednom komentu i psala/. Teď začínám sledovat Yaga, nějaká dobrá duše to stahuje z ulož.to.
Přeji všem krásný den.

anavi: Peti, aj ja som si všimla hlasovanie a tiež som hlasovala. Chcela som napísať aj koment, ale keď som "vychladla" povedala som si, že sa nedám vyprovokovať. Išla som ho radšej vychváliť na túto stránku:)) Tu každá vieme, kto je to skutočný Facu.
A dievčatá, mne sa tiež viac páči slovenský dabing.
Aj ja prajem všetkým krásny deň.

Martina: Ahojte holky. Sice si ráda čtu pochvalné věci o Facundovi, ale jen pro zajímavost bych si chtěla přečíst i to, co tu probíráte jako negativní... Kde to najdu? Dík.

majka528: Anavi, také jsem hlasovala.
Martino, probíráme článek, který najdeš na googlu. Zkus zadat Facundo Arana markiza a tam je článek - Kašle na imidž a ten si přečti.
Krásný dnešní večer přeji všem.

Katy: Majko, můžu ti jen závidět, že se sem dostaneš hned v neděli odpoledne! :D Já se sem teď dostávám další týden v pátek večer! :D Opět se omlouvám za neaktivitu, vidím ale, že jste si tu poradily i beze mě. I když to tentokrát nebylo zase tak veselé povídání :(
Majko, shrnula si to nádherně, po tobě je opravdu těžké psát komentář, ve kterém bych to shrnula jinak nebo lépe, opravdu to nejde :)Jsem moc ráda, že se ti rozhovor tak líbil, byl velmi dojemný a já jsem ráda, že ho máme přeložený a opět musím podotknout, že Anavi má na tom velký podíl, usnadnila mi to nejvíc, jak mohla :)
Martino, ráda tě tu vidím, a ještě s tak dlouhým komentářem. Jsem ráda, že se ti rozhovorem zodpověděla další otázka ohledně Facu, tedy co je s jeho kamarádem, který ho přivedl k herectví. Bohužel to neskončilo happyendem, jsem ale strašně ráda že měl štěstí aspoň jeden z nich. Ale povídání o závěti je neskutečně smutné! S tím tetováním je to záhada :D Já Petře věřím, že ji to přijde jako tetování, ale nemůžu si pomoct, mě to tak stále nepřijde. Snad se budeme moct někdy ujistit. Tak jak řekla Majka, Cuando me Sonreis je moje oblíbená telenovela s Facu, a to hlavně kvůli tomu vtipu, Facu tam předvádí neskutečné kousky, když ho člověk zná, je těžké uvěřit, že takový je, ale hraje to neskutečně přesvědčivě! Co se týče Naty Oreiro, je u nás známější než sám Facundo, proto vždycky upozorňují hlavně na ni. Už jsme to tu probírali, není to fér, to určitě ne, protože Facu si zaslouží stejně velkou pozornost jako ona v jejich dvou telenovelách. Televize se ale zařizují podle toho, co je víc vžité, a to je stále ještě víc Naty.
Anavi, naprosto chápu tvoje rozčílení, koho by taky takový článek nerozčílil! Nevím, co si o sobě autor myslí, že je asi nejdokonalejší na světě. V životě nepochopím, že mu na těch fotkách, které vybral z jeho twitteru připadá jako nějaký "ztroskotanec". I kdybych Facunda neznala, ten člověk na těch fotkách vůbec tak nepůsobí! To chtěl zase někdo zaujmout titulkem, nebo vážně nevím, co ho vedlo k napsání takového článku! Nemá cenu se nad tím rozčilovat, pravý fanoušek Facunda si najde pravé informace, a dozvědí se o tom, jaký je doopravdy :) Nemáš za co děkovat, kdyby sis nemohla postěžovat tady, tak kde už jinde? Cokoliv co se týká Facunda, tady můžeme probrat! :) Já tobě děkuju, za velkou pomoc při překladu, strašně si mi usnadnila práci, a ještě s takovým článkem, na který budeme opravdu všechny dlouho vzpomínat protože byl neskutečně emotivní!
Petro, taktéž jsem ráda že sis rozhovor užila, byl to neskutečný rozhovor! Čekala jsem rozhovor v takovém duchu, jelikož ho zpovídal psychiatr, ale že se až takto otevřeně, to asi nečekal nikdo z nás! Farsantes je taková záhada, nikdo neví, nebo aspoň k nám se to nedoneslo, co ho tak rozladilo na svém kolegovi, proč se neměli tak rádi, každopádně u Facunda je to opravdu výjimka, takže to muselo být něco vážného. Tak či tak, spolupracovat s ním už určitě nikdy nebude a šel dál, je spokojený v divadle a se svou rodinou :)
Martino, tady je odkaz na ten článek, pokud by si ho nenašla ;)
doma.markiza.sk/aktualne/1818850_kasle-na-imidz-krasavec-z-divokeho-anjela-je-prec
Děkuju všem holky, doufám že jsem něco nezapomněla okomentovat :)

Petra: Anavi, taky jsem hlasovala, ale až druhý den po přečtení článku.

Name:
Web:

Powered by CuteNews