Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo opět míří do Ruska!
19.03.16 * 17 názorů
Ano, je to tak Facundo se už podruhé chystá navštívit Rusko, a opět to bude hlavní město Moskva! 30. září 2016 v koncertní hale "News hall" se bude pořádat další koncert, který tentokrát odehraje sám, bez své kapely "The blue light orchestra" a zazní zde jeho písničky z druhého alba, které vyjde tento duben!

Zdolání nejvyšší hory Argentiny ještě samozřejmě nevyšumělo do ztracena. Ještě stále se objevují fotky z vrcholu Aconcagui. Na jedné fotce je Facu s Tomasem Ceppim, který ho celou výpravu doprovázel. Spolu drží vlajku další nadace, a to nadace Actira, která se zabývá pacienty s rakovinou štítné žlázy. Na druhé fotce je spolu s Liz Rose, které by se k Facundovi měla připojit i k nadcházející události a to výpravě na Everest! Už známe i datum, kdy to má všechno probíhat. Začátek celé expedice by mě začít už 8. dubna a končit by měl 5. června 2016!Kdo by si myslel, že připravované CD je už zcela hotové je na omylu. Na Facundově druhém albu se stále pečlivě pracuje. Potvrzuje to další fotka z nahrávacího studia. Další jméno, které se objeví v seznamu Facundových doprovodů je zpěvačka Soledad Pastorutti:Jak je vidět upoutávky na pojištění Assist card ještě stále nejsou u konce, a objevují se nové a nové. Mám pro vás další krátkou upoutávku a ve fotogalerii si dokonce můžete prohlédnout fotky jak z uveřejněných upoutávek, tak také Facunda v sídle této pojišťovny, kde se patrně objevil po zdolání vrcholu Aconcagui. Spolu s ním je na fotce také ředitelka této pojišťovny - Alexia Keglevich:

A to nejlepší nakonec, minulý týden jsem vám slibovala přeložený nejnovější rozhovor z časopisu Random. Slib jsem splnila číst můžete jako vždy v rozhovorech.Soňa: Tak Facundo plní svoj sľub, ktorý dal a to , že sa do Ruska vráti. Takže už sa teším na 30-ty september, kedy svoj koncert odohrá. Dúfam, že tentoraz to bude v úplnej pohode. Dievčence neviete či to bude len tento jeden koncert, alebo bude mať koncertnú šnúru?Bolo by fajn keby odohral viac koncertov, bolo by viac námeov na aktuálky. Totálne ma zaskočil dátum výstupu na Everest. Veď to je už za chvíľu. Vždy som schvaľovala Facundove aktivity, Ja sa však na tieto dni, kedy bude na výprave nejako vôbec neteším. Aj keď určite Facundo pozná svoje hranice a bude mať okolo seba team odborníkov, tentokrát považujem naplnenie jeho sna za hazard. Pľúcny edem, ktorý ho pri predchádzajúcom výstupe potrápil, nie je ľahká diagnoza. Myslím, že sa vtedy zľakla aj Mária, keď za ním hneď priletela. Predsa už má záväzky nielen voči sebe ale aj voči rodine. Želám mu z celého srdca, nech pokorí túto najvyššiu horu sveta, ale tentokrát sa s jeho počínaním prvý krát v mojom fanúšikovskom živote nestotožňujem. Rozhovor som už nestihla, práca ma čaká i dnes, takže sa k nemu dostanem až večer. Veľmi ma prekvapil skorý termín Everestu. Dúfam, že Katy nám 5.júna prinesie dobré správy o zdarnom skončení výpravy. Ale aspoň mi trošku zdvihli náladu pekné obrázky. Katy ďakujem, za aktuálku, no dnes z nej nemám euforické pocity, ale veď nakoniec život má veľa odtieňnov a je aj v iných farbách ako je ružová.Už mi nič iné neostáva, len držať Facundovi palce

majka528: Katy, velmi děkuji za novou aktuálku. Tak jako Soňa tak i já vidím, že Facu plní slib, když vloni řekl, že se do roka do Ruska vrátí a už je to tady. Soni, podle mě to bude jen ten jeden koncert, aspoň na svém twitteru je uveden jen tento jeden termín. Také mě zaskočil termín na výstup Everestu, zdá se mi to dost brzo, ale jestli je tak rozhodnutý tak vím, že ten termín dodrží. Doufám a věřím, že se mu pokoření Everestu povede, stejně budu trnout strachy, aby vše dobře dopadlo a hlavně, aby se ve zdraví vrátil domů ke své ženě a hlavně k milovaným dětem. Ty dva měsíce budou strašně dlouhé, ale věřím, že se 5.6. dozvíme šťastnou zprávu. Fotky jsou moc pěkné, je vidět, že je o něho stále zájem a mají ho v oblibě. A moc se těším na jeho nové CD, doufám, že vyjde v dubnu. Rozhovor jsem si přečetla a je to moc krásné čtení, Facu je čím dále lepší a jeho rozhovory jsou čím dále exkluzivnější. Divím se novinářům, že jim stále nedá spát jeho odchod ze seriálu Farsantes.
Katy, ještě jednou velké díky za dnešní aktuálku a věřím, že budeme i nadále tu mít samé dobré zprávy a hlavně budeme držet Facundovi palce, aby si splnil svůj sen a výzvu, která pro něho hora jménem Everest znamená.
Přeji všem pěknou neděli.

majka528: Katy, moc a moc děkuji za přeložení toho rozhovoru, zapomněla jsem se o tom zmínit v předešlém mém komentu - to kvůli tomu, že mě překvapily novínky, ale díky za ně. Jsi skvělá, že nám to tak pěkně vše napíšeš a sdělíš a hned je ta neděle o mnoho příjemnější.

Petra: Katy, taky velmi děkuji za dnešní aktuálku s velmi dlouhým rozhovorem. Ten jsem si už stihla přečíst, ale ještě dnes si ho chci přečíst ještě jednou. Facu je v něm jako ve všech posledních rozhovorech velmi otevřený a je tam hodně myšlenek k zamyšlení.
Děti a Mery jsou pro něho tím nejdůležitějším v jeho životě. Přesto potřebuje jet do hor aby mohl, jak píše "dýchat". Obdivuji Mery, že ho ve všem podporuje, ale nevěřím tomu, že ho v cestě na Everest podporuje. Co jiného jí taky zbývá když jí Facu postaví před hotovou věc. Já jsem na něho myslela několik denně už kd

Petra: dokončím později. Musela jsem to rychle odeslat.

Petra: Je pondělí odpoledne a já konečně můžu dopsat svůj rozepsaný komentář. Poslední větu píšu znovu.
Já jsem na něho myslela několikrát denně už když jsem se dozvěděla, že je na Aconcaquě. Přece jenom jsou to hory a tam se počasí změní velmi rychle. Podle fotek je ale vidět, že měli nádherné počasí.
Soni, mám stejný názor jako ty. Taky považuji výstup na Everest za hazard a obrovské riziko. Nemají to s ním jeho nejbližší lehké. Vystavuje svoji ženu s dětmi i svoje rodiče obrovskému stresu.
Dnes jsem ještě pátrala na internetu kdy je nejlepší termín na výstup na Everest. Našla jsem na netu článek z časopisu Lidé a hory ze dne 15.3.2016. Tam píšou, že jarní sezóna začíná už za 14 dní a že ti nejlepší už finišují z tréninkem a odesílají cargo.
K rozhovoru se ještě vrátím, chci si ho ještě jednou přečíst.
Po celou dobu co bude Facundo v Himalájích budu na něho neustále myslet a držet mu palce.

Katy: Soňi, myslím že to bude jen tento jeden. Aspoň je tento jeden oficiální, ale myslím si, že po minulém rušení koncertů se přidávat nebude. Taky doufám, že všechno bude probíhat lépe než minule. Jak už jsem napsala k minulé aktuálce, taky nejsem z jeho expedice nadšená, tím spíš že už je to takto brzo, což i mě překvapilo, ale co naděláme, nezbývá nám než držet palce :)
Majko, ano ano do Ruska se opravdu vrací. Jsem ráda, že má tento rok v plánu také koncertovat, těším se na jeho podání, tím spíš že už to budou písničky z jeho druhého alba :) Jen mám trochu obavy co se týče toho vydání, které je stále plánováno na duben, aby se tak opravdu stalo, když má teď jiné starosti, a to Everest. Možná že ještě budeme překvapeny. Nemáš vůbec zač Majko, já jsem moc ráda že sis ten rozhovor tak užila, tentokrát to byl opravdu dlouhý rozhovor, ve wordu mi vyšel na 4 stránky, takže se opravdu rozpovídal :) Ale stále je v jeho rozhovorech ta hloubka, kterou do nich dává snad jen on :)
Petro, rádo se stalo. Jsem ráda, že se sem dostáváš aspoň takto na skok :) Jak už jsem řekla, rozhovor je vážně skvělý, ale není to u něj nic překvapujícího :) Taky si myslím, že Maria jeho nápadem moc nadšená není, ale určitě mu jeho sny chce splnit a podporuje ho. Tak jako při jeho zpěvu, kdy mu dopomohla k tomu aby se dostal na pódia a začal koncertovat :) Tak teď už chápu ten jeho brzy odchod na Everest, nevěděla jsem, že pro to existuje nějaká taková "sezóna" kdy je nejlepší se tam vydat. On ale určitě ví co dělá, a doufejme že po minulém zážitku bude opatrnější :)
Teď nebudu v komentářích tak moc aktivní, mám hrozný blázinec, ale jistě si vaše komenty budu číst, takže díky za ně :)

anavi: Ja budem zrejme do konca mája až začiatku júna tiež striedmejšie pridávať komentáre, lebo ako som už písala nedávno, máme doma maturitno-bakalárske obdobie. A práve z tohto dôvodu teraz viac ako inokedy ocením tvoju prácu Katy. Viem, že kedykoľvek sem zavítam čo-len na chvíľu, nájdem tu vždy najčerstvejšie informácie v chronologickom poradí a fantastickom prevedení. Na otázky, ktoré som si v duchu predstavila pri prezeraní aktuálky, ste mi už tiež odpovedali v komentoch. Ďakujem vám všetkým (aj tebe Peti, za dodatočné prianie k narodeninám).
Z toho, že sa Facu opäť pokúsi zdolať Everest nadšená tiež nie som, ale prajem mu, aby sa mu to už podarilo, lebo ho to bude lákať znovu a znovu. A čím mladší bude, tým má väčšiu šancu na úspech. Myslím si, že môžeme byť pokojné, bude okolo neho tím odborníkov a dôverujem v jeho zdravý úsudok a má už určité skúsenosti. Naposledy sme mali možnosť sledovať priebeh expedície, veľmi by som to uvítala aj teraz. Tak nech sa mu darí :))
Katy, ďakujem za výbornú aktuálku, všetky informácie, fotky aj videá. Úplná paráda si to takto zhltnúť naservírované na tácke :)) Čerešničku na torte som si nechala ako poslednú a vyjadrím sa k nej v ďalšom komente. Samozrejme mám na mysli rozhovor, ktorý si idem prečítať.

anavi: Uf, Katy, to bol rozhovor. V prvom rade ti skladám obdiv za jeho preklad, lebo úprimne povedané, nie všetko som pochopila. Budem si to musieť opakovane čítať, neviem, či si stojím na kábli, ale to už je vysoký stupeň metafory. Nevidela som En el aire a keby som aj videla, tak by som ho nepochopila kvôli jazykovej bariére, preto mu v niektorých veciach nerozumiem. Čo mi je a myslím aj vám nad slnko jasné, že Facu si počas tohto predstavenia otvára nielen srdce ale aj svoju dušu.
Zároveň mi Facu potvrdil moje tušenie, že sa z úlohou v hre Codicia nestotožnil. Presne ako písal, bol to veľký úspech, ale ja som z neho v tom čase necítila šťastie a nadšenie, ako to bolo pri Poder se puede a EEA. Zaujímavé je, že novinári sa snažia vyťahovať príbeh o Fransantes, ale ako sám Facu povedal, nepýtajú sa na rovinu. Záleží na tom, ako si danú situáciu interpretuje každý z nás. Krásne to vysvetlil. Aj keď často nemáme úmysel ublížiť, môže sa stať, že sa to niekoho dotkne. A keď sa necítime v niektorej situácii dobre, máme právo odísť. Záleží na našom rozhodnutí.
Má pri sebe úžasnú ženu, ktorá ho podporuje vo všetkom, aj keď neviem, či to teraz neoľutovala, keď jej znovu odchádza do Nepálu. Prajem mu teda, nech sa toho vzduchu zhlboka nadýchne, vypočuje si hlas Boha a vráti sa plný energie niečím nás zase príjemne prekvapiť.:))

majka528: Ahojte, přečetla jsem si všechny komenty a je to úžasné čtení, je to vše tak krásně napsané a hodně citové. Anavi, věřím, že tě ten rozhovor dojal, já jsem si ho přečetla vícekrát, abych si ho vychutnala, je to od něho krásně vše řečeno. Také mě naštvalo jak novináři vytahují stále jeho odchod z Farsantes, ale bylo to jeho rozhodnutí tak by to měli respektovat. Moc mu přeji, aby se mu letošní výstup na Everest podařil, protože jak ho znám tak by to zkoušel znovu. Bude mít s sebou skvělý tým a ten mu určitě hodně pomůže, že se na něj bude moci spolehnout. Oceňuji jeho ženu, ta při něm stojí a podporuje ho ve všem co Facu dělá.
Katy, to nevadí, že se sem tak často nedostaneš, je ti předem odpuštěno, protože vím, že když je to jen možné tak jsi tady a hlavně pro nás připravuješ tak nádherné novinky, za které ti patří DÍKY.
Anavi, přeji tvým dětem zdárné ukončení jejich studia (tohle mám už za sebou) a vím co to doma obnáší.
Přeji všem krásné a pohodové další dny.

Soňa: Milé dievčence, prajem Vám krásne a pohodové sviatky jari, žiadnych otravných šibačov , čo najmenej vody a lacných voňaviek. Katy prajem veľa síl a optimizmu, aby zvládla ešte veľa, veľa takých krásnych aktuálok. A Vám prajem veľa potešenia pri ich sledovaní. Krásne Veľkonočné sviatky. Užite si ich vy i všetci blízky vášmu srdcu. Verím, že medzi nich patrí i náš Facundo.....


s
s vie vždy potešiť. A vám prajem veľa radosti, ktorú vieme načerpať z týchto aktuálok.

soňa: Prosím, posledný riadok ignorujte. Zase som sa moc ponáhľala.

Petra: Katy, Anavi, Soňi, Majko a Martino přeji všem krásné a hlavně pohodové svátky jara. Na přírodě je už vidět, že se probouzí. Mám moc ráda, když ráno zpívají ptáčci. Jelikož se blíží duben, tak jsem zvědavá jestli Facundo než odjede do hor, představí své druhé album.On toho vždy tolik stihne, že je to možné:) Třeba ho jen pokřtí a uvede na trh. Rádia v Argentíně pak můžou hrát jeho písně, když bude na Everestu. Tím písně vejdou ve známost a lidé je pak budou na koncertech už znát. Je mám ten dojem (hlavně mě v tom ujistil plánovaný koncert v Moskvě), že všechny koncerty budou bez jeho kapely. Ani jednou je neměl ve studiu při tvorbě nových písní. Ráda bych se mýlila, protože by to byla škoda. Zpěvačka (Naty) má úžasný hlas a celá kapela je výborná.
Anavi, taky bych chtěla popřát tvým dětem úspěšné zkoušky.
Krásný den.

majka528: Katy, Anavi, Soni, Petro a Martino, přeji všem krásné a pohodové velikonoce. Soni, děkuji za přání. Jaro se už venku probouzí a hned je to radostnější. Také bych si přála, aby vyšlo druhé Facundovo CD, ale mám obavy, že to nestihne, jeho odjezd na Everest se rychle blíží.
Mějte se všichni moc a moc pěkně a přeji všem krásné další dny.

majka528: Petro, díky za přání k velikonocům, doufám, že si je všechny pěkně užijeme. Také mě mrzí, že koncert v Moskvě bude bez TBLO, ale doufám, že s nimi bude hrát dál, byli moc pěkně sehraní.
Ještě jednou přeji všem krásné dny.

Petra: Soňi, zjistila jsem, že máš v pondělí svátek. Proto bych ti chtěla už dnes popřát vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstí a splnění všech přání.
Přeji sice dopředu, ale nevím, jestli se sem v pondělí dostanu.
Také tobě i Majce děkuji za přání k Velikonocům.

Katy: Holky moje všem vám moc děkuju za přání k Velikonocům, a samozřejmě vám všem přeji stejně úžasné Velikonoce :) Doufám, že vám je ode mě zpříjemní zítřejší aktuálka :)
Jinak Petro, zcela určitě bude Facu koncertovat bez své kapely, na plakátu je jen jeho jméno ;) Ono i na novém CD se moc nepodíleli, jen snad Naty by se tam měla objevit, no to všechno uvidíme, doufám že už ve slíbeném dubnu :)

Name:
Web:

Powered by CuteNews