Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zpátky domů
07.03.20 * 5 názorů
Všechno jednou musí skončit, stejně tak divadelní sezóna v Carlos Paz, a pro zbytek Facundovi rodiny pobyt v Mar del Plata.
Poslední Facundovo představení v rámci angažmá v Carlos Paz s hrou En El Aire, se odehrálo minulou neděli 1. března. Facu byl na odměněn ovacemi ve stoje a po představení řekl divákům pár slov. Tuto událost máme na videu. Po skvělém výkonu se rozloučil se všemi přáteli a známými, které poznal za dva měsíce v Carlos Paz, a kteří nějakým způsobem na představení spolupracovali. Opět se sešli ve své oblíbené restauraci It Italy. Pak už zbývalo jen zabalit si věci, sednout na motorku a vyrazit směr domov. Po cestě si ještě, ale udělal malou odbočku. Jak už víme, Facu v tuto chvíli jezdí na motorce značky Triumph. Zastavil se tedy ve městě Rosario, kde poctil svou návštěvou právě prodejnu s touto značkou motocyklů, a věcmi s tím spojené. Ve fotogalerii najdete fotky z celé cesty, pár fotek z představení a rozloučení s přáteli z divadla v restauraci:A podíváme se naposledy také do Mar del Plata, odkud vám přináším další fotky. Jsou to převážně fotky Marii, ale najdete tam také Facunda. I on přiletěl na poslední tři dny za svou rodinou, a užil si poslední pobyt u moře.Dobrodružství zvané En El Aire, ale rozhodně nekončí! Facundo bude s tímto představením pokračovat, a bude znovu cestovat po celé zemi, aby divákům předvedl své nejoblíbenější divadelní představení. Kdy, kde a jak to se jistě dozvíme již brzy! :)Přehlídka v Mar del Plata
29.02.20 * 7 názorů
Minulý týden jsme se věnovali čistě Facundovi a jeho návštěvě v La Falda. Dneska pojďme za dětmi a Mariou do Mar del Plata. Pobyt z tohoto týdne jistě stojí za zmínku, protože Maria se po delší době opět vžila do role modelky!
Přímo v Mar del Plata se zúčastnila přehlídky značky Adrian Caballero. Facundo na přehlídce přítomný nebyl, ale všechny tři děti seděli v hledišti a svou mámu sledovali. Podívejte se na fotky a na ukázku ve videu:Bohužel tento týden se k nám nedostali jen ty dobré zprávy. Ve čtvrtek nás Facu prostřednictvím instagramu informoval o jistě bolavé ztrátě. Zemřela jeho milovaná Negra. Na instragramu ji poslal poslední vzkaz:

"Bude nám moc chybět...Takto si na tebe vzpomínám Negrita...Náš skvělý přítel a kamarád. Odpočívej v pokoji, má drahá fenko! V nebi jsou nejlepší psi na světě! Uvidíme se znovu..."Život musí jít ale dál. A Facundův určitě neustává. Ještě se vrátím k minulému týdnu. To jsme totiž ještě neměli k dispozici materiál z prozatím posledního koncertu se skupinou Iceberg del Sur. Koncert proběhl minulý pátek v hotelu Eleton. Dnes už ve fotogalerii najdete nahrané fotky a na ukázky z koncertu se podívejte na youtube.
Ale, jak se zdá ani tím společná spolupráce neskončila! Tento týden se objevili nové fotky z natáčení určitého, společného projektu. Jestli půjde jen o jednu společnou skladbu nebo o společný videoklip, prozatím nevím. Nicméně fotky najdete hned ve vedlejším albu.La Falda
22.02.20 * 17 názorů
Poslední týdny jsme střídali města Carlos Paz a Mar del Plata. Ale, dnes se podíváme do města La Falda, kam se tento týden přesunulo i představení En El Aire. Samotné představení jsem v posledních týdnech trochu opomíjela, proto přijměte jako omluvu nově nahrané fotky, podotýkám že velmi kvalitní fotky z představení v Carlos Paz.
A hned poté se přesuňte do La Falda, kde hrál Facu tento týden. Opět si velmi pochvaloval publikum v tamním divadle Eden. Navštívil tu také zdejší rádio Unica Punilla a hotel Boutique. Hostitele našel na mnoha místech v tomto městě. Mimo jiné se tu sešel také s kouzelníkem jménem - Mago Raúl Jáuregui Biczyk. Ten mu měl možnost předvést svůj trik s kartami. Podívejte se na fotky z představení, na fotky z návštěvy rádia a ve videích najdete zmiňovaný karetní trik a také video, které sloužilo jako pozvánka k představení v divadle Eden:

Vrátíme se dnes také ke koncertu se skupinou Iceberg del Sur. Facundo s nimi vystoupil dvakrát v posledních 14 dnech, a tento týden přidali třetí závěrečný koncert. V pátek 21. února vystoupili opět v hale Francisco. Přidávám fotky z druhého koncertu. Bohužel na materiál z tohoto týdne si budeme muset chvilku počkat.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 Next >>

Powered by CuteNews