Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
23.12.17 * 28 názorů
Vánoce jsou tady a já jsem tady se slibovanou vánoční aktuálkou. Pohodlně se usaďte a jdeme na to:
Jako každý rok, začínám nejdřív s rekapitulací posledního týdne Facunda. Jak on prožívá Vánoce? Tak jako v loňském roce! Již potřetí se s celou rodinou vydal k moři, kde oslaví i Štědrý den. Nevím, jestli je to opět oblast Carillo, jako v loňském roce. Je to ale víc než pravděpodobné. Tak jako v loni, i tentokrát se s dětmi zúčastnil jedné záchranné akce. Loni vraceli do moře lachtana, letos to bylo naopak z moře vytahovali tuleně, aby ho mohli ošetřit. Můžeme to vidět na videu. A ve fotogalerii se podívejte, jaké fotky s námi Facundo nasdílel:A teď už k Facudárkům, které jsem si pro vás přichystala. Jako první, je to dárek ke čtení. Už mnohokrát se mi potvrdilo, že rozhovory s Facundem čtete velmi rádi. V tom případě doufám, že vás ani dnešní rozhovor nezklame. Sáhla jsem trochu do historie, je to rozhovor pořízený někdy kolem roku 1999, podle toho vypadají také Facundovi odpovědi. Nejen dnešní rozhovory od Facunda jsou tak zajímavé. Věřte mi, že i starší rozhovory mají něco do sebe. A je také možné, že se tam dozvíte i něco, co jste do dnešní doby nevěděli. Zvu vás tedy do sekce rozhovory. Rozhovor se jmenuje "Konec i dobrý začátek".
Když jsme u sekcí, ode dneška se můžete podívat do zbrusu nové! Na konci roku se vždycky snažím, aby se stránka rozšiřovala i jinak, než jen novinkami. To co se shromáždí za ten rok, mě inspiruje vždy k nové sekci. Určitě si vzpomínáte, že skoro v každé sepsané aktuálce, vždy končím nějakým domácím mazlíčkem. Facundo je fotí a natáčí velmi často. Proto jsem se rozhodla tu jeho malou domácí zoo trochu sesumírovat a shromáždit na jedno místo. Račte vstoupit do nové sekce tudy.
I na další věc se podíváte do sekce, sice ne do nové, ale souvisí s Facundovými rozhovory. Letos jsme tu měli pár dalších rozhovorů ze kterých jsem opět vybrala ty nejlepší citáty, které by měli být někde zaznamenané. Najdete je v již existují sekci citáty. Ty nejnovější jsou seřazené nahoře.
Dostáváme se k dalšímu dárku, který potěšení především vaše uši, ale samozřejmě také oči. Všichni víme, že se Facu trochu přesměroval z herectví na hudbu. A ano, měli jsme tu spoustu ukázek na youtube, které byli většinou moc krátké na to, aby si to člověk mohl vychutnat, tak jak by opravdu chtěl. Já vám dnes přináším celý koncert! Je to nesestříhaný koncert z roku 2015, kdy Facu s kapelou TBLO vystoupil v Rusku! Je natáčený jedním z diváků/divaček, ale tak kvalitně, že si ho můžete nerušeně užít, tak jako by jste seděli v publiku! Pohodlně se usaďte, a až si budete chtít odpočinout od programu českých televizních stanic, vyzkoušejte něco argentinského. Stahovat můžete ZDE.
Doma máte jistě všechno už nazdobené, přichystané na svátky. Pokud chcete, můžete mít Facunda ve večerním obleku, také na své ploše. Udělala jsem pro vás dvě tapety na plochu, pokud by jste chtěli svátečně naladit i svůj počítač. Jsou to fotky z kampaně Tsu Cosmeticos, která letos měla také velký úspěch. Záleží jen na vás. Tady jsou:Každoročně jste si zvykli, že dělám speciální video pro všechny mé věrné návštěvníky. Letos to nebude jiné, bude to jiné jen ve výběru telenovely. Není to tentokrát Muněca Brava, ale Sos Mi Vida. Opět vybrané speciální díly, tak aby se trochu hodili na Vánoce. Pro všechny z vás, kteří sem chodíte alespoň jednou za týden, chci říct, že si moc si vážím vaší návštěvy a doufám, že Vás tato stránka bude bavit dál. Jmenovitě ale musím poděkovat všem, kteří mi sem píšou úžasné komentáře a dávají mi sílu do další práce. Děkuju - Anavi, Majko, Soňi, Petro, Petro12, Cvalku, Anko, Martino, Květuš, Iveto, Katko Sovo a vy další, které neznám jménem.Přeji Vám všem nádherné Vánoce. Svátečně se nalaďte, Facundo se totiž umí také svátečně naladit. Podívejte se v galerii. A tedy doufám, že aspoň kousek Vánoc strávíte s Facundem :)Zpátky do práce
16.12.17 * 9 názorů
Facundovi s Mariou tento týden skončila dovolená v Bariloche. Facundo už měl domluvené další závazky v Buenos Aires. Nicméně ještě na chvíli se do této nádherné přírody vrátíme. Doplnila jsem fotogalerii o nové fotky. Jsou to spíš fotky Marii, ale i Facunda se dočkáte. Vyfotil se typicky s vlajkou "Donar Sangre, Salva Vidas":A proč už se to z dovolené vrátili? Na 14. 12. byl ohlášen další koncert v rámci CelebrationFestu 2017. Na krátkou ukázku se můžete podívat na youtube a prozatím na jednu fotku z vystoupení:Už je také s jistotou ohlášena druhá sezóna Madisonských mostů, která se odehraje v Mar del Plata. A bude to hned po novém roce 5. ledna 2018. Představení se bude hrát v pátek, sobotu a neděli v divadle America.
Do té doby uvidíme co si pro nás Facundo připraví, ještě dokonce tohoto roku. Já vám, ale s jistotou řeknu, co si pro vás připravím příští týden a to velkou vánoční aktuálku! Přímo na štědrý den, tak nezapomeňte. Těším se na vás :)Hurá za odpočinkem
09.12.17 * 11 názorů
Tak nám Facundo vyrazil za odpočinkem! I když v jeho podání, to není vždycky jen odpočinek. Ale i přes to, Facu s Mariou vyrazili tento týden do Bariloche. Oblast, která se nachází na úpatí And. Není to samozřejmě poprvé, co je v této oblasti. Pokud si vzpomínáte poslední společnou dovolenou i s dětmi, tady trávili v letošním lednu. Ale jako skoro pokaždé, příjemné spojil s užitečným. Nejen, že přijel za odpočinkem. svůj pobyt tady spojil s jakousi přednáškou v hotelu Huinid Bariloche. Soudě podle fotky, může se jednat o nějaké povídání o horolezectví.
Jak Facu, tak Maria nás odtud doslova zásobují videi. Hlavně jsou to videa z přírody. Podívejte se sami. Na jednom videu, je ale zachycen i Facundo s Mariou. Nebyl by to Facu, kdyby se nevydal do hor. Dronem natáčené video přikládám samostatně. V galerii jsou prozatím tři fotky, jedna fotka je již ze zmíněné přednášky:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews