Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Speciál: Koncert v La Trastienda
12.08.15 * 13 názorů
Dnes výjimečně, mám pro vás speciální aktuálku o koncertě který se odehrál 7. srpna v klubu La Trastienda. Byl to opravdu dlouho očekávaný koncert, v prostorách kde už Facu koncertoval dvakrát a hlavně s koncertováním se skupinou The blue light orchestra začínal. Přítomna byla samozřejmě Facundova žena Maria která přišla svého muže podpořit ale také kolegyně z telenovely "Noc a Den" Eleonora Wexler a Florencia Raggi. V rozhovoru Facu řekl že už se skupinou na pódiu sehráli a že už hrají uvolněněji než na začátku. Také padla otázka na nové album, to je prý v plném proudu. Natáčení právě probíhá a už je 8 písní hotových, prý to chce ještě trochu času ale pracuje se na tom usilovně. No a jistě ani nemusím připomínat že ohlasy na celý koncert byli opět velmi příznivé a to nejen o fanoušků ale i od novinářů.
Dostalo se k nám neuvěřitelných 120 fotek, 8 ukázek písniček které v průběhu večera zazněly a ještě 2 videa - z pózování Marie a autogramiády Facunda.Pózování Marie fotografůmFacu po představení rozdává podpisy

Koncert v Tucumán a další koncerty
01.08.15 * 9 názorů
V pátek 31. července Facu se svou kapelou vyrazil do města Tacumán aby tam odehráli další ze svých skvělých koncertů, a že to byl opět skvělý koncert jistě nemusím připomínat. Spokojenost byla na obou stranách, diváci si opět koncert velice užívali a posléze Facu na svůj twitter napsal poděkování tomuto městu za úžasnou atmosféru kterou tam vytvořili: "Díky Tucumáne! Skvělý lidé a velmi úspěšný koncert! Děkuji vám za vaše přijetí."

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout samozřejmě fotky z koncertu ale také fotky ze zkoušky a samozřejmě fotky s fanoušky ať už z místa konání a nebo ještě ty se kterými se vyfotil po cestě do tohoto města. Videa si potom můžete prohlédnout tady dokud se neobjeví něco na youtube. Jsou to videa od jedné fanynky které je dala na svůj instagram, bohužel přímé odkazy sem dát nejdou.Ještě před odjezdem do Tucumán se Facu zúčastnil přátelského obědu s herci z nedávno skončeného seriálu "Noc a Den". Kolega Maxi Ghione (seriálový Lucero) pozval hlavní obsazení tohoto seriálu na přátelský oběd k sobě domů, a spolu s nimi samozřejmě i rodinné příslušníky. Facu dorazil se svou ženou Mariou, přítomni byli například také Gabriel Corrado a jeho manželka, Eleonora Wexler, Florencia Raggi (Sofie) nebo Marina Bellati (Eva).Další z koncertů se bude konat 7. srpna v klubu La Trastienda - již potřetí! Facu se na tento koncert velmi těší a to hlavně proto, že se bude konat právě v tomto klubu kde se svou kapelou začínal koncertovat.
29. července poskytl rozhovor televizi CMTV kde vedl rozhovor jako každý jiný poslední týdny. Mluvilo se hlavně o zpěvu, o chystaných koncertech v Izraeli a Rusku a také jak to vypadá s druhým CD. To je prý ve stádiu příprav a prý tam jistě bude nějaká vlastní tvorba, prioritní jsou teď ale naplánované koncerty. Také se ho moderátor ptal na to jak to má teď s herectvím, to prozatím odložil a bude se věnovat hlavně hudbě. Ale hlavně nezapomněl na to aby fanouškům připomněl tento koncert který se odehraje příští pátek!Rozjíždí se také koncerty v Rusku. Měl se konat jen jeden koncert 27. listopadu v Moskvě ale tu čest budou mít i jiná města, a to:

29. 11. 2015 - Jekatěrinburg - Divadlo "Cosmos"
30. 11. 2015 - Čeljabinsk - Dramatic Theatre
02. 12. 2015 - Omsk - Hudební divadlo
03. 12. 2015 - Novosibirsk - Circus
05. 12. 2015 - Krasnojarsk - Velký sál Syberia
12. 12. 2015 - Vladivostok - Halla Fesco

Takže z jednoho koncertu se stala celá šňůra koncertů. Je jasné že Facundo se zaměřil opravdu na svou hudební kariéru a jak zmínil v rozhovoru, herectví prozatím odložil a teď si plní svůj velký sen - Vyjet ven a hrát. Ve fotogalerii se můžete podívat na všechny divadla a haly v nichž bude Facu se svou kapelou hrát.

Rozhovory z Mendozy
25.07.15 * 15 názorů
Dnes se vrátíme ještě zpátky do Mendozy kde se Facu zdržoval minulý týden kvůli dvěma koncertům. První odehrál v hotelu InterContinental 17. července, fotek se k nám dostalo spousty ale video jen jedno. Proto tu dneska pro vás mám ty slíbené, které se měli objevit později.

Začneme krátkým rozhovorem + sestřihy z koncertu který poskytl televizi La Coope do programu Punto showHned poté pro tuto televizi natočil krátký pozdravDalší video je z takového krátkého "pokecu" s diváky na začátku koncertu kde mimo jiné zjišťoval kdo odkud přijelPotom tu mám pro vás ukázky písniček od diváků jde o písničky: Proud Mary a píseň Free Fallin' do které zapojil i jednu divačku se kterou si zatančil

18. července se konal druhý zmiňovaný koncert v klubu La Guapa ze kterého se k nám dostali fotky až dnes. Můžete si je prohlédnout v galerii a hned poté jedno video na které je po delší době písnička Do you love me a Facundův pověstný taneček který vždy u této písničky předvádí. Facundo byl na tomto koncertu stejně milý a přátelský jako na prvním, každý z jeho koncertu odcházel nadšený a diváci (převážně ženy) by mu dali 10 bodů z 10. Zazněli písničky samozřejmě z alba "Salir a Tocar". Koncert skončil v 0:45 hodin, poté se ještě Facu přesunul do haly aby se vyfotil s fanoušky.

Facundo v Mendoze samozřejmě neodehrál jen dva koncerty ale také, jak už je jeho zvykem, rozdával rozhovory. Kromě již zmiňovaného rozhovoru který poskytl televizi La Coope, poskytl zajímavý rozhovor časopisu Primera Fila ze kterého nevzešel jen samotný rozhovor ale také nové fotky.

Ve zkratce vám napíšu o čem Facundo mluvil, v časopisu se píše o tom že Facundo zde odkrývá svou neznámou tvář...Mluví o tom že se chtěl vždycky stát hudebníkem. A to je také to, co právě dělá, je to jeho velký sen. Novinář který s ním dělá rozhovor vzpomíná na jeho kariérní začátky...mluví o tom když Facundo začínal hrát v metru na saxofon a bere na vědomí že to všechno vlastně začalo hudbou. Facundo to potvrzuje a dodává že jeho život šel překvapivým způsobem. Dnes, s odstupem času, může říct, že i když nic neplánoval, setkal se se vším o čem snil. Další otázka od novináře byla zaměřená na jeho chraplavý hlas. Facundo reaguje se smíchem. Odpovídá že nyní hledá svou identitu jako zpěvák. A hlas - jako herec hrál kulhavé nebo opilé - tak je to i s jeho hlasem - může zpívat čistě chraplavě, nevidí v tom problém - hlas je jako nástroj, jako je saxofon, může vydávat čisté zvuky, rozedrané, drsné - jako by to byli poslední noty saxofonisty.
Novinář se ptá, co cítí když je na jevišti. Facundo řekl, že na jevišti používá tři saxofony. Jeden z nich je ten samý se kterým před mnoha lety hrál v metru. Říká, že když hraje, pohybuje se v minulosti a vzpomíná jak ve dvaceti snil že jednoho krásného dne bude hrát na jevišti a žít.
Konverzace se otáčí k vydanému CD - Salir a Tocar. Facundo opět vysvětluje název a říká vše o cíli, který ho vedl v tomto projektu - Jít ven a hrát. Může to být představení pro 8 tisíc diváků v Luna Parku, představení v klubu La Trastienda, jednou zase třeba jen pro šest fanoušků z Ruska, a jindy pro dvacet lidí v baru. Hlavní věc je jít ven a hrát.
Kterou píseň z alba by jsi věnoval své ženě? Zeptá se novinář. Facu odpovídá, že největší podíl na tom že Salir a Tocar vůbec vzniklo měla ona. V pozdních devadesátých letech měl Facundo skupinu se kterou hrál až do roku 2001. Od té doby se chtěl vždycky vrátit k hudbě, ale nikdy neměl dost času. Vždycky dělil čas mezi televizi a divadlo. Navíc, sestavování kapely není vůbec snadné. Musíte najít hudebníky, kteří budou moci věnovat svůj čas na realizaci projektu. Dále Facundo mluví o tom jak ho Maria povzbudila aby se vážně zaměřil na hudbu. On si ale myslel že je to nemožné - chtěl zůstat u příležitostného hraní na saxofon a zpívání ve sprše, ale jeho žena na tom trvala. Maria má různé kontakty a znalosti v hudebních kruzích, to mu dovolilo se setkal s těmi správnými lidmi, a tak to začalo. Hudební ředitel celého projektu je skvělý muzikant - Dizzy Espéche. Facundo a jeho skupina začala připravovat skladby, které je provázely po celý život: např. Lennon, Tracy Champ a další klasika. Všechno znělo dost dobře takže se jejich producent rozhodl že je čas to představit veřejnosti. První vystoupení se konalo v La Trastienda.
Na konci rozhovoru se novinář ptá ještě na koncert v Luna Parku. Facundo vzpomíná na to jak se to všechno stalo. Někdo ze Sony navrhl, že Facundo se svou skupinou The blue light orchestra budou předskokani Enriqueho Iglesiase. Vystupovat před publikem kteří se přišli podívat speciálně na svého idola byl těžký úkol, ale Facundo a jeho kapela se toho chopili. Na konci představení byli odměněni krásným potleskem osmi tisíci diváky.Tento týden už se ale Facu věnuje dobré věci! Tentokrát se stal tváří nadace Andesmar, která podporuje dárcovství krve.A také nás každým dnem zásobuje novými fotkami ze své nedávné dovolené. Uveřejnil další 4 fotky, většinou podvodní které vyfotil profesionální fotograf Richard Kotche který působí v oblasti Malediv, kde se Facu podle fanoušků vyskytoval.Nakonec ještě malé info o koncertech v Izraeli. Byli naplánované dva koncerty ve dnech 21. října 2015 a 24. října 2015 pro velký zájem fanoušků se přidává ještě třetí koncert v datu 25. října! Mimo to na tyto koncerty plánuje Facu vzít svoji ženu Mariu a ještě v této zemi strávit pár dní ve formě dovolené.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... Next >>

Powered by CuteNews