Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu na dovolené
27.08.16 * 8 názorů
Ano je to tak, Facundo je po dlouhé době opět na dovolené. Vyrazil samozřejmě s celou svou rodinou, a to jak s Mariou tak se všemi třemi dětmi. Kdo by si myslel, že dá po náročné expedici na Everest přednost teplu, ten se plete. Facu vyrazil opět na hory, konkrétně do San Martin de los Andes. Ubytování jsou přímo ve středisku zimních sportů Cerro Chapelco. Díky tomu, že je Facu velmi aktivní na svém twitteru i během dovolené, máme odtud spousty fotek. Nechybí ani jeho typická fotka s termoskou. Ale nejsou to jen jeho fotky. Mnoho fanoušků, kteří do této oblasti také vyrazili, měli to štěstí a mohli se s ním vyfotit. Jako vždy, to Facundovi nedělalo žádný problém a na fotkách vypadá velmi šťastný a plný síly. Na všechny fotky se můžete podívat v galerii a nejen na ně. K dispozici máme také video, kde Maria zvěčnila celou svou rodinu při jízdě na lyžích, pokud jde o děti, a při jízdě na snowboardu pokud jde o Facunda:

Facundo je ale i na dovolené věrný své práci a nepřestává dávat rozhovory. Další telefonický rozhovor poskytl rádiu ESPN přímo ze své dovolené. Během rozhovoru se stihl vtipně vyfotitt a umístit to na svůj instagram:Během toho co si Facundo užívá na své dovolené, my se ještě vrátíme do minulého týdne, k poslednímu koncertu v San Juan. Dostali se k nám totiž minule jen neprofesionální fotky od fanoušků, dnes už máme fotogalerii doplněnou o 13 profesionálních fotek:A na co se můžeme těšit příští týden? Doufejme že, na nové fotky a videa z gala večeru Fundaleu, který se tradičně koná 29. srpna v Alvear Palace Hotelu. Tento rok, tato organizace slaví již 60 let od svého založení a Facundo je samozřejmě vítanou osobou na této akci.Facu znovu na koncertech!
21.08.16 * 7 názorů
Kdo netrpělivě čekal na nové koncerty, které Facundo podnikne na propagaci svého CD, ten se konečně dočkal! V pátek 19. srpna, podle plánu odehrál první koncert v San Juan v provincii Mendoza. Na tomto koncertě Facunda samozřejmě doprovázela skupina "The blue light orchestra" ale také spoluautor CD - Chino Asencion.
Ještě ale předtím, než se Facundo dostal opět zpátky na pódia, toho stihl v tomto městě ještě mnoho. Hned po příjezdu z letiště se ochotně vyfotil se všemi fanoušky, kteří na něho čekali. Dokonce si našel čas i na to, aby si pohrál s jedním chlapcem a také s jedním psem. Hned poté zavítal do dalšího místního rádia, do rádia Pop Life 107 FM. Rozhovor z tohoto rádia si můžete poslechnout zde. Hned poté poskytl rozhovor místní televizi - San Juan TV, Canal 13. Zlatý bod odpoledního programu byla účast na finále seniorské královny krásy San Juan.
Vy se můžete se podívat jak na rozhovor pro televizi, tak na krátké video z volby královny krásy. Ve fotogalerii potom najdete fotky z těchto akcí:Až po tomto nabitém odpoledne mohl tedy přijít oficiálně první koncert pořádaný k vydání nového alba. Moc videí se zatím neobjevilo, vy se můžete podívat prozatím na jedno amatérské video:My se ale ještě trochu vrátíme v čase, protože ještě před koncertem Facundo s Mariou a také s jejich přítelem Nicolasem Scarpinem, navštívili jejich oblíbené kadeřnictví do kterého chodí pravidelně - kadeřnictví Cool Cuts. Ani tady Facundo nesundal kšiltovku z hlavy, alespoň ne na fotku, každopádně Nicolas se tu rozhodně ostříhat nechal :DNejen Facundo ale i Maria je každý týden aktivní na svém twitteru a instagramu. I tento týden oba přispěli nějakými fotkami a videi ze svého soukromí. Za zmínku stojí hlavně video od Marii, netřeba k němu komentář, podívejte se na něj sami:Facundo nám zase ukázal fotky svého oblíbeného měsíce, další kresbu jeho ženy, sklenku vína se zátiším nebo také budovu poblíž hotelu Hilton v Buenos Aires:Nakonec ve fotogalerii najdete další dvě nové fotky, které byli nafoceny k novému albu "En El Aire":

Další a další propagace
13.08.16 * 5 názorů
Facundo stále nepolevuje ve své propagaci nového CD, a stále navštěvuje různé televize a rádia. Jednu takovou televizi navštívil 10. srpna, byla to televize CMTV a opět to byl velmi pěkný rozhovor.
Na začátku rozhovoru se Facu vrací ke svému prvnímu albu "Salir a Tocar" a ke koncertům které pořádal v Argentině, Izraeli a Rusku, aby toto CD podpořil. Poté už se řeč stočí k novému albu a k hudebníkům, kteří s Facundem spolupracovali na novém CD - Juanse, Soledad Pastorutti, Palito Ortega, Ricardo Tapia. Byla to prý velmi dobrá spolupráce. Říká, že v očích velkých umělců, viděl přesně to, co chtěl vidět. Juanse se například sám rozhodl, že s Facundem nahraje píseň Hembra. Navrhl na této písni nějaké změny, které se ukázali jako skvělé. Píseň kterou zpívá se Soledad Pastorutti nebyla napsána pro její hlas, přesto jí s ním zpívá. S velkým obdivem a úctou vzpomíná na Palita Ortegu. Říká, že Palito je jako orel, který létá velmi vysoko. Vyletí s vámi do výšky a umožňuje vám vidět svět z jeho pohledu. Pak se tiše vrátí na vaši úroveň a uvědomíte si, co jste právě zažili. Palito nejen, že nabídl spolupráci na tomto CD, ale také velmi chválil Facunda a China za jejich vlastní verze písní, které vytvořili. Facu říká, že rád sledoval své hosty jak pracovali, a upřímně je obdivoval. Říká, že to byla radost dívat se na lidi, kteří dělají něco, do čeho dávají svou duši. Také s Juanse natočili klip. Po natočení studiové verze písně se Juanse zeptal jestli se k této písni bude dělat videoklip. Když se Facundo dozvěděl, že to řekl jen aby to oznámil, řekl mu: "Uvidíme se tam!". Objevil se na nahrávání a ptal se co dělat, co na sebe...atd. Facundo říká, že to byl skvělý den, velmi zábavný. A je to vidět i na videu. Práce na tomhle videoklipu byla velkým potěšením. Diskuze se přesune ke koncertům, v tuzemsku i v zahraničí. Říká se, že lidé v Rusku a Izraeli se naučili španělštinu kvůli latinskoamerickým telenovelám. Facundo říká, že tyto země nebere jako trh nebo pracovní příležitosti, ale jako místo pro práci, pro přehrávání hudby se kterou se chce podělit. "Jsou to tak vzdálené země se zcela jinou kulturou, ale když se dívám lidem do očí, vidím, že jsme všichni stejní! To je úžasné! Podíváme se jeden druhému do očí a chápeme! Viděl jsem to."
Facundo vzpomíná na živá vystoupení, které odehrál ještě když propagoval své první CD a to na různých místech. V různých klubech, Luna Parku, na sjezdu motorkářů. Dále přišla řeč na název alba "En El Aire". Facu říká, že tento pojem odráží jeho současný stav mysli, a to, co v současné době zažívá. Žije jako kdyby se vznášel ve vzduchu.Tento životní sen měl celý život. Rád by zmáčkl tlačítko pauzy - má rodinu, rodiče, přátelé, zdraví, práci kterou miluje a o které snil. V závěru rozhovoru se ještě stočí konverzace k Chinovi a k albu obecně. Ještě před odjezdem do Himalájí byli nahrány všechny písně. Během jeho dvouměsíční nepřítomnosti probíhal mastering. Když se Facundo vrátil, společně s Chinem začali poslouchat hotové CD. Bylo to perfektní.

O dva dny později, tedy 12. srpna se Facundo z televize přesunul do dalších rádií. To první bylo rádio Continental, kde stále pokračoval v propagaci svého alba. Rozhovor si můžete poslechnout zde , poté se podívejte na fotky v galerii:To druhé bylo, již nám dobře známé, rádio Rock & Pop. V tomto rádiu se setkal s Robertem Pettinatem - hudebníkem, satirikem a novinářem. V minulosti spolu vystupovali na jednom z Facundových koncertů.
Nejiná konverzace se vedla i v tomto rádiu, hlavně o albu "En El Aire", o přípravě nadcházejícíh koncertů. Facu tu zmiňuje také basistku z kapely "The blue light orchestra" Aldanie Aguirre. Říká o ní, že je to jedna z nejlepších bass kytaristek které zná. Facundo také zavzpomíná na staré časy, a to konkrétně na Yaga, pasion Morena. Mluví o tom jak byli všude doprovázeni armádou a lékaři, kteří s sebou neustále nosili různá séra proti uštknutí jedovatými zvířaty. Poté se přejde k dalšímu obvyklému tématu, čímž je Everest. Facundo vzpomíná na svůj neúspěšný pokus v roce 2012 ale mluví také o té povedené, letošní výpravě. Na rozhovor se můžete podívat ve videu:

Také se během celého týdne činil na svém instagramu, kam nahrál fotky rodinné pohody kolem ohně, ale i usměvavého, rozčepýřeného sebe samého :D

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews