Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Vítejte v novém roce
04.01.20 * 11 názorů
Šťastný Nový rok, drazí návštěvníci této stránky! Vítejte u první aktuálky roku 2020! Nejen, že nám na dnešní datum vyšla první aktuálka, vyšlo nám krásně i výročí této stránky. Dnes slavíme s touto stránkou již 12 let své existence! Neuvěřitelné, pro někoho možná nepředstavitelné. Ale, již 12 let jsem tu pro vás týden, co týden. A nehodlám na tom v tomto roce nic měnit. :) Takové, by bylo přáno k novému roku ode mě. A teď pojďme na Facunda, protože i on nám prostřednictvím instagramu popřál krásný nový rok:"Ať vám v roce 2020 doprovází zdraví, láska a práce! Začít rok s rodinou a přáteli je perfektní! Připijme do nebe na ty, kteří tam již jsou, a važme si těch, kteří jsou tady. Šťastný rok 2020, přátelé!"

K přání připojil fotky z oslavy nového roku a ještě některé z dovolené v Kostarice. Po dovolené, ani silvestra Facu nestrávil v Buenos Aires. S celou rodinou, včetně své matky a několika přáteli odjeli do Mar del Plata, kde na pláži oslavili nový rok! V druhém albu se podívejte na další fotky, které Facu přidal z dovolené v Kostarice:Co, je ale nyní mnohem aktuálnější, to je obnovená hra En El Aire, se kterou se Facundo přesunul do Carlos Paz. Premiéra se měla odehrát už 26. prosince, ale kvůli výpadku proudu, byla posunuta na 28. prosince. To vysvětluje absenci fotek minulý týden. Ale, dnes už je pro vás mám! Představení se hraje každý týden od čtvrtka do neděle ve 22 hodin.

Krásný Silvestr
29.12.19 * 9 názorů
Vítejte u druhé speciální aktuálky, a zároveň u poslední tohoto roku! Silvestr nám klepe na dveře, ale ještě než ukončíme definitivně rok 2019, pojďme si připomenout, jaký rok to byl pro Facunda a pro tuto stránku.
Mám tu pro vás připravené rekapitulace, jak Facundova roku, tak i toho, co se našeho na této stránce. Ale, Facundo má samozřejmě přednost. Ze všeho nejdřív, si pojďme ještě říct, jakou náplň měl Facu předposlední týden tohoto roku:

Všechno hezké jednou končí, a to je případ i Facundovi dovolené v Kostarice. Po necelých třech týdnech se Facundo tento týden musel přesunout na jiné místo. A všichni víme, kam. Začíná pro něj nová divadelní sezóna s hrou En El Aire v Carlos Paz. První představení se mělo odehrát tento čtvrtek 26. prosince ve 22 hodin. Bohužel, fotky se k nám ještě nedostali. Ale, vy si můžete zatím prohlédnout zbývající fotky z dovolené v Kostarice:O fotky z divadla, ale určitě nepřijdete! Facundo si do Carlos Paz vezl celou rodinu, a předpokládám, že tu s ní stráví celou letní sezónu. Večery budou patřit divadlu.
Před odjezdem do Carlos Paz stihl, ale ještě jednu věc. A to, pořídit si nový přívěs! Je to taková netypická informace, ale Facu tím zpropagoval společnost Mactrail, která se zabývá vyráběním přívěsů za auto. Facundo si nechal vyrobit jeden takový na míru, a všechno patřičně zdokumentoval. Jak fotkami, tak videem:Takový byl tento týden, ale vzpomenete si ještě, jak vypadal celý jeho rok? Přináším vám stručný přehled jednotlivých měsíců s výběrem toho nejdůležitějšího:

Leden - v lednu pro Facunda začínají divadelní sezóny. Ani letos tomu nebylo jinak. Osmého ledna se v Mar del Plata odehrála premiéra Milostných dopisů se kterými Facundo slavil velké úspěchy po celý rok.
Únor - velice úspěšně v divadle pokračoval i tento měsíc. Za svou roli v této hře byl nominovaný na divadelní cenu Estrella de Mar. Zbylý čas rozdělil mezi koncertování.
Březen - v březnu se Milostné dopisy staly tak populárními, že s nimi začal objíždět divadelní turné. Navštívil i sousední stát Uruguay. Na cestách oslavil i své 47. narozeniny.
Duben - duben byl hlavní měsíc pro natáčení nového seriálu Victoria Small.
Květen - po menší dubnové pauze v divadle, se do divadla opět vrátil v květnu. Mimo dalších argentinských měst, s hrou navštívil sousední Paraguay.
Červen - v červnu byl Facundo pozván na koncert Marisol Otero, a to již po několikáté! Zbytek měsíce strávil na cestách s Milostnými dopisy.
Červenec - tento měsíc se začali objevovat první trailery na seriál Victoria Small, proběhlo také první soukromé promítání prvních scén a Facundo natáčel reklamu pro společnost Pepsi a spot pro Optiku.
Srpen - první dovolená nastala až v srpnu! Typicky zimní dovolená s celou rodinou v horském středisku Cerro Chapelco. Proběhl také slavností večer věnovaný Fundaleu.
Září - v září proběhla oficiální prezentace seriálu Victorie Small a zároveň začalo její vysílání v hlavním vysílacím čase.
Říjen - konec Milostných dopisů nastal až v říjnu! První polovinu měsíce ještě Facu věnoval tomuto představení. Tu druhou už piloval velký koncert v Bargoglio.
Listopad - nemusím připomínat, že hlavní náplní tohoto měsíce byla 14-ti denní cesta po Novém Zélandu a Austrálii.
Prosinec - konec roku patří rodině! Letos tomu nebylo jinak. Společně si celá rodina Arana vyrazila na 3-týdenní pobyt do Kostariky.

Takový byl rok 2019 pro Facunda. Ale, jak jsme zvládli letošní rok my? Nebo především já? Krátká rekapitulace (pro mě) nejdůležitějších čísel.
Napsala jsem pro vás 65 aktuálek! Vy jste k nim napsali nádherných 546 komentářů! Přeložila jsem pro vás 11 rozhovorů. Do fotogalerie nahrála 1218 nových fotek o 236 fotek víc než v loňském roce. Na stránce je o 3 sekce navíc. A doufám, že o mnoho víc nových fanoušků, tohoto báječného herce a člověka než v loňském roce!

Nechci tu ale, jen sentimentálně psát o tom, jaký rok to byl. Chci vám taky něco přinést, když tu máme další speciální aktuálku ke konci roku. Jako první prozkoumejte doplněnou fotogalerii o fotky, které jsem vám letos nestihla nahrát z různých důvodů. Největší důvod byl ten, že se objevovali zpětně a my už jsme dávno byli u jiného tématu. Nejjednodušší bude prozkoumat poslední přidané fotky. Ale, jmenovitě jsou to tyto alba: Fotky z Twitteru, Facundovi děti, Dovolená v Chapelcu (2019), Fundaleu (2019), ViveRo! (2018), Jeep Camp Asunción - Paraguay (2019), a letos jsem našla ještě 2 fotky z dětství.
Ještě než nám úplně zmizí shoutboardy, vyhodnotila jsem poslední fotku v sekci Co si Facundo myslí? Podívejte se na vítěze. Vzhledem k tomu, že od nového roku nám končí ankety a shoutboardy, budu pro vás muset najít nové řešení a novou zábavu. Novinky pro vás připravuji na leden :)
No a poslední a ta nejdůležitější věc, kterou vám nepřináším, tak úplně já, ale náš skvělý překladatel Cvalek! Opět nám laskavě přeložil už třetí díl telenovely Padre Coraje! Se svými překladatelskými dovednosti rozhodně nekončí, dle jeho slov se brzy můžeme těšit na další díl! Ten aktuální si můžete stáhnou zde, titulky zde. Pro oboje je jednotné heslo: FacundoArana. Cvalek vám tímto přeje šťastný Nový rok! A jistě mluvím za všechny, když my mu řekneme obrovské DĚKUJEME za jeho usilovnou práci. Velice si toho vážíme! :)

To, by bylo ode mě pro letošní rok vše. Co popřát na úplný závěr tohoto roku? Prožijte ho v pohodě, ve zdraví, v dobré náladě. Já vás budu očekávat u první aktuálky roku 2020!

Krásný Silvestr! :)

Jsem laskavě přísný
25.12.19 * 9 názorů
Pevně doufám, že si ještě nadále užíváte vánoční pohody a vánoční aktuálky k tomu. Ale, já bych dnes ještě ráda potěšila jednu speciální osobu, která dnes slaví narozeniny. Je to další z mých věrných návštěvníků této stránky.
Milá Soničko, k tvým dnešním narozeninám hodně štěstí, zdraví, lásky, spoustu Facumomentů, příjemných okamžiků strávené na této stránce a plno sil do dalšího roku. Nezapomněla jsem na tebe, ani v nejmenším! Hlásím se jen o něco později. Ale, vše mám pro tebe přichystané jako každý rok. Rozbal si prosím své dva dárky. Opět jsem sáhla po archivnějším rozhovoru, a to tentokrát z roku 2014 z doby, kdy Facu začínal natáčet seriál Noc a Den, a taky vydával své první CD - Salir a Tocar. Připomeňme si tedy tento rok ještě jednou, prostřednictvím rozhovoru. A ten druhý dárek je samozřejmě video, udělané jen a jen pro tebe. Jestli jsi připravená na letošní narozeninový rozhovor s Facu. Stahovat můžeš tady. Pevně doufám, že jsi si doma užila jednu parádní oslavu, a teď se pustíš do té druhé - Facundovské. :)

Jsem laskavě přísný

Herec vydal u firmy Sony disk a vrací se na Pol-ku v policejní sérii.
Pro ty, kteří mají rádi Aranu nebo kteří nevědí o nejnovějších diskuzích, kde ho zmiňují (Griselda siciliani) – navzdory všem konfliktům ve Farsantes, ze kterého odešel loni, se Arana vrácí na Pol-ku v sérii „Noche y Dia“. Policejní seriál s komediálními prvky, který se začne natáčet 6. října pro hlavní vysílací čas, a kde s ním budou hrát Oscar Martinez, Gabriel Corrado, Eleonor Wexler, Brenda Gandini a další. Hraje kladného Victoria, který má tři sestry a který byl vyhozen od police, protože někoho vyhodil z letadla.

Jak probíhal návrat, po této krizi?

Uspořádalo se setkání mezi mnou a Adrianem (Suarem), kde jsem mu přišel poděkovat za pozvání a to je vše. Zeptal se mě, jestli se nechci vrátit do práce, a já odpověděl „ano“ celým svým srdcem. Aniž by došlo k nějaké dramatizaci. Drama je potřeba, když do něj chcete investovat spoustu slov.

Cítíte se nepříjemně v epicentru dramatických událostí, jak se vám to stalo nedávno?

To nejsou vody ve kterých bych plaval. Ve světě se dějí důležitější věci. Toto je součástí seriálu. Ale tato část seriálu se mi nelíbí. Bylo to pro mě nepříjemné? Ne. Co jsem udělal? Neplaval jsem. Ztišil jsem se, zkřížil ruce a klidně jsem čekal. Realita přichází později. Pak přicházejí fakta a vše, co se říká zůstává v dohledu. Čekal jsem, až uplyne víc času, a promluví realita. Stojím na palubě a sleduji západ slunce, to vše je olej, kterým je strom malován: je to součást lodi, a je to nutné, a je nutné vzít si tento olej a barvu. Líbí se mi to? Není to ztracená věc. Musím to udělat? Dobře.

Na CD je spousta těch, kteří na vás spoléhají. Chtělo to odvahu natočit CD?

To, co člověk dělá v životě, to vím z vlastní zkušenosti, by mělo být dobré. S každou ubíhající sekundou se to o sekundu snižuje. Teď tu s vámi mluvím, a vím, že se čas nevrátí. Zbývá méně času. Proto taková témata.

Ale, když se na to takto podíváte, jak to aplikujete na svou práci?

Někdy jsem zoufalý. Trochu se dusím nebo onemocním. Ale, když to uvidíte, a najednou vidíte cíl, který jste viděli daleko před sebou, a teď je najednou několik metrů před vámi, a i když si to v tuto chvíli neuvědomujete, tak se tento cíl znovu pohybuje pryč a mění se v neznámo, pochopíte, že musíte pracovat. Ale, chci si to užít.

Co je tedy víc práce? Zpívat nebo hrát?

Stejně. To není práce. To je volba. Práce by znamenala špatný pocit z místa, kde dělám něco téměř mechanicky osm hodin denně, a moje práce mi přináší potěšení.

Co je pro vás nepříjemné, například ve Farsantes? Co je pro vás nepříjemné a nutí vás říct:“Dobře. Dost, nechci tímhle ztrácet čas"?

Může to být spousta všeho, ale mám rád skupiny, kde…Poslouchejte, odpovídám upřímně bez dalšího povyku. V této profesi jsem od 24 let, od roku 1993 do současnosti, celou tu dobu se o mě mluvilo, takže já můžu mlčet. Co je pro mě nepříjemné? Zeptejte se mých kolegů, kdo jsem, jak pracuji, jak rád pracuji, kdo otevírá dveře a kdo je zavírá, když odcházím poslední. Uplynulo mnoho let, všichni se dobře známe. Celou tu dobu mi to umožňuje zachovávat uctivé ticho. Můj příběh mluví sám za sebe. A realita mluví sama za sebe.

A s touto důvěrou jste velmi sebekritický?

Neubližovat. Ano, samozřejmě, jsem sebekritický. Jsem laskavě přísný. Stejně tak chci se sebou zacházet. Co dělám se svými dětmi. Být laskavý/laskavý není dobrý; jen jedna závažnost kazí mnoho životů.

Herec nebo hudebník?

Považuji se za stálou bytost. V souladu se způsobem, jakým hraju se způsobem, jakým píšu, jakým manželem jsem, jakým druhem otce jsem, jaký jsem přítel, jaký druh kolegy jsem.

Proto, když je to pro vás nepříjemné (něco vám nevyhovuje, nelíbí se vám to), je to pro vás nepříjemné a je po všem?

To se mi vůbec nelíbí. Pokud to, co dělám, neospravedlní, že jsem daleko od dětí, nestojí to za to. Pokud budu muset jíst pouze rýži, ale budu vedle svých dětí, pak to stačí.

Přemýšlíte o nich hodně před vaši novou prací?

Dnes si můžu vybrat. Pracuji, protože táta musí chodit do práce. Pracuji pořád. Ale, já se vracím k tomu, co jsem řekl předtím: je velmi obtížné říci, že je to jen práce: to je podvod. To je prostě skvělá práce. Je to jemný odraz.

Opravdu věříte, že lidé vědí, kdo jste?

Opravdu věřím v sebevědomého člověka, který říká, že je to idiotství. Někdo jednou napsal v časopise, že cena Martin Fierro za Yaga mi byla udělena ze soucitu, protože jsem měl rakovinu. Nikdy na to nezapomenu. Pokaždé, když se semnou ten člověk setká, až do mé smrti ho budu hnát.Protože je to hloupé. Na kolenou by měl žádat o odpuštění od kohokoli, kdo má rakovinu, toho, kdo tímto způsobem chrání práva. Ujišťuje, že se omluví v příštím čísle, donutí svého redaktora nebo ne, na tom nezáleží. Dnes si mohu dovolit stát před každým, bez ohledu na to, kdo to je, protože už jsem v tom věku, a kromě toho mám dost těžkou ruku, abych někomu vyrazil zuby pro kohokoliv, kdo kreslí, kreslí něco čím chce ponižovat. Se stejnou laskavostí, se kterou jsem pohladil hlavu svých dětí než jsem šel spát. To je sekvence, myslím.

Je třeba zlomit led strachu.

Cítíte se jistější jako herec nebo jako zpěvák?

Opravdu si myslím, že je to jako houpačka, a já jsem uprostřed mezi svou absolutní nejistotou a svou absolutní důvěrou. Někdy jeden vyhraje, jindy jiný: Snažím se vybrat, ve kterém okamžiku v mém životě je lepší se zastavit. Chci být dobrým příklad pro své děti, jakým byl pro mě můj otec. Když natáčím v televizi, v jakékoliv budově, které zde vidíte, je tu někdo, kdo je sám a sleduje příběh, který ten chlap chce vyprávět. Způsob vyprávění příběhu se postupně promění ve vaši firemní identitu.

A jeho temná stránka?

Nejsou žádné temné stránky. Nechci temné stránky.

Proč nahráváte tato témata a proč se Sony?

Tato témata se mi vždycky líbila. Znám lidi, kteří jsou zaneprázdnění tímto diskem. Jde o video na Vevo – píseň Stand by me, kde jsem se svým psem. Raději požádám o odpuštění než o povolení. Pokud se musím omluvit za nahrání disku, ano, můj bože. Disk je velká radost. Žádná společnost se nezaváže vydat disk, protože to považuje za vtip. Víte, co mě nadchlo? Všichni si stáhli rukávy a všichni přispěli, od prvního do posledního.

Co vás fascinuje?

Je třeba rozbít led strachu. Život jednoho dne skončí. Na poslední chvíli by měl člověk říci něco, co mu dá mír. Poslední slova mého dědečka byla adresována mé babičce a řekl jí „děkuji za všechno“. Pohladila ho po čele a on zemřel. Je po všem. Nezbývá nic neúplného.

Máte něco neúplného?

Ne. Mám sen. Ale nic neúplného. Hodně snů.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 Next >>

Powered by CuteNews