Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Od hraní ke zpěvu
12.10.19 * 8 názorů
Hraní pro Facunda na chviličku skončilo, vrhl se tedy opět pomáhat. Tento týden byl Světový den duševního zdraví. Při této příležitosti, konkrétně ve středu 9. října Facundo navštívil nemocnici, kde navštívil lidé, kteří trpí duševními problémy. Pacienti si pro Facunda připravili seznam otázek, na které se ho postupně ptali. Facundo si vychutnal mezitím maté, a zahrál na saxofon. Také si ale, samozřejmě promluvil s personálem nemocnice. Ostatně v galerii najdete téměř 50 fotek z této návštěvy! Podívejte se sami, jak to asi probíhalo.Pauzu mezi hraním může Facundo využít i zpěvem! Což se také stane! Je ohlášen koncert a to na pátek 25. října, kde se Facu opět setká s hudebníkem Chinem Asencionem. Vše proběhne v klubu Bargoglio v 21:30 argentinského času. Facundovo prohlášení a pozvání zní takto:

"Chino Asencio a já jsme se setkali, abychom vytvořili album. Chino je hudebník, hraje celý život, je skvělý kytarista a skvělý muž. Dlouho jsme dělali písničky a hodně jsme mluvili o tom, co chceme dělat a proč - prostě chceme jít ven a hrát. Uděláme to 19. října. Uvidíte kytaru, saxofon, harmoniku a zpěv. Dáme si drink, budou dobré příběhy. Čekáme na vás všechny!"

Facundo se ujme saxofonu, harmoniky a zpěvu. Chino bude také zpívat a hrát na kytaru. Jediné co nesedí je datum. Facundo nás zve už na 19. října, oficiálně je ale psáno 25. října. Uvidíme tedy, kdy se koncertu dočkáme. Každopádně budu vás informovat.

Nakonec, je-li libo trochu nostalgie. Na internetu se opět objevili nějaké archivní fotky, kteří mnozí z vás (možná nikdo z vás ) zatím neviděl. Doplnila jsem je tedy fotogalerii o čtyři "nové" kousky:

Milostné dopisy končí
05.10.19 * 5 názorů
Natáčení Malé Victorie bylo ukončeno minulý týden. Tento týden přišlo na řadu divadelní představení Milostné dopisy, se kterým Facundo se Soledad procestovali celou Argentinu, a ještě stihli návštěvy ve vedlejším Uruguayi a Paraguayi. Nicméně všechno hezké jednou končí, a to je i případ Milostných dopisů. Poslední vystoupení se odehraje dnes, tedy v neděli 6. října v Cordobě.
Nicméně, my nemusíme zoufat. Facundo má vždy připravený program. Nechal se slyšet, že by teď chtěl strávit nějaký čas s rodinou, píše se i o další rodinné dovolené a hned po tom, by se opět měl vrátit na divadelní prkna! Čtyři dny v týdnu - čtvrtek, pátek, sobota a neděle se vrátí do Carlos Paz se svou one man show En El Aire.
Nezapomínejme ani na listopadový program, kdy by se měl uskutečnil hromadný výlet do Austrálie a po Novém Zélandu. Tady by měl s Mariou a dalšími šťastlivci, co si zájezd koupí, strávit 14 dní.

Tak, vypadají plány blízké budoucnosti. A jelikož se i my, dnes loučíme s Milostnými dopisy, pojďme jim věnovat ještě jednu aktuálku. Budu citovat Facundovo rozloučení se s diváky, které napsal k jedné z fotek na instagramu: "Milostné dopisy měli vynikající funkci...! Stalo se tolik dobrých věcí...! Děkujeme vám všem, že jste přišli...!"
Připomeňme si i poslední videa. Před jedním z posledních představení tento týden, Facundo opět pozdravil diváky prostřednictvím videa. Tentokrát ze sportovního klubu Corral de Bustos, kde se hrálo tento pátek 4. října. Ve druhém videu si vychutnejte jeden z posledních potlesků, které si oba velmi zaslouží. Bylo to velice úspěšné turné, které trvalo 10 měsíců. Téma Milostných dopisů zakončíme fotkami. Do fotogalerie přibyli fotky, které sloužili jako propagace nadcházejícím termínů:

Aktuálka, ale bude končit úplně jinak. Něčím roztomilým. A nové štěňátko Kambá je roztomilost sama. Maria se pochlubila fotkami z návštěvy veterináře:

Zaplaváno, dotočeno
28.09.19 * 5 názorů
Že, Facu dokáže spojit užitečné s příjemným víme dávno. Další takovou spojitost vyzkoušel minulý pátek 20.9. v Puerto Madryn, kde se Soledad hráli představení Milostných dopisů. Pobytu v tomto městě využili tak, jako málo kdo. Vyzkoušeli si na vlastní kůži plavání s lachtany. Ostatně není to poprvé, to samé na stejném místě Facu vyzkoušel už v loňském srpnu. Máme důkazy na fotkách i na videích:

Tento týden se Milostné dopisy hrály ve městě Trelew v divadle Español, které Facu představuje ve videu:Victoria Small na obrazovkách začala minulý týden. Nicméně každý začátek má svůj konec. Poslední natáčecí klapka padla už tento týden. Facundo se rozloučil na svém instagramu pár fotkami z natáčení, které jsem vám nahrála do galerie. A jako konečnou bodku za celým natáčením, asi také poslední video z placu. Facundova seriálová dcera Facunda natáčela v pauze mezi scénami, který o tom neměl ponětí. Facundova reakce, kdy si toho všimne je úžasná:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews