Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nemusím být nevěrný
04.01.21 * 20 názorů
Je sice pondělí, ale pro mě je to velmi speciální pondělí, z toho důvodu jsem tu s novou aktuálkou! Nechce se tomu ani věřit, ale dnes je tomu přesně 13 let, co jsem otevřela tuto stránku! A to si zaslouží malou oslavičku! Jako tu dělám speciální aktuálky pro fanoušky - oslavence. Naše stránka dostane také svoji narozeninovou. A jak jinak, že si trochu zavzpomínáme nově přeloženým rozhovorem!
Jde o rozhovor z roku 1999, vrátíme se tedy o 21 let zpátky a zavzpomínáme na seriál Buenos Vecinos, který právě Facundo začínal natáčet. Měl tu sice "jen" vedlejší roli, ale pro něj žádná role není vedlejší. Užívá si každou stejně, a na postu "hvězdy" si nikdy nepotrpěl. Ani dnes a už vůbec ne, jako 27-letý mladík. Sami si přečtěte názory na tento projekt. Na konec přidávám jeden sestřih z tohoto seriálu, aby jste si mohli trochu představit, o čem to Facu mluví.

Nezbývá než dodat: Všechno nejlepší stránečko naše! Na dalších (alespoň) 13 let! :)

Nemusím být nevěrný

Život herce pokračuje. Před necelým měsícem Facundo přešel od líbání Natalie Oreiro – samozřejmě ve scénách Muněca Brava – k pokusu rozdělit své srdce mezi osudovou Monicu Guido a andělskou Malenu Soldu v Buenos Vecinos. Několik dní před koncem požehnaného tisíciletí se herec už rozplýval ve své nové roli v argentinské televizi. V prvních prosincových dnech se rozloučil s telenovelami, aby mohl vstoupit do světa televizní komedie…i když kvůli tomu se musel vzdát hlavní role.

Trápí vás, že máte v Buenos Vecinos vedlejší roli?

Úspěch herce nezávisí na jeho vizáži, záleží na kvalitě a lásce, kterou do své práce vkládá. Kdyby mě Alejandro Doria pozval, abych přečetl jen pár řádků v kterémkoliv z jeho projektů, byla by to pro mě pocta, i když jsem předtím byl číslem jedna v programu s nejvyšším hodnocení v celém století.

Vaše kariéra se otočila o 180 stupňů, chtěl jste si zajistit své místo jako hvězda a věnovat se jen těmto rolím?

Vím, že někteří o tom jen sní, ale pro mě je nejdůležitějším cílem žít tak, jak chci. Můžete si udělat kariéru, jako je kariéra Laporteho, Corrada, Bermudeze, nebo se vám může líbit kariéra mého otce…

Ale měl jste touhu se změnit…

V zásadě jsem měl chuť pracovat. V dnešní krizi, kdy lidé hledají práci od zedníka po poslíčka, byla moje jediná ambice pokračovat v práci v televizi.

Troufl by jste si režírovat nějaký projekt?

Nešel bych tak daleko. To není to, co jsem se naučil, ani to, co jsem studoval, ani to, v čem hledám dokonalost. Vybral jsem si povolání herce. K režírování projektu jsou potřeba znalosti. Existují lidé, kteří se to v praxi učí, ale to není můj případ.

Jaký je váš vztah s Diegem, vaší postavou v Buenos Vecinos?

Báječný. Nejvíc mě inspiruje, že jsem měl příležitost spolupracovat se super herci jako Moria Kasan a Hugo Arana.

A manévrování mezi polibky s Monicou Guidovou a Malenou Soldou…

(smich) Dělám jen to, co je napsáno ve scénáři.

Chybí vám Natalia?

Práci s ní byla skvělá. Je odlišná za různých okolností: pokud musí někam jít a pracovat jako „filmová hvězda“, udělá to; ve svém domě je domácí paní; s mými přáteli jen přítelem.

A s vámi?

Se mnou byla dobrou pracovní partnerkou. Říkám to ze srdce.

Ženy si myslí, že jste trofej, dáváte si na to pozor?

Ne, všechno je v pořádku. To je v této profesi důležité.

Jak postupuje váš vztah s Isabel Macedo?

Všechno je v pořádku s mou snoubenkou. Považuji se za šťastného. Potkal jsem mimořádnou ženu. Tolik lidí po celém světě hledá lásku svého života a já jsem ji už našel.

Jste ji věrný?

Nemusím být nevěrný. Žádná jiná žena se nevyrovná té moji.

Bude v roce 2000 svatba?

Pokud Bůh chce, budeme spolu navždy. Zatím nevíme, kdy k tomuto kroku dojde, dnes nebo zítra. Nyní je nám dobře a myslíme si, že máme na všechno dost času.

Hurá do Mar del Plata
02.01.21 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2021! A hned první aktuálka roku bude krásně prosluněná, protože se za Facundem podíváme do Mar del Plata! Jak už víme, do Mar del Plata se s celou rodinou a několika přáteli přesunul už na Vánoce. Společně tu také oslavili Silvestra a jejich pobyt pokračuje i v Novém roce. Podívejte se tedy do doplněné fotogalerie, co všechno spolu prožívají a jak si to užívají:

Krásný Silvestr
26.12.20 * 21 názorů
Vítejte u další speciální, tentokrát před-silvestrovské aktuálky. Zároveň také poslední aktuálky roku 2020! Sice nám ještě pár dní dokonce roku zbývá, ale my se tu uvidíme až v novém roce. Proto pojďme společně a samozřejmě hlavně s Facundem zavzpomínat, jaký byl tento krušný rok 2020.
Ale, ještě předtím je tu rekapitulace předposledního týdne roku 2020. Všechny jistě zajímá, jak Facundo oslavil Vánoce. Kupodivu i v době karantény je oslavil tradičně. A to na pláži. Celá rodinka a několik dalších přátel si společně vyrazili do Mar del Plata, odkud nám taky poslali dvě vysmáté fotky:Takže nakonec roku si Facundo konečně mohl dopřát alespoň trochu odpočinku mimo domov. Ale letošní rok byl úplně jiný! Facundo neměl tak nabitý kalendář, který normálně mívá. Jeho plány přerušila karanténa, která v Argentině trvá od 3. března letošního roku. Argentina je tedy pod zámkem už 9 měsíců 3 týdny a pár dní. Pouze v prvních dvou měsících Facundo mohl podniknout něco málo ze svých plánů. Pojďme si to zrekapitulovat:

Leden - na začátku ledna to měl Facundo ještě velmi hektické. Zatímco on sám hrál v Carlos Paz znovuobnovené představení En El Aire. Celý zbytek rodiny pobýval v Mar del Plata, kde trávili dovolenou. Facundo za nimi létal vždy od pátku do neděle.

Únor - i únor se nesl ještě ve veselém duchu. V únoru byl Facu nominován na divadelní cenu Premios Carlos za představení En El Aire. A nejen to. Svou nominaci dokonce proměnil. I nadále hrál v představení En El Aire a i nadále střídal pobyt mezi Mar del Plata a Carlos Paz.

Březen - Prosinec : zlom nastal 3. března, kdy v Argentině začala platit přísná karanténa a zákaz vycházení. Ze začátku to Facundo velmi respektoval a apeloval i na další jedince, aby zůstávali ve svých domovech. Své narozeniny dokonce oslavil pouze v rodinném kruhu a říkal, že to byli jeho nejlepší narozeniny. Každý měsíc se datum ukončení karantény prodlužoval, a tak Facundovi nezbývalo než se dělit s fanoušky o fotky ze soukromí, nebo připomenout prostřednictvím instagramu nějaký starší projekt, kterého se zúčastnil. Až v červnu ho napadlo co si nového! Online seriál Dos Minutos Contigo. Přeloženo jako Dvě minuty s tebou na kterém se podílel spolu se Sylvií Navarro. Seriál měl 8 dílů a na instagramovém účtu se vysílal celkem 8 týdnů. Nenudili jsme se ani v červenci. Protože se uskutečnil živý instagramový chat s Natalií Oreiro. V červenci také Facundo využil instagram ke svým rádiovým pořadům En El Aire. Když ho nemohl hrát v divadle přesunul ho na rádio Nacional a vysílal tak ze svého domova. Četl různé příběhy, zpíval a tak podobně. Další důvod k radosti nastal jistě v srpnu, kdy Maria oslavila (opět v kruhu rodinném) své 44. narozeniny. V říjnu pro změnu oslavovali Facundovi kluci Yaco a Moro své 11. narozeniny. Po celou dobu karantény ale Facu taky pracoval na zcela odlišném projektu. Se svými přáteli si postavili a otevřeli vlastní bar jménem Vermu, k jehož otevření došlo v listopadu. A to už se dostáváme k prosinci, kdy už ta domácí karanténa nebyla tak prvořadá. Protože rodina Aranů si udělala několik výletů, Facu opět začal natáčet. Druhou sérii Malé Victorie a Vánoce, jak už víme strávili na pláži v Mar del Plata.

Tak, takový to byl bláznivý rok. I když 90% věcí musel Facundo uskutečnit ze svého domova. Myslím, že tady na stránce jsme se i tak nenudili. Tady je malá rekapitulace toho, co jsem tu stihla podniknout já:

Letos jste si mohli přečíst 62 aktuálek! Vy jste k nim napsali 556 skvostných komentářů, což je o 10 skvostnějších komentářů víc než v loni. O překlad rozhovorů letos nebyla také nouze. Přeložila jsem pro vás 8 rozhovorů z toho hodinový online chat s Natalií Oreiro + celý online seriál Dos Miutos Contigo, který měl 8 dílů. Do fotogalerie jsem nahrála 423 nových fotek. Celá kategorie FACUNDO prošla rekonstrukcí, byla doplněna o nové informace a lépe roztříděna. Nakonec do ní přibyla 1 sekce navíc!

A ještě dnes nám trochu rozroste fotogalerie, protože jsem opět dohrála fotky, které jsem během roku nasbírala. Opět doporučuji projít si sekci poslední přidané fotky. Zrychlíte si tak prohlížení, než kdyby jste chodili od jedné kategorie ke druhé. Ale, pokud vás jmenovitě zajímá, ke kterým letům a telenovelám se můžete prostřednictvím fotek vrátit, tak jsou to tyto: Divoký Anděl, Facundovo dětství, Facundovi děti, Vidas Robadas, Noche y Dia, Sos Mi Vida, Rok 1998 a fotky z instagramu. Dohromady už najdete v galerii 12 990 fotek!

Letos víc než kdy jindy, by jsme ten rok měli uzavřít s úsměvem. Ještě lépe se smíchem. A na to je Facundo pravý expert, ať se kouknete na jakýkoliv jeho seriál či telenovelu, v každém najdete alespoň jeden podařený gag, kterému se musíte smát také. Proto vám dnes přináším čistě vysmáté gify. A nejsou od nikoho jiného než od naší skvělé Majky! Děkujeme!A to by bylo pro tento rok vše, moji drazí Facundopřátelé. Přeji vám krásný Silvestr, užijte si ještě pár dní dokonce roku, hlavně ve zdraví. A ve zdraví se mi také vraťte na první aktuálku roku 2021. Bude tu na vás, jako každou neděli, čekat. :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... Next >>

Powered by CuteNews