Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Třetí týden v Mar del Plata
20.01.18 * 8 názorů
Facundo již třetí týden tráví v Mar del Plata. A stále to není nuda! Není to jen o divadle, Facundo se umí zapojit do nejrůznějších činností, které Mar del Plata nabízí. Pojďme si zrekapitulovat jeho třetí týden v tomto městě:

Začneme časopisem a tím pádem i novými fotkami, které nám nový článek přinesl. Další z jeho mnoha rozhovorů se objevil v čísle časopisu Clarin, minulý víkend. Facundo opět mluvil o své rodině a o pobytu v Mar del Plata, diskuze také byla znovu o potratech a vztahu mezi Araceli a Facundem. Tedy stále stejná písnička. Pokud se objeví celý rozhovor, slibuji vám jeho překlad! Prozatím se podívejte na nové fotky:Když jsme u minulého víkendu, tak v neděli 13. ledna se Facu věnoval neobvyklému sportu. Boxu. Ale tentokrát jako porotce. Byl to charitativní boxerský zápas s názvem #ZALIPA, na kterém se sešlo mnoho známých tváří. Jak už jsem řekla, Facundo tady vystupoval jako jeden z porotců:Pokud si myslíte, že v divadle se může jen hrát, není to pravda. Facundo se v divadle America, tedy v divadle ve kterém se odehrávají Madisonské mosty, setkal s příbuznými pohřešovaných námořníků, kteří zmizeli v ponorce San Juan loni v listopadu. Některé informace tvrdí, že všech 44 námořníků zemřelo při explozi, ovšem hledání stále pokračuje. Na své motorce přijel dokonce na místo, kde lidé v Mar del Plata nechávají květiny a vzkazy pro pohřešované:

A i tento týden se to neobešlo bez rozhovorů. V pátek 19. ledna, Facu vystoupil v pořadu MShow TV. Podívejte se na rozhovor na youtube. A na fotky v galerii:Nakonec jsem doplnila různé fotky z Mar del Plata z tohoto týdne. Jsou to hlavně fotky s jeho přáteli na různých akcích:

Akční týden v Mar del Plata
13.01.18 * 10 názorů
Pobyt v Mar del Plata pokračuje, a pokračuje opravdu ve velkém! Facundo nezahálí ani chvilku, když není v divadle, čas tráví ve vlnách s celou svou rodinou, nebo se účastní různých akcí a rozhovorů. Provedu vás tím pěkně popořádku:

Jako první se ještě vrátíme do premiérového představení Madisonských mostů, které se odehrálo 5. ledna. Do fotogalerie jsem dohrála dalších 8 fotek z představení. Na premiéře byla samozřejmě přítomná jak Maria, tak také manžel Araceli Gonzalez. Hned den poté 6. ledna se Facundo, přesně na den, setkal se třemi králi v klubu Honu Beach:V neděli 7. ledna, už byl Facundo k vidění u dalšího rozhovoru, tentokrát pro pořad InfamaRecargado. Na kousky rozhovoru, který celkově trval 20 minut se můžete podívat na youtube. Řeč začala u divadla, opět s otázkou jaké vztahy panují mezi Facundem a Araceli, jelikož tiskem kolují pomluvy, že se navzájem nenávidí. Facu řekl, že by nemohli hrát, tak jak na jevišti hrají, pokud by se nenáviděli. Diváky nelze oklamat. Opět přišla řeč na jeho nešťastné prohlášení o ženách, opět zopakoval, že nechtěl nikoho urazit. Řekl, že u nich doma nikdy nepanovala žádná nerovnost. Všichni se navzájem respektují. Nakonci rozhovoru opět padla zvláštní otázka, a to téma potratů. Podle mě tady Facundo odpověděl velmi dobře, a to tak, že by na toto téma měli odpovídat kompetentní lidé s těmito zkušenostmi a zbytek, by je měl pozorně poslouchat protože jsou to velmi důležité a obtížné problémy.Facundo není samozřejmě v Mar del Plata sám. Přivezl si s sebou celou rodinu a volný čas tráví v pronajatém domku na pláži. Byla to možná jen otázka času, kdy se objeví fotky celé jejich rodiny, jak tráví svůj volný čas. Na stránkách časopisu Ciudad se takové fotky objevili:Přesouváme se do tohoto týdne a k dalším časopisům. Tentokrát už fotky, které byli uveřejněné s vědomím Facunda v časopisu Pronto a Caras. Je tu zachycená celá rodina, která si užívá ve vlnách v Mar del Plata. Podobné fotky zveřejnil také časopis Caras:Facundo a rádia, to je spojení, které opravdu jde dohromady. Kamkoliv přijede, tam poskytuje především rádiové rozhovory. Jeden takový poskytl rádiu Miter 790 AM toto úterý 9. ledna:V úterý opravdu nezahálel, hned po rádiovém rozhovoru se vrhl do trochu kreativější práce. Zúčastnil se akce s názvem Plaza de Arte, kde známé tváře malovali svoje obrazy, které se budou také prodávat. Co maloval Facundo? A jak to nakonec vypadalo? Podívej se na proces ve fotogalerii a na videu uvidíte závěrečné dílo. Naprosto typická kresba od Facunda:Středa 10. ledna - Facundo se představil v programu s názvem "En qué mano está", což je druh zábavného pořadu. Facu si tady zahrál na učitele surfování:Představení Madisonských mostů se v Mar del Plata hraje 6 dní v týdnu, od úterý do neděle. Ve středu 10. ledna mělo představení speciální návštěvu. V publiku seděla argentinská herečka a moderátorka Mirtha Legrand. Velice známá osobnost v Argentině, které je už 90 let. Všichni herci na jevišti samozřejmě tuto herečku po představení s potěšením přivítali:

Mar del Plata
06.01.18 * 5 názorů
Facundo je v Mar del Plata! Od nového roku, se musel přesunout kvůli začínající divadelní sezóně v tomto městě, kde vystoupí ve hře Madisonské mosty. První jeho cesta vedla do obchodu. Léto je v plném proudu, Mar del Plata je u moře. Facundo si šel tudíž koupit nová surfovací prkna do obchodu Camaron Brujo, kde je známým zákazníkem:A hned 1. ledna 2018 se pustil do práce, jako první na něj čekal rozhovor pro pořad Intrusos. Téměř 40. minutový rozhovor probíhal na pláži a Facundo byl ve vynikající náladě, soudě alespoň podle fotek. Téma hovoru nebylo jen o nadcházejících představeních hry Madisonské mosty, ale také o rodině. Facu se například zmínil o poslední rodinné dovolené.
Pro mě záhadou, řeč se stočila také k jeho bývalé partnerce Isabel Macedo. Se kterou Facundo prožil 10 let, jak on sám řekl deset mimořádných let. Ale vztah skončil v ten den, kdy byl ukončen. Herečka je v této chvíli těhotná, Facundo jí tedy poblahopřál k těhotenství a také řekl, možná zvláštní větu, že žena je naplněna teprve jako matka.
Po této možná, nešťastné větě se do Facunda pustili lidé na twitteru, za své prohlášení se tedy omluvil:

"Omlouvám se za to, že je žena naplněna mateřstvím, nebo tím, když najde lásku svého života. Vyslovil jsem se špatně a použil jsem nevhodná slova. Neuvědomil jsem si to, dokud jsem to neřekl. Někdy se to stane. Je mi to znovu líto."

Doufám, že tímto tato debata skončila a lidé se zaměří na podstatnější věci, kvůli kterým Facundo v Mar del Plata je. Celý rozhovor si můžete pustit na youtube:veseleji to vypadalo 2. ledna, kdy byla oficiálně zahájena divadelní sezóna v Mar del plata. Při této příležitosti byl uspořádaný banket, kde se sešli všichni herci, kteří v letošní sezóně v divadle vystoupí.
I na této akci se Facu nevyhnul rozhovorům a opět se to stočilo na jeho nešťastné prohlášení o ženách. Řekl, že tuto věc považuje za uzavřenou, že se za ní omluvil. Řekl, že teď bude více opatrný. Kdyby opět někoho urazil, omluví se za to. Podívejte se na fotky i na zmíněné rozhovory:

První představení Madisonských mostů v Mar del Plata se konalo v pátek 5. ledna. Prozatím není známo, kolik lidí se přišlo podívat a jaká byla spokojenost. Ale jako už tradičně se hlavní protagonisté vyfotili před představením v šatně. Jednu fotku jsem našla také ze samotného představení. Můžete se ale podívat i na ostatní fotky z Mar del Plata. Facundo se přesunuje z místa na místo se svou oblíbenou motorkou Kawasaki. A na všech místech, kam se přesune se s ním fotí fanoušci:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews