Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nebojím se teď říct, že můj život je dokonalý
24.02.16 * 15 názorů
Přečtěte si rozhovor ze začátku února, který Facu poskytl časopisu "Para Ti". Ke čtení si můžete pustit nově nahranou písničku do audií z telenovely Divoký anděl - Justin Birdie, která byla použita na scény Mili a Iva.

Je šťastný. Vystupuje v monodramatu. Na jevišti hraje na saxofon, užívá si rodinného života s manželkou Mariou Susini a jejich třemi dětmi. Ví, že tato situace nebude trvat věčně, a tak žije každý okamžik naplno. Po vydání svého CD Salir a Tocar (s cover verzemi slavných písní) připravuje své druhé album, tentokrát se svým vlastním repertoárem. Během našeho rozhovoru se Facundo stále ošívá, jako netrpělivý student ve školní lavici. Jeho tvář se rozsvítí pokaždé, když hovoří o svých projektech, o své rodině. Vidíte na něm, že nemůže skrýt umělcovu duši a bezmeznou lásku k životu.

Proč znovu vystupujete s tímto představením?

Toto je příběh který chci vyprávět. Vypráví o tom, co je v životě důležité. Toto umění zaměřuje pozornost na duši, laskavost a změny. To je to, co se mi líbí v umění, ne „speciální efekty“.

Během představení nezapřete potěšení z hraní na saxofon, díky němuž to všechno začalo.

Ano, hrál jsem v metru na saxofon. Když mi bylo 13 let, teprve jsem si zvykal na myšlenku na tento nástroj. Snažil jsem se dělat saxofony ze dřeva a brzy na to jsem měl skutečný saxofon. Byl to sen, protože jsem na něj neměl peníze. Až jednoho dne se mi táta zeptal, jestli je tento nástroj tak důležitý. Pokud ano, dá mi na něj půlku. Přítelkyně mojí mámy mi nabídla, abych uklízel její dům na pobřeží, a tím jsem si mohl vydělat chybějící peníze. Takže jsem byl nakonec schopen si saxofon koupit. Šel jsem do dramatického kroužku a učil jsem se hrát. Když jsem poprvé dostal roli v konkurzu na Canto Rodado, producent mě viděl hrát v metru a řekl, že se mnou nechal inspirovat k napsání tohoto příběhu.

Dvakrát jste pokořili Aconcagua. Na co jste myslel, když jste dosáhl vrcholu?

Upřímně, pro mě byl vrchol samotná expedice. Když jsem dobyl vrchol hory, byl to skvělý pocit, ale vrchol je samotný projekt. Dal jsem si cíl vylézt na horu, zorganizovat cestu, promluvit si s lidmi kteří mě budou doprovázet. Všechno musí být dobře naplánováno, aby se zabránilo zranění. Ale jestli se zraníš není nutné trvat na tom dál, protože Bůh vždy odpouští, člověk někdy a příroda nikdy. Pokud si budete s přírodou hrát, nemusíte mít příležitost o tom někdy mluvit.

Děláte dojem, že je vám vše jasné, srozumitelné. Vždy tomu tak bylo?

Ne vždy. Nejprve musíte letět tak vysoko, jak jen ti to síly dovolí, a potom klesnout co nejníže jak můžeš. A budete to muset projít bez pocitu viny: zažít největší utrpení a být tak šťastný až vás bude bolet úsměv na tváří. Prožil jsem si obě strany tak moc, jak jen to bylo možné. Dovolte, aby smutek přešel ve svém tempu, a potom tu bylo místo pro trvalé štěstí. Ale proto aby se tak stalo, musíte si projít oběma stranami. Vše je otázkou volby. Ptají se mě: Jak můžete být tak milý? A já se ptám: A jaká je alternativa? Ptali by jste se na to špatného člověka? Učinil jsem výběr. Objímání vyžaduje stejné úsilí jako facka.

Bezmezná láska. Může se to zdát jako pohádka, ale je to příběh Facunda a jeho manželky, modelky Marii Susini, se kterou má tři děti: dceru Indii a dvojčata Yaca a Mora.

Sotva jsem potkal Mariu, řekl jsem ji, že si ji chci vzít a založit s ní rodinu. Vůbec jsem se nezabýval myšlenkou příběhu na jednu noc. Po těchto slovech jsem si myslel, že si zavolá taxík a uteče ale ona odpověděla: Vážně? Dám ti rodinu. A my jsme se nedrželi ani za ruce!

Byla to láska na první pohled?

Ano. Myslím, že ano. Byl to jako blesk, který se trhá na dvě části. Když jsem viděl Mary, explodoval jsem. Později ona připustila, že ona také. A tak žijeme v lásce už téměř 10 let.

Jaký jste otec?

Sdílím s mými dětmi všechno. Dokonce mysl. Jsem překvapen svými myšlenkami. Protože všechno, co v nich je, je velmi čisté, upřímné a jednoduché. Bylo mi řečeno, že nebudu moct mít děti, kvůli mé léčbě během rakoviny. Nejednou z jejich úst slyším: Miluji tě! Nebo ten pocit, když mě jejich ruce obejmou kolem krku, umírám štěstím. Zdálo se to těžké, ale mám je!

Co se každý den učíte ze svých dětí?

Vážit si života a starat se o ostatní. Dnes bych se raději stokrát spálil, než aby se stalo něco jednomu z nich. Snažím se být co nejlepší otec, nejlepší manžel, nejlepší milenec. Samozřejmě, že se rozčilují, argumentují, stejně jako všichni ostatní, ale snažíme se aby radostné okamžiky byly co v největší míře.

Jak udržujete vášeň ve vztahu?

Pro mě to není snaha, protože Maria je skvělý člověk, velmi silný (mimořádný). Dívám se na ní jak spí, a dívám se na ní se vzrušením. Rád bych zastavil čas v tomto bodě, chtěl bych být tady a teď, s mými rodiči, sestrami, přáteli, s rodinou, hudbou a profesí kterou tolik miluji. Nebojím se říct, že můj život je teď dokonalý. Velmi jsem o tom snil, snažil jsem se to najít, a nakonec se mi to stalo a jsem rád. Vím, že dříve nebo později se to změní. Život sám o sobě všechno změní. Život je jako velký kolotoč, chcete žít s velkou radostí, když se všechno děje tak překvapivě dobře, jako teď.Nahrávání CD v plném proudu
20.02.16 * 8 názorů
Facundo se tyto dny věnuje nahrávání druhého alba opravdu precizně. Dokazují to fotky ze studia, které se objevují na twitteru, stejně jako zveřejněná zvuková ukázka, kterou uveřejnil sám Facu. Na fotkách se neobjevuje jen, nám již dobře známý Chino Asencion, se kterým spolupracuje na svém CD od samého začátku, objeví se tam také známý argentinský zpěvák, skladatel a hudební ředitel Palito Ortega, se kterým Facundo uveřejnil pár fotek. V neposlední řadě se na jeho CD podílí i hudebnice která hraje na harmoniku - Natacha Seara. Mezi další jména patří - Patricio Villarejo (violoncellista, skladatel, dirigent) a Javier Weintraub (houslista a aranžér). Podle některých zpráv, se na nahrávání CD podílí také kapela "The blue light orchestra", takže to vypadá na velice pestré CD. Ostatně na jednu ukázku ze studia se můžete podívat hned na Facundově instagramu. Při jejich společné práci ve studiu je zvěčnila fotografka Ximena Ambrosioni, díky ní se můžeme podívat na skvělé černobílé fotky ve skvělé kvalitě:Facu má ale také čas na zábavu, a v jeho podání je to opět adrenalinová zábava! V polovině tohoto týdne navštívil letecký klub "Lobos Fortín". Podle fotek to vypadá na seskok padákem:V pátek 19. února, byl hostem dalšího programu s názvem "La Mesa esta List" natáčený pro společnost El Trece. Tento rozhovor se měl vysílat živě z jedné restaurace v Tigre. Ale kvůli technickým problémům se málem nevysílal žádný rozhovor! Facunda ale napadla skvělá věc, a to celý rozhovor vysílat přes Periscope na twitteru. Jak si můžete všimnout na videu, nakonec Facu převzal iniciativu a vedení programu se chopil sám:

Nakonec se ještě vrátíme do minulého týdne. Minulou neděli, tedy 14. února se na internetu totiž vysílal další online rozhovor z divadla Tabaris. Tentokrát to byl rozhovor pro televizi C5N. Řeč se vedla samozřejmě o představení "En El Aire". Facundo moderátorům vyprávěl jak se seznámil s autorem hry - Manuelem Gonzalezem Gilem. Vyprávěl také o jeho fanoušcích, kteří se přijdou podívat na tuto hru a odcházejí prý vždy s úsměvem na rtech, za což je Facundo velmi šťastný. Také zavzpomínal na své koncerty v Izraeli a Rusku, zdůraznil že, mnoho lidí v těchto zemích umí španělsky. Což mu stále přijde velmi překvapivé, například v Itálii by ho to nepřekvapilo, protože italština a španělština si je velmi podobná, ale hebrejština a ruština nemá se španělštinou nic společného. Tento fakt, ho ale každopádně potěšil. Zmínil také svoji rodinu, kterou vzal minulý týden na své představení, tentokrát včetně dětí, kteří mu začali mávat, když sešel na chvíli z pódia, aby navázal obvyklý kontakt s diváky. Rozhovor si můžete pustit na youtube.

Facundo na dovolené
13.02.16 * 12 názorů
Podle Facundova instagramu to vypadá, že si s rodinou začátkem tohoto týdne vyrazil na další kratší dovolenou k moři. Na svůj instagram přidal pár fotek své ženy na koni a jeho oblíbený západ slunce s ohněm. Nějaký fanoušek ho poté také zvěčnil na koni, na kterém se prohání podél moře:Facundo ale stále hraje od čtvrtka do neděle v divadle s hrou "En El Aire". Mám pro vás nové fotky z představení, které se odherálo 7. 2. Jsou od fotografky Shei Magid, sám Facundo byl jimi tak nadšený, že fotografce sám pogratuloval na jejím twitteru. Prý na nich zachytila pravou podstatu jeho hry. Poznáte je podle podpisu v pravém dolním rohu "Ph: Shei Magid":Stále také pracuje na svém druhém albu, potvrzuje to další vtipná fotka z nahrávacího studia, kde je spolu s Chinem Asencionem, se kterým na CD spolupracuje. Nejen tato fotka to ale potvrzuje, Chino na svůj twitter nahrál krátkou ukázku jedné z písniček na které pracuje a která se jmenuje "Tu y Yo". Jestli jde o nahrávku, která se objeví na jejich CD můžeme ale jen hádat. Poslechněte si to sami zde.Tento týden, 12. února udělal Facu další telefonický rozhovor pro rádio "El Mundo AM 1070". V tomto kratším rozhovoru šlo hlavně o představení "En El Aire" ale také padlo nějaké slovo o jeho rodině. Zdůraznil, že už v životě nemůže být se svou rodinou šťastnější. Rozhovor si můžete pustit zde.

Když se vrátíme ještě do minulého týdne, tak minulou sobotu, tedy 6. února byl Facundo pozván do dalšího rádia. Tu čest mělo tentokrát rádio "Ciudad Radio AM 1110". První část rozhovoru se točila hlavně okolo divadelní hry "En El Aire" - Facu mluvil o tom, jak po návratu z Nepálu v roce 2012 cítil potřebu pracovat zase v divadle. Mluvil také o lidech, kteří mají podíl na jeho úspěchu. Druhá část rozhovoru se točila okolo Facunda a hudby, a to hlavně okolo jeho debutového alba "Salir a Tocar". Zmínil ale také jeho nové CD, na kterém pracuje s hudebníkem Chinem Asencionem, se kterým se prý velmi dobře pracuje. Také zavzpomínal na své televizní začátky a to hlavně na seriál Chiquititas. V polovině rozhovoru také zazněla písnička od Facunda a kapely "The blue ligh orchestra" - Creep. Rozhovor si můžete pustit zde. Ve fotogalerii se potom můžete podívat na fotky ze studia:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... Next >>

Powered by CuteNews