Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Milostné dopisy odstartovaly!
12.01.19 * 9 názorů
A je to tady! Tento týden jsme se konečně dočkali premiéry Milostných dopisů. Po velmi klidném, minulém týdnu, který si Facundo užíval ještě v pohodlí domova, se tento týden nezastavil. Jako první se musel přesunout do Mar del Plata, kde se odehrála premiéra hry, ale také se tady ještě před premiérou uskutečnili 4 zkoušky. Facu si sem vzal samozřejmě celou svou rodinu, jako tomu bylo i v minulém roce. A potom už mohl začít maraton propagace - rozhovory pro časopisy, rádia, focení, všechno, jako obvykle. Ale, vezmeme to popořadě.
Jak, už jsem řekla do Mar del Plata si Facu přivezl celou rodinu. Všichni se ubytovali v Casonas del Haras, rekreační oblasti, kde najdou vyžití hlavně děti, které se tady můžou projíždět na koních, starat se o ně, najdou se tu i rozlehlé zahrady a samozřejmě oceán mají, co by kamenem dohodil. Maria už se na surf dokonce odhodlala, podívejte se na celou rodinu ve fotogalerii:Po zabydlení se už muselo jít pracovat. Facu započal propagaci, letošním prvním rozhovorem, který proběhl v rádiu Mitre. A zároveň tímto rozhovorem nově rozjel letní program s názvem Style Enjoy Tu Time. Máme k dispozici celý rozhovor a i pár fotek ze studia. Po skončení rozhovoru v rádiu, Facu ještě natočil krátkou pozvánku na premiéru hry:Těsně před premiérou hry, Facundo se Soledad zapózovali u svých plakátů před divadlem, kde se později toho večera odehrála premiéra. Spolu s těmito fotkami, také nafotili dvě v Haras Santa María del Mar, tedy poblíž místa, kde se Facu ubytoval s celou rodinou. A ještě přikládám pozvánku na premiéru hry, kterou se Soledad natočil v době, kdy se fotili promo fotky:A konečně se dostáváme ke dni D! Premiéra Milostných dopisů proběhla v úterý 8. ledna v Teatro Lido v Mar del Plata. Kulisy této hry nejsou opravdu nijak náročné, takže cestovat s touto hrou bude stejně tak pohodlné, jako třeba s Madisonskými mosty nebo s En El Aire. Kostýmy jsou tentokrát velmi elegantní, Facundo hraje v obleku! Což jsme u něj v divadle doposud neviděli. Soledad hraje v dlouhých, červených šatech. Tento večer bylo téměř vyprodáno, a herci se dočkali po představení ovací ve stoje! Možná vás potěší, že už z premiéry máme maličký úryvek na videu, a k tomu i děkovačku. Nezbytný rozhovor po premiéře přikládám také, a ve fotogalerii najdete pár fotek z představení:Tři dny po premiéře, v pátek 11. ledna proběhl další, z řady několika rozhovorů. Tentokrát pro pořad Avanza el Verano pro Kanál 26. A hned poté následoval rozhovor pro časopis Clarin s oběma protagonisty, tedy jak s Facundem, tak se Soledad. Fotky z tohoto časopisu vám přináším už dnes, rozhovor je velmi obsáhlý, a já vám ho chci přinést opravdu celý, nejen nezbytný výtah. Slibuji vám ho tedy příští týden:

První, klidný týden roku
05.01.19 * 11 názorů
První týden nového roku je za námi, a vás jistě zajímá, jaký měl týden Facundo. Řeknu Vám, začal originálně, kreativně a v pohodlí svého domova. Pokud už by jste ho čekali, někde na zkouškách v divadle, tak se pletete. Nový rok začal spolu s Mariou ve svém domě, kde se společně věnovali malování. Facu se s námi potom podělil o výsledek jejich společné kresby, ale také nám zase ukázal kousek ze svého domova. Podívejte se ve fotogalerii:Hned prvního ledna s námi Facu sdílel také novoroční fotku, na které je spolu s Mariou a přidal také přání k Novému roku 2019:Ale, potom už zase páchat dobré skutky! Spolu s tanečníkem Hernanem Piquinem, Facu natočil nový spot pro regionálního centrum darování krve v Uruguayi. Upozorňuje na to, že během letních měsíců je velký nedostatek krve, a že darování je možné i na dovolené:

11 let
04.01.19 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2019! Jsem ráda, že jste opět s námi. A i ten letošní rok, začínám speciální aktuálkou! Slíbila jsem vám koncem minulého roku, že ani letos nebudete ochuzeni o speciální věci, a že se tu rozhodně nebudete nudit. Začínám dnešním datem 4. ledna. Proč tímto dnem? Protože dnes je to přesně 11 let, co byla tato stránka oficiálně otevřena. Roky opravdu utíkají, mě osobně přijde neuvěřitelné, že už vás 11 let informuji o životě Facunda.
Ale, nebudou to dneska jen sentimentální řeči! To rozhodně ne. Stránka slaví narozeniny, takže by to chtělo nějaký dárek, co myslíte? Ten tu pro vás skutečně mám. Je to první díl telenovely Padre Coraje s českými titulky! Kdo, vždycky toužil podívat se na tuto skvělou telenovelu, za kterou Facundo dostal cenu Martin Fierro, teď má konečně možnost. Překlad Vám, ale nepřináším já. Tuto telenovelu pro nás přeložil, jako vždy skvělý Cvalek, kterému tímto mockrát děkuji za obětavou práci. Každý rok nás potěší nějakým novým překladem. A pokud můžu citovat jeho slova, tak to není jediný díl této telenovely na kterou se můžete těšit. S překlady bude pokračovat dál, takže jistě nezůstaneme jen u jednoho přeloženého dílu. Takže pochvaly za překlad, jen na jeho adresu. Cvalku, mockrát děkujeme! Díl si můžete stáhnout tady. Titulky tady. Ke všemu je jednotné heslo FacundoArana.No, a jako každý rok, bych se vás na něco ráda zeptala. Vzhledem k jedenáctiletému výročí, by mě letos zajímalo, jak dlouho, vy osobně navštěvujete tuto stránku? Jste tu jen pár měsíců, nebo už pár let? Pokud se vám to nechce psát do komentářů, budu ráda, když to vyjádříte alespoň v anketě.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews