Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
La Cena de Faroni - Podruhé
10.11.18 * 16 názorů
Toto úterý 6. listopadu, Facundo s Mariou opět vyrazili na večírek. Již druhým rokem byli pozváni na akci pořádanou producentem Javierem Faronim. Na tuto akci s názvem "La cena de Faroni" jsou zváni herci, kteří spolupracují s tímto producentem. A jak víte, Facundo s ním spolupracuje od loňského dubna, kdy přijal nabídku hrát v Madisonských mostech. A stále se šíří zvěsti, že jejich spolupráce bude pokračovat v nové divadelní hře s názvem "Milostné dopisy".Jak můžete vidět na fotkách, jak Maria, tak Facundo se během večera skvěle bavili:

Kam si ale vyrazil Facundo tento víkend, to by jste neuhodli! Celý tento víkend, tedy i dnes, by měl pobývat v Římě! Ano, tím myslím Řím v Itálii! Nevím, jestli si vzpomínáte, ale před dvěma nebo třemi lety Facundo oznamoval na svém twitteru, že se do Itálie chce podívat, tenkrát přemýšlel o tom, že tam uspořádá koncert, protože se zrovna nejvíc věnoval hudbě. Ale hlavní důvod byla Maria. To ona se chtěla do této země podívat především. Dnes tuto cestu skutečně uskutečnil, ale zdá se, že je to cesta za památkami a možná za pár známými. Jestli odjel sám nebo i s Mariou, respektive s celou rodinou, nevím. Prozatím na fotkách vystupuje jen Facundo, a to s nějakou fanynkou, poté pózuje se svou vlajkou "Donar Sangre, Salva Vidas" před Koloseem a jedna fotka města. Jisté je ale to, že je Facundo ve stejném časovém pásmu, jako my. A je nám nejblíž, kdy zatím byl. Tak, který český šťastlivec se nachází v blízkosti Říma nebo přímo v Římě? :)

Řečník v Kolumbii
03.11.18 * 22 názorů
Minulý týden Facundo vyrazil do Kolumbie, aby se jako řečník objevil na výroční prezentaci institutu pro sport a rekreaci - IDERu. Pokud si vzpomínáte, nedostal se k nám skoro žádný materiál. Dnes, to tedy napravím hned několika videi i solidním počtem fotek.
Facundo svou řeč opravdu nesl v duchu sportu, ale samozřejmě vyprávěl způsobem, který je mu nejbližší. Mluvil z vlastní zkušenosti, povídal o tom, jak vylezl na vrchol Aconcaguii, posléze na vrchol Everestu a samozřejmě o nutnosti darování krve. Svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" měl i v této zemi. A nejen, že si ji vzal na přednášku, několikrát se s ní vyfotil i v ulicích Kolumbie. Po své řeči se přednášky zúčastnil i jako posluchač, aby si poslechl další známé tváře ze světa sportu.
Jako první se na videu můžete podívat na celou přednášku, která trvá bezmála hodinu a dále pak na rozhovor, na který byl Facu pozván od manželů Guillerma Andina a Caroliny Prat v pořadu Andino y El País.Co se dělo tento týden? Shrnula bych to dvěma slovy, trocha sportu, trocha kultury. Alespoň podle fotek. Facundo s Mariou, byli tento týden zvěčněni před sport clubem. A tento pátek 2. listopadu si Facundo vyrazil do divadla! Opět ale jen jako divák. Šel se podívat na představení svých kolegyň, které nese název "Cuerpos Perfectos". V hlavní roli zde hraje: Andrea Frigerio, Laura Oliva, Florencia Raggi a Soledad Silveyra. S posledními dvěma jmenovanými si Facu zahrál v Nochy i Dia a ve Vidas Robadas:

Šťastné konce, nové začátky
27.10.18 * 5 názorů
I když to v minulých týdnech nebylo úplně jisté, dnes už to jistě je. Madisonské mosty oficiálně skončily! Derniéra proběhla opravdu dne 22. října ve městě Lujan, a i na posledním představení se hrálo před vyprodaným hledištěm! Facundo se samozřejmě rozloučil prostřednictvím twitteru s celým týmem i s diváky. Já jen připomínám, že se první představení odehrálo v dubnu 2017! Hrálo se tedy přesně 1 rok a 6 měsíců:

"Vážení přátelé...! U všeho někdy nastávají konce. U Madisonských mostů to bylo dnes večer v Lujan před plným sálem...! Děkuji všem svým kolegům...! Děkuji každému z vás, kdo nás doprovázel od dubna 2017...pracovali jsme s pozoruhodným týmem, nechávám vše na osudu. Jsme šťastní! Až do příště! Opona!"

A jak to tak bývá, když něco končí, něco nového začíná. Už internetem kolují zvěsti o tom, že se s Facundem počítá do nového divadelního představení! S nápadem přišel producent Madisonských mostů, producent Javier Faroni a Facu už údajně dostal i scénář hry. Mělo by se jednat o hru s názvem "Milostné dopisy" (Love letters) od amerického spisovatele A. R. Gurneyho. Hlavní ženská role, byla opět nabídnuta Araceli Gonzalez, ale ta ihned odmítla. Další jméno, o kterém se uvažovalo byla herečka Valeria Lynch. I ta, ale údajně nabídku odmítla. V současné době se tedy hledá hlavní představitelka této hry. Představení, by se pak mělo odehrát v Mar del Plata. Ovšem, kdy a s kým přesně, to se teprve uvidí. Podle všeho se ale s Facundovou účastí počítá!

Po finálním ukončení divadelní činnosti Facundo samozřejmě nesedí doma. Opět ho máme tento týden na cestách! V sobotu 27. října vyrazil do Kolumbie, kde vystoupil jako řečník při 25. výročí INDER. Což je institut pro sport a rekreaci sídlící v Kolumbii.
Zatím není moc materiálu k dispozici, určitě se něco objeví příští týden. Prozatím se tady podívejte na pozvání od Facunda, které točil ještě před odjezdem, a v galerii na fotky. Překlad videa zní takto:

"Dobrý den, vážení kolumbijští přátelé! Jmenuji se Facundo Arana, a rád bych vám řekl, že dne 27.10 2018 v 17:00 vystoupím na 25. výročí IDERu v Suramericana Plazoleta. Budu na vás čekat. Nenechte si to ujít."Když se vrátíme ještě na skok do minulého týdne, tak připomenu setkání s hudebníkem a Facundovým dobrým přítelem, se kterým pracoval na svém albu, Chinem Asencionem. Oba se setkali minulý víkend na nácviku dětské kapely TWI5TER. Na fotky se podívejte v galerii:Minulý týden jsem také zapomněla zmínit narozeniny Facundových kluků! Yaco a Moro v pátek 19. října oslavili již 9. narozeniny! Oslavy u Facunda jistě proběhly i v neděli 21. října, kdy se v Argentině slavil Den Matek!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews