Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Video střípky
02.05.20 * 30 názorů
Začal nám květen, ale na moc velké změny to prozatím nevypadá. Zatím se ani začátkem května nedočkáme konce karantény. V Argentině byla opět prodloužena. V tuto chvíli do 10. května. Proto si musíme znovu vystačit s nějakými střípky, které se k nám dostávají prostřednictvím sociálních sítí.
Dnes tu mám pro vás pár videí se kterými se nám Facundo pochlubil. Některá jsou vtipná, jiná zajímá a další důležitá.

Začneme od těch důležitých. A darování krve je důležitá věc! A i podpora takto důležité věci se dá dělat online. Facu to tentokrát pojal z hlediska koronavirové krize a celosvětově málo darované krve v těchto dnech:

"Celkově se počet dárců krve snížil o 80%. Jistě, nemůžeme opouštět dům, ale pokud kliknete na https://www.argentina.gob.ar, najdete tam nejbližší centrum dárcovství krve. Budete moci darovat krev bez setkání s ostatními, obdržíte veškerá bezpečnostní doporučení a povolení k opuštění domu. Pokud jste někdy přemýšleli o darování krve, tento den je dnes! Ať jste kdokoliv - darování krve zachraňuje životy!"To zajímavé video? To je jistě toto hudební. Facundo opět spojil síly s přítelem Chinem Asencionem (tentokrát online), aby si spolu zazpívali píseň Everybody Hurts:A skončíme samozřejmě tím vtipným videem. Dlouho jsme tu neměli žádné zvířectvo z Facundovi domácnosti. A už dlouho jsme tu neměli koníka Kathmandu. Podívejte se na jeho zvědavost ve videu:A na úplný konec ještě nějaké karantenní střípky v podobě fotek. Jsou to další fotky aktivit, ale i fotky interiéru domu:

Divoký Anděl po letech
25.04.20 * 10 názorů
Vzhledem k přetrvávající karanténě jsem se rozhodla dnes aktuálku věnovat úplně jinému tématu. Zavzpomínejme na telenovelu, která naplno rozjela Facundovu kariéru na Divokého Anděla.
Ale, podíváme se na ní z novodobého pohledu protože tento týden, přesněji 20.dubna uběhlo už 21 let od premiéry této jedinečné telenovely. K této příležitosti Facundo poskytl krátký rozhovor pro časopis La Nacion, kde na natáčení trochu zavzpomínal. Přináším vám překlad článku:

Uběhlo již 21 let od premiéry telenovely s největším počtem diváků Muněca Brava. Telefe při příležitosti dvou desetiletí začne telenovelu vysílat dnes večer. Hlavní herec Facundo Arana vypráví pro La Nacion, co říká na to, že se Muněca Brava opět stává nejžádanějších programem: "Byl jsem potěšen, že se stal nejžádanějším programem. Hlasování bylo velmi obtížné protože v posledních třech desetiletích Telefe vytvořilo mnoho úžasných, prestižních a skvělých programů."

Herec vypráví, jak získal nabídku: "Přišlo to z rukou Marcela Raye, mého zástupce, přítele, učitele, bratra a téměř otce. Hrál jsem v Chiquititas a Marcelo se sešel s Gustavem Yankelevičem, kterému řekl: "Už máte hlavního herce do příběhu, který připravujete, ale stále vám to nedochází. Už pro vás pracuje, tohle je Facundo." A tím pádem si uvědomil, že už našel svůj pár a byl šťastný."

Arana si vzpomíná na maratón natáčení, v té samé době hrál také v Chiquititas: "Některé natáčení se odehrávalo ráno, jiné po obědě, učil jsem se text mezi tím. Spal jsem v Telefe nebo v autě. Ráno mě probudila ochranka, dal jsem si maté a začalo se natáčet. Neměl jsem čas jít domů, osprchoval jsem se v šatně a pokračoval v práci."

Toto úsilí stálo za to, protože se Muněca Brava stala velkým úspěchem nejen v Argentině, ale také ve více než 60 zemích světa, jejichž jména hlavní herci ani neslyšeli. "Na letišti v Číně se mi stal neuvěřitelný zážitek." - vzpomíná Arana. "Pamatuji se, že mě zastavil chlápek z Turkmenistánu a byl ohromen, protože právě sledoval tuto telenovelu. Nemohl uvěřit, že hlavní postava před ním byla o 20 let starší. Byl jako Eternavt, který přišel z budoucnosti."

Muněca Brava se nestala ohněm jen pro celou generaci, ale také pro každého, kdo se jí účastnil. Herci a herečky, přestože prošli dlouhou, klikatou profesionální cestou, uchovávají tento seriál ve zvláštním koutku svého srdce. "Byl to tak úžasný projekt, že se stále usmívám, když o něm mluvím. Vzpomínám si, když jsme jeli do Uruguye, abychom ho zpropagovali, byli jsme v klubu, kde bylo postavené jeviště, abychom mohli zpívat píseň ze seriálu. Naty stála uprostřed pódia, já jsem byl na boku se saxofonem. Náhle se otevřeli dveře a tolik lidí se tam seběhlo, že se celá scéna otřásla. Naty se na mě podívala a říká: "Co mám dělat?" a já odpovídám: "Tak začni zpívat". Pro nás všechny přítomné to byl úžasný okamžik štěstí. A pak jsem si uvědomil, čeho jsme dosáhli." Shrnuje Arana.

Takto na natáčení vzpomíná po více než 20 letech Facundo. A co vy? Jak vy jste prožívali první sledování této telenovely? Byl to ten okamžik, kdy jste si řekli, toho chlapa musím poznat víc? Klidně se svěřte do komentářů :)

Virtuální prohlídka
18.04.20 * 5 názorů
Tak, jak si asi všichni mysleli karanténa v Argentině se opět prodloužila. Nejnovější datum, které bylo oznámeno bude činit 26. duben. Facundo tedy stále neopouští svůj domov a věnuje se převážně rodině. A znovu nám to předvedl na živém vysílání z instagramu. Koncem tohoto týdne si s kluky uspořádal takovou menší prohlídku jejich zahrady. Na videu jsou tedy hned tři průvodci. Kromě Facunda se slova chopil také Yaco a Moro. Společně nám ukazují co všechno si pěstují, a jak se o zahradu starají. Podívejte se na videu:Podobné je to i s fotkami, na kterých můžeme vidět činnosti, kterými se zabývají uvnitř svého domu. Jedna z činností, která se teď dá doma vymyslet, je například malování. Do toho se Facundo pustil spolu s Mariou. Ovšem, každý do jiného projektu. Večer se dá čas využít například posezením u ohně spolu se šálkem dobrého maté:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews