Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další střípky z Izraele
01.11.15 * 37 názorů
I když už je Facu se svou ženou Mariou týden doma z Izraele, dnes to ještě stále bude o jeho pobytu. Dostali se k nám totiž fotky a informace které jsme v minulém týdnu neměli.
Začneme tedy fotkami z 23. října, den kdy Facu s Mariou vyrazili obdivovat krásy Mrtvého moře. Doplnila jsem fotogalerii o 6 fotek:Další fotky jsou z internetového serveru prestige.co. V krátkém článku ve kterém se píše o celém pobytu Facunda v Izraeli se objevili 2 fotky, kde Facu pózuje na jevišti s Mariou:Během minulého týdne, jsme neměli ani ponětí o Facundově romantickém gestu! Těsně předtím než Facundo s Mariou vyrazili na cestu do Izraele, objednal pro Mariu speciální dárek. V mezinárodní šperkařské firmě Bloom pro Mariu nechal vyrobit přívěsek s řetízkem z 18 karátového bílého zlata ve tvaru Davidovi hvězdy, lemované diamanty. Tato speciální objednávka byla vyrobena do 24 hodin. Majitel hotelu ve kterém v Tel Avivu bydleli, tuto speciální objednávku osobně doručil a také pověsil Marii na krk.Během pobytu také stihl udělat jeden internetový rozhovor pro ruský časopis "Антенна". Novináři se ho ptali samozřejmě na připravované koncerty pro Rusko, na jeho rodinu, vztah a také na Natalii Oreiro. Rozhovor se k nám zatím nedostal, ve fotogalerii prozatím jedna fotka focená tímto časopisem:Další fotky jsou z časopisu iHola! Jde o fotky z návštěvy Jeruzaléma ke kterým samozřejmě vyšel další článek. Pro nás nejde o žádné nové informace, vybrala jsem jen dvě citace od Facunda:

"Mary a já jsme dlouho necestovali sami. Bylo to velmi příjemné držet se za ruce a být na místech, které na mě udělali takový dojem."

"Rádi by jsme vzali děti, ale chodí do školy. Nechtěli jsme narušit jejich každodenní rutinu. Jsou tedy doma a mají vzornou péči. Komunikovali jsme s nimi mnohokrát."

A ve fotogalerii máme 41 nových fotek:Na videa to bohužel není tak bohaté jako na fotky, ale přeci jen mám pro vás záznamy které jsme ještě neviděli. Z každého koncertu po jednom videu. Z prvního koncertu písnička Creep a z druhého, Facundovo kouzlení s nástroji ačkoliv na ně vůbec nehrál.

Ale samozřejmě Facundo už začal taky dělat něco jiného. Ve středu 28. října se objevil na večírku "Sony Up Front 2015". Tento večírek, jak už název napovídá pořádala hudební společnost Sony Music. Byli zde prezentovány hudební novinky které vyjdou na jaře/ létě 2015. Sešel se zde také s hudebníkem Chinem Asenciem se kterým pracuje na druhém albu. Ve fotogalerii najdete 7 fotek z této akce + 1 video s rozhovorem (Facu na 1 minutě a 36 vteřině).
Při této novince musím také zmínit jednu důležitou zprávu, Facundo oznámil že druhé album které bude tentokrát ve španělštině, vyjde v dubnu roku 2016!

Dnes už je Facu opět na cestách. Tentokrát se svou kapelou "The blue light orchestra" mají namířeno do San Francisca v provincii Cordoba, kde odehrají koncert na slavnostní otevření nového kulturního centra - Superdomo.Na závěr tu mám pro vás takovou tečku za celým pobytem v Izraeli. Přeložila jsem pro vás rozhovor který Facu poskytl hned ráno po prvním koncertu. Rozhovor s názvem "Na další návštěvu určitě nebudu čekat dalších 15 let" si můžete přečíst Zde.Izrael - 8. den
25.10.15 * 22 názorů
Je tu konec týdne, konec Facundova pobytu v Izraeli. Facu s Mariou jsou v tuto chvíli určitě v letadle, na cestě domů za svými třemi dětmi.
Já bych naposledy ráda shrnula celý týden, co Facundo v této zemi stihl udělat kromě dvou plánovaných koncertů. Díky sociálním sítím jsme měli možnost téměř vše prožívat v reálném čase, a na této stránce vám to bylo servírováno co možná nejdříve. Izraelští fanoušci, nebo spíše fanynky podle očekávání Facunda přijali více než dobře, bylo to poznat již při vystoupení z auta, když dojel ke svému hotelu. Stejně tak hezky se o něj postarali jeho hostitelé, kteří mu zajistili ten nejlepší hotel v Tel Avivu, schůzky se známými lidmi, v čele s ministryní kultury a sportu Izraele. Taktéž večeřel v těch nejlepších restauracích, navštívil dvě rádia které má v oblibě i doma v Argentině, setkal se se starými známými které neviděl od poslední návštěvy Izraele tedy 15 let.
Středeční i čtvrteční koncert dopadl nad míru dobře i když Facundo nebyl zcela ve své kůži a kvůli všudypřítomným klimatizacích nastydl. Nakonec nehrál ani se svou kapelou "The Blue light orchestra" jak bylo původně plánováno ale nerozhodilo to ani jeho ani fanynky které samozřejmě čekali hlavně na něj. Důkazem nám bylo téměř 600 fotek z focení po druhém koncertě! A také jeden zcela vyprodaný koncert!
S Mariou si nakonec užili i trochu té kultury kterou Izrael bezpochyby nabízí, zavítali do hlavního města Jeruzalém, kde navštívili židovské muzeum, prošli si tu i staré uličky a nakoupili si na místních trzích. Vyrazili i k Mrtvému moři, které by si Facu býval jistě užil víc kdyby byl zcela zdraví ale i tak si myslím že si užíval každou minutu v této zemi, tak jak to bylo znát na každé jedné fotce a na každém videu.

Jako rozloučení nám Facu na svůj instagram nahrál pětivteřinové video s jediným členem své kapely Dizzym. Nejspíš takto mile dnes probíhala i cesta na letiště:Nathaniel Bensabat, osobní fotograf který byl Facundovi a Marii celou dobu k dispozici se dnes velmi pěkně vyjádřil o obou:

"Řeknu jednu věc. Potkal jsem mnoho lidí na světě, herců, zpěváků a umělců. Ale nikdy jsem nepotkal nikoho, jako Facundo Arana. Jedná se o velmi zvláštního a jedinečného člověka. Úžasný, srdce ze zlata, skromný člověk a velmi dobrý člověk !!!!"

"Mary je požehnáním pro Facunda! Je to žena s dobrým srdcem a je to dobrý člověk!!!"

Tímto nám tento skvělý týden, nabitý novinkami, novými fotkami, videi a dalšími informacemi z Facundova světa končí. Já bych strašně ráda poděkovala čtyřem lidem kteří u toho celou dobu byli takřka online a nevynechali ani jednu aktuálku aby ji patřičně okomentovali a to ne jednou. Takže děkuju ti Anavi, Majko, Soňi a Petro. Vážím si všech komentářů které jste mi napsaly :)

Těším se na vás příští neděli u obvyklé aktuálky :)Izrael - 7. den
24.10.15 * 8 názorů
Máme tu 7. den, tedy předposlední den Facundova pobytu v Izraeli.
Dnešní den pro něj byl jistě výjimečný stejně tak, jako každý den v této zemi. Určitě jste si všimli že fanynky mu často nosí nějaké dárky, nejinak tomu bylo i tady. Na fotkách ze čtvrtečního koncertu jsme se o tom přesvědčili. Jedna fanynka ale byla dnes o trochu originálnější než všechny ostatní. Nechala pro Facunda vyrobit speciální dort se vzorem saxofonu a samozřejmě s věnováním.Facu byl také opět aktivní na svém instagramu a twitteru. Sdílel fotku zapadajícího slunce s komentářem:

"Tak blízko...tak daleko, díváme se na stejné moře!!! Středozemí, Sicílie, Itálie, Řecko, Španělsko..."Zítra, tedy v neděli se Facundo s Mariou chystají domů. Proto dnes přijali pozvání na skleničku vína od svých hostitelů na rozloučenou.A samozřejmě videím z koncertů ještě určitě není konec, objevilo se další. Z druhého koncertu hned 24. minutový záznam.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... Next >>

Powered by CuteNews