Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facu v Metropolitan Citi
17.01.15 * 10 názorů
Konečně jsme se dočkali prvních letošních fotek! 15. ledna Facu navštívil divadelní komedii s názvem "Bajo Terapia" která se odehrávala v městském divadle Metropolitan Citi v Buenos Aires. Celá hra se odehrává okolo tří párů kteří se rozhodnou pro terapii s úsmyslem vyřešit své konflikty, jenže nakonec zjistí že terapie je mnohem intenzivnější než očekávali...
Mimo Facunda se na představení přišli podívat i další herci jako Eleonora Wexler, Candela Vetrano, Mercedes Morán, Gabriel Rolón, Germán Tripel, Florencia Otero a Victorio D´Alessandro.

Ve fotogalerii se můžete podívat na 25 fotekI video z návštěvy této hry se k nám dostalo ovšem rozhovor je o vývoji děje seriálu "Noc a Den".Když už jsme u seriálu "Noc a den" objevilo se i krátké video z natáčení jedné scény kterou Facu natáčel v těchto dnech a ve fotogalerii si potom můžete prohlédnout 6 nových fotek.
A nakonec jsem přidala do videí nové díly seriálu "Noc a Den" - dnes to byl díl 27, 28, 29, 30 a 31. díl.Speciální show v La Rural
09.01.15 * 9 názorů
Jak jsem již zmiňovala minule 31. prosince se uskutečnila speciální show skupiny The blue light orchestra. Ve 21 hodin argentinského času mělo vystoupení začít v kongresovém centru "La Rural" v Buenos Aires. A jak se o tomto večeru píše byl to nezapomenutelný večer kde nechyběla Facundova rodina a přátelé. Bohužel se k nám nedostal žádný záznam z tohoto večer ale prozatím se můžete v galerii podívat na 3 fotky.Tak jako pokračuje natáčení seriál "Den a noc" se na internetu objevují i nové fotky z natáčení i promo fotky, v galerii se můžete podívat na 9 nových fotek a také ve videích najdete 4 nové díly, je to díl 23, 24, 25 a 26.Také jsem slíbila naplnění některých sekcí které při spuštění stránky byli poloprázdné, tak tedy můžete se podívat do sekce grafika kde přibyli nějaké bannery a jedna speciální kresba Facunda od magge která jistě stojí za zhlédnutí. :) Potom sekce audia nahrála jsem do ní hlavně písničky z telenovely Padre Coraje. V sekci zajímavosti se možná dozvíte zajímavé věci které jste možná ještě o facundovi nečetli možná ale ano. Také jsem přidala sekci ankety kde opět můžete hlasovat tak jako na staré stránce o facundových telenovelách, jeho vzhledu a mnoho dalšího. Rozhovory už také fungují na 100% a v sekci telenovely byli přidané promo fotky skoro ke každé telenovele a také promo videa.
Další sekce nebo naplnění těch co už existují můžete očekávat v příští aktuálce :)


Šťastný Nový rok 2015 s novou stránkou!
30.12.14 * 17 názorů
Vítejte na nové stránce o Facundovi Aranovi! Jak už mnozí víte stará stránka byla smazaná a to se vším všudy takže byl nutný přesun. Snažila jsem se o to aby jste tady toho ze začátku nepostrádali moc, ale samozřejmě všechny sekce nejsou naplněny podle mých představ, takže mějte prosím strpení po příštích pár týdnů :) Samozřejmě se můžete těšit na každotýdenní aktualizaci z Facundového světa, jako tomu bylo vždy.
O perfektní design se nám postarala opět magge, bez které by tato stránka vzniknout nemohla! Vděčím ji za obrovskou pomoc při kódování a taky samozřejmě za tento úžasně vtipný design, který udělala přesně podle mých představ. Chtělo to do nového roku něco vtipného a myslím že magge to vystihla přesně. Takže jí patří moje velké DĚKUJU!
A teď už přejdeme k Facundovi. Nebojte se nepřišli jste o žádnou novinku po čas nefunkčnosti stránky, všechno jsem vám sepsala sem.

Tak tedy 22. prosince Facu navštívil rádio Brien Arriba kde mluvil hlavně o herectví. Mluvil o tom že stát se hercem byla jeho nejlepší věc co se mu kdy stala. Zavzpomínal na svoje začátky jak se vůbec dostal na televizní obrazovky i jaký je jeho život mimo obrazovku. Samozřejmě mluvil i o novém seriálu který právě natáčí "Noc a Den". Rozhovor si můžete pustit ZDE.

Do fotogalerie jsem přidala dalších 12 fotek ze 7. prosince kdy Facu vystoupil se svou kapelou "The blue light orchestra" na oslavě 200. výročí v kulturním domě v Santiago del Estero. Zde taky představil své nové CD "Salir a Tocar". Teprve nedávno se objevil krátký sestřih z večera s Facundovým doprovodem.Také se spolu s Mariou zapojil do malířského projektu. Spolu se svou ženou navštívili muzeum známého uruguayské umělce Carlose Páeze Vilaró (který zemřel letos v únoru) aby zde přispěli také svoji tvorbou. Co vytvořili se můžete podívat v galerii.

Na svém twitteru se Facundo také pochlubil novými fotkami všech svých dětí! Můžete si je prohlédnou v galerii.

Facundo natočil i nový pozdrav pro dva jeho fanoušky a posuďte sami, velmi vtipný pozdrav :D


31. prosince tedy dnes v tento speciální den by se měla konat speciální show kapely The blue light orchestra. Mělo by k tomu dojít v Buenos Aires v kongresovém centru La Rural. Na fotky se jistě můžeme těšit po novém roce.

Samozřejmě také pokračuje natáčení seriálu "Noc a den" ve fotogalerii se můžete podívat na další 2 fotky z natáčení. A na všechny prozatím odvysílané díly se můžete podívat ZDE.


Přeji všem krásný Nový rok 2015 a doufám že se v tomto roce dočkáme mnoha novinek o Facundovi :)


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 Next >>

Powered by CuteNews