Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozhovory, rozhovory a zase rozhovory
30.01.16 * 22 názorů
Pokud se v minulých týdnech roztrhl pytel s novými rozhovory, tento týden se roztrhl ještě mnohem větší. Facu se svým představením "En El Aire" slaví úspěch za úspěchem, je tedy jasné, že je pro novináře velkým lákadlem.
Ale ještě předtím než se pustíme do nových rozhovorů a nových fotek, mám tu pro vás nejnovější fotky z představení EEA. Konečně máme možnost si také prohlédnout profesionálně focené fotky od fotografky - Yaniny Spinazzoli. Ve fotogalerii jich je hned 56, a poznáte je právě díky tomuto označení "ph Yanina Spinazzolla":Po svých představeních se Facundo stále fotí s obrovskou spoustou fanoušků a fanynek. Na youtube se objevili dvě velmi milé videa s jeho obdivovatelkou Marií, která měla to štěstí potkat ho po jednom z představení:

A teď už k rozhovorům. První z rozhovorů vyšel začátkem týdne v časopise "Clarin". A hned první rozhovor týdne, byl něčím speciální. Facunda zpovídal známý psychiatr a psycholog - Jose Eduardo Abadi. Tento rozhovor sahal hlavně do Facundovi minulosti, kdy vzpomínal na svou nemoc, na nejlepšího kamaráda, který podlehl rakovině, a samozřejmě i na začátky Facundovi kariéry. Rozhovor se jmenuje "Terapie Abadi", v příští aktuálce vám slibuji překlad, tohoto zajímavého rozhovoru. Prozatím se můžete podívat na nové fotky, které vyšli k tomuto rozhovoru a také na naskenovaný rozhovor:Další z rozhovorů poskytl pro internetové vydání časopisu "La Razon". Pro tento časopis to byl jen krátký rozhovor, hlavně o odchodu ze seriálu "Farsantes".Pro další dva časopisy, na jejichž obálky se Facu nechal nafotit, je trefně nazvaný časopis "Clase" a časopis "Revistanueva". Z těchto časopisů máme prozatím jen obálky:A tento týden poslední časopis, je internetové vydání deníku "Apertura.com" kam Facundo poskytl další rozsáhlý rozhovor, a také nafotil úžasné nové fotky, které najdete v galerii:Dále přejdeme na televizní rozhovory. Ve středu 27. ledna, byl Facu pozvaný do pořadu "Intrusos". Rozhovor se vysílal živě na internetu, a jeho natáčení probíhalo v místě Facundova bydliště tedy v Tigre. Rozhovor prozatím nemáme, ale můžete se podívat na fotky z natáčení:29. ledna byl Facu hostem dalšího rádia, rádia Nacional. Tentokrát to byla návštěva osobní. Rozhovor si můžete přehrát na youtube a fotky z návštěvy prohlédnout v galerii:

Se všemi rozhovory, návštěvami televizních pořadů a rádií, ještě stíhá být aktivní na svém twitteru. Pamatuje na minulý týden, kdy se rozhodl uveřejnit tvůj tvůrčí proces jeho kreseb? Ještě o jeden dodatek se s námi rozhodl podělit tento týden:Taktéž sdílel něco na nalákání na jeho představení "En El Aire". Již několik dní sdílí fotky kde nám ukazuje místo, které pro nás rezervoval na jeho hru:

Další úspěšný týden v divadle
23.01.16 * 11 názorů
Ani po dalším týdnu, Facundo nepolevuje ve svých představeních v divadelní hře "En El Aire". Každý týden, od čtvrtka do neděle, ve 21:30 baví diváky svým monodramatem, se kterým má stále úžasný úspěch!
18. ledna se divadlo Tabaris opět zaplnilo pozvanými hosty, a samozřejmě i pozvanými novináři, kteří na Facunda nešetřili chválou. Facu jako vždy poděkoval všem na svém twitteru. Z dalších představení, se k nám samozřejmě dostávají další fotky, které najdete v galerii, další video upoutávka na celou hru, kde Facundo připojuje svůj komentář, v němž mluví o tom že, si diváci můžou kupovat lístky s 30% slevou, která jim nabídne ještě nějaké výhody.
A ještě jedno opravdu speciální video, nebo spíš speciální čin, který Facundo opět předvedl! Před začátkem jednoho představení vylezl před divadlo Tabaris, na jednu z nejrušnějších ulic v Buenos Aires Avenida Corrientes, aby potěšil desítky lidí svým hraním na saxofon!V souvislosti s Facundovým plným nasazením v divadle, jsem založila další novou sekci tady na stránce. Nejde o nic jiného, než o informace ke hře "En El Aire". Máte tam rozepsaný stručný obsah hry, najdete tam fotky i videa tak, aby jste se k této velmi úspěšné hře mohli vracet nejen v aktuálkách. Prohlédnout si to můžete zde.

Stále také poskytuje rozhovory různým televizním pořadům. 15. ledna mluvil s televizní novinářkou - Tatianou Schapiro, přímo v divadle Tabaris. Rozhovor se vysílal včera 23. ledna. Nemluvilo se jen o divadle ale, opět i o jeho soukromí - rodině, politickým názorech, ale také samozřejmě o jeho začátcích, kdy jako mladíček začínal hrát v metru na saxofon. Na rozhovor se ostatně můžete podívat:I letošní rok, nás Facundo zásobuje fotkami ze svého soukromí. Nejen, že se s námi podělil o další dvě fotky svých dvojčat, na jedné fotce dokonce zvěčnil i Mariu s jejich pejskem Negrem a jejich kočkou. S další fotkou se podělil o letošní první západ Slunce, který fotí s takovou oblibou.
A nakonec nám poskytl jakýsi bonus, který zahrnuje proces jeho kreslení. Jak je Facu tvořivý, se přesvědčte v galerii, takový výtvor jste ještě určitě neviděli!Rozhovory kolem "En El Aire"
16.01.16 * 21 názorů
Facundo se stále věnuje své divadelní hře "En El Aire", přesněji svá představení hraje od čtvrtka do neděle, každý týden. Takže je jasné že dnes bude řeč hlavně o tom.
Z minulého týdne se k nám konečně dostaly nějaké rozhovory, které udělal s novináři nejen na premiérovém představení "En El Aire", rozhovory samozřejmě poskytuje stále, po celou dobu svého hraní v divadle. První rozhovor je z premiérové dne. Druhý je z tohoto pátku, speciálně pro společnost "Telam".

Rozhovory neposkytuje jen televizím, ale stále spousty časopisům. Tento týden vyšel článek v časopisu "La Nacion". K tomuto článku samozřejmě vyšli další nové fotky, které najdete v galerii. Ale já se ještě vrátím k rozhovoru z minulého týdne, který poskytl pro časopis "Gente". Minule jsem vám ve zkratce řekla, o čem mluvil. Dnes už si můžete přečíst celý rozhovor v rozhovorech. Můžu říct, že jde opravdu o jeden z nejotevřenějších rozhovorů, které Facundo kdy poskytl!Ještě minulou neděli 10. ledna, udělal Facu telefonický rozhovor pro další rádio. Tedy už pro druhé rádio v jednom týdnu. Tentokrát to bylo "Rádio 10". Součástí rozhovoru byla i herečka Patricia Palmer, se kterou Facu spolupracoval na telenovelách Sos Mi Vida a Cuando me Sonreis. Hlavní část rozhovoru se samozřejmě točila kolem hry "En El Aire". Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Tento pátek, tedy 15. ledna dělal Facundo další rozhovor, tentokrát pro rádio "Shake". Rozhovor se odehrál přímo v divadle Tabaris, a tentokrát ho zpovídala teprve 15 - ti letá rozhlasová novinářka Michelle Fleischer. Facundo si tento rozhovor velmi pochvaloval na svém twitteru. Byl ohromený nad tak dobrými otázkami, které dostával. A novinářce poblahopřál. Rozhovor si můžete pustit na youtube.Facundovo účinkování v divadle, si také žádá spousty fotek s fanoušky, kteří se s ním buď po show nebo před show, chtějí vyfotit. Fotky z těchto dní jsem vám nahrála do fotogalerie. Stejně tak v ní najdete, fotky z videa, které Facundo nedávno sdílel na svém účtu youtube. Jde o video, se spoustou rodinných fotek, které měl připravené pro koncert v Rusku. Nyní si fotky můžete prohlédnout i v galerii:

Sladká tečka za dnešní aktuálkou bude video, které se objevilo začátkem letošního roku. Jde o video jedné fanynky, která ho uveřejnila na svém twitteru - Facundo se přidal ke skupince pouličních umělců a začal s nimi hrát na bubny. Podívejte se jak:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 ... 177 ... 179 ... 181 ... 183 ... 185 ... 187 ... 189 Next >>

Powered by CuteNews