Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Dos Minutos Contigo - Překlad
20.07.20 * 7 názorů
Pojďme se detailněji věnovat novému online seriálu Dos minutos Contigo. Už máme polovinu seriálu za sebou, ale asi jen málo z nás ví, o co se přesně jedná. Proto pojďme ještě jednou sledovat tento příběh Tobiase a Mii s českým překladem! Přeložila jsem pro vás první epizodu tohoto seriálu! Takže ještě jednou. Na první díl se podívejte zde. A následně nebo při tom si čtěte překlad rozhovoru. :) Nemějte obavy, další díly s překladem budou následovat :)

Tobias: Představ si, že jsem musel jít ven. A navíc, když jsem byl venku, našel jsem telefon! Nemohl jsem uvěřit svým očím! Zavolám ti zpátky, někdo mi volá. Zavolám ti zpátky, počkej.

Mia: Musím vám říct, že jsem právě dokončila meditaci, kterou jste mi předepsal, a jak vidíte, vůbec to nepomohlo. Když začnu zhluboka dýchat, začnu si představovat hrozné věci, jako je váš obličej! Vaše zatracená tvář a vaše zatracená slova, protože se mnou nechcete mluvit už pět dní, protože dobře víte, v jakém jsem stavu. Nejen v jakém stavu jsem byla, ale v jakém stavu jsem teď! Já se zblázním! Mám krizi, jsem bez sebe, jsem zoufalá! A co víc: to, co jste mi udělal, vás nechává v klidu! A v tomto stavu jsem několikrát vážně přemýšlela o sebevraždě, a jak vidíte, všechny pokusy selhaly…

Tobias: Ne! Počkat, počkat…

Mia: Ne, ne! Teď mě necháte mluvit! Všechno, co jste mi řekl, nejen poslouchám. Ne, já to dělám! A žádný výsledek! Nesnáším vás!... Kdo jste?

Tobias: Ahoj.

Mia: Asi jsem se spletla! Zapomeňte na všechno, co jsem vám řekla. Ne, to není pro vás.

Tobias: Poslouchejte! Ahoj! Nezavěšujte! Ne, ne! Počkejte chvíli! Vaše matka…

Mia: Nemůžu uvěřit, že jsem vytočila špatné číslo. Ale ne, nezmýlila jsem se. Je to Aldův telefon?

Tobias: Co sakra? Kdo je ta žena?

Mia: Kdo to je? Blázen?

___________________________________

Tobias: Poslouchejte mě.

Mia: Proč máte Aldův telefon?

Tobias: Vysvětlím vám to.

Mia: Jste zloděj? Unesl jste ho? Proč?

Tobias: Ne!

Mia: Spikl jste se s sním, abyste se mě zbavili?!

Tobias: Děláte si srandu? Vydržte.

Mia: Řeknu vám jednu věc: v jednom sebevražedném pokusu jsem byla velmi blízko…Prostě mu řekněte, že napíšu dopis a pošlu ho všem svým známým….Navíc natočím video a zveřejním ho na sociálních sítích! Zničím vás! Zničím vás!

Tobias: Přestaňte! Nevím, kdo to je! Nevím, kdo jste vy! Tenhle telefon jsem našel. Prosím, pokračujte. Chci vědět, proč jste v tomto stavu. Chci vědět, co se vám stalo! Podívejte se na mě.

Mia: Bojím se.

Tobias: Já taky.

Nové díly
19.07.20 * 12 názorů
S novým seriálem Dos Minutos Contigo jsme přesně v polovině. S týdenní pravidelností nám každý týden přibývá jedna epizoda. Dnes můžeme shlédnout už čtvrtou.

Stejně tak se posouváme i s novým rádiovým programem En El Aire. Facundo měl tento týden na rádiu Nacional už druhý noční, hodinový blok se svým vyprávěním, zpěvem a dalšími věcmi. Podívejte se na youtube:Také se nám rozhýbali zprávy o nové řadě seriálu Pequeña Victoria. Objevili se první zprávy o tom, kdy by mohlo začít natáčení. Celé obsazení, by se znovu mohli sejít začátkem roku 2021. Do té doby je ještě ale dost času, a s koronavirovou krizí se nedá přemýšlet extra dopředu. V Argentině stále platí nařízená karanténa.

A jelikož je léto v plném proudu, vybrala jsem dnes pro vás ryze letní gify! A to, Facundo na svém oblíbeném surfu, a plážové scény na Ibize z Divokého Anděla. Autorem gifů není nikdo jiný, než naše skvělá Majka. Děkujeme!

En El Aire - První vysílání
11.07.20 * 11 názorů
A je to tady! Oficiálně první vysílání nového rádiového pořadu s názvem En El Aire odstartovalo. První noční vysílání na rádiu Nacional proběhlo z pátku na sobotu 11. července. Jedná se o hodinový blok ve kterém Facundo mluví na různá témata, čte příběhy, z rádia hrají jeho písničky a on je doprovází živým zpěvem. Vše se vysílá živě přes instagram, a vše se odehrává v jeho domě. V prvním vysílání můžeme i několikrát zahlédnout Indiu. Jak se povedl první vysílání se můžete podívat na youtube:Další týden také znamená další nový díl online seriálu Dos Minutos Contigo. Dnes přináším už třetí díl. Spolu s novým dílem můžeme vidět i nové kresby pojící se k tomuto dílu. A které pocházejí samozřejmě od Facunda. Najdete je v galerii.A nakonec další fotky z karantény. Tentokrát je to taková všehochuť, najdete tam celou rodinu, Mariiny kresby, Facundovo zvířectvo, nějaké to zátiší a dokonce i jedna fotka facundových přátel, kteří se i přes karanténu přišli za ním podívat.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 Next >>

Powered by CuteNews