Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Přehlídka v Mar del Plata
29.02.20 * 7 názorů
Minulý týden jsme se věnovali čistě Facundovi a jeho návštěvě v La Falda. Dneska pojďme za dětmi a Mariou do Mar del Plata. Pobyt z tohoto týdne jistě stojí za zmínku, protože Maria se po delší době opět vžila do role modelky!
Přímo v Mar del Plata se zúčastnila přehlídky značky Adrian Caballero. Facundo na přehlídce přítomný nebyl, ale všechny tři děti seděli v hledišti a svou mámu sledovali. Podívejte se na fotky a na ukázku ve videu:Bohužel tento týden se k nám nedostali jen ty dobré zprávy. Ve čtvrtek nás Facu prostřednictvím instagramu informoval o jistě bolavé ztrátě. Zemřela jeho milovaná Negra. Na instragramu ji poslal poslední vzkaz:

"Bude nám moc chybět...Takto si na tebe vzpomínám Negrita...Náš skvělý přítel a kamarád. Odpočívej v pokoji, má drahá fenko! V nebi jsou nejlepší psi na světě! Uvidíme se znovu..."Život musí jít ale dál. A Facundův určitě neustává. Ještě se vrátím k minulému týdnu. To jsme totiž ještě neměli k dispozici materiál z prozatím posledního koncertu se skupinou Iceberg del Sur. Koncert proběhl minulý pátek v hotelu Eleton. Dnes už ve fotogalerii najdete nahrané fotky a na ukázky z koncertu se podívejte na youtube.
Ale, jak se zdá ani tím společná spolupráce neskončila! Tento týden se objevili nové fotky z natáčení určitého, společného projektu. Jestli půjde jen o jednu společnou skladbu nebo o společný videoklip, prozatím nevím. Nicméně fotky najdete hned ve vedlejším albu.La Falda
22.02.20 * 17 názorů
Poslední týdny jsme střídali města Carlos Paz a Mar del Plata. Ale, dnes se podíváme do města La Falda, kam se tento týden přesunulo i představení En El Aire. Samotné představení jsem v posledních týdnech trochu opomíjela, proto přijměte jako omluvu nově nahrané fotky, podotýkám že velmi kvalitní fotky z představení v Carlos Paz.
A hned poté se přesuňte do La Falda, kde hrál Facu tento týden. Opět si velmi pochvaloval publikum v tamním divadle Eden. Navštívil tu také zdejší rádio Unica Punilla a hotel Boutique. Hostitele našel na mnoha místech v tomto městě. Mimo jiné se tu sešel také s kouzelníkem jménem - Mago Raúl Jáuregui Biczyk. Ten mu měl možnost předvést svůj trik s kartami. Podívejte se na fotky z představení, na fotky z návštěvy rádia a ve videích najdete zmiňovaný karetní trik a také video, které sloužilo jako pozvánka k představení v divadle Eden:

Vrátíme se dnes také ke koncertu se skupinou Iceberg del Sur. Facundo s nimi vystoupil dvakrát v posledních 14 dnech, a tento týden přidali třetí závěrečný koncert. V pátek 21. února vystoupili opět v hale Francisco. Přidávám fotky z druhého koncertu. Bohužel na materiál z tohoto týdne si budeme muset chvilku počkat.

Odpočinek v Mar del Plata
15.02.20 * 10 názorů
Posledních 14 dní jsme se spíše věnovali Facundovi v Carlos Paz. Dnes si půjdeme odpočinout k moři do Mar del Plata. Máme odtud pár nových i starších fotek, které se objevili v posledních 14-ti dnech.
Především jsou to fotky z pláže Facunda a Marii. Jak je vidět, Maria už úspěšně dokončila svůj nový surf a začala ho testovat ve vlnách. V pátek 14. února se s námi Facu podělil o zamilovanou fotku s Mariou při příležitosti svatého Valentýna. Jsou společně zvěčněni na pláži při západu slunce. Druhou takovou zveřejnil hotel v Kostarice, kde celá rodina trávila prosincovou dovolenou. Přidávám i nové fotky dětí, a jejich aktivit v tomto přímořském městě, které se objevili už v minulých dnech. Ale, není to všechno jen o užívání si slunce a moře. Důkazy toho jsou fotky z posilovny v Honu Beach, kde Maria dře na své postavě:I když jsem říkala, že se přesuneme do Mar del Plata. Musím udělat i malou odbočku do Carlos Paz. Protože i odtud, to tentokrát není tak úplně pracovní záležitost. Facundo se zde objevil na párty časopisu Gente. Tato noční párty s velkými osobnostmi filmu a divadla spolupracující s tímto časopisem se koná každý rok. Tento rok se uskutečnila v Carlos Paz v Eleton Resort. Není vyloučené, že Facu se zde objevil jen proto, že se tu konala i výstava motocyklů značky Triumph se kterými spolupracuje. Podívejte se na fotky v galerii:Koncert se skupinou Iceberg del Sur, který proběhl minulý pátek byl jistě úspěšný. Jedině tak si lze vykládat fakt, že tento týden si pánové dali repeté. V pátek 14. února se odehrál další koncert na stejném místě, tedy v hale Francisco v 1 hodinu ráno argentinského času. Přináším vám sestřih písniček, které na koncertě zazněli:A koncerty tím nekončí! Je ohlášen další koncert, který se uskuteční 7. března při příležitosti dne žen. Je již dobrým zvykem, že Facundo v tento den podniká nějaký koncert. Tento rok není výjimkou!

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 Next >>

Powered by CuteNews