Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo hvězdou večera!
04.03.24 * 43 názorů
Nenechám vás čekat až do nedělní aktuálky, přináším vám zprávy ze Slovenska pěkně začerstva, dokud se Facu zdržuje v našich končinách. Celý den jsem vám shromažďovala co nejvíce informací ze včerejšího večera. Jak už jsem psala v aktualizacích v nedělní aktuálce, Facundo se stal čtvrtým porotcem pouze na jediný večer, ale stálo to za to. Byl doslova za hvězdu. Slovenští fanoušci jsou velice spokojeni s jeho vystupováním, a vůbec celým pojetím programu. A ještě více jsou spokojení ti, kteří měli možnost Facunda vidět naživo.
Například zpěvačka Mamba Dasha se o něm vyjádřila takto: ,,Za mňa absolútne splnený sen. Musím povedať, že normálne, že celá Incheba hovorila iba o tom, že ten človek je úžasný, že najmilší človek, kedy proste zavítal do Let’s Dance. Niečo neuveriteľné, neuveriteľná energia, strašne dobré srdiečko, strašne dobrý človek, výborne sa s ním pracovalo v backstagi. Všetky sme spievali, tancovali, kričali, revali, proste úžasné. Išla z neho len milota a dobrosť.” Další porotkyně Adela Vinczeová o něm prohlásila, že je to ,,nejmilejší člověk, jakého potkala.” Slovenská média chválila i jeho gesto, když si během show v publiku všiml Dominiky Kavaschové, kterou před dvěma lety přišel překvapit do pořadu 2 na 1. Nazývají to doslova dojímavým gestem! Facu s ní prý strávil 20 minut, kdy si přátelsky povídali.
Zkrátka Facu včera zapůsobil celou svou osobností, celým svým charismatem, a podle tisku opravdu netrpí hvězdnými manýry. Byl to opravdu dokonalý večer.

Včera jsem vám přinesla rozhovor pro český tisk, ale samozřejmě většina tisku se kterým Facu mluvil, byl slovenský. Dnes je to tedy rozhovor přímo pro televizi Markíza. Prozatím psaný rozhovor pro pluska.sk. Nebo rozhovor pro Nový čas. Který ho zpovídal přímo na fialovém koberci. Jistě to ještě není vše, ale dávám vám sem zatím ty nejčerstvější reakce a nejnovější objevy.Ani fotky nezůstávají pozadu! Po včerejším večeru se s nimi doslova roztrhl pytel. V galerii najdete 42 nových fotek, a to jak ze samotné show, tak z rozhovorů:A ani perličky z Instagramu nebudou chybět. Facu zvěčnil zákulisí pořadu, novináři ho zase zvěčnili na fialovém koberci. Také poslal vzkaz čtenářům koktejl.sk. A kratičká ukázka rozhovoru ihned po odvysílání show.Jediné, co se k nám ještě nedostalo je samotný díl Let's Dance. Ale jsem mu na stopě! Mějte strpení...

Aktualizace 1...Facu je stále v Bratislavě. Včera zveřejnil video, když se šel procházet po městě.

Aktualizace 2...A je to tady! Celý díl Let's Dance k dispozici! Hlavně tedy pro české diváky, či pro ty, kdo to v neděli nestihli - ZDESbohem Mar del Plata, Vítej Slovensko
02.03.24 * 28 názorů
Je mi jasné, že vaše myšlenky se teď točí kolem dnešního Let's Dance, a kolem pobytu Facunda na Slovensku. Naprosto to chápu, ale ještě předtím, než celé Slovensko vypukne, ukončeme pobyt v Mar del Plata. Tam Facu s celou rodinou strávil 2 měsíce úžasného pobytu, kdy střídal divadelní představení En El Aire, za kterou si dokonce převzal cenu Josého María Vilchese. S Oscarem Kreimerem každý týden vystupoval v hudební show Entre notas, za které oba byli nominováni na cenu Estrella de Mar. Věnoval se dobročinným akcím - běhu, Paddle tenisu. Vystupoval na akcích ke 150. výročí založení Mar del Plata, což zahrnuje i koncerty. S rodinou navštěvoval divadelní představení, společně si užívali pobyt na pláži, vyzkoušeli si jízdy na vozítkách značky Kawasaki. Za celou dobu poskytl dva rozhovory pro časopisy La Nacion a Clarin. Ke kterým vznikli nové série fotek. A nezapomeňme ani na návštěvu lodi argentinského námořnictva Libertad. A právě té se budeme ještě dnes věnovat. Protože jednou návštěvou této lodi to u Facunda neskončilo. I na tomto místě totiž přivedl k životu svou kampaň Donar Sangre, Salva Vidas. Už na prvních fotkách jsme viděli, že si s sebou přinesl svou vlajku. Ale, to bylo jen nepatrné gesto. Dobře víme, že tato vlajka s ním cestuje všude po světě, a už se s ní vyfotil na nesčetných místech, jen kvůli jediné věci. Aby přiměl co nejvíc lidí darovat krev. Na této lodi to dotáhl k dokonalosti. Na chvilku se samotné plachty této lodi proměnili v jeho vlajku, aby toto poselství pro jednou mohl zdůraznit. A to ve velkém. Z celé věci vznikl klip, kde se můžete podívat na provedení tohoto nápadu. V galerii jsou doplněné také další fotky:

A ještě dnes naposledy pár instagramových střípků sdílené ještě z Mar del Plata. Dnes uvidíte doručení zásilky přímo na pláž. Facundo, tak jako v loni doporučuje parkování na letišti Ezeiza v Buenos Aires, kde se vám postarají o vaše auto po dobu vaší nepřítomnosti. A další pozvánky na představení En El Aire. K datu 23. března, se ještě přidává 20. březen přímo v Buenos Aires, a 12. duben, to se Facu přesune opět do Uruguaye.No, a teď už se soustřeďme na dnešní večer. Facundo už dnes, živě startuje ze slovenské televizi Markíza, kde ve 20:30 zasedne jako čtvrtý porotce taneční show Let's Dance. Během týdne jsem procházela jeden článek za druhým. Vše, co se během týdne událo, jsem vám přinesla ve speciální aktuálce. A ta se během sobotní noci hojně rozrostla. Facu včera přiletěl do Vídně, a odtud vyrazil autem směr Bratislava. Ve včerejších večerních hodinách ještě absolvoval zkoušku ve studiu Markíza. Od dnešního dne, už těch informací bude pochopitelně hodně, takže k těm se dostaneme po odvysílání dnešního dílu. Nicméně, ještě teď mám pro vás první fotky, které ve studiu vznikli. Stále není úplně jasné, zda se Facu zdrží na celou soutěž, nebo půjde jen o dnešní večer. Ale, častěji se mluví o tom, že půjde pouze o jednorázovou záležitost, a v roli porotce se předvede pouze v dnešním díle. Tak či tak, dneska stoprocentně máte šanci na Facunda v Bratislavě narazit. Pro ty méně šťastné, daleko od BA, nebo dokonce bez vysílání Markízy se budu snažit co nejdříve přijít s celým dílem Let's Dance.Aktualizace 1...Je to potvrzené! Facu zasedne jako čtvrtý porotce pouze v dnešním díle Let's Dance. Další týdny se bude čtvrtý porotce střídat. Každý týden, jeden speciální host.

Aktualizace 2...Pro ty z vás, kteří zrovna nesedí u obrazovek Markízy, podívejte se na rozhovor zveřejněný před malou chvílí. Nejen slovenský tisk, ale i ten český si Facunda našel a rozjel se za ním, aby s ním udělal rozhovor. Facu byl zpovídán pro Super.cz. A ač Facunda nemáme přímo v ČR, i české fanoušky jistě potěší jeho pozdrav pro Českou republiku!

Aktualizace 3...Ještě těsně předtím než vypukl přímý přenos, Markíza zveřejnila pozvánku ke sledování přímo od Facunda.

Facundo na Slovensku!
26.02.24 * 35 názorů
Opravdu nečtete dva roky starý nadpis, když se Facundo v únoru roku 2022 zčista jasna objevil v ulicích hlavního města Bratislavy. Jde o informaci starou pár hodin! Facundo se skutečně vrací na Slovensko!
Jako první s touto zprávou přišla sama televize Markíza, kde se bude vysílat pořad Let's Dance. Facu tam totiž opět usedne , jako v případě Maďarské verze, do křesla čtvrtého porotce. Pořad Let's Dance 2024 startuje už tuto neděli 3. března na zmíněné televizi, a už v tomto díle, by jsme ho měli vidět!
Tady je vyjádření televize Markíza: „Sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť ďalšie meno, ktoré sa objaví v nadchádzajúcej sérii Let's Dance 2024. Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let's Dance.“

Na jak dlouho Facundo zasedne do poroty, zatím není známé. Ale portál europa2.sk přišel s informací, že by jsme ho měli vidět každou neděli! Tudíž to vypadá na účinkování v celé řadě. A zároveň na velmi dlouhý pobyt! Nezapomeňte už v neděli 3. března od 20:30 startuje první díl! A pokud jste z Bratislavy, měli by jste pravděpodobně vyrazit i do ulic! :)Pokud se během týdne objeví další informace, budu tuto aktuálku doplňovat...

Aktualizace 1...První upoutávka s Facundem je venku!Aktualizace 2...Facu vyráží směr Bratislava!Aktualizace 3...Facu už zasedl do porotcovského křesla ve studiu televize Markíza!

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... 194 ... 196 Next >>

Powered by CuteNews